Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Nove HF - vase napady

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Myslim, ze pesronalne otazky je detail doriesit, skor treba vyriesit to, ci by mohol prejst tento napad :D
chat sme definitivne nepochovali a pocas sezony ho pravdepodobne minimalne parkrat spustime. Prve dva tri mesiace NHL to ale chceme skusit uplne bez chatu a uvidime.
No tento navrh som uz cervenym predostieral...bez uspechu :neviem: otazka na areka: dalo by sa nastavit aby sa chat zapol/vypol v urcitu dobu? ci len manualne sa to musi? (aj tak je to cele utopia, viem...)
Doriti pustte uz ten chat a nedelejte kolem toho takovou debatu o :ho*no: bez chatu to není HF. j***t
Tak som opat raz dostal jeden vynikajuci napad :D
Tu na fore funguju rozne specialne skupiny – admini, modi, sponzori, VIP, zial aj RIP…
Napadla mi jedna nova ktoru by mozno stalo za to vytvorit – KTL VIP :D
KTL je snad uz neodmyslitelnou sucastou tohto fora, takze preco pre nu nevytvorit samostatnu specialnu skupinu userov ktori boli pocas vsetkych tych rokov pre nu najvacsim prinosom… z tych stale aktivnych ludia ako Wildcelt, arek, milos, cepi, (samozrejme ja :D ) atd
Aby to malo aj prakticky vyznam tak clenovia tejto skupiny by napr. mohli mat pravo vidiet a prispievat do tajneho komisionarskeho subfora aj keby prave neboli clenmi komisie – nemali by sice podiel na rozhodnutiach komisie (nemohli by hlasovat) ale mohli by mat prehlad o tom co sa aktualne v komisii chysta a ak uznaju za vhodne tak vyjadria svoj nazor…

Co si o tom myslite? Ocakavam burlivu debatu… :D
petrik vlastne chcel napisat: vytvorte mi nejaku VIP skupinu, do ktorej mozem patrit :-D Petrik, posli 5-10 euro a budes v skupine :D :wink:
Ale neee :D voooobec :D co si to o mne myslis ?!? :D
Ale na to co sa riesi v komisii aj ked uz nie som jej clenom by som bol celkom zvedavy :D

Inak nejake drobne som raz davno tiez poslal, ale bolo to tusim len tych 5€ a vyzltenie som za taku trapnu sumu odmietol :P

A taka skupina by inak mohla byt aj takou malou motivaciu pre novu KTL krv aby sa aktivne zapajali ked ich to bude bavit a raz sa tam mozno tiez dostali :D
nemuselo by to byt zle, ale ked uz, ja by som nevytvaral skupinu, ale dal pristup do fora komisie vsetkym GMs.
Co vlastne ma clovek udelat, abych byl VIP??
AndyF píše:Co vlastne ma clovek udelat, abych byl VIP??
ukoncit HF karieru :D
Koncim karieru :bye2:

Tak ne, to byl vtip :hahano:

Ted kdyz teda neni chat a nedaj se novinky najit na jednom miste, neslo by neco jako sou aktivni temata, ale s nejakym 2-3 radkovym preview?

Ted sem dal par novinek do topiku, ale treba si to nikdo ani neprecte... Kdyby bylo preview, nekdo by se rozhodl (pokud by to bylo delsi) ze ho to treba zajima, a jinak by nikam klikat nemusel..

You nou wot aj min.
Je pekne, ze se na navrhy sere, tak muzu pridat jeste jeden..
Jiz nekolik mesicu me irituje kajuv avatar. Ale nechci ho davat do ignoru.
Neslo by nastavit neco jako avatar ignore?
Diky predem (vim ze asi neni za co)

// negativ :) .c.
Otázka:

Bude otovrený chat počas ZOH v Sochi?

ďakujem
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES