Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Nove HF - spätna vazba

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Páči sa Vám nový dizajn?

Áno
60%
18
Nie
40%
12

Sem piste svoje pripomienky a hlasujte v ankete :)
Proc je na pozadi s poharem zrovna Toews :dup:
Proc ne treba Bobby Clarke :dup:
Obrázek
To myslíte vážně, že budou jen 4 divizní topicy? :-O Jednotlivé týmy nebudou mít své vlastní? :neviem: Pokud už to tak zůstane tak to je velký palec dolů. :thumbsdown: :thumbsdown:
cepi mal pravdu, sánka mi padla, ale od sklamania.
Tento dizajn je nepriateľský voči očiam, hrozne to ťahá. Staré fórum bolo prehľadnejšie, ľahko sa identifikovali nové príspevky.

Čiže u mňa negatíva, taktiež len 4 divízne topicy sú blbosť (tímové topicy šmahom ruky prasnúť do archívu :noway: ) K tomu aj zrušenie chatu tiež :minus:
Joe S. píše:cepi mal pravdu, sánka mi padla, ale od sklamania.
Tento dizajn je nepriateľský voči očiam, hrozne to ťahá. Staré fórum bolo prehľadnejšie, ľahko sa identifikovali nové príspevky.
No to je sila zvyku.. Ja myslim, ze nemas pravdu..
Joe S. » 01 zář 2013, 12:46 píše:Tento dizajn je nepriateľský voči očiam, hrozne to ťahá. Staré fórum bolo prehľadnejšie, ľahko sa identifikovali nové príspevky.
Absolutní souhlas...
Wanic píše:
Joe S. » 01 zář 2013, 12:46 píše:Tento dizajn je nepriateľský voči očiam, hrozne to ťahá. Staré fórum bolo prehľadnejšie, ľahko sa identifikovali nové príspevky.
Absolutní souhlas...
S cim presne souhlasis? s tahanim oci, nebo novejma prispevkama? Budte trochu konstruktivni!
ja len pripomeniem, ze kto ma problem s novym dizajnom, moze si nastavit ten stary. takisto nemam rad zmeny, ale tomuto davam sancu.
To ze u me prispevek skoruje bych uvital detekovat mene agresivnim zpusobem.
EDIT: Aha, pri refreshi uz to zmizi... :cool:
A u nekterych jinych for jsem videl, ze pri vstupu do topiku se automaticky zobrazi prvni neprecteny prispevek. Je neco takoveho mozne?
šak já už jsem Arekovi psal mé připomínky :-D ... a ve zkratce se přesně shodujou s tim, co píše Joe....

1. to pozadí (ta tykrisová barva) je strašně ostrá... tam by mělo být něco uklidňujícího na co se dobře kouká.. takhle člověk vnímá víc pozadí, než samotný příspěvky...

2. celý fórum se scvrklo a znepřehlednilo... žádný mezery mezi topicama... když dam view aktive topics, což používam furt, je to na sobě nahňácaný a blbě se v tom orientuje... nehlědě na to, že ikonka označující nový příspěvky se od obyčejné takřka neliší.. člověka to nepraští do očí, aby si to přečetl + v samotných topicích.. chybí mezery mezi příspěvkama...

ale je mi to šumák, prostě jedu na starý verzi :-P .. píšu to jen proto, aby bylo vidět, že Joeův názor rozhodně neni ojedinělý a protože vypíchnul přesně to samí, co jsem vypíchnul já :cool: :oslava:
AndyF píše:To ze u me prispevek skoruje bych uvital detekovat mene agresivnim zpusobem.
EDIT: Aha, pri refreshi uz to zmizi... :cool:
A u nekterych jinych for jsem videl, ze pri vstupu do topiku se automaticky zobrazi prvni neprecteny prispevek. Je neco takoveho mozne?
staci stlacit ten oranzovy maly znak pri nazve topicu (diky arek :jn: )
teraz sa k tomuto detailnejsie vyjadrit nemôzem, snad vecer

pracujeme na aj na screenoch, ktore pomôzu v ramci jednoduchsej orientacie

ao spomina kajo, ak niekoho novy dizajn neoslovil, stale mas moznost vratit sa k tomu pôvodnemu; klamal by som, ak by som tvrdil, ze ma to po prvej ukazke netahalo spät, je to taky prvotny sok, ale ak porovnam tie uplne zaciatky v ramci tvorby noveho dizajnu - graficke, hlavickove, farebne atd; a ak to porovnam s tymto konecnym vysledkom, o staru podobu fora uz ani len nezakopnem

budem hovorit za seba, ja to vnimam inak a pevne verim, ze nova podoba fora so vsetkymi zmenami, ktore logicky nie vsetci prijmu, sa skôr ci neskôr prejavi v pozitivnom napredovani fora
AndyF píše:To ze u me prispevek skoruje bych uvital detekovat mene agresivnim zpusobem.
EDIT: Aha, pri refreshi uz to zmizi... :cool:
A u nekterych jinych for jsem videl, ze pri vstupu do topiku se automaticky zobrazi prvni neprecteny prispevek. Je neco takoveho mozne?
ano. Staci kliknut na tu oranzovu ikonku pred nazvom temy. Takisto ked si v teme, hore je textovy odkaz "Prvé neprečítané správy".
Inak mne tahalo oci viac stare forum.
Kazde kliknuti navic je.......... ................ ........... kliknuti navic.. A ja mam pri svem HD displeji na nb (konec vychloubani) tu ikonku opravdu miniaturni..
Mne sa to velmi paci a je to o dost lepsie.
no neviem, mne to ako posun vpred nepripadá, naviac tiež mi vadí, že nie sú tímové topiky... :?
Walt píše:no neviem, mne to ako posun vpred nepripadá, naviac tiež mi vadí, že nie sú tímové topiky... :?
S těmi týmovými topiky to prostě nechápu!!! A arek o tom mlčí. Alespoň nějaké vyjádření. Co tě k tomu vedlo? Já když budu chtít řešit něco ohledně Jackets tak v tom bude pěkný bordel.

To vadí jen mě a Waltovi ty týové topicy?
Dawe4 píše:
Walt píše:no neviem, mne to ako posun vpred nepripadá, naviac tiež mi vadí, že nie sú tímové topiky... :?
S těmi týmovými topiky to prostě nechápu!!! A arek o tom mlčí. Alespoň nějaké vyjádření. Co tě k tomu vedlo? Já když budu chtít řešit něco ohledně Jackets tak v tom bude pěkný bordel.

To vadí jen mě a Waltovi ty týové topicy?
ved diskusia o tom tu bola uz par mesiacov dozadu :neviem:
Dajte tomu sancu a nestazujte sa hned od prveho dna, ked este neviete, aky uspech to moze mat :neviem: Podla mna je lepsie mat 4 aktivne divizne topicy ako mat 30 timovych, ale z nich len 10 aktivnych a z toho v 5 si pise jeden clovek sam so sebou.
Zrusit chat, zrusit timove topicy, ved zruste aj domenu a pojdeme vpred
ok, uvidíme... len som mal potrebu vyjadriť svj názor, nakoľko som bol v lete takmer neaktívny.
Tak me napada, asi by to chtelo Game thready... I kdyz by asi nektery zely prazdnotou. Ale kdyz uz jste zrusil ten chat..
Okamzite a strelhbite stary tymovy topiky do zahlavi k jednotlivejm divizim! :dup:
AndyF píše:Tak me napada, asi by to chtelo Game thready... I kdyz by asi nektery zely prazdnotou. Ale kdyz uz jste zrusil ten chat..
to je fakt genialny napad. podla mna by mohla byt tema aj ku kazdej tretine zapasu
Nevyzera to zle a myslim ze to chcel len zvyk v kazdom pripade po tolkych rokoch je to zmena a je to dobre.
Zmenu by som uvítal... keby bola k lepšiemu.
:arrow: farba pozadia priostrá, upraviť!
:arrow: pridať späť chýbajúci favicon pre Firefox/Chrome/Operu
:arrow: príspevky nejak viditeľnejšie oddeliť.
:arrow: ikony aktívnych topicov zvýrazniť, predošlé boli lepšie
:arrow: divízne topicy sú cestou do záhuby, pamätajte na moje slová! :andy:
:arrow: red light pri lajknutí príspevku je :censored: na traky, darmo, že potom zmizne
:arrow: keď sa išlo do zmeny, mali sa najprv poriešiť užívateľské nepodarky... pardón, podpisy. Už vôbec nechápem, prečo mám na svojich minibaroch lupu. :eek2:

Zatiaľ asi toľko z mojej strany.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES