Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Nove HF - spätna vazba

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Páči sa Vám nový dizajn?

Áno
60%
18
Nie
40%
12

AndyF píše:A co takhle nechat tymove topicy, s moznosti skocit si ke svemu tymu, ale soucasne tyto prispevky zobrazit dokopy spolu s diviznima, pricemz by ty tymovy byly nejak odliseny (jak to uz necham na vas, nemusim vymejslet vsechno)..
inak povedane
kajo píše:no tak mi napadlo, ci by sme to nemohli urobit tak, aby zostala aj ovca cela, aj vlk syty :yes: ale predpokladam, ze technicky to mozne nebude, lebo uz aj opisat to bude pre mna tazke :D takze:

normalne by sme to nechali tak ako to je s tym, ze kazda jedna z divizii by mala akusi podhlavicku s jednotlivymi timami a kazdy jeden prispevok by isiel automaticky do "gulasu", ale pokial by uzivatel nastavil logo toho timu, ktoreho sa ten prispevok jedna, ten by isiel teda automaticky aj do tej temy (len timovej). takze kazdy by si mohol vybrat, ci bude citat "gulas", alebo pojde len do toho timu, ktory ho zaujima. Ak by user to logo nezadal, prispevok by ostal len v "gulasi".Ale predpokladam, ze uz len podla toho ako zlozito to znie, to mozne technicky nebude :D A verim, ze ste ma pochopili...
arek píše:to by bola kajo paradicka...ale na 95% je to technicky na tomto fore nemozne :D ale poobzeram sa pre istotu, ci nejaka taka modifikacia neexistuje.
ak by to ciste teoreticky bolo mozne, tema Vseobecna diskusia by s najväcsou pravdepodobnostou stratila na vyzname
na to poukazoval skorpi vo svojom poste, ja som v nasom admin/mod topicu spomenul, ze ta Vseobecna tema by nasla skôr svoje uplatnenie pri timovych topicoch, ako pri tych diviznych, kde sa s najväcsou pravdepodobnostou bude hadzat "vsetko"
zhodli sme sa ale na tom, ze kompletne divizne, ci timove prevedenie, nema zmysel riesit
bud to skusime divizne a zistime, ze to za to skutocne stoji, alebo sa vratime k pôvodnemu timovemu prevedeniu alebo sa najde nejaka zazracna technicka formulka, ktora tuto dilemu vyriesi :popi:

Skorpion píše:- divizie by som ukotvil. Aby nelietali hore-dole podla posledneho pripsevku. Nema to zmysel, su len 4, takze sa vojdu na obrazovku a nema zmysel tahat najnovsie hore.

dobry postreh, no nepôjde to, vzdy pojde hore ta, co ma najnovsi posledny prispevok
Finch182 » Pon Sep 02, 2013 7:03 pm píše:
kajo píše:Kua chlapi, tak sme tu odbornici ci nie? Chceme mat vseligovy prehled ci nie? Podali sme vam ruku, tak sa jej chytte :!:

A seriozne, zatracujete dopredu nieco, co este nie je odskusane. Verim tomu, ze ak to bude blbost, neprehladne a zbytocne, radi to vratime do povodnej formy spat.
Joea by som neriesil, on musi ist vzdy proti a hlavne proti cepimu nazoru. Ked cepi A tak on B :-D to uz musi byt cisto z principu
na toto môžem len jedno a to: :slap: Zasa ma niekto stavia do tej pozície :roll: :slap: Myslím, že z mojej strany ide o vecné podnety, i keď je pravda, že cepi sa so mnou naposledy zhodol ani neviem kedy
Viete kedy boli tímové topicy ľahko dostupné? Keď všetky boli pod jedným fórom. Keď sa to pred nejakými 5 rokmi zmenilo (vďaka prechodu na phpBB3 a možnosti vytvorenia subfór), tak bolo treba spraviť o jeden klik navyše, navyše neboli tie tímové topicy tímov ostatných divízii viac na očiach, čo malo za následok ich postupný zánik. Ja by som sa teda skôr vrátil k tomuto modelu s tým.

Divízne topicy nie sú šťastné riešenie. Obzvlášť po reorganizácii, čiže teraz bude 7/6 tímov nakope, čo je fakt veľa. Keby boli len štyri tímy v divízii ako v NFL, tak by sa to ešte dalo, takto nie. Aj keď rozumiem argumentom fincha.

A na záver. Veľká pochvala pre dizajn. Osobne mne pozadie vôbec oči neťahá, ale to má skôr za následok to, že mám archaické rozlíšenie (1280x1024), takže tie modré pásy nie sú príliš široké. Preto by som skôr miesto zmeny pozadia volil zmenu rozlíšenia z fixnej šírky v px na napr. 75%. Aj keď tam by to asi za následok malo dosť rozdrlancované fórum na bystrofónoch, tabletoch a Martinovom chytrom telefóne.
Beriem späť. Teraz som si všimol, že je samostatné nastavenie zobrazenia fóra pre telefóny. Nič nebráni nastaveniu šírky fóra na relatívnu hodnotu miesto absolútnej.
...a pozadie ti oči neťahá, lebo si tu na tretí deň po dvoch zmenách. :frajer2:

Dobrá práca arek. Ešte tie gombíky a bude to tip top. :cool:
GoodBye HF. :bye2: Byly to hezké dva roky a něco, ale s tímto příšerným seřazením (topiců) a odstraněním chatu už nemám důvod sem chodit, možná během sezóny občas zajdu si přečíst topic Metropolitu, ale jinak fakt nemám důvod. :klobuk: Je to hlavně škoda proto, že toto je asi, co se týče fanoušků, nejlepší hokejová stránka k diskuzi a pak se dom*dá jedním, dvěma kroky... Aneb méně je někdy více - v tomto případě se toto přísloví rozhodně neuplatnilo... :salute:

Jak napsal FF, to je nejvýstižnější komentář. :good:
Ty ruzny popup-menu bych udelal na delsi kursorovou prodlevu. Dycky nekam jedu a v pulce mi vyskoci okno a prekryje mi to, co chci klikat. Pak musim nekam stranou a zdrzuje to.
Kubo zaujimavy navrh....
priznam sa sam za seba, teraz dajme tomu ako user, ze to divizne prerozdelenie je aj v mojom pripade dost na vazkach, takze ty Rono nestresuj, sezona este nezacala... ;)

Kubo mal na mysli tuto verziu, aka je teraz usporiadana v archive

Obrázek

tiez by z toho mohol byt mis mas, ale podla vsetkeho mensi ako by tomu bolo v pripade divizii
ak by sa pripadne jednotlive timy dali aspon nejakym lomitkom oddelit v ramci noveho prerozdelenia :hmm: slo by o jeden klik menej (ako tomu bolo v pripade predosleho timoveho prerozdelenia), no bolo by to vsetko pokope :hmm: tym padom aj Vseobecna diskusia by mohla byt ovela funkcnejsia, lebo pri zachovani tychto divizii jej velke nadeje nedavam
Tomu návrhu dávam jednoznačne áno (ak sa divízie viditeľne oddelia, pričom však zobrazené budú všetky tímy). Len pridajte logá tímov a už sa opakujem aj za ostatných po X-tý raz, ale ten indikátor aktívnej témy treba jednoznačne prefarbiť na oranžovo nech je to vidno.
Getzo5 píše:Tomu návrhu dávam jednoznačne áno (ak sa divízie viditeľne oddelia, pričom však zobrazené budú všetky tímy). Len pridajte logá tímov
hodil som to aj do nasho topicu a/m (admin,mod), ale ak môzem sam za seba, aj ako bezny user, tento navrh sa mi pozdava cim dalej tym viac
Getzo5 píše:ten indikátor aktívnej témy treba jednoznačne prefarbiť na oranžovo nech je to vidno.
pracuje sa aj na tom, ci prefarbeni, ci zväcseni arekovi sme toho nalozili viac ak odost, takze opatrne :D
1.) cepi ja davam foru NHL-vseobecne menej sanci pri zachovani timovych :thumbsdown:
2.) nepojde to rozdelit ziadnou ciarou. A keby aj, pride mi blbe, ze niekto by musel rolovat kvoli svojmu timu az dole a niekto by ho mal rovno hore.
3.) Getzo neviem co myslis. Ak ten puk s oranzovou sipkou, tak uz som dal za tu sipku aj bledooranzove pozadie. S uplne oranzovou je to totalne otrasne, to nepojde.
IMO je to ešte slabé. Neviem no, to predtým bolo vidieť bezproblémov, na toto treba druhý pohľad.

V takom prípade navrhujem to vyplniť na modro...
Arek - keby niekto chcel mať topic hore, prosím, nech prispieva. :fucker: Podľa mňa je to motivujúce. A áno, o Nashville by znova nikto nehovoril... lenže to sa nestane ani v "divíznom" topiku...
:arrow: moznost hlasovania Divizie / Timove topicy :arrow: http://www.hokejforum.com/divizne-alebo ... t8355.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Getzo5 píše:...a pozadie ti oči neťahá, lebo si tu na tretí deň po dvoch zmenách. :frajer2:

Dobrá práca arek. Ešte tie gombíky a bude to tip top. :cool:
Bol som tu aj skôr a vôbec mi to oči neťahalo. Ale, keď som si zmenšil stránku (t.j. dal na 75% jej veľkosť), tak je pravda, že to pozadie trochu vyrušovalo. Preto som vychádzal z toho, źe je to len vecou fixnej šírky stránky.

Ešte rád by som sa vyjadril na tú tému topicov. To, čo navrhol Dawe, je azda ten najhorší variant. Nenechávať oboje. Treba sa rozhodnúť len pre jedno. Divízne a tímove topicy súčasne nedávajú zmysel. Zase by sa len diskusia trieštila. Ten môj názor vyhcádza z čias okolo roku 2007 a 2008 (to si zrejme Getzo nepamätá, resp. dosť málo ľudí z tohto fóra si to asi pamätá). Pri fóre nie je žiadúce, aby ľudia mali na výber. Treba systém čo najviac zjednodušiť. Preto absolútne kvitujem zníženie počtu fór ap., pretože týmto sa debata koncentruje na menšom priestore a akcia vždy vyvoláva reakciu, z tohto dôvodu teda očakávam aj menší nárast kvality a kvantity diskusie.

Zároveň však to treba pribdrzdiť. Divízne topicy sú už podľa mňa za hranicou tejto miery. Povedzme si to takto. Čo majú spoločné niektoré tímy v divízii? Zhola nič (okrem toho, že sú v divízii). Preto miešanie diskusie je v tomto smere kontraproduktívne. V diskusii musí byť istá náväznosť a tá sa pri divíznych topicoch stráca.

Tých 30 topicov na kope malo niečo do seba. Človek okamžite videl, ktorý tímový topic je aktívny bez toho, aby šesťkrát rozklikával jednotlivé divízie. Navyše aj to chronologické usporiadanie topicu podľa posledného postu bolo fajn. Otázne je však, že do akej miery k tomu prispel chorche, ktorý neraz všetkých 30 topicov zaspamoval :hmm:. V tejto súvislosti mi napadlo, že by mohol niekedy maro a martin prejsť všetkých 30 topicov a do každého dačo napísať a som si istý, že by tu potom boli všetky topicy také aktívne, ako nikdy :giggle:.

Osobne si myslím, že ani netreba nejako dať najavo, ktorý tím je v akej divízii. Divízie sú vo svojej podstate bezpredmetné, aj keď sa ich význam v súčasnosti zväčšil. Navyše toto je fórum a človek na to, aby vošiel do topicu, nepotrebuje vedieť ktorý tím je v danej divízii. Dokonca miestami to môže byť nežiadúce, pretože si človek nemusí hneď spomenúť v ktorej divízii je ten daný tím (obzvlášť pri novom rozložení), preto sa môže pokojne stať, že človek by vliezol do zlého topicu/subfóra a musel by sa zbytočne vracať. Zase o tri kliky navyše :giggle:

A áno, to fórum NHL - Všeobecné asi pôjde trochu do hája, ale otaźne je, či práve na tomto fóre chce HokejFórum stavať. Podľa mňa nie. Podľa mňa by malo HokejFórum stavať na jednotlivých tímových komunitách, ktoré sa tu v niektorých prípadoch (Tampa, Flyers, Devils atď.) zišli veľmi dobré a silné.
Pekna zmena dopredu, viac napisem az ked si to lepsie pozriem.

Nateraz: Tento příspěvek u mě skóruje!
ThrashersFan píše:Ešte rád by som sa vyjadril na tú tému topicov. To, čo navrhol Dawe, je azda ten najhorší variant. Nenechávať oboje. Treba sa rozhodnúť len pre jedno. Divízne a tímove topicy súčasne nedávajú zmysel.
tento variant nehrozi
nedalo by sa posunut zobrazovanie stranok trochu vyssie nad rychlu odpoved hned pod posledny prispevok? takto si kolkokrat nevsimnem, ze sa diskusia prehupla uz na dalsiu stranu...
A dizajn sukromnych sprav sa neda nejak nastavit? Niekde som omylom klikla a som 2x poslala znova tu istu srpavu miesto odpovede :doh:
kajo píše:nedalo by sa posunut zobrazovanie stranok trochu vyssie nad rychlu odpoved hned pod posledny prispevok? takto si kolkokrat nevsimnem, ze sa diskusia prehupla uz na dalsiu stranu...
MUZE SE NA TO NEKDO PODIVAT! Opravdu je to takhle blby..

A jeste jedna vec, jsem zase slepej, nebo neni pri zobrazeni topiku nikde prislusna hierarchie ve foru?
EDIT: Uz to vidim pres to interaktivni tlacitko, ktery mi tu od zacatku komplikuje zivot..
Inac uz je opravene zobrazovanie topicov v starom šate? Nech si to tam mozem prepnut? :petrik:
to strankovanie je uz hned pod poslednym prispevkom, ako ste si iste vsimli.
Tie vyskakovacie popupy uz vadia aj mne, ale zatial sa mi nepodarilo nastavit tam zdrzanie :x
Uz podruhe mi neco probliklo v levem dolnim rohu a az ted jsem si vsiml, ze je to o "skorujicich prispevcich". Sice nevim, proc az tak pozde, kdyz k tomu doslo uz o mnoho minut driv. Ale neni to spatny napad, nicmene mohlo by to vydrzet daleko dele, treba i minutu..
Navic nevim, jestli je vubec nekde mozne najit seznam vsech mych prispevku, ktere skorovaly :king:
Pre mňa je moc výrazná farba pozadia. Ďalej by ste mohli pridať chat. To je všetko. U mňa sú zmeny vítané a mne sa to náhodou celkom páči :wink:
Hm taka otazka...dala som skorovat jeden prisepvok, a vyskocilo mi ze neplatna akcia, ale oznacilo ho ako liknuty
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES