Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Farba pozadia

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Akej farby chcete pozadie?

Ako je teraz
42%
5
Tmavšie
33%
4
Svetlejšie
8%
1
To tmavšie, ako je na vrchu
17%
2

Kedze vam tu nic nechceme nutit, tak to vyriesime demokraticky. :yes: Hlasujte.

Ked sa ale zmeni farba pozadia, bude k tomu treba vyladit aj farbu fontov a tlacitiek.
Ak viete pouzivat chrome inspectora (preskumat prvok) (ale nieco podobne aj v mozille ci IE) a vyznate sa trochu v html a css, tak si mozete farby skusit zmenit aj sami (nebude to vsak na stalo, len do refreshu :giggle: ide len o to zistit, co sekne).
Sucasna farba pozadia je #2083bc. Ked kliknete na to preskumanie prvku a nasledne na riadok s <body, napravo uvidite tu farbu a mozete skusit svoju.
...ešte o čosi tmavšie ako úplne na vrchu... :dudo:
Všichni chtěj tmavší?
No u mě je to právě naopak. Já bych potřeboval světlejší a né tak ostrý, protože mě z tohodle bolej oči. Proto jsem zůstal na starým nastavení.
arek píše:Kedze vam tu nic nechceme nutit, tak to vyriesime demokraticky. :yes: Hlasujte.
:rofl: :hufi:

..... ale radšej nič, iba že veľmi dobrý vtip
Getzo5 píše:...ešte o čosi tmavšie ako úplne na vrchu... :dudo:
ale to uz bude pomaly farba RIP :neviem:

zo zaciatku to vyzeralo ako kancelarske forum :D svetle a biele, to bilo fest do oci, aj jednotlive prispevkove topicy boli dokonca biele, splyvali, nie ako teraz, ked su farebne odlisene, doladovalo sa to za pochodu, stmavovalo, no prilis do tmavej sme ist nechceli, zvolil sa preto taky plynuly prechod z tmavej do svetlejsej
môzeme pripadne vyskusat cele tmave ako je vrch, ale este tmavsie to by uz asi bolo prilis, no je v podstate nemozne vyhoviet vsetkym :neviem:
Všetci budete mať na desiatu bagety so salámou! Nebudem ti nič nútiť, tak si vyber, akú horčicu do nich chcete. :jn:

RE: cepino - veď som nepovedal o koľko percent tmavšie. Proste len začni tým vrchom a postupne stmavňuj až kým sa to nebude viacerým zdať v poriadku. Podľa mňa neobanuješ. Ako hovorím, maximom sú dresy HC Košice. :dudo:
a nebude to viac tahat oci ked bude pozadie tmavsie? Pretoze presne to robilo, ked sme to tu zacali stajlovat. Viac to zvyrazni bledy predok. Ale nevyznam sa problematike tahania oci, takze.. :hmm:

Dresy HC Kosice...to s tou oranzovou nie je napad z nasej hlavy. Dal som do jednej aplikacie tu modru a vyhodila mi farby, ktore sa k nej hodia. Boli to tamta oranzova a zlta.
no ale podle mě je problém právě v tom, že takhle člověk kouká víc na pozadí než na samotný fórum.. čim nevýraznější pozadí tím líp...
arek píše:a nebude to viac tahat oci ked bude pozadie tmavsie? Pretoze presne to robilo, ked sme to tu zacali stajlovat. Viac to zvyrazni bledy predok. Ale nevyznam sa problematike tahania oci, takze.. :hmm:

Dresy HC Kosice...to s tou oranzovou nie je napad z nasej hlavy. Dal som do jednej aplikacie tu modru a vyhodila mi farby, ktore sa k nej hodia. Boli to tamta oranzova a zlta.
Treba vyskúšať. Ak to nepôjde jedným smerom, pôjde druhým nie? :neutral: Tak ako naznačil dejf.

A čo sa týka tých Košíc, len mi to príde vtipné. Mne sa tá oranžová s modrou/prípadne žltou páči. :wink2:
kludne môzeme vyskusat tu o nieco tmavsiu, no urcite nie taku aku ma sudi na gacoch :D
ale potom to svetlejsie tahanie oci nech nam vysvetli dejf:D alebo by to chcelo nazor Mudr.mara :hmm:
MUDr.lanta mara? :dudo:
pozadie stmavene, co na to odbornici?
Upřímě já jsem to ani nezaregistroval... a nevim jestli je to tim, že se to ztmavilo.. nebo tim, že jsem si na to zvyknul.. ale už mi ta barva tak nevadí :oops:
Ešte by som to trochu stmavil, fakticky. Ale JE to lepšie! :good:
tak este som to stmavil, ale dufam, ze viac uz nie je potrebne pre nikoho.
:ninja: ešte raz a bude to perfiš. :jn: Nečakám, že to spravíš, ale ja by som to urobil. :lol2:

Hlavne ale nezabudni na knoflíky, tým to tiež pomôže.
Uz som upravil k novemu pozadiu celu farebnost fora, aj gombiky.
Neprišli mi rozdielne... :neviem: :dudo:
ja mam sipky nove. Vyzera to dobre.
puky v ramci novych postov su vyplnene (tym cervenkastym,resp.orange), cize rozdiel evidentne rozpoznat
moznost zobrazit aktivne temy, ci nove prispevky, to cele vyriesi
Tak tohle můžu pochválit. Tím zbarvením těch puků je to teď :good: .
Dnes uz vidim ze ta modra je tmavsia, a nereze to tak oci. Len to zvyraznenie prispevkov no, na to si musim zvyknut, neni to take do oci bijuce.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS