Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Divizne alebo Timove (hlasovanie opat funkcne)

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Ako vstupit do novej sezony?

ponechat divizie (sucasny stav)
37%
11
vratit timove topicy (navrh TF)
63%
19

Ten najväcsi otaznik a to najpodstatnejsie, na com sa potrebujeme po vytvoreni noveho fora zhodnut je to, v akom prevedeni vstupime do noveho hokejoveho rocnika.
Zaujima nas kazdy vas hlas, aby sme sa pohli z miesta a definitivne rozhodli o tom, na ktoru stranu sa priklonime, kedze sa nam, ale aj vam, jedna o to najpodstatnejsie - aktivne topicy = aktivni useri.
Sucasny "divizny" model je vam uz dobre znamy (samozrejme este neodskusany na ostro v ramci startu NHL) a model "timovy", nad ktorym uvazujeme, predostrel uzivatel ThrashersFan (TF) - http://www.hokejforum.com/post352434.html#p352434" onclick="window.open(this.href);return false;
Hlasujte.
týmové topicy jsou bezesporu lepší varianta.. na druhou stranu k divizním se přešlo z určitýho důvodu a ten se za těch pár dní po uvedení do praxe nezměnil :neviem:
Já jsem pro týmové topicy, ale zároveň zachování i divizních.

Takový návrh (nevím jestli už nezazněl). Proč neudělat týmové topicy a přístup by k nim byl z toho arekova prvního postu v divizi? Chápete mě? To si myslím, že by nebylo zlé.

Ale ten návrh "TF" se mi moc nezamlouvá, nevím no. :neviem: :)
este jedna vec, hlasovanie je nastavene tak, ze kto sa nahodou pomyli, alebo sa rozhodne prehodnotit svoje hlas.rozhodnutie, môze si ho zmenit
a co takto to spravit nejak salamunsky? lebo ja vidim v oboch vyhody aj nevyhody a netrufam si povedat, ktory system by uspel viac. Co takto nechat jeden dva mesiace a potom vymenit a vyhodnoti sa, alebo sa nechaju najprv dva mesiace sucasne a do coho sa bude viac prispievat.
Šalamúnsky bude práve ten systém, ktorý idem navrhnúť. Pričom vychádzam z TFovho nápadu, čo hneď musím povedať.

Podstata je v tom, že by sa NAOKO zachovali len najaktívnejšie topiky. V praxi by to znamenalo, že každý topic, v ktorom sú aktívni aspoň dvaja užívatelia - tzn. všetky frekventované a z tých menej všetky okrem Revovho blogu. Buďme k sebe úprimní. Tí, čo diskutujeme o svojom, nezabŕdame mimo svoj topic/y. Tých, ktorí píšu pomimo je málo a po zrušení chatu sa, povedzme tweety o novinkách v NHL - jednovetné príspevky, obmedzia na minimum (a nie že by ich doteraz bola spústa).

Pre VŠETKU "ne"frekventovanú diskusiu by sa vytvoril čosi ako News Around The League topic, podobne ako to majú jednotlivé tímové sekcie na fórach v zahraničí. Rozdiel by bol teda v tom, že tímy, ktoré tu nemajú základňu fans, budú môcť byť diskutované. Zároveň to neodradí nových užívateľov. Pokiaľ sa nazbierajú aspoň dvaja-traja, topic prejde do aktívnej časti. Pokiaľ nie, (ich tímový) topic bude locked v archíve ako sú tie staré teraz (neviem ako sme na tom s hostingom a tak, to je otázka na areka. Ale ak by sa preriedili NHL-iné a Pokec od sto rokov nepoužívaných tém, nejak by sa to podľa mňa zvládlo).

Aj vlk bude sýty, aj ovca zostane celá. Všetci si budeme môcť diskutovať o svojich tímoch aj naďalej no bude sa diskutovať aj interdivízne. Veď sa koniec koncov môžu vytvoriť divízne diskusie v NHL-iné.

Vyzerá to komplikovane, ale v skutočnosti to komplikované nie je. Divízny (súčasný) topic podporí čítanosť, ale bude to jeden veľký chaos, samý spam, hádka, provokácia... proste chat na fóre. Veď presne to ste sa snažili odstránením chatu zničiť... zamyslite sa nad tým.

Aktívne topiky budú zachované, o novinkách tímov s neaktívnymi topicmi sa bude hovoriť (bude si to môcť pozrieť aj ten, kto neprispeje)... a že potom bude v tom kombinovanom topiku situácia neprehľadná? Pôjde o novinky/krátke diskusie. To sa nedá s niečím ako divízny atlantický topik porovnať IMO.

Čím dlhšie píśem, tým menej sa mi to páči :lol2: ale stále to považujem za kompromis a menšie zlo.
Hlasoval som za staru variantu ale myslim ze by nebolo zle mat aj Divizne topici. Podla mna by mali byt teda oba na skusku napriklad nejake 2-3 mesiace cca. do decembra a potom by sa zvazilo co a ako.
Ale čo tam chceš skúšať? Veď v tom nie je čo skúšať. Tí, ktorí prispievame pravidelne sa poznáme, a či pribudne jeden/dvaja fanúšikovia je bezpredmetné, to je marginálny rozdiel. S tou prvou vetou zachovania oboch sa môj nápad neodporuje mimochodom. Tak snáď by si bol za aj ty. Cathy a kajovi sa to páči. :ninja:
Getzo5 píše:Ale čo tam chceš skúšať? Veď v tom nie je čo skúšať. Tí, ktorí prispievame pravidelne sa poznáme, a či pribudne jeden/dvaja fanúšikovia je bezpredmetné, to je marginálny rozdiel. S tou prvou vetou zachovania oboch sa môj nápad neodporuje mimochodom. Tak snáď by si bol za aj ty. Cathy a kajovi sa to páči. :ninja:
Sak ja som tam navrhovala, ze nech nechajju topicy pre teamy, ktore tu maju najviac fanusikov a ostatne n ech su pokope.
Cathy píše:Sak ja som tam navrhovala, ze nech nechajju topicy pre teamy, ktore tu maju najviac fanusikov a ostatne n ech su pokope.
:moj: no áno, len tú myšlienku bolo potrebné dotiahnuť. Technické riešenie je na arekovi, ak sa rozhodne s nami súhlasiť :angel:
Tak na to myslienkove dotiahnutie si tu ty, nie? :jn:
divizne. Za pokus to stoji. Nechat aspon 2 mesiace ligy a potom pripadne zmenit. Uz som si zvykol, ze nemusim preklikavat tolko tem :)

Len ako som uz niekde pisal, chcelo by to tie topicy ukotvit ak sa da, nech nelietaju hore-dole (napr. ATL, MET, CEN, PAC). Su len 4, takze nema zmysel, aby sa presuvali a najaktualnejsi bol navrchu. (Som lenivy citat nazvy, klikam po pamati a vzdy sa dostanem do nespravnej divizie :) )
Koukám že všechno spěje k návratu k týmovým threadům. Hlasuju za divizní, protože bych tomu rád dal šanci.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv možnost, za nejhorší bych považoval ponechat paralelně jak témata divizní, tak i týmová, to by asi nedopadlo úplně nejlíp.
Veď presne o tom sa uvažuje. S menšími zmenami ponechať oba pre dobro všetkých zainteresovaných.
Getzo5 píše:Veď presne o tom sa uvažuje. S menšími zmenami ponechať oba pre dobro všetkých zainteresovaných.
Presne o tom sa ani len neuvažuje :giggle: http://www.hokejforum.com/post352496.html#p352509" onclick="window.open(this.href);return false;

A ja nesúhlasím ani s tým Getzovým návrhom? Čo ak nejaká komunita zrazu vzrastie? Vytvorí sa im nový topic? Podľa čoho sa im určí hranica, kedy si zaslúžia topic? Navyše netreba zabúdať, že počet fanúšikov je často priamo úmerný úspešnému ťaženiu tímu. Zbytočne komplikované :giggle:.
Nečítaš a potom trepeš sprostosti. Topiky by boli locked v archíve. Akonáhle sa vytvorí komunita, ide medzi ostatných... 10? To je v pohode zvládnuteľný počet a jednoduchý úkon admina. Samozrejme, že je to komplikovanejšie než sa proste rozhodnúť pre jedno a váľať šunky s cigárou v hube, ale vyrieši to viacero vecí. :roll:

Skontroluj si dátum na cepiho príspevku a nezabúdaj, že len blbec názory nemení. :razzi:

Na doplnenie - úspechom zodpovedá vzrastajúci počet fans u tradičných alebo úspešných tímov. Aký nárast sme zaznamenali u Nashvillu a Phoenixu? ho*no ho*no zlatá rybka. Nedramatizuj.
Čítam a aj si to pamätám, ale odomknutie nového topicu je de facto jeho opätovné vytvorenie (posledný príspevok pred zamknutím vs. prvý po odmknutí - opäť nulová kontinuita postov)

Ale prečo si odpovedal na tú najmenej podstatnú otázku z môjho postu? A vyrieši to problémy len naoko. Zase vznikne chaos, kde niektoré tímy sú rovnejšie než rovné. A opäť je to komplikovanejší systém. Prečo sa nejde cestou zjednodušovania?

Navyše je trochu, podľa mňa, naivné si myslieť, že spoločné topicy spôsobia väčšiu aktivitu v radoch menej zaujímavých tímov. Ak sa stretne fanúšik Floridy a fanúšik Anaheimu v jednom topicu, tak si myslíte, že budú na seba vzájomne reagovať?
Veď nie, ja tie divízne topiky vôbec nepodporujem. Len mi neprekáža ich zachovanie, ak si to niektorí želajú.

Navrhol som preto kompromis.

Že by chýbala kontinuita? Veď to predsa vôbec nevadí. Prečo by vlastne malo? V sekcii NHL-iné nejaká je? Nie je.

A prečo to staviaš do polohy, že by boli kluby rovné a rovnejšie? :eek2: To je to isté ako povedať, že Canadiens sú čosi viac lebo im posteri chodia na fórum častejšie a preto (v tvojom systéme) majú topic vždy na vrchu. :dudo: Proste sa oddelia tímy, ktoré sa podporujú od tých čo nie ale šanca na ich vlastnú diskusiu sa ponechá. Ja na tom nevidím downside, sorry.
Co je to za hloupost? To jakože týmy, co tu mají jednoho fandu jsou locked? Tak to abych hlasoval o divizní fora. Pač jinak tu psát ani nemusím.. Ne každý má prostě to štěstí, že jeho tým je populární. Ale to, že není nějaký tým oblibený ještě neznamená, že by tu neměl mít šanci. Pak sem dojde někdo nový a bude hledat topick svého týmu.
Suhlasim s catsfanom, proti tomu getzovmu napadu som dost proti
CatsFan píše:Co je to za hloupost? To jakože týmy, co tu mají jednoho fandu jsou locked? Tak to abych hlasoval o divizní fora. Pač jinak tu psát ani nemusím.. Ne každý má prostě to štěstí, že jeho tým je populární. Ale to, že není nějaký tým oblibený ještě neznamená, že by tu neměl mít šanci. Pak sem dojde někdo nový a bude hledat topick svého týmu.
:-( ja viem... Lenže ten, kto je na to sám, tu často ani nepíše. Ty áno, ale koľkých takých tu máme? Jedného? Dvoch. Tým, že by sa vytvoril topic pre teba, Reva a Wanica, diskutovať by sa neprestalo. Naopak, ja si myslím, že by tie vaše posty aj niekto čítal, čo sa doteraz stávalo zriedka (a to som patril medzi tých zopár, čo to čítali). Áno, uznávam, nebolo by to tak košer, ako keby ste si to písali do "vlastného" topiku, ale pozitívnu stránku by to malo.
Ja ctu vsechno :king:
AndyF píše:Ja ctu vsechno :king:
Ano dedek, ale z toho potom vyplyva tvoje predcasne starnutie...vies, kto je prilis zvedavy, bude skoro stary :frajer2:



:lol2:
Cathy » Str Sep 04, 2013 9:42 pm píše:
AndyF píše:Ja ctu vsechno :king:
Ano dedek, ale z toho potom vyplyva tvoje predcasne starnutie...vies, ktore je prilis zvedavy, bude skoro stary :frajer2:



:lol2:
to bude skôr tým, že skoro ráno vstáva kvôli prostate a musí nejak zabiť čas
fajn, uzatvorime to, aby sa nam z toho nestal spam topic

vdaka za hlasy, aj nazory, ktore nam dopomohli k tomu, ze do novej sezony vstupime podla TF navrhu, za ktory mu dakujeme :serus:
pevne verime, ze touto volbou ozije aj Vseobecna tema a tym, ze budu timove topicy pokope (co zmenou je), sancu dostavaju aj timy s menej pocetnym fanusikovskym zastupenim, kedze budu rozhodne viac na ociach, ako tomu bolo v starom rezime
kazdy jeden fanusik svojho timu, aj keby mal byt len jeden, jediny, si zasluzi mat svoj vlastny timovy topic; bez kompletky by to bolo len polovicne

tesime sa na novu sezonu :gol: 29 dni.....
Obrázek
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES