Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Terminy otvorenia chatu

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Inak s tými topicmi je to pravda. Asi škoda, že sa neriešia zápasové topicy. Keď si spomeniem, aké diskusie tu boli v topicoch v priebehu ZOH 2010 :-/.
co sa tyka nhl to chapem ale co sa tyka ms su mi nejake topicy ktore uz o tyzden zapadnu prachom a pojdu niekam do archivu ukradnute.....
cepi ja mam narodky v novembri, ale dobru vyhovorku si skusil :-D nebol som tu, pardon chlapci a dievcata.
Za dlhsie cakanie to mozeme nechat bezat celu noc, co ty na to cepi :hmm:
Finch182 píše:co sa tyka nhl to chapem ale co sa tyka ms su mi nejake topicy ktore uz o tyzden zapadnu prachom a pojdu niekam do archivu ukradnute.....
a ked tu nie som 2-3 dni, to sa mam prehrabovat v chate s 956 stranami, kde sa neriesi len hokej?
ovela radsej by som si to dodatocne nasiel v topicu a vyjadril sa tam, alebo aspon precital
ale to sme uz riesili, uz dooost, chod uz chatovat! :a_von:
arek píše:cepi ja mam narodky v novembri, ale dobru vyhovorku si skusil :-D
ale za pokus to stalo :lol2: :hiding:
Za dlhsie cakanie to mozeme nechat bezat celu noc, co ty na to cepi :hmm:
no problem :frajer2:
Finch182 píše:co sa tyka nhl to chapem ale co sa tyka ms su mi nejake topicy ktore uz o tyzden zapadnu prachom a pojdu niekam do archivu ukradnute.....
Zapadne to prachom, ale je to archivované. Napr. ja si rád prezerám stáre topicy, trochu si v nich osviežim zápas, prípadne sa zasmejem, ako som sa kedysi správal :giggle:. Navyše v topicoch sa človek z nejakého transcendentálneho spôsobu skrátka vyjadruje kultivovanejšie a rozumnejšie ako v chate, takže aj tie príspevky majú vyššiu hodnotu.
cepi píše:ale za pokus to stalo
kazdopadne naliaty urcite bol ako vzdy :hroza:
Hnus velebnosti! :andy:
:taptap:
Ano, potrestejte ještě těch pár userů, kteří vám sem chodí a díky kterým táhle stránka ještě nezemřela.
Poslední týdny a měsíce byli oni jediní, kteří jsou aktivní na tomhle foru, když vy admini na to už serete.
Fakt ještě jednou tleskám, jak jste je za to odměnili. :taptap:
Přemýšlím, jak dál s dobrovolnýma online přenosama pro HF...
...... a co je za problem? :D
Finch182 píše:...... a co je za problem? :D
Vypli chat? :eek2:
A? Nieco necakane? Ja som na to takisto pindal ked sa to cele rusilo ale riesit to dokola ako nejaku novinku....
Takže nemáme bojovat za to, co chceme, když určitou šanci máme? Aneb jak napsal dejf, HF upadá a tímhle akorát se řítí do záhuby, chceme pomoct nám i webu.
tak fajn, chat bude zapnuty. Ale ak zase prestanu klesat prispevky vo fore.... :nono:
Príde mi trocha zvláštne "rezať" chat a potom ľudí napomínať pre spam vo fóre. Ja som síce chat využil plnohodnotne akurát pri poslednom drafte , a že to bola zábava aj vďaka Bostonu, ale keď tam občas kliknem či náhodou niečo, do čoho sa zapojím tak vidím, že sa ľudia bavia o škole, práci... A na to je ten chat vhodný, nie? Vďaka tomu na toto fórum nazerám ako na úzku komunitu občas možno s "rodinnou" atmosférou. Ak sa tam rozoberá napríklad zápas pri priamom sledovaní, nevidím dôvod, prečo by niekto potom nemal napísať normálne na fórum príspevok k zápasu. Chcete z HFka spraviť niečo ako je HFboards? Napríklad tam chodím už len výnimočne. Ono je ťažké nájsť niečo hodnotné ak tam vznikne téma a k nej je hneď 45 strán príspevkov, z ktorých je hodnotných tak 10%. Možno v topicu Floridy je to prehľadnejšie. :jn:

Ja osobne sem chodím kvôli príspevkom, aké píše Atlantik, honziss, fantomas, Rono, alebo predtým Walt, kisin, mt-svk, yzy19 etc. Sledujem Toronto a zaberie to dosť času. Keď si sem kliknem nepotrebujem vedieť informáciu, že Jágr podpísal nový kontrakt. V dnešnej dobe to vieme okamžite všetci. Ale rád si sem kliknem a prečítam od Catsfana čo to znamená pre Pantherov, aký prínos to bude mať pre mladých hráčov, ako to vidí on. Nie príspevok typu, že "Mali nôž na krku, pretože bez neho nemôžu pomýšľať na pohár.". Keby som chcel čítať tieto príspevky chodím na Hokejportal a čítam pod každým článkom "Let's go Hawks" od hokejových analfabetov, ktorí vidia hokej akurát v apríli a zábery z NHL vo večerných zostrihoch na Narkóze. Mám rád túto kvalitu nad kvantitu v československom podaní. To je dôvod, prečo som začal prispievať. Aby som oplatil tým, ktorých som tu chodil čítať, to čo robia a poskytol im tak informácie o Maple Leafs. Tiež, keď nájdem niekoho kto má prehľad a fandí klubu, ktorý by si tu zaslúžil aspoň občasný aktuálny príspevok k dianiu v klube, tak ho "presmerovávam" na HFko. Ľudia si tu pritom cibria štýl - viď Rono, akú cestu urazil resp. akú hodnotu a myšlienku mali prvotné príspevky a aké sú teraz. :good:

Už to zakončím kompletne, aj keď je to mimo misu. Napríklad Mitch, predtým myslím známy ako "debil" z HPčka, je akási neodmysliteľná postavička tohto fóra, ktorá tu nikomu neprekáža a práve naopak, jeho vtipné postrehy neraz väčšinu rozosmejú. Mr. M.P.83 trollí štýlom, ktorý je skôr otravný, pretože v príspevku je prehľad, len je prevrátený aby potrollil a pritom mu chýba určitá dávka vtipu.
v aprili 2006 oslavuje HF jubileum -> 10rocnicu :wine: Chat bude do odvolania otvorený non-stop. Enjoy! Nezabudnite však prispievať aj do fóra :)

este jedna vec, ak by sme na forum s°ali bez toho, ze v poslednom obdobi nie sme tak aktivni (viditelni), tak po tom niekolko tyzdnovom letnom vypadku, by bolo forum uz davno minulostou

Captain Crunch :serus:
Pre teba tez plati ak bude nejake stretko tak ma pozvi dorazim.
http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=2 ... 56#p416056" onclick="window.open(this.href);return false; tento príspevok u mňa neskóruje
Tento crunchov príspevok patrí viac sem a (nielen) podľa mňa je na zamyslenie a snáď vyvolá väčšiu diskusiu o danej otázke
Captain Crunch píše:
Inak ľudia, to vážne ste odstavili chat a čakáte, že sa oživí fórum? O príspevok vyššie je smack talk, ktorý patrí do chatu. Na internete beží kopa zaujímavých tweetov, ktoré ale nemajú nijak zvlášť informačnú hodnotu. Ideálne na kopírovanie do chatu, zasmiatie sa a zase premostiť diskusiu niekam inam. Osobne počas zápasov skôr sledujem hru a na chat zavítam len sporadicky. Práve cez deň mal ten chat náboj, zmysel, pretože sa dalo rozoberať kto si na koho stavil, anomálie vrámci advanced stats, Finch posielal fotky žien, Atlantik dával návod ako sa stať milionárom skrz stávky na tenis atď. Zaujímavé je, že vždy keď niekto napísal niečo zaujímavé do chatu, automaticky sám usúdil, že to je vec, ktorá patrí aj do topicu, tak to tam prepísal. Samotní užívatelia boli na toľko zodpovední, že dbali na to, aby držali topicy živé a bola výhoda v tom, že samotný topic daného tímu mal informačnú hodnotu a teda prevažovala kvalita nad kvantitou.

Keď som chcel včera prehodiť pár slov s Ronom musel som cez súkromné správy. Teraz pozerám a väčšinu času je prihlásený len AndyF. Takýmto bezchatovým spôsobom mám pocit, že dnes som napísal príspevok, splnil si akúsi "hokejfóracku" povinnosť a už sem pre dnešok nemám prečo klikať. A asi to skutočne tak bude. Chat bol devízou tejto stránky. Bez neho to tu pripomína skôr "mesto duchov".

Myslím si, že stojí za zváženie znovuotvorenie chatu, obzvlášť, keď k tomu celé leto všetci uživatelia fóra pristupovali tak zodpovedne.
Doprgejte si práva na chat jen pro uživatele > 0.5 postů / den a máte kozu nažranou a vlka celého...
Captain Crunch píše:...
Je to tak, teď už tu hodinu sedím a v podstatě se nudím, ačkliv na chatu to mohlo žít diskuzí ... s některými se můžu bavit na FB atd, ale proč, když to může žít i tady? Je velká škoda že jste chat zavřeli, nevidím k tomu jediný důvod :bee:
ja som bol naposledy za zrusenie chatu (myslim, ze to bolo vtedy spravne rozhodnutie). a teraz si myslim, ze by mal byt otvoreny nonstop a uvidi sa. (a to do chatu nepisem).
*****, ******* me, nebudte ****** a zapnete ten chat :dup:
Chat by měl být otevřený nonstop. Tehdy jste jej zavřeli z důvodu, že bylo málo příspěvků na fóru. Teď už to ale neplatí, tak byste jej mohli otevřít. Podobně jako Dunin na chat zas tak často nechodím. Ale když se chci na něco zeptat, tak jej využívám..
175 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO