Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Terminy otvorenia chatu

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

No tak toto je velke faux pas
V pondelok 13.10. od 19.00.
René už spieva hymnu, a tu neni chat :protest:
V nedelu od 21.00.
v sobotu od 22.00, v nedelu od 20.00.
:arrow: http://www.hokejforum.com/post383189.html#p383189" onclick="window.open(this.href);return false;
Muzu se zeptat co je to za hloupost otevirat chat jen jak se vam chce?...Slysel sem duvod ze se snad malo pise tady do tech pod diskuzi...Tak nak ted nemam vubec duvod sem chodit :( ..Muj nazor.
ak chces sem chodievat len kvôli chatovaniu tak bohuzial, toto je hokejove (diskusne) forum, nie pokec.sk :)
vsetko bolo od A po Z vysvetlene v tomto topicu http://www.hokejforum.com/chat-na-ukor- ... t8270.html" onclick="window.open(this.href);return false; a nebol to krok spät, naopak
a chat neotvarame ako sa nam chce, par tyzdnov spät sme sa rozhodli, ze chat nebudeme otvarat len pocas skorsich NHL prenosoch ako tomu bolo donedavna, ale pravidelne pocas vikendov v case od 18:00
:frajer2:

:backtotopic:

najblizsi termin otvorenia chatu - sobota 18:00
Jasne nemam problem psat do diskuze pokud chci neco vedet,ziskat naky info.Ale kdyz sem dojdu vecer tak chci pokec jen tak o hokeji...ja se vecer koukam na nakej zapas...a nekdo jiny na chatu kouka na jinej a dava okamzite vedet kdyz se neco deje...hlavne mi nerikejte ze si to mame psat tady v ty diskuzi...nechapu ten chat neni nic proti nicemu kdyz nekdo bude chtit psat do diskuze napise tam kdyz do chatu napise zas tam...myslim ze timto vasim pristupem prijdete o hodne lidi uplne zbytecne...
SEWI píše:ja se vecer koukam na nakej zapas...a nekdo jiny na chatu kouka na jinej a dava okamzite vedet kdyz se neco deje...

vecerne zapasy bezia iba cez vikendy a vtedy ide chat vzdy. Ak pojde vecerny vynimocne aj v pondelok, spustime ho tiez. Tak neviem, co myslis... :neviem:
asi som sa zle vyjadril, chat je zapnuty nielen pravidelne pocas vikendov, ale v kazdom dni, pokial sa riesi nejaky skorsi NHL zapas (co byva v drvivej väcsine prave pocas vikendov)
kdyz nekdo bude chtit psat do diskuze napise tam kdyz do chatu napise zas tam
to si môzes precitat celu tu historiu topicu, na ktory som ti dal odkaz a pcohopis suvislosti
myslim ze timto vasim pristupem prijdete o hodne lidi uplne zbytecne...
nemyslime si a "cisla" ukazuju, ze sme sa rozhodli spravne
Ale kdyz sem dojdu vecer tak chci pokec jen tak o hokeji..
pokial ta nezaujima cestovny vlakovy poriadok, ci zehlenie, do chatu sa ti ist neoplati :lol2: :jn: :wink:

takze este raz, kedze si novacik :) vsetko dopodrobna je uvedene v tomto topicu http://www.hokejforum.com/chat-na-ukor- ... t8270.html" onclick="window.open(this.href);return false;
pre nas je to uz naozaj uzavreta kapitola a radi na chate privitame napr. zajtra :)
cepi píše:nemyslime si a "cisla" ukazuju, ze sme sa rozhodli spravne
mohli by ste nejake cisla zverejnit? celkom by ma to zaujimalo :)
Anty píše:
cepi píše:nemyslime
si a "cisla" ukazuju, ze sme sa rozhodli spravne
mohli by ste nejake cisla zverejnit? celkom by ma to zaujimalo
:)
inak povedane nas interny "prieskum", celkove zhodnotenie,
vyhodnotenie (cisla hodime dodatocne)

jooj zase som sa pustil do chat temy :flyer:
Anty píše:
cepi píše:nemyslime si a "cisla" ukazuju, ze sme sa rozhodli spravne
mohli by ste nejake cisla zverejnit? celkom by ma to zaujimalo :)
Play-Off forum 2013 (so spustenym chatom) - 1859 prispevkov
Play-Off forum 2014 (s regulovanym chatom) - 2669 prispevkov
to je jedna vec, celkove ozivenie prebudenie topicov po com sme volali v prvom rade, druha vec, nekonal sa ziaden odliv userov (naopak registruju sa stale novi) a po dalsie, ten chat sme nepochovali, pocas vikendov a
skorsich NHL prenosov je k dispozicii
A prečo už nie je dostupný archív chatu aj v čase, keď je vypnutý?
OK nebudu si cist ty vase diskuze jen treba napr. vcera sem koukal na zapas flyers a hralo se x dalsich zapasu...po konci tretiny sem dojdu ze trochu pokecam o prubeznych vysledcich a ejhle chat nikde...klidne to tu poustejte na povel....
Myslim ze tento format co je teraz je velmi dobry.
ThrashersFan píše:A prečo už nie je dostupný archív chatu aj v čase, keď je vypnutý?
:arrow: aby novi useri neboli zmateni, ze chat tam je, ale nefunguje. Potom by ich nenapadlo, ze cez vikendy ta vec ide.
:arrow: preto, ze tam boli vacsinou chobotiny
:arrow: napriek tomu som ho (aspon) ja nechaval cast pondelku este tam, aby ste si stihli docitat, co vam uslo
:arrow: v blizkej buducnosti mozno bude videny furt a to aj pre neregistrovanych (cepiho iniciativa)
dnes od 19.00.
Bude vianocny chat? :jn:

Budu aj MS Juniorov :jn:

:pray:








(Vyzehlim Vam vsetky kosele :cathy:)
chat pojde od zajtra rana do soboty rana. Cez vikend tradicne od 18.00 a ako budeme fungovat pocas zapasov MSJ sa este rozhodneme.
Tím vánočním ránem myslíš od 0:01. :pray: Ať máme kde komentovat noční zápasy.
Zbytocne si to tu komplikujete :lol2: ....co tam po rozhodovaniu okolo MS.....otvorte ho do konca prazdnin abude aspon svanda :lol2:
Aj tak budem cele sviatky naje*any
175 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS