Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF oslavuje 10 rokov

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

O 3 dni to bude 10 rokov, čo HokejFórum poprvýkrát uzrelo svetlo sveta. Mal som smiešnych 16 rokov, keď sme sa s pár ďalšími ľuďmi rozhodli odčleniť od slovaknhl a vytvoriť si vlastné fórum. Mená týchto ľudí nájdete na prvej stránke zoznamu užívateľov. Z tých prvých členov sem chodím viacmenej už len ja, kajo, WildCelt, excelent, občas sa ukáže guillaume ( :giggle: ) a medik, ktorý je však aktívny len v KTL. Medzi najstarších členov patria aj Chris a Joe S. Keby mi vtedy niekto povedal, že HF tu bude aj o 10 rokov a ja budem stále jeho súčasťou, tak by som mu neveril. Bez HF (a tipovačky KTL) si však už neviem predstaviť svoju dennú rutinu. Za tých 10 rokov sa ale veľa zmenilo...cepi prišiel o niekoľko vlasov :cepi: , menil sa dizajn, menili sa užívatelia, menila sa kultúra fóra. Ja som s dnešným stavom HF viacmenej spokojný, vzhľadom na to, že to tu všetci robíme iba z nadšenia a zadarmo. Len škoda, že tu nemáme pri každom tíme fanúškovské základne, ako tu má Philadelphia či Detroit. Potenciál na to tu však je, len ho treba naplniť.

Ďakujem všetkým, ktorí čo i len troškou prispeli za tých 10 rokov k behu fóra (alebo KTL) a všetkým užívateľom, ktorí sa podieľali na tvorbe jeho obsahu.

Tak všetko najlepšie, HF :oslava: :wine:

Kľudne sa vyjadrite aj vy (pridávam i pomocné otázky, ktoré môžete zodpovedať).

Ako ste s HF spokojní?
Čo sa vám na HF páči a čo nie?
Čo by ste zmenili, vylepšili?
Čo nové by sme na HF mali priniesť?
Čo vám HF dalo a čo vzalo?

Neskôr ešte pridám aj nejaké vtipné screenshoty zo začiatkov :)

:bavme:
Posrali ste mi zivot. Uz i deti se mi smejou, ze furt cumim na to hokejforum.. :andy:
AndyF píše:Posrali ste mi zivot. Uz i deti se mi smejou, ze furt cumim na to hokejforum.. :andy:
tak snad sem budu o par rokov chodit aj ony a nebudu sa smiat :moj:
Tak vsetko najlepsie :klobuk: myslim ze ti co sa o stranku starate robite kvalitnu robotu – vdaka za nu.
Iste, viac aktivnych userov by potesilo, ale na druhej strane takto to ma taku “rodinnejsiu atmosferu” :D
arek píše:Za tých 10 rokov sa ale veľa zmenilo...cepi prišiel o niekoľko vlasov :cepi:
keby len o kudrny kuva :cepi: o meniskus, o predny skrizeny väz, o slepe crevo, o podstatnu cast platnicky :cepi:
cepi píše:
arek píše:Za tých 10 rokov sa ale veľa zmenilo...cepi prišiel o niekoľko vlasov :cepi:
keby len o kudrny kuva :cepi: o meniskus, o predny skrizeny väz, o slepe crevo, o podstatnu cast platnicky :cepi:
Obrázek
To uz je hodne dlha doba, ja ma z toho devet a nieco. Radsej ani nebudem pocitat kolko hodin som tu stravil a aj ked sa clovek posuva niekam inam ta sportova zavislost zostava.
Vďaka za najlepšie česko-slovenské diskusné fórum :thumbsup: :klobuk: Pokračujte v tom, chlapci!
Vsetko najlepsieeeeeeeeeeeeee prajem, nech sa Vam vsetkym dari a hlavne, nech sme vsetci zdravi, to ostatne uz pride samo.
Všetko najlepšie HF!

Dúfam, že ste postrehli, akú reklamu som vám spravil v PH.

Som tu skoro od začiatku, posledné roky ale už menej. Zažil som výhry, triumfy, ovládol som KTL ako GM, ale aj pády na dno a kritické chvíle. Bolo to všetko krásne.
Vše nej a hlavně výdrž do dalších let. :klobuk:
posty niekdajsich userov po 1.roku HF http://www.hokejforum.com/narodeniny-hf-t1728.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Eurolanche píše:Všetko najlepšie HF!

Dúfam, že ste postrehli, akú reklamu som vám spravil v PH.
vdaka!

Přílohy

Dodatečně vše nejlepší
cepi píše:posty niekdajsich userov po 1.roku HF http://www.hokejforum.com/narodeniny-hf-t1728.html" onclick="window.open(this.href);return false;
vdaka!
Uz vtedy som bol mudry jak radio :lol2:
pripájam sa ku kondolenciám :giggle:

10 roky HF a skoro 10 roky mňa tu :scare: to by mi v živote ani len nenapadlo
Ja uz jsem tady taky pekne dlouho a za tohle vyborne forum vam dekuju. Uz sice nejsem tak aktivni jako driv, ale ani to mi nebrani k tomu abych vam popral ke krasnemu jubileu jen to nejlepsi :oslava:
Všetko najlepšie k 10 rokom,tohto skvelého fora :yahoo: :klobuk: ,kam sa rad vraciam rok za rokom,ať už v takej či inej podobe už takmer od začiatku , vdaka arek,cepi,že ste to tu vydržali viesť tak dlho a ešte dlho verím s pomocou dalších ochotných ludí pomoct kde treba , aj vydržíte minimálne do dalšej 10 i viac. :) :wave:
vsetko najlepsie HF :oslava:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS