Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SK Slovan Bratislava

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

derryl-no ja som teda ešte fakt nevidel nikoho z košic kto by fandil slovanu :D u nas je ten klub asi ako červene sukno pre byka :lol:

kosican85 píše:derryl-no ja som teda ešte fakt nevidel nikoho z košic kto by fandil slovanu :D u nas je ten klub asi ako ÄŤervene sukno pre byka :lol:
Sprav verejný prieskum národa :lol: volá sa to anketa :D a budeš prekvapení :D
all: inak ste spokojnĂ­, Ĺľe slovensky futbal sa vracia na obrazovky :lol:
Najlepsie to bolo ked pred rokom a pol (možno 2) bol zápas ,ktori vysielali z Trencina no a tam som sa sustredil nie na zápas ale nato, aby som stihol porátať počet fanúšikov :haha:

tak tak slovanisti :cool: spojme sa proti spartakovcom !

kosican85 píše:derryl-no ja som teda ešte fakt nevidel nikoho z košic kto by fandil slovanu :D u nas je ten klub asi ako ÄŤervene sukno pre byka :lol:
Presne, ani u nas v Nitre som take cudo este nenasiel ... :D

idefix píše:
kosican85 píše:derryl-no ja som teda ešte fakt nevidel nikoho z košic kto by fandil slovanu :D u nas je ten klub asi ako ÄŤervene sukno pre byka :lol:
Presne, ani u nas v Nitre som take cudo este nenasiel ... :D
taku sp*ostosĹĄ si ÄŤil napĂ­sal, v Nitre je minimalne 10% tĂ­ch co fandia Slovanu

Tak to potom zijem cely zivot asi v inom meste. :roll:

Idefix asi hej lebo Slovan ma svojich priaznivcoc vsade tak ako aj ine kluby....v kazdom meste sa najdu taky ktory maju radsej iny klub ako svoj :)

No vies chlapce, Derryl tam pise o nejakych 10%. Tolko fans nemal Slovan v Nitre nikdy. Nehovorim, ze sa nenajde par jedincov, ale take mnozstvo urcite nie, kedze Slovan je v Nitre spolu s Trnavou najviac nenavideny tim. My mame v Nitre vlastne timy ktorym fandime, a preto urcite vsetci ovela skor fandia nasim mestskym klubom. Ostatne su potom uz len v ramci sympatii ( Zilina, Bystrica ), a potom na uplnom konci su Slovan a Trnava.
:)

Derryl píše:medik: Eman je fanusikom Slovana ale nechce si to pripustiĹĄ :lol:
Eman vsak teraz viacej fandi futbalovej Ziline ako hokejovej :lol: lebo ta je teraz v laufe, vsak uĹľ aj reklamu robil :D
Derryl v Ziline a ci sa to tyka Hokeja alebo Futbalu tiez moc fanusikov Slovanu nenajdes. Mozno by si ich zratal na prstoch jednej ruky a aj to su nejaki Blavacki pristahovalci a podobne.

Ale toto "Eman je fanusikom Slovana ale nechce si to pripustiĹĄ :lol:
" ti fakt vyslo :lol: . Bodujes :hufi:
Vidicon píše:TĂ©ma o najlepšom klube SR .
no tak ja asi zijem na inej planete, ak je slovan najlepsi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Joe S. píše:
Vidicon píše:TĂ©ma o najlepšom klube SR .
no tak ja asi zijem na inej planete, ak je slovan najlepsi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pre nás, jeho fanúšikov.Tak nezapáraj.Ak niečo nechápeš, tak sa prihlás.On už ti to, niekto vysvetlí. :wink:

tak tak pre nas je to najlepsi klub pre teba moze bYt najlepsi klub co ja viem Rimavska Sobota :)

ucime sa gramatiku

Marek Hamšik robi nadalej velku radosť nám Slovanistom :cool:
Zaujem o neho neutĂ­cha, a z tajneho zdroja :lol: vieme, Ĺľe sa o neho zaujmaju tri anglicke velkokluby M.UTD, Chelsea a Liverpool.
Zaujmave na tom je, Ĺľe sme ho predali za 50 000 eur, no hanba :x ale vtedy to viedol jeb*nuty Drben no a teraz je jeho cena 6 mil. Euro.
Fiorentina ponukala 2 mil.Euro, co Brescia odmietla, ked vyhlasila pod 6 mil. Euro nepojdu, nasledne sa ozval Neapol, ktoremu svitá na lepšie časy a ten ponukol 5 mil. Euro, co tiež odmietli.
Potešilo by ma, keby prestupil do Arsenalu, co sa urcite nestane asi, vedel by som si ho predstaviť po boku Cesca Fabregasa :cool:
Len dufam, Ĺľe nepojde do Chelsea, ktora niÄŤi najvacsie talenty svetoveho futbalu :x

medik911 píše:tak tak pre nas je to najlepsi klub pre teba moze bit najlepsi klub co ja viem Rimavska Sobota :)
di do hayzlu s Rimbou Sombou, tych nemam rad

No neviem ci sa naozaj nieco okolo toho Hamsika zrealizuje. Ked si spomeniem ake halo sa robilo okolo Vitteka, ze ho chce ten velkoklub, henten velkoklub a nakoniec bublina splasla a skoncil v nemeckej 2. lige.
Akoze mu prajem, nech prestupi do lepsieho, ale netreba ho uz vidiet niekde v Chelsea, ked tam ani z daleka este nie je ...

len nech nejde do chelsea lebo tam bY si urcite nezahral dobre bY mu bolo v Liverpoole...ale aj v Man.u a dobre bY bolo kebY siel do Juve

ucime sa gramatiku

ja nemozem ja nemozem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Chcelo by to posilniť káder Slovanu . Keby sú tam len takí , ako je Masaryk , tak to by bol rulez.

Hej to sa mi paci to ked vsade budem davat bY a nie by tak to budete opravovat?????Parada!!!Ale videli ste aku odpiskal ten debil Michel penaltu sak nic tam nebolo :x

ucime sa gramatiku

medik911 píše:Hej to sa mi paci to ked vsade budem davat bY a nie by tak to budete opravovat?????Parada!!!Ale videli ste aku odpiskal ten debil Michel penaltu sak nic tam nebolo :x

ucime sa gramatiku
To vieš, Michel má imunitu, nech píska v našej lige dobre či sa mu zápas uplne nevydarí, nic sa tím nezmení.
Michel to je skaza futbalu a to si nemyslim len ja :(

no to ani ja nechapem ze ako on moze piskat na svetovej urovni..niekedy sa mu nejaky zapas vydarĂ­ ale je to smejd

ucime sa gramatiku

hej medik nic v zlom ale v pohode by som ti mohol poskytovat doucovanie vybranych slov ... :D
a k teme : dufam ze belasi uz takeho rozhodcu nechytia

jaaaaaaj tak mi zozen ale zadara hej!!!!!No to dufam aj ja lebo Michel ich riadne dosral!!!!!a Belasi maju na to aby boli medzi elitov

Michela v nasej lige nemozem vystat ani ja ale mali by ste uznat aj to ze predtym neodpiskal jasnu ruku za ktoru mal byt pokutovy kop pre Trnavu a tak ako to u nas byva to kompenzuje niekde inde a ani ten suboj podla mna nebol absolutne cisty z toho co som videl takze treba si aj priznat ze jedenastka mala byt ci ta alebo ta ale mala a nie len nadavat. a myslim ze trnava zasluzene vyhrala a slovan to ma aj tak vo svojich rukach tak dokazte ze patrite do prvej osmicky v poslednom kole.
199 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS