Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SK Slovan Bratislava

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Luis píše:a sorráč, tak teda ste to najlepšie, ÄŤo stretlo slovensky futbal za poslednych 20 storoÄŤĂ­.
PetrĹľalka na hrad 8)
koneÄŤne si to uznal 8)

schwolco: áno, prekričali, akurát, že my sme v prvom polčase nekričali vôbec, pretože nás bolo strašne málo a tí čo udávajú tón tam neboli vôbec, na druhý polčas síce prišli ďalší ľudia, čo došli z práce, ale aj tak nás bolo menej ako vás, u nás vo fans už väčšina pracuje a keď sa hrá o 15-tej, alebo tuším aj skôr, tak to jednoducho nestíhajú :?

najviac sa mi páčilo, ako sme hrali teraz na jar so Sencom, tak ich došlo asi 30 a boli nažhavení, ako nás zosmiešnia doma a my sme to čakali zozbierali asi 50-60 ľudí (tiež to bolo v stredu poobede) a pripravili sa (lebo vtedy akurát ohlásil Kmotrík, že nám vráti meno) a spravili sme z nich úplných debilov, jak ich prekričali Petržalčania o ktorých sa hovorí, že nemajú fans, tak boli celý druhý polčas tichučko :lol:

no co myslite si ze dokazeme zdolat Dubnicu??

jasne...podla mna slovan neskonci horsie ako 3. tuto sezonu...

bodaj by si mal pravdu :cool:

to bude pravda !!! mame dobru zostavu podla mna ale stat sa moze vselico ! tak musime len fandit a fandit a hlavne verit ze budeme vyhravat a a nerobit zbitocne chyby ako proti ZM :x ze sme prehrali! tie body nas budu co to stat kua kua kua :x :x :x
Futbalový Slovan Bratislava chce v jarnej časti Corgoň ligy 2007/2008 poskočiť z aktuálne siedmej priečky tabuľky na tretiu, čo by mu pri predpokladanej dominancii majstrovskej Žiliny a vicemajstra Artmedie Petržalka zabezpečilo účasť v pohárovej Európe.
Zostava pre jarnú časť Corgoň ligy:
brankári: Daniel Kiss, Ján Mucha, Dominik Rodinger
obrancovia: Martin Cseh, Michal Hanek, Martin Dobrotka, Martin Švestka, Daniel Kosmeľ, Ivan Janek, Peter Struhár, Ottó Szabó
záložníci: Julio Cesar Serrano, Pavol Sedlák, Peter Černák, Azíz Ibragimov, Samuel Slovák, Michal Breznaník, Tomáš Mojský, Ján Nemček, Matej Ižvolt
útočníci: Jan Králík, Ľubomír Meszároš, Jakub Sylvestr, Pavol Masaryk
mi to dokazeme ja v to verim kedze z 10 zapasov co sme mali pripravne sme 5 vyhrali 4 remizovali a 1 prehrali a skore bolo 11:4 ak to bude sit tak dalej tak to bude very godd
http://www.denniksport.sk/clanok?id=55213

Musím priznať že mám veľkú radosť, že J&T a Kmotrík, sa stali vlastníkmi Slovana. Príchod Kmotríka a J&T do klubu su zárukou, že sa začína blýskať na lepšie časy v Slovane.Už bolo načase. :good:
nemyslis vazne s tou radostou :shock: kmotrik je pekny kkt skorumpovany
niekedy je lepsie sa dostat čestne aj ked pomalsie vyssie ako s kmotrikom :grc:
tak 1 zapas remiza humus ble fuj nic to :-( mozno sa to zlepsi
Schwolco píše:nemyslis vazne s tou radostou :shock: kmotrik je pekny kkt skorumpovany
niekedy je lepsie sa dostat čestne aj ked pomalsie vyssie ako s kmotrikom :grc:
To myslím smrteľne vážne.Za Kmotríkom sú vidieť výsledky (s Petržalkou postup do hlavnej skupiny LM a tohto roku počítam, minimálne postup do 1 kola UEFA) čo sa o ostatných majiteľoch našich klubov povedať nedá.No a k J&T sa hádam vyjadrovať nemusím. :good: Hlavne ich považujem za záruku, daľších úspechov Slovana. :clap: :clap:

Niekedy je lepšie sa dostať čestne vyššie súhlasím.Od príchodu Černáka, to išlo pomaly vyssie, ved to spolu súvisí.To si si nevšimol?Najskôr bola na rade stabilizácia klubu,oddlženie klubu, no a teraz s príchodom sponzorov, prichádza daľšia fáza a to návrat klubu, do boja o tituly.
Tak Slovanisti už trénujú...no už aj iní by mohli mať ten titul :P :oops: Dva im stačia za sebou :D
ale osm zvedavi ci sa ta artmedia spoji zo slvoanom to by bolo good
medik911 píše:ale osm zvedavi ci sa ta artmedia spoji zo slvoanom to by bolo good
Čo som čítal, tak zrejme nie.Artmediu kúpili Češi a chcú aj postaviť, nový štadión.
milos vsimol a nepaci sa mi toto vsetko :|
ach no nevadi, myslim ze s uspechmi sa na taketo veci zabudne a bude vsetko ok :)
ale slovan by sa nemal z nikim spajat a hrat ako doteraz ved po pade do 2.ligy sa opat postavil na nohy a hra celkom dobry futbal aj ked ta koncovka nie je najlepsia tak si myslim ze to pride a na 3. miesto v lige maju na Artmediu a Ziline nie ale za nimi v pohode :)
tak celkom dobre sa nam slovan rozbehol aj ked doma do s DAC ltt vyhral ale 3 body boli dufajme ze to tak pojde dalej :thumbsup:
tak brankar kiss na hostovanie do levski sofia...
nj nech sa mu dari keby ho dali hned chytat v LM tak to by mal super

vcera slovan to poriadne zbabral v Moravicach
maro píše:tak brankar kiss na hostovanie do levski sofia...
Danovi to hostovanie moze len prospiet, kedze dovre vieme, ake chyby v poslednych zápasoch robieval, tak ako bol oblubeny kedysi, tak teraz si ho fanuskovia vedeli skor predstavit na tribune medzi ultras :good:
Ale v LM v Borisove po jeho chybe padol gol :(
Tak Slovan získal z Petržalky, dvoch veľmi kvalitných futbalistov Obžeru a Halenára.Kmotrík už začal úradovať. :frajer2:Sú to veľmi kvalitné posily a myslím ,že budú veľkými posilami Slovanu. Najmä Halenárov príchod, mi urobil veľkú radosť.Vždy sa mi jeho hra páčila a je to skvelý útočník, s čuchom na góly.:clap: :clap: :good:
uz to zacina :lol2:
no mozno TITUL bude :)
milos76 píše:Tak Slovan získal z Petržalky, dvoch veľmi kvalitných futbalistov Obžeru a Halenára.Kmotrík už začal úradovať. :frajer2:Sú to veľmi kvalitné posily a myslím ,že budú veľkými posilami Slovanu.
ja som skor zvedavy na to, ci sa pocet vemi diskutabilnych jedenastok po hereckych vlozkach obzeru presunie z jednej strany dunaja na druhu, resp. aby som bol aktualny z jednej strany bajkalskej na druhu
obzeru by som nebral to len pada ostatni idiot ale z prichodu halenara som sa potesil velmi dufam ze timto budeme mat ovela vacsiu silu v utoku....
a teraz slovenske derby SLovan vs sedlakoovooo
199 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS