Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SK Slovan Bratislava

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Matejko píše:Ja som velky fanusik Michela, ale ano musim uznat, ze v nasej lige to nieje ono, ale naopak velke zapasy LM, alebo MS/ME piska fantasticky. Nekonecne drzim Slovanu palce, nech sa do tej osmicky dostane a nech je to peknym sportovym sposobom, ktory nespochybni ani Janik, alebo Eman atp. :D
Hej Sunkovac? Co rypes? :D

Matejko píše:Ja som velky fanusik Michela, ale ano musim uznat, ze v nasej lige to nieje ono, ale naopak velke zapasy LM, alebo MS/ME piska fantasticky. Nekonecne drzim Slovanu palce, nech sa do tej osmicky dostane a nech je to peknym sportovym sposobom, ktory nespochybni ani Janik, alebo Eman atp. :D
Ale chces povedat ze ten zapas co piskal Nemecko proti neviem komu zapisakl dobre???Sak nadrziaval nemcom no uvidime ako zapiska teraz ligu majstrov

Oni urcite zajtra vyhraju slovan gogogo

kde? :D nezda sa mi Ĺľe by vyhrali :P

no a co aj tak by im tie body nic nepomohli!!!!! :wink:

medik911 píše:no a co aj tak by im tie body nic nepomohli!!!!! :wink:
keby trnava vyhrala by im velmi chybali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TRNAVA HRĂ

Ale Trnava nevyhrala!!!!!!!!!!!!!!!! Takze ale videli ste tu tabulku???Ty vogo este to moze byt zaujimave!!!!

1.ZILINA-32B-[52] -20B
2.ARTMEDIA-29B[42] -13B
3.RUZOMBEROK-20B[31] -11B +1MIESTO
4.NITRA-19B[30] -11B +3MIESTA
5.BANSKA BYSTRICA-17B[31] -14B
6.KOSICE 16B[34] -18B -3MIESTA
7.SLOVAN :fan: 15B[26] -11B +1MIESTO :wins: :fan:
8.SENEC-9B[31] -22B -2MIESTA



1.mesto
2.body v jarnej casti
3.body na konci jesennej casti
4.strata bodov na jarnu cast
5.skok na ine miesto

MY SME BELASĂŤ A KTO STE VY K*KOTI ?

SME V MARKIZEE !

Hej este raz takyto prispevok a mas BAN !!! Eman22

Vidicon píše:MY SME BELASĂŤ A KTO STE VY K*KOTI ?

SME V MARKIZEE !

Hej este raz takyto prispevok a mas BAN !!! Eman22
Tak tomu prispevku som nepochopil!!! :oops: aa co sa ti nepaci???? 8)

Plan pripravy našich miláčikov

tréningy: 27. 11. - 15. 12. 2006
prípravné zápasy: 1. 12. o 11.00 h proti Slovanu Duslo Šaľa (I. liga, na umelej tráve Rapidu), 5. 12. o 13.00 h proti ViOn-u Zlaté Moravce (I. liga, na umelej tráve v Zl. Moravciach), 8. 12. o 13.00 h proti ZTS Dubnica (na umelej tráve v Dubnici), 12. 12. o 13.00 h proti ŠKP Dúbravka Bratislava (II. liga, na umelej tráve Rapidu), 14. 12. o 13.00 h (súper v štádiu riešenia)
dovolenky: 16. 12. 2006 - 7. 1. 2007
začiatok zimnej prípravy: 8. januára 2007
príprava: v pláne kondičné sústredenie v Rajeckých Tepliciach (v polovici januára), herné sústredenie v Turecku (v polovici februára)

eman22 píše:Hej este raz takyto prispevok a mas BAN !!! Eman22
to je nas pokrik , nemyslel som tym uzivatelov fora

kua ludia s trencinom sme dostali 2:1
a so salou ci co je to za hovniakov 2:1 vyhrali :D

Slovan zĂ­skal ako novĂ© posily, Gottwalda a BrezanĂ­ka.SĂş to dobrĂ˝ futbalisti.V prĂ­pravnĂ˝ch zápasoch ma zaujali aj Aziz Ibragimov a mladĂ˝ talentovanĂ˝ ĂştoÄŤnĂ­k Sylvester.MyslĂ­m, Ĺľe zo Sylvestra, by mohol vyrásĹĄ kvalitnĂ˝ ĂştoÄŤnĂ­k.Ak podpíšu aj Ibragimova, tak bude maĹĄ Slovan ,velice kvalitnĂ˝ch ĂştoÄŤnĂ­kov.UĹľ na premieĹ

Len doplnĂ­mMichal Gottwald podpĂ­sal zmluvu na 2,5 rokaa Michal Breznanik na 3 roky

Prvy menovany je utocnik, hraval kedysi v Ziline, naposledy bol hracom Legie Varsava, do Slovana prisiel však bez odstupneho, ale záujem o nho mali aj v Trnave a v Zizkove, ktorí vedie tabulku druhej najvyssej sutaze.
Rozhodli vsak financie, uĹľ dopredu sa vedelo, Ĺľe Trnava neuspeje a Zizkov Slovan prebil :D

Druhy menovany je lavy zaloĹľnik, ma 21 rokov, a je ÄŤlenom reprezentacie do 21 rokov.
Suma za aku ho Slovan kupil vsak nebola tak ako je dobrym zvykom vsade na Slovensku zverejnena.

ale ako som sa dozvedel od kamosa co snim hraval tak Gotwald nieje bohvieaky hrac !Ale kazda posila sa ceni
V jesennej ÄŤasti aktuálnej sezĂłny sa mu podarilo prebojovaĹĄ medzi vedĂşcu osmiÄŤku, ktorá bude na jar bojovaĹĄ o ligovĂ˝ titul. HlavnĂş zásluhu má na tom trĂ©ner Jozef Jankech, ktorĂ˝ si na laviÄŤku "belasĂ˝ch" sadol ešte poÄŤas druholigovej Ă©ry. "MyslĂ­m si, Ĺľe ciele, ktorĂ© sme si dali, sa nám podarilo naplniĹĄ. PrvĂ˝m bol postup a druhĂ˝m bolo ostaĹĄ medzi Ă´smimi najlepšími klubmi v CorgoĹ

kua chlapci strasne sa tesim na jarnu cast .. myslite ze nas slovanicek zaboduje ?

urcite a skoncime niekde do 5 miesta

Pri vhodnom doplneni kadra, zatial mame len dve posily a odisli tí nepotrební, teda Urgela, Kausich, M.Otočka a Vyskočil, brankar Kanis pojde na hosťovanie, vyber klubu este nieje vyriešeny by sme mali isť hore.

Otocka by tam este bol uzitocny .. ale som zvedavy na Brezanika a Gottwalda .. len ten druhy je zabijak sanci , tak uvidime co porobi .

Vidicon píše:Otocka by tam este bol uzitocny .. ale som zvedavy na Brezanika a Gottwalda .. len ten druhy je zabijak sanci , tak uvidime co porobi .
Ja som bol tiež prekvapení jeho odchodom, rátal som skor zo Slobodom, ale zavážilo to, že Sloboda je odchovanec a Otocka sa ukazal ako nespravna kupa, hoc je mlady 1985 r.n. ale bol neustale zraneny a dnesny futbal to je biznis.
Gottwald veru je, zabijak šancí, v Legii mu to nevyslo, ostava len veriť, že všetok pušny prach si schovával na posobenie v Slovane :ejha:

Fuj FUj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj SLOVAN:clap:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

nespamuj a nepíš sprostosti, lebo dam podnet adminovi, aby si dostal ban

banik píše:Fuj FUj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj SLOVAN:clap:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Velice inteligentnĂ˝ prĂ­spevok. :x :x

milos76 píše:
banik píše:Fuj FUj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj SLOVAN :clap:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Velice inteligentnĂ˝ prĂ­spevok. :x :x
ale pravdivy :wink:

uĹľ ako zbehly navstevnik fora, by si mohol vedieĹĄ, kde su hranice spamovania aj ty. Derryl
199 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS