Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SK Slovan Bratislava

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

no mame novu posilu Szele ci ako sa vola!hraje na lavej strane cize by sme konecne mohli mat dobru aj lavu stranu ma 25 rokov cize by to mal byt dobry prinos
:)

medik911 píše:no mame novu posilu Szele ci ako sa vola!hraje na lavej strane cize by sme konecne mohli mat dobru aj lavu stranu ma 25 rokov cize by to mal byt dobry prinos
:)
No uvidíme, ako sa mu bude dariť.Ešte by to chcelo podpísať, Ibragimova. :wink:

TakĹľe priatelia a fanuskovia Slovana :cool: medik to poplietol to jeho meno.
Ziskali sme ho 22.12.2006.
Volá sa Otto Szabó 1.3.1981
PredchádzajĂşce kluby: DAC Dunajská Streda, Vasas SC Budapest, Debrecen, Sopron, SV Braunau, Rapid ViedeĹ

no chlapci neviem ci budem teraz moct uplatnovat vetu "cigan madar zid nema pravo zit" . podla toho jak bude hrat

Vidicon: samozrejme, že všetci verní fandovia Slovana nemaju v oblube černochov a madarov, ale aj oni vedia, že pokial hrac odovzda na ihrisku maximum a bude platná posila, snaha aj dušu vypustiť na trávniku bude oblubeny, pokial nie, má smolu.
PretoĹľe do Slovana vedu len dve cesty:
prvá vedie do reprezentacie
tá druhá do kanála
A je len na nom čo si vyberie, ale bol to nesmierny talent, už v 17 rokoch šiel do zahranicia.
Ale potom mu stupla sláva do hlavy a ....................
Hlavne z Vasasu do Debrecinu prestupoval ako velka posila aj patril k najlepsim, chvilu aj v Debrecine, za jeho velkej slavy, potom prislo zranenie a to ho pribrzdilo.

no proste som zvedavy ... ak nebude dobry tak ho na stadione zahrneme odpadkami .. :D

no nasiel som na http://www.futbalsfz.sk rozpis zapasov a ako tak pozeram tak sa je na co tesit .. ale pre muzstvo to bude tazsie

no mali by sme skoncit nejako oklo 4 miesta ked mame posili hned prvy zapas hrat zo zilinou tak to bude masaker ale slovan to vyhra na sto pro

Po vyradeni (zasluženom) Urgela, Kausich, M. Otocka, Vyskočil (Zlin po nom siahol) bolo dalsim dvom hracom oznamene, že 8.1. kedy zaciname zo zimnou pripravou sa nepocita ani z tretim brankarom Kanišom a strednym obrancom Ševelom.
Podla mna opäť spravny krok, kedže chceme isť cestou davať prilezistosť mladsim a talentovanym hracom.

Podla mna atakujeme na jar 3,4 miesto a na budúcu sezonu suveréne na titul.

A po nasom titule vyhra Slovan aj Ligu majstrov. :wink:

O 19.30 ide zapas intertoto s rapidom aj na nete cez sopcast a ine prehravace. Pozri myp2p.eu.

Vzhladom na to ze to je slovensky klub A nie je to trnava tak si to pozriem. Keby hrala Trnava fandim Rapidu.

No a neska 2.kolo Intertoto Cupu a nej.souboj tohohle kola-Rapid-Slovan-budu vám fandit...

Dostali naklep 3:1 hanba slovenskeho futbalu pokracuje.

Fans rozbili stadion vo Viedni.

No neviem neviem ci to je hanba? ale 3-1 sa da ete doma spravit nie?

ale tie šance, čo nedali... :roll: Slovákova tyč a potom ten závar, čo boli dvaja pred bránou a nedokázali to tam dať :roll: keby to dali, bolo by 3:2
ale viac ma zaujala belasá chamraď, zase sa tie zvieratá dobre prezentovali v Európe, dúfam, že Slovan dostane mastnú pokutu :!:

kakokolka píše:No neviem neviem ci to je hanba? ale 3-1 sa da ete doma spravit nie?
tazko...jedine 2:0... pochybujem

No ved mozno Slovak dvakrat zakopne :D :cool:

j0man píše:ale tie šance, ÄŤo nedali... :roll: Slovákova tyÄŤ a potom ten závar, ÄŤo boli dvaja pred bránou a nedokázali to tam daĹĄ :roll: keby to dali, bolo by 3:2
ale viac ma zaujala belasá chamraď, zase sa tie zvieratá dobre prezentovali v Európe, dúfam, že Slovan dostane mastnú pokutu :!:
belasá chamraď? A čo vaši fans? tí by vytiahli jednu vlajku a občas by pár jedincov zakričalo Pééétržalka a po zápase by ešte prišli o vlajku a pri najhoršom dostali a boli by na smiech, aki fanusikovia ziju na Slovensku 8)
takže uz nezávid... :idea:

Luis píše:A ÄŤo vaši fans? tĂ­ by vytiahli jednu vlajku a obÄŤas by pár jedincov zakriÄŤalo PĂ©Ă©Ă©trĹľalka
presne tak to bolo na Partizane Belehrad :lol:

prepáč Luisko, ty ako šéf obrovského, medzinárodného Prievidzkého ultrahooligans fanclubu do toho môžeš najviac kecať... :roll: uvidíme, ako sa bude fandiť teraz, keď nám vrátili meno :!:

inak, tu máš tých pár jedincov s jednou vlajkou na Partizane Schwolco --> http://www.ultrasnitra.sk/fotogaleria/2 ... zan/11.jpg :roll:

skor to peeetrzalka som myslel... bol som tam, na hlavnej a ak aj kricali nieco viac, nebolo to pocut :)
a na to ze petrzalka na to co dosiahla je fakt dobry klub... je tam tych fanuskov dost malo...

to vieš, týchto bláznov ťažko niekto prekričí, obzvlášť nie v tretinovom množstve, inak, Petržalka nemá veľa fanúšikov, ale viac, ako si myslíš, teraz, keď nám vrátili to meno (ako som už hovoril) a slúbili štadión v Petržalke, malo by sa to zlepšiť, lebo všetci sme boli dosť znechutení, preto nebol záujem fandiť

PS: tebe sa zdá kričanie Vion (to je firma, nie mesto) lepšie ako Petržalka? to sa lepšie zakričať nedá, lebo už takto to znie dosť neprirodzene, inak máme aj chorále, ak v nedeľu prídeš do BA, budeš ich počuť :wink:

j0man píše:prepáč Luisko, ty ako šéf obrovskĂ©ho, medzinárodnĂ©ho PrievidzkĂ©ho ultrahooligans fanclubu do toho mĂ´Ĺľeš najviac kecaĹĄ... :roll: uvidĂ­me, ako sa bude fandiĹĄ teraz, keÄŹ nám vrátili meno :!:

inak, tu máš tých pár jedincov s jednou vlajkou na Partizane Schwolco --> http://www.ultrasnitra.sk/fotogaleria/2 ... zan/11.jpg :roll:
ja nie som členom žiadneho fanclubu ani hools ani ultras, ja som normálny 8)
a sorráč, tak teda ste to najlepšie, čo stretlo slovensky futbal za poslednych 20 storočí.
PetrĹľalka na hrad 8)

j0man-predsalen sa hralo "doma" a to sa mohlo nieco vecsie organizovat.. ale mne nejde o pokrik.. to je jedno ci vion ci peetrzalka, viem ze vion je firma, ibaze ta firma reprezentuje moravce.. a u nas ani mestsky klub neexistuje, cvi je neskutocne riskantne a pokial futbal majitela prestane bavit, s futbalom skoncilo cele mesto, to nam je vsetkym jasne..
A samozrejme petrzalsky fans maju ovela vecsiu historiu jak my, u nas sa zacalo skupinovo fandit pred necelym rokom, ale ako sa to tu rozrasta sa mi paci..
Ale nase "kricanie" vas prehlusilo doma v semi SK pohari.. a to mi nevrav ze ne, mal som znamych oproti hlavnej a ti mi to potvrdili... no a chorale samozrejme mame aj my.. a ak budem moct, urcite dojden v nedelu.. uvidime jako vyda cas a povinnosti.. ak nedojdem teraz, si pozvany do Zm na odvetu.. prestavany stadion, krasne sa to bude ozyvat.. kua ale sme dobre off topic :lol:
199 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS