Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Hokejbal

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Čo si myslíte o tomto športe ?

floorball ? a aky je v nom rozdiel medzi ladovym hok a hokejbalom ? ja nepoznam :D

Matejko,mylis sa.
Hokejbal- je hra velmi podobna ladovemu hokeju.Hra sa s rovnakou vystrojou ako v hokeji,len v teniskach a s tenisovou loptickou,ktora je napustena vodou.
Inline hokej-to je hokej na kolieskovych korculiach,je to tiez skor bezkontaktny sport,viac na kombinacii,trocha viac odlisnymi pravidlami ako ladovy hokej(styria hraci v poli,bez tretin....)
Florball-je to ako pisal Matejko,brankari su tam len v teplakoch a v prilbe a plazia sa v tej malej brane jak dementi :D

Jestli víte, že mistr tohoto sportu v Čechách je Ústí nad Labem.

Tabulka soutěže
1. Elba Franklin ĂšstĂ­ nad Labem 16 12 0 3 1 55:28 39
2. Autosklo H.A.K. HK 16 10 0 4 2 66:37 34
3. TJ HBC KEB Kladno 16 9 2 1 4 53:37 32
4. SK Sudoměřice 16 9 2 0 5 52:39 31
5. HBC Ĺ koda PlzeĹ

Ja hrajem hokejbal, a je to super šport :cool:

hokejbal hravam je to velmi dobry sport

Hekejbalom sme si volakedy ked som bol este maly skracovali cas cakanim na zimu kedy bude zamrznute jazero a bude sa hrat hokej. Dnes uz je to pase, stadiony sa daju objednat aj ked je este dost teplo. Samozrejme nie v lete.

4Lecavalier4 píše:Ja hrajem hokejbal, a je to super šport :cool:
..a hravaju to aj zeny????? :P
Ja hrávam hokejbal každý deň :D
Ja som hraval za Klub a nehrava sa s tenisovou loptickou ale s hokejbalowou loptickov......
je to super sport a velmi narocny mozno tazsi ako hokej lebo sa nevozite na korculiach ale behate ale hokej je hlavne pre divaka omnoho krajsi...a je tazky hlavne ked za celu tretinu nehrate len 1min.......
Ja som takú možnosť nemal hrať za klub, ale hrávali sme u nás v Obci hokejbal v kultúraka na parketách na dosť veľkej ploche. Presne tak hrá sa to z hokejbalovou loptičkou tý, ktorý náhodu nevedia je to zvyčajne loptička veľkosti tenisovej, ale táto je farbou orange aspoň čo som videl a čo sme hrali. Sú také dva druhy tej loptičky kus makšia a trdšia. Je to z takého materiálu neviem niečo, ako tvrdá umelina niečo také neviem to presne definovať. Samozrejme to boli dobre, keď to schytáte modrina dobrá to istí. U nás sme to hrali od veku aj od 13r. aj menej aj vyše 30r to sme sa tak rozdelili a hrali. Prevažne sme hrali, ale my starší zo starými a tý bili iné šupi a naťahovali tedy aj mňa nejaká strela trafila. Proste boli sme vybavený, ako na riadny zápas hokejbal. Brankári mali riadnu výstroj atď... Ja som zvikol aj brániť aj hrať, ale viac brániť to mi šlo o niečo lepšie, ako hranie, lebo pri hraní som tak blbo vždy držal hokejku a ma za to dodrbávali a smiali sa. :D Najvačšia pecka, keď sme si pri zápase dávali prezívky mená mne napr, v bráne Bryzgalov. :D To máš tiež pravdu Nabokov_SJS, že je to veľmi náročný šport a tažšší aj, ako hokej. Tu sa behá aj v kuse aj 5.min. Bol som aj z kamošom pozrieť na tréningu hokejbalovom proste super. Tie názvy tímov v lige, kde kamoši hrali napr. opičkári, kings, devils, pirats a podobne. Kamoš taký starši čo to hral je teraz už dlkšiu dobu v Írsku tam robí, ale aj hrá kohej a teraz mal hrať za jeden tam nejaký tím na zmluvu musím sa ho spýtať či to vyšlo dávno som sním nekecal cez pokec. On bol dobrý v hokejbali. Ja celkovo som slabší na hokejbal aj hokej také drievko. :D Hokej pozerám a zaujímam sa oň, ale mi moc tak néjde a ani to moc neskúšam. Oveľa lepšie mi ide fucik v čom som aj celkom dobrý to je moje, ale aj to sa venujem fuciku, len tak pre seba a kedy tedy tiež sa zaujímam o fucik o diane, ale menej, ako o hokej. Dakedy musíme z partiou niečo dohodiť a zas zahrať aspoň kus ten hokejbal, lebo dávno dávno sme už to nehrali.
pametam si ked sme kazdy den hravali z bratom a kamaratmi mali zme aj vlastny klub aj stranku a hravali sme proti inym sidliskam najvecsie derby horna podborova proti dolnej mi sme boli dolna mali sme normalnu brankarsku vystroj.....kazdy den sme mali trening a kazdy den aspon jedna modrina na treningu za normal klub tam som skor padal a mal som cerfene kolena......najviac si pametam ked som bol sam s bratom a uz bola derava siet ja som natiahol siet a chcel trafit dieru vo vinkli a trafil ma hokejbalkou medzi nohy alebo ked jednemu antitalentovy ked sme hrali proti inemu sidlisku vyletela hokejka z ruk mne presne do tvare.............to boli casy :cool: :roll:

Re:

debil píše:Hekejbalom sme si volakedy ked som bol este maly skracovali cas cakanim na zimu kedy bude zamrznute jazero a bude sa hrat hokej. Dnes uz je to pase, stadiony sa daju objednat aj ked je este dost teplo. Samozrejme nie v lete.
mi sme vo Zvolene chodili zadarmo cez leto bol tam beton ciary a brany a hravali sme hokejbal alebo in-line hokej
Hokejbal je super sport...sice dnes uz hravam na lade,ale na hokejbal som nezanevral.konecne sma sa dali do kopy muzstvoa prihlasili sme sa do ligy http://www.hokejbalsenec.sk/ a som zvedavy ako dopadneme.Polka muzstva su uplni zaciatocnici(skor futbalisti) a druha polka sme hokejisti(amateri).......sem tam zorganizujeme turnaj...proste je to super sport...... :good:
Alex píše:Hokejbal je super sport...sice dnes uz hravam na lade,ale na hokejbal som nezanevral.konecne sma sa dali do kopy muzstvoa prihlasili sme sa do ligy http://www.hokejbalsenec.sk/ a som zvedavy ako dopadneme.Polka muzstva su uplni zaciatocnici(skor futbalisti) a druha polka sme hokejisti(amateri).......sem tam zorganizujeme turnaj...proste je to super sport...... :good:
Alex, aky tim mate? Aj moj brat hra hokejbal za Skeletons Senec, no uz bol v Reci Devils a este aj v Leaders
Včera som hral hokejbal na roztápajúcom sa ľade na betóne :D
já hraju hokejbal a je to super sport podle mě ;-) za tyden starrtuje po přestavce extraliga tak se těším ... já hraju za juniory a začínáme až v březnu už se nemužu dočkat bo ta zimni příprava je hnuss :evil: :D
Ja hrajem tiez hokejbal v druhej kosickej hokejbalovej lige za Gladiators. Ani sa nepytajte ako sa nam dari lebo sme beznadejne posledny ale sme uplny novacikovia. pre vecsinu znas je to prva sezona a ja pre mna. treba ziskat skusenosti a bude v pohode. Ja som zacinal s hokejbalom u nas v dedine najprv este v skolke sme hrali a ani sme nevedeli ako sa to vola s teniskou a brana boola urobena z dvoch kamenou. potom u nas urobili ihrisko s asfaltom a mantinelmi dali dve poriadne brany a tam sme zacali hrat. pametam ako sme hrali s teniskou a ked doniesol kamarat prvykrat tu orandzovu loptu nikto s tym nechcel hrat lebo ze to boli. Teraz uz nikto nepovie ani slovo a na tenisky sa uz davno zabudlo. To boli casy. Moj brat je brankar ale velmi sa mu chytat nechce je lenivy a neviem co s nim.
jj první sezona v hokejbale byla nejhorší no ale druhá už je v poho jak nabereš zkušenosti trochu my jedem letoss na postup do extraligy junioru zatim sme prvni o 8 bodů takže v poho ale kdoví co bude v Play Off
Janci_83 píše:Ja hrajem tiez hokejbal v druhej kosickej hokejbalovej lige za Gladiators. Ani sa nepytajte ako sa nam dari lebo sme beznadejne posledny ale sme uplny novacikovia. pre vecsinu znas je to prva sezona a ja pre mna. treba ziskat skusenosti a bude v pohode. Ja som zacinal s hokejbalom u nas v dedine najprv este v skolke sme hrali a ani sme nevedeli ako sa to vola s teniskou a brana boola urobena z dvoch kamenou. potom u nas urobili ihrisko s asfaltom a mantinelmi dali dve poriadne brany a tam sme zacali hrat. pametam ako sme hrali s teniskou a ked doniesol kamarat prvykrat tu orandzovu loptu nikto s tym nechcel hrat lebo ze to boli. Teraz uz nikto nepovie ani slovo a na tenisky sa uz davno zabudlo. To boli casy. Moj brat je brankar ale velmi sa mu chytat nechce je lenivy a neviem co s nim.
My sme hrávali tiež takto, no ja ešte za tím nehrávam, no minule som išiel zavolať kamarátov, že či si nejdú zahrať hokejbal a poserovia hovorili, že áno, ale nech neberem tu oranžovú loptičku. No ale nie je to také strašné, ja som za 5 dní, čo som cez prázdniny chodil hrávať som dostal 2-krát do hlavy, 3-krát do ruky, do stehna 2-krát a do prstov na nohe a trošku vyššie tiež parkrát. Ale ináč som si zvykol za tú dobu a teraz s tenisovou loptičkou neviem vôbec strielať.
to Martin no tak vam drzim palce a kde to hrajes v akom meste?

to yzy ty kde byvas? to ide o zvyk a ked si zvyknes na hokejbalku tak s teniskou to uz nejde lebo ta skace jak o zivot a ani ja s nou uz neviem strielat lebo je lahsia. a zase ked je mokro nasiakne vodou a je strasne tazka
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS