Hokejbal

Futbal, basketbal, americký futbal, tenis a iné.
Stabilný hráč
Obrázok užívateľa

Re: HOKEJBAL

Poslaťod Nabby » Ned Mar 29, 2009 8:14 pm

asi v troch rokoch som mal prve in-liny a brzdu som nemal ani vtedy mne to tam strasne zavadza ... a yzy ti si skade kde hravas inline aj za klub??
Obrázok

Tréner
Obrázok užívateľa

Poslaťod Martin #27 » Sob Apr 18, 2009 4:57 pm

tak to video asi nepujde udělat tak aspon fotky tu dám nějake moje z hokejbalu dělané mojím otcem (mám čislo 85 ale příšti sezonu na mě čeka 27 :) )

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod yzy19 » Pon Jún 28, 2010 9:11 pm

Obrázok

:cup: :cup:
Tím, v ktorom hrá aj môj brat vo svojej prvej sezóne vyhral základnú časť, prehral v nej 2 zápasy, v jednom remizovali. A v Play Off nepocítili porážku.. Vo finále vyhrali 1:0 a potom 3:1. Brankár neskutočne podržal. Ešte stále vo mne vrie radosť..
To je celý tím. Akurát tam nie sú fanúšikovia...

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Posledná fotka sa mi moc páči!

Stabilný hráč
Obrázok užívateľa

Poslaťod Deco2508 » Uto Jún 29, 2010 8:40 am

to je slovenska seniorska hokejbalova liga?
Neberme život príliš vážne,aj tak sa z neho nedostaneme živí!!! Oilers, Giants, Lakers, Yankees, SSC Neapol, AS Roma, FC Barcelona, Slovan Bratislava, FK a MHK Kezmarok 4ever

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod yzy19 » Uto Jún 29, 2010 8:43 am

Deco2508 píše:to je slovenska seniorska hokejbalova liga?

Senecká hokejbalová liga.. Hrajú tam bývalí hokejisti, súčasní hokejisti, hokejbaloví extraligisti a pod... Veľa z nich hralo ľadový hokej..

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lord TT » Pia Okt 28, 2011 12:43 pm

Zkus google.
http://en.wikipedia.org/wiki/Street_hockey
http://www.hokejbal.sk/taxonomy/term/5% ... 03%202%206

A laskavě si vyber jeden jazyk a ten používej, to je děs jak píšeš.
Obrázok

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lord TT » Pia Okt 28, 2011 2:31 pm

Ne, pokud já vím tak tam bude jen pozemní hokej. A pokud máš problém se slovenštinou, tak můžeš psát jen anglicky, ale ne půl věty tak a půl tak, nedá se to číst.
Obrázok

Roztlieskavač
Obrázok užívateľa

Poslaťod mirak2 » Str Nov 02, 2011 9:20 am

hravam v Kosiciach prvu kosicku hokejbalovu ligu, neviem ako je to v tej smiesnej hierarchii lig na slovensku teraz, slovenska unia je na smiech uplne...ale v podstate je to 1. slovenska liga - cast kosicky kraj (hoci u nas hraju vsetky presovske kluby)
minuly rok sme vyhrali 2. kosicku ligu a tak sme postupili do vyssej, co je uplne iny level a dufame, ze v nej ostaneme
okrem toho som zakladujucim clenom klubu Kosice Youth, co je mladeznicky klub, predtym sa v KE dlho nikto nevenoval mladezi...a tento klub hral Tatransku ligu, co bol rok trvajuci experiment spoluprace kosickej a kezmarskej ligy, teraz velmi omladeny mancaft hra 2. kosicku ligu, bezo mna teda :D ja iba trenujem s chlapcami
hokejbal ma bavi, zvyknem hravat braniaceho utocnika, ci uz kridlo alebo centra, lebo moje ofenzivne schopnosti su..biedne :lol: na gol potrebujem 4527635 sanci a ani to mi nezaisti gol...a okrem toho myslim, ze som lepsi nahravac :D

Stabilný hráč
Obrázok užívateľa

Re: Hokejbal

Poslaťod Marman » Str Apr 23, 2014 6:46 pm

Já chytám :) Za Nové Strašecí, 1. národní liga :) Už je to docela na úrovni,akorát mě docela mrzí jaký jsou vocasové na svazu,je to tak krásnej sport,kterej by měl být při nejmenším před florbalem co se týče všeho a ono nic.. :verysad: Každej kdo to hraje,nebo se o to zajímá tak ví o čem mluvím
ŠvihObrázok

Predchádzajúci

Späť na Iné športy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný