Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Posilnovanie,Martial Arts-Sports

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Posilnuje z vas niekto? nejake osobne rekordy,pochvalte sa...
a bojove umenia alebo sporty? robi niekto nejake? ktore sa vam pacia? 8)

ja som kedysi na kick box chodieval :D ale to len take zaaklady.. Roman Volak trenoval

ja som chodil 4 roky na Judo a doteraz lutujem ze som to nechal. Debil :doh:

ja neriesim, len sledujem K1 :thumbsup:

cepi píše:ja neriesim, len sledujem K1 :thumbsup:
K1 je ok...ale ja mam asi radsej PRIDE Championship...

arek píše:ja som chodil 4 roky na Judo a doteraz lutujem ze som to nechal. Debil :doh:
To já nechodil vůbec a nelituju vůbec.

ja som posilnoval ale uz nie :( :)

medik911 píše:ja som posilnoval ale uz nie :( :)
co si ty posilnoval? 8) 8)

ano tahal som rolety a tym som posilnoval.co je natom take neskutocne :shock:

nepohneval by som sa keby som mohol nieco s toho robit
http://www.youtube.com/watch?v=UYov15S3RFU
moj bratranec kto sa chce bit somnou??ha :D

110 na benchi momentalne.

debil píše:110 na benchi momentalne.
pekne :thumbsup: . Ja som tiez uz zacal chodit do posilovne, asi 3 tyzdne uz chodim.

arek píše:
debil píše:110 na benchi momentalne.
pekne :thumbsup: . Ja som tiez uz zacal chodit do posilovne, asi 3 tyzdne uz chodim.
nejake pokroky? 8)

debil píše:110 na benchi momentalne.
120... 8) btw...do ktorej chodis?

BigChief píše:
debil píše:110 na benchi momentalne.
120... 8) btw...do ktorej chodis?
Kur.va to musim zamakat. Ja nie som v Nitre momentalne ale ked idem domov raz za cas tak idem na Chrenovej co je ta posilka jak bolo kino Lipa volakedy.

debil píše:
BigChief píše:
debil píše:110 na benchi momentalne.
120... 8) btw...do ktorej chodis?
Kur.va to musim zamakat. Ja nie som v Nitre momentalne ale ked idem domov raz za cas tak idem na Chrenovej co je ta posilka jak bolo kino Lipa volakedy.
Gym Club to je....tam som bol asi 2x... ja chodim do F&F...to je tam kde Olympia....

debil kolko mas rokov? a big chief tiez ?? na to ze davate 110 a 120

si pozri moj icq profil tam to mas.
Diky... :frajer2:

uz necvicim, ako to bolo cez prazdniny (zacal som robit kick-box:box: )...a na moju radost nejdem dole....znazim sa drzat svoju vahu na rovnakom cisle...len sila mi trochu klesla :cry: ...

samozrejme nikdy som nesypal...jedine, co som bral bol kre-alkalyn cez prazdniny a okrem toho este protein...a s tym som prestal niekedy na zaciatku septembra a aj to boli vyhodene peniaze...
Ak si cvicil poctivo(bez sypacky) tak objem by ti mal ostat, sila klesne to je prirodze tak ale na kick-boxe to dostanes spat...

Ja osobne som este nic nebral, no nejaku aminokyselinu ale aj to nepravidelne cize som "cisty". Chcem sa ta spytat na ten Kre-alkalyn, ci ta to zavodni ako kreatin alebo len dosiahnes rast svalov, lebo ja to zavodnenie nechcem, pretoze prilisny narast objemu nepotrebujem.
Na sypani amin/proteinov nic nie je. Je to klasika ktoru pouziva 90% pravidelnych navstevnikov posilky co cvicia seriozne. Sam sypem proteiny, kreatin som nedaval je to sezonna zalezitost.
Ja som skor myslel steroidy...

Suplementy su dobra vec ale tiez podla mna odtial potial
Chcem sa ta spytat na ten Kre-alkalyn, ci ta to zavodni ako kreatin alebo len dosiahnes rast svalov, lebo ja to zavodnenie nechcem, pretoze prilisny narast objemu nepotrebujem.
Kre-alkalyn, rovnako ako ethyl ester je dobry v tom, ze nenatahuju vodu...A nepotrebujes pri tom tolko cukrovat ako pri monohydrate...ale tak ci tak su to vyhodene peniaze...treba len poriadne jest (2x denne porcia masa, na noc tvaroh) a ma to rovnaky efekt...
btw. sila si mi z kick-boxu nevrati...ja som rovno prebehol z posilnovania na fighting a sila isla dole...ale za to je to nahradene rychlostou a dynamikou...cez leto sa v nasom klube netrenuje, tak neviem, ci budem posilnovat, alebo budem nejake tie tri mesiace robit jiu-juitsu,box alebo nieco ine dostupne v meste...
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG