Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FC Liverpool

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

vcera hrali dobry zapas ale obrana bola hrozna inkasovali v poslednych dvoch sutaznych zapasoch 8 golov sice 8 dali ale stacilo to iba na dve remizi 4:4 a obidve boli pre nich velmi zle
benitezova obranna taktika je strasna, hracov mate dobrych
j mal by viac hrat do ofenzivy Torres to tam na hrote sam neuhra potreboval by este jedneho utocnika k sebe mali by nekoho kupit aspon Benzemu k Torresovi
netreba kupovat, babel je dobry, len ten nedostava toho casu na ihrisku vela
Babel je pecka hrac. teraz sa vyjadril benitez ze maka na sebe trenuje naplno a ze mu da prilezitost a ze podla neho bude mat dobru sezonu. podla mna ak mu da prilezitost a bdue hrat pravidelne tak 15 by mohla byt
včera som si pozrel ten zápas s Čelzí a bolo to celkom fajn, v obrane som konečne videl takmer 100% ného Škrtea, včera makal a veľa útočníkom súpera nedovolil.
Zápas to bol dosť vyrovnaný. Hra Liverpoolu v strede pa bola fajn, len ma troška mrzelo, že to až nejako moc okato hrali v predu na Torresa, ktorý tam je veľmi osamotený. Toto by bolo dobre nejako zmeniť. Na takého súpera je to totiž málo. Čo ma ale dožralo, je tá opica Drogba, je to možno dobrý hráč, čo potvrdil pri druhom góle, kde jasne predviedol, čo sú to fyzické dispozície a hra do tela. Zbavil sa obráncu, nahral a vlastne vyrobil gól. Ale svojou drzosťou a nevystatým správaním ma neskutočne vytáčal. Tú penaltu po zákroku na Škrteľa mohol rozhodca pokojne pískať. Stiahol ho tam Drogba dosť okato a nemal som pocit, že to bolo košer. A to jeho správanie a diskusie po odpískaní, slovné výpady na hráčov súpera, no neviem...
Zápas nakoniec vyhrala Čelzí, k čomu jej treba pogratulovať, ale výsledok podľa mňa neodráža obraz hry. Akby to skončili včera remízou, bolo by o asi spravodlivejšie.
Nevadí, včera Liverpool prehral, ale ide sa ďalej a ja verím, že doma im to vrátia...
Dneska Litrpul naprosto marny :thumbsdown: Sice dostali dosti nestatstny gol, ale i tak jde videt ze Gerrard je dusi tymu a bez nej jsou Reds polovicni. Navic bez Torrese neni co resit. Kdyby se s nima Bent nesral, tak tecou po hodine 3-0. Skrtel jen potvrdil me mineni... v PL hraje proto ze nic nevypusti, je to dric a zaroven drevorubec, ale co se tyce fotbaloveho mysleni tak na tom jsem snad lip i ja :lol2: No a Carragher, co ten v poslednich zapasech predvadi...chudak Reina, ja bych ty beky bil :box:
zapas som nevidel lebo som pozeral manutd... ale videl som akurat ten gol :lol: :lol: pekna haluz inak ten sunderland tento rok vidim dost vysoko :hmm: pred dvoma tyzdnami remizoval aj manchester s nimi a teraz uz v tabulke obehli aj liverpool


Au revoir, Cantona and Man United. Come back when you've won 18," alebo "vráďte sa, keď vyhráte 18 titulov". Hlásal slogan určený pre Erica Cantonu a Manchester United v roku 1994 po remíze 3:3 na Anfield Road. Keby fanúšikovia Liverpoolu vedeli, ako sa bude všetko ďalej vyvíjať, asi by si dobre rozmysleli či je takýto transparent dobrým nápadom. Prešlo totiž 15 rokov a United sa na Anfield vracajú s 18 titulmi.

Fanúšikovia Manchestru United samozrejme nazabudli a na štadión Liverpoolu sa chystajú prísť v netradičnej podobe. V pláne majú totiž nasadiť si masku Erica Cantonu, bývalej legendy Červených diablov a dať tak najavo, že nápis na transparente z Januára 1994 majú v živej pamäti. Okrem masky Cantonu sú vraj prichystané aj tričká so sloganom: " 18 titulov a to je realita", čím chcú zase fanúšikova Red devils reagovať na minuloročné vyhlásenia Rafu Benitéza.

Ďalší, si dali vyrobiť tričká reagujúce na prípad Michaela Owena, ktorý v minulosti žiaril v drese Liverpoolu. Usmiatý Michael Owen a nápis na hrudi "Vitaj v Manchestri", to je zase ďalší so spôsobov na provokáciu scouserov zo strany našich fanúšikov.

V pôvodnom pláne, ale bolo vhodiť na hraciu plochu nafukovacie balónky s logom Liverpoolu, po ktorých sa po minulotýždňovom fiasku na Stadium Off Light, kde práve pre takýto balón Liverpool prehral, len tak zaprášilo. Z kúpy týchto 10lib. balónov sú upodozrievaný práve Manchesterskí fanúšikovia. Tento plán sa však určite nepodarí zrealizovať, keďže každý fanúšik bude pred vstupom na štadión dôkladne prehľadaný a plážové balóny budú fanúšikom odobraté. Preto sa United fans rozhodli pre masky a tričká čo určite nieje horší nápad, ako ten s balónmi.


manutd.cz

zaujimave ze ManUtd od vtedy ziskal uz 10 titulov a Liverpool ani jeden :lol2:
zajtrajsie derby bude super... :clap: s tymi balonkami to mohla byt sranda no nevadi... a som zvedavi co bude s Benitezom ked prehraju lebo 5 prehier po sebe v lige to nie je len tak... :)
V 1.pulce hrali domaci velice dobre, ale to se zmenilo po vlastenci Glena Johnsona, ktery si asi neuvedomil ze v polocase se meni strany. Zato Arshavinuv gol to byla paradicka :thumbsup: Celkove pak Arsenal hral chytre a Reds nepustil do jedine sance.
jeste bych se vratil k ruskemu snajprovi... Pry plati sve kadernici v rusku at za nim pravidelne leta do Londyna aby ho ostrihala. jeste bych to chapal u Ronalda, ale Arshavin :lol:
:x Čo viac k tomu dodať.
Neviem ani ja čo ktomuto dodať. Liverpool je úplne v hovnách a neviem neviem kedy sa ztoho dostane. Ľutujem fakt Torresa, ktorý sa snažil ale nič ztoho. Pompey :thumbsup:
no najma mascherano by sa mal dat liecit, i ked ten žid mal asi fest tvrde gule, ked mascherana bolelo koleno :D
mozno cez sviatky nastupi na stopera aj skrtel, kedze tie hviezdy caragher-agger nie su o nic lepsi :-D
si moze benitez drbat hlavu o stenu, ze pustil Samiho Hyppia do Leverkusenu :)
Liverpool jde do kytek a jestli se chce udrzet alepson v top 4, tak musi zacit poradne nakopnout motory. Je sice hezke, ze nekteri hraci se uz uzdravili, ale porad hraji hodne spatne jak v obrane, tak v utoku. Vytahli se naposled tak max. proti manu a mozna i proti arsenalu, kde jim to ale bylo k nicemu.
z Liverpoolom to ide dole vodu, prehrali tuším siedmy zápas a ich posledná prehra na ihrisku posledného tiež o niečom svedčí :

Portsmouth - FC Liverpool 2:0 (1:0) :thumbsdown:

(včera som ten zápas videl zo záznamu a neveril som vlastným očiam, hráči akoby bez života) :sad2:
Jak rikam je to tragedie, coz je docela skoda, tomuto tymu preji docela uspechy, docela bych jim pral vyhrat premier league, jenze to je tento rok uz asi nemozne. Doufam, ze se alespon udrzi v top 4. Na druhou stranu, pokud se alespon jednou zrani gerrard nebo torres tak budou radi kdyz je predzene jen aston villa.
Liverpoolska never-ending tragedy continues..... Tri zraneni hraci behem jednoho dne, na to se uz proste neda nic rict. Benajun zlomeno zebro, coz bude minimalne jeden mesic out a take se zranili dve nej star : gerrard a torres. S liverpoolem to vypada jeste hure nez se vubec mohlo zdat, ale jak se rika vsechno zle=pro neco dobre a tak pri trose stesti (velkem zazraku) treba zacnou hrat lepe nez doted hrali.
Fúú, tak momentálne je to ozaj katastrofa. :cry: Som zvedavý ako dlho tam ešte Rafa vydrží.
Torres aj Gerard sú zranený už 2x v tejto sezóne. V súčasnej situácii, keď už nám o nič nejde ,dúfam, že ich nechajú riadne doliečiť. Prúser je, že sa zranil aj Benayoun.
Torresa nemá v útoku kto nahradiť, Voronina sme predali do Dinama Moskva. NGog je síce talent, ale spoliehať sa iba na neho. :?: Potom už sú tam iba mladíci. Vlastne, ešte Kuyt, ale ten hrával skôr ofenzívneho záložníka. A keďže sú mimo aj Gerard a Benayoun tak ozaj neviem kto bude dávať góly. :sad2:

No nič, bude mi musieť radosť robiť Wigan. :)
dufam, ze rafa bude este velmi dlhoooo trenovat Reds a mohol by nasadzovat skrtela pravidelnejsie do zapasov :D
mylsim ze by sa zislo keby rafa ostupil a mozno by aj martin dostal viac prilezitosti a aj lepsie by hrali jednoducho chce to zmenu lebo takto to vyzera ze ani Europsky pohar nebudu hrat
podla mna by mohli aj zostupit :razzi:
Joe S. píše:podla mna by mohli aj zostupit :razzi:
Tak, zase to netreba prehánať. :D

K Škrtelovi. Keď robil blbosti v repre tak som ho obhajoval, že v Lpoole ich nerobí. A hups, teraz už sa bojím pri každom jeho kontakte s loptou. Teraz neviem, či to tak bolo aj predtým a len ja som si to nevšimol. (vždy to niekto zachránil?) :D
Opet nic moc, ale aspon ta vyhra se pocita. Spoustu jasnych sanci nedaji a pak jim tam padne takovy usmudlany gol (ten druhy), ale co je doma- to se pocita. :ja_neviem:
Rafa skončil.
Je dosť možné, že skončí u Juve. Už dosť dlhú dobu sa o tom špekuluje.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES