Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Americky Futbal

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Donald, zacni trenovat, Packer forever
Percy Harvin hlasi navrat buduci vikend. Seachicken porazili vcera solidne talentovany tim Cardinals a maju bez harvina rekord 6-1 co je najlepsie v NFC. Moze to byt zaujimave ked sa Percival prida ako elitny receiver do ofenzivy.
Rebricek popularity vedu cboys

http://www.sportsbusinessdaily.com/Dail ... ?app_data=" onclick="window.open(this.href);return false;{%22pi%22%3A%2238048_1382015056_827712316%22%2C%22pt%22%3A%22twitter%22}
:arrow: http://mmqb.si.com/2013/10/23/richard-s ... n-the-nfl/

:cool:

Do zostavy sa nám po zranení Colemana vracia znovupodpísaný fullback Robinson. Aj keď je to dočasné, v drese Hawks ho uvidím rád. Zatiaľ som veľmi spokojný s Willsonom. To bol dobrý pick. Osobne sa mi páčil aj viac ako MacDonald v SF. Síce prirodzene dostáva viac reps Miller, ale ukázal už potenciál. Možno aj väčší než Eifert, ktorý je síce TE ale podobá sa viac na Deckera.

Čo sa týka obrany, je mi akurát ľúto zranenia Wagnera, ale Smith to zatiaľ zvláda po presune KJ Wrighta na stred. Irvin taktiež, takže zmena z pass rushera vyšla. Rushing je celkovo o 150% lepší a to ma veľmi teší. Už pri zranení Clemmonsa a suspendácii Irvina boli Avril a Bennett platnými posilami, teraz je to šupa.

Tím sa proti Colts porazil sám, nedá sa povedať, že by Luck vymlátil Wilsona. Proti Panther mal problémy, ale zápas sa zvládol. U neho som sa o žiaden slump neobával a zatiaľ potvrdzuje, že akékoľvek obavy boli zbytočné.

K zvyšku tímu nemôžem mať výhrady, možno až na málo lôpt pre Ricea. Neviem sa dočkať Harvina. Už aby tu bol pondelok. :povzbudzovanie:
TNF postgame:

Rams doma
Obrázek

Colts vonku
Obrázek

12th Man vonku. :cinka:
Obrázek
Obrázek

:dudo:
Tak v tejto sezone moc dovodu na usmev nemam snad len Seahawks a Patriots mi robia radost ale tak tohto roku to vidim na Broncos s famoznym Paytnom aj vcera krasna otocka v poslednej strvrtine.
Giants sa sice v posledny 2 zapasoch trosku vzchopili ale ta hra :eek2: dost mi chybaju kvalitny RW a tradicne Eli a jeho INT snazi sa tohto roku asi o rekord.
to je franciza :!:

ti 3 hraci od macochy su pred sezonou podpisany backup QB Wallace, starter DT Pickett (13 sezon v NFL) a u fanusikov mimoriadne oblubeny FB Kuhn

uz minule bolo to cislo vysoke, ale vyzera to tak ze idu na 53 z 53 :-D

a ze trejdovat Nelsona za Fitzgeralda :fucker2:
Obrázek
Obrázek
Seachicken prvykrat v historii klubu prekonali 21 bodovy deficit. A ja som tak fandil bucs nech to vyhraju :)

Dobry obrat aj Colts kde ofenziva bez Wayna bola tri stvrtiny bezzuba.
vyzera to, ze je po sezone a tom myslel, ze to daju na 14-2 :? keby sa Rodgers zranil pred rokom, och nechcem ani pomysliet :scare: teraz ich drzala v zapase aspon runova hra

verim len 2 QB, ktori by mohli Packers vyhrat zapasy, Favre a Tebow

:paperbag:
"Tebow to Nelson! From 30 yards out and in he goes for a touchdown!"

OK, sci-fi pre dnešok stačilo. :jn:
vyborne, problem vyrieseny, Matt Flynn sa vracia do Green Bay :cookies: aj ked radsej by som toho Favera :jn:

ked uz sa dvakrat po sebe zranil strating QB na tretom downe v prvom drive, tak mozu aj Packers dvakrat vyhrat SB s lazaretom :ciga:

:?: :paperbag:


:slap: :lol2:
Steelers at Cleveland, Cowboys at Giants, CHANCE OF SNOW :cookies:
V suboji Manning vs Brady zas peyton ukazal ze je big game choker. Broncos viedli 24 -0 v prvej polovici a prehrali v predlzeni.
nejaky ten tyzden som v agonii, vcera uz nastala klinicka smrt a co pride vo stvrtok :?: :nervozny: ale urcite je to pre mna jeden z najocakavanejsich zapasov za tych cca 5 rokov co to sledujem :slintac: kazdy zapas s nozom na krku, ale maju to vo vlastnych rukach, 5 in a row and they're in, dejavu

one of the coldest games in november :cool:
a este jedno :cool: video

http://www.packers.com/media-center/vid ... ad70b582df" onclick="window.open(this.href);return false;
najvyssi cas zacat fandit Minnesote :hiding:
Russel Wilson historicky treti QB s 48 td v prvych dvoch sezonach. Peyton s Marino patria do klubu.
Pocasi ve Philadelphii je unikatni!
Obrázek
V Baltimore je to samé. Flacco tam uděl 22y běh, protože mu tam snad všichni uklouzli na sněhu. :D
Obrázek

:sisi:

EDIT: RIP Gronkovo koleno.

Obrázek
No pak si pusťte ten závěr v Baltimore. Stačej poslední dvě minuty místo celýho zápasu. :cool:
Getzo5 píše: Obrázek
Je tohle faul?
625 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS