Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Americky Futbal

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

nieco pre cerstvych nfl fans, Marhawn Lynch BEAST mode zo spominaneho PO zapasu, kde boli Seahawks ako outsider :good:
Obrázek
Obrázek

Adam Schefter ‏@AdamSchefter 3h
Vikings are hiring Mike Zimmer as their HC, per league source.

Počas sledovania Hard Knocks som si ho zamiloval, takmer filmový charakter, ale v prvom rade výborný DC. Držím palce.
Ano som spokojny s volbou Zimmera.
S QB bude čo a smerom k draftu defense heavy?

Obrázek
Tak pani tuto sezonu az na zapasy ktore sa hrali v noci zo stvrtka na piatok tak mam odsedovane vsetky na Sport 1 a 2 a tesim sa aj na zvysne 3 zapasy a taka otazocka koho tipujete na finale a Lombardi trofej?
U mna to je tazke lebo fandim 3 timom zo 4 ktore hraju cize vysnivane finale pri tejto zostave pre mna je:
Patriots - Seahawks a asi vyhra Pats ale ani vyhra Sewahawks by mi nevadila v kazdom pripade SB bude zazitok aky bol iba pri poslednej vyhre mojich Giants.
Musim suhlasit ze sport1/2 konecne dokazali vyladit tie prenosy tak ze sa to da pozerat a nemusim si zhanat prenosy s povodnym komentarom. Gamepass si na plejof vdaka tymto prenosom nemusim kupovat. Inak po prvej sezone s gamepass musim povedat ze kvalitou je to niekde uplne inde ako nhl gamecenter.
Obrázek

už nech je to tu. :petrik:
:hmm: komu "fandiť", prikláňam sa na stranu Seahawks
Tak už sa teším na finále fandiť budem asi Seahawks ale v každom prípade vyhrať môže ktokoľvek hlavne nech je dobrý futbal!
Musel som skoro ráno do práce, takže som videl len prvú štvrtinu. Zvyšok si pozriem večer. Každopádne... :jupi: :yahoo:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Seattle sa konečne dočkal. Malcolm MVP trochu prekvapenie, ale čo som videl tak kľúčová INT, takže zaslúžene.
Getzo5 píše:ale čo som videl tak kľúčová INT
Tenhle zapas snad ani nic klicovyho neobsahoval.
AndyF píše:
Getzo5 píše:ale čo som videl tak kľúčová INT
Tenhle zapas snad ani nic klicovyho neobsahoval.
:hmm:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Vydrzal som poctivo do stvrtej. superbowl ma bavil pretoze som fandil seahawks ale pre fanusika co chcel dramu to nebolo asi uplne ono. na strane druhej takyto vyprask a stopka "najlepsej ofenzive v historii" je predsa len nieco co sa bude dlho pametat.

Seattle Seahawks World Champion 2014

Obrázek
Obrázek
Najvecsie podpisy vo free agency ktora zacala v utorok:

Patriots - Darrelle Revis
Broncos - Aqib Talib, Demarcus Ware
Saints - Jarius Byrd
Bucs - Alterraun Verner

Nie som moc fanusik podpisov tychto hviezd co su pomaly za zenitom za tazke prachy. V nfl sa hodnota ziskava cez draft. prekvapuje ma ze sa k tomu uchylili i patriots a broncos.
Oproti injury prone a (v minulosti) problémovému Talibovi berem Revisa všetkými desiatimi :yes:
Obrázek

Ako sa mu pri tom všetkom ešte podarilo udržať sa in bounce nechápem. :eek2: :sok: :shock:
dnes bude zverejneny rozpis buducej sezony

A three hour program to release the schedule? Seriously, I'd rather watch re-runs of the 2-14 raider team from a few years ago than hours of commercials wrapped around 10 minutes of information.

docela trefne :giggle:

dufam, ze sezonu otvori zapas Seahawks - Packers :slintac: myslim, ze paradny match aj pre nezaujatych

http://www.nfl.com/videos/movie-trailer ... il-Mary-II" onclick="window.open(this.href);return false;
Mame to za sebou sledujem cely prenod od druhej. Teddy Bridgewater novy QB vikings.
Čakalo sa to. I keď ja som to zabalil keď Viks skipli Manziela, únava ma zmohla. :lol2:

Nakoniec predsa len skončil u Browns. :roll:
hehe hoho Ha Ha Clinton-Dix, najskor som sa zlakol, ze draftovali Eddieho Murphyho :-D ale je to on, je to safety :jupi:

takze zrejme jasna odpoved na pripadny navrat Nicka Collinsa :sok: hraca, ktory musel v roku 2012 ukoncit karieru koli zraneniu krku z roku 2011 :plac: hrac, ktory zaznamenal pick six v SB XLV :hfman: a hrac, ktory bol jednym z hlavnych pilierov Capersovej obrany, ktora patrila medzi najlepsie v celej lige a nasledne sa prepadla medzi najhorsie

snad svita na lepsie casy :tada:
Draftova foto Ha ha Clinton Dixa :rofl:

Obrázek
625 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS