Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Americky Futbal

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

WildCelt píše:kde podla vas skonci Peyton Manning :?: :nervozny:
Viac ma zaujíma Mike Wallace :nervozny:

Čo sa týka Peytona, počul som viackrát Dolphins a oni to fakt potrebujú ako soľ, tak prečo nie. :|
no skoda je valasa aj warda.. dufam ze sa brown chyti tuto sezonu, inak su steelers v riti
inak wild, 13.3. sa zacina ligovy rok, tak vtedy sa zacne tradovat a podpisovat FA
uz coskoro skonci ten osial okolo Peytona Manninga, ktoreho chce mnoho timov

ale ked podpise Denveru Broncos

este len zacne sialenstvo, ked bude Tim Tebow dostupny cez trejd, toho budu chciet vsetci

:scare:
Obrázek

X-Men sú tu. :scare:

News:
Mark Sanches re-signed with the Jets, 5y 68.5mil USD. :| Ja by som mu tiež ešte šancu dal, tak uvidíme.

Peyton dlho rokoval v Denveri, teraz sa presunul na Floridu. Okolo Seattlu je ticho. :ja_neviem:

Saints re-signed Marques Colston, 5y 40mil USD. :thumbsup:

Alex Smith told bay area reporters today he expects a deal to be done. Rumors out of SF saying Alex is about to sign. 3 yr deal between 10-12m a year.

Also Harbaugh will be throwing to Moss during his tryout today in SF. :arrow: Harbaugh si pri tom neskôr vyhodil rameno. :giggle:
preco by mal byt tebow volny? ved ma kontrakt, moze robit pejtonovi dvojku a potom sa stat jednotkou.
mimochodom free agency zacina dnes 21.00 !
Brandon Marshall :arrow: Bears
2x 3 round picks :arrow: Dolphins

:arrow: WR Pierre Garcon signs a contract with the Redskins


spekulacie:
Vincent Jackson(Chargers) mozno do Buccaneers
LaRon Landry drawing interested for the Jets, Eagles, Lions and Bears who have all shown interest
Chad Henne a Kyle Orton tiez v rieseni viacerych timov.

Buffalo Bills Preparing Record Deal For DE Mario Williams. Buffalo News reports that a league source has informed them that the Bills are “committed to making him the top-paid defensive player in the league.”
mne by sa pacilo, keby Peyton podpise Tennessee

v Denveri chcem Tebowa a v Miami Flynna

:)
mitch píše:preco by mal byt tebow volny? ved ma kontrakt, moze robit pejtonovi dvojku a potom sa stat jednotkou.
ako moze taka megastar sediet na lavicke, Tebow nie je Romo alebo Sanchez :nono:
WildCelt píše:ako moze taka megastar sediet na lavicke, Tebow nie je Romo alebo Sanchez :nono:
Homo a Sanchez len potrebujú hrať lepšie. Tebow sa ešte má čo učiť. Zatiaľ je to skôr megabublina ako megastar a to mu narozdiel od mnohých fandím.

Obrázek

DeSean Jackson extended, 5y 51mil USD. Nejak som neveril, že ho Eagles pustia. Navyše sa iné tímy boja jeho charakteru. Tak či onak, musí pridať, posledná sezóna bola biedna.
no na jacksona je to vela...

co je ale este horsie... Lions re-signed WR Calvin Johnson to an extension (7-years, $132 million which includes $60 million guarantees)

na inych im ostalo ho*no :slap:

--

Cory Redding(Ravens) :arrow: Colts
Peyton Hillis(Browns) :arrow: Chiefs
Kyle Orton ide robit Romovi dvojku do Cowboys
Chad Henne(Doplhins) :arrow: Jaguars (asi teda pojde Gabbert na dvojku.. no jeden lepsi ako druhy)
San Francisco 49ers have emerged as one of the three finalists to sign free agent quarterback Peyton Manning. :povzbudzovanie: A hor sa na SB! :jupi:

Obrázek

EDIT: Mario Manningham podpísal v SF 2-ročnú zmluvu. Alex Smith je medzitým na ceste do Miami. :hmm: Tak že by predsa? Uvidíme. Som zvedavý kde skončí Flynn. Seattle?
mozno zostane v Green Bay :)
Tak som mal pravdu, Flynn podpísal so Seahawks. 3 roky, 26 melónov, 10 garantovaných.

Keď Niners poserú podpis Peytona a Smith odíde na Floridu. :scare: Inak vraj slušne posilnili Bucs, ale o to som sa príliš nezaujímal.
no Buccaneers podpisali Nicksa a Jacksona, (+ Orlovskeho na backup), aj tak to bude podla mna losing season :hehe:
ja som velmi spokojny s podpisom Lloyda na 3 roky za 12m, o takej cene sa mi ani nesnivalo :clap:
Elway to dokázal. Peyton to Broncos. :scare: No tak to zas bude kontroverzií.

Škoda, želal som si ho v SF. Smith povedal, že počká, takže pravdepodobne zostane. Nevadí.
Tebow, oh no :hroza:
uz to zacina, mitch sa potesi, zase budu kazde spravy zacinat Tebowom :lol2: kliknem na nfl.com a vsade samy Tebow, tu Tebow, tam Tebow, tu Manning, tu Tebow, tam Tebow...
Vcera som si za nekrestanske peniaze kupil Madden12. A hned som vyhral prve dva zapasy :lol2:
Obrázek

Saw this coming from a mile away. :giggle:
Hines Ward :ahoj:
Manning vraj podpisal s Broncos 5 rocnu zmluvu na 96 milionov :sok:
cakal som tak 2 roky, 5 mi pride poriadne vela a aj ta suma je dost obrovska na to ze nikto nevie ci bude vobec hrat ako kedysi :ja_neviem:
hines dobre spravil ked ho nechceli v pit.. bol to skvely hrac

no a manningov kontrakt je na smiech :hehe: :slap:
konecne aj nieco s Packers

aspon Bush zostava, ked uz prisli o Wellsa

a vraj zaujem o Tebowa :waa: :giggle:
To cumim, Saints dostali brutal tresty za to bounty. Greg Williams dozivotny zakaz v NFL ! Peyton cely rok zakaz, GM zakaz na 8 zapasov, zobrali im 2 druhe kola draftov a pokuty. :-O
Saints dostali len to, čo si zaslúžia. :bee: Ešte čakám či nepríde aj nejaký trest na civilnej úrovni, čo je v US pokojne možné.

Tebow do Jets za 4th rounder. :scare: Mohli pokojne dostať viac, ale po tom, čo získali Manninga sa ho chceli v prvom rade zbaviť. NY area.. LINsanity a Tebowmania :waa: toto nem dobré. Na jednej strane bude človek o ňom počuť ešte viac, na strane druhej bude každá jeho chyba v médiách rozpitvaná do detailov. Súcitím s ním, stále mu prajem.

Obrázek

:rofl:
625 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS