Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Americky Futbal

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Prehanas. Obrany tu nefunguju ako v nhl ze pustia jeden td za zapas. Je normalne ze aj dobra obrana dostane kopu bodov.
Falcons rok, čo rok prehrávajú zápasy v obrane, ak vypadne hráč, ktorý je jeden z najlepších CB v lige, tak to bude sakra cítiť. Včerajší zápas vlastne od polčasu obrana hrala dobre, takže toto nie je len o jednom zápase.
macacie oko píše:Nuda :bitka3:
Zabanovať, zbiť, naporcovať do zaváranin!
ThrashersFan píše:
macacie oko píše:Nuda :bitka3:
Zabanovať, zbiť, naporcovať do zaváranin!
Mladý pán, ukľudnite sa!
Prave sa divam na zaznam vcerajsieho zapasu ta obrana hra super trikrat pickli peytona.


Ako je možné, že toto tu ešte nebolo? Nasmial som sa riadne. :lol2:
hahaha toje fakt vtipne. rozhodca ho v klude kontroloval sta skuseny ofenzivny guard.
hahaha toje fakt vtipne. rozhodca ho v klude kontroloval sta skuseny ofenzivny guard.
Tak Giants dnes nastupuje proti Panterom kde to nebudu mat lahke ale urcite hratelne ak podaju taky vykon ako v poslednej strvrtine v nedelu kde hrali skvelo.
Tak v noci som nemohol spat, Giants uplne s prehladom. Keeeem vypada na sophomore slump teda krizu druhorocaka.
Tak len z nejakych zaznamov som to pozrel ale vyzeralo to na skvely vykon ako utoku tak i obrany ale zase nam pripudol dalsi marod a to sa mi nepaci aj ked dokazeme vzdy vytiahnut niekoho z nahradnikov ktory to zahraju podobne kvalitne.
Broncos game 1: Manning fenomenalny navrat pod dvoch rokoch bez futbalu. Fakt klobuk dole. Lenze to co bolo v game 2p roti Falcons. Manning mal tri incp v rvpych troch plays. Esteze som to mal nahrate a pretacal, lebo ofenziva to neskutocne posrala. Sice keby sa hra este pat minut, kto vie ako by to skoncilo.
Sunbeam píše:Broncos game 1: Manning fenomenalny navrat pod dvoch rokoch bez futbalu. Fakt klobuk dole. Lenze to co bolo v game 2p roti Falcons. Manning mal tri incp v rvpych troch plays. Esteze som to mal nahrate a pretacal, lebo ofenziva to neskutocne posrala. Sice keby sa hra este pat minut, kto vie ako by to skoncilo.
Už by sa nič nestalo. Pri Ryanovej forme verím, že by sme si to v útoku postrážili, i keď mi riť stískalo ku koncu.

Klobúk dole pred obranou. Thomas DeCoud :good:, aj keď treba uznať, že Broncos v útoku hrali otrasne prvú štvrtinu. Aby za ňu mal tím štyri turnovery? V NFL sa to už nestalo desať rokov. Tri štvrtiny nebol Denver na ihrisku. Manning úvod totálne prejebabral, vlastne celý zápas hral zle. Naopak Matt Ryan :poklona:

Tony Gonzalez po dlhšom čase vynikajúci výkon, to isté Roddy White, naopak JuJo nehral tak dobre ako proti Chiefs, i keď zachytil prihrávku od Ryana v rozhodujúcom drive :good: Ale to je aj viac-menej jedno, keďže ho zastúpil na WR White
ThrashersFan píše:
Sunbeam píše:Broncos game 1: Manning fenomenalny navrat pod dvoch rokoch bez futbalu. Fakt klobuk dole. Lenze to co bolo v game 2p roti Falcons. Manning mal tri incp v rvpych troch plays. Esteze som to mal nahrate a pretacal, lebo ofenziva to neskutocne posrala. Sice keby sa hra este pat minut, kto vie ako by to skoncilo.
Už by sa nič nestalo. Pri Ryanovej forme verím, že by sme si to v útoku postrážili, i keď mi riť stískalo ku koncu.

Klobúk dole pred obranou. Thomas DeCoud :good: Tri štvrtiny nebol Denver na ihrisku. Manning úvod totálne prejebabral, vlastne celý zápas hral zle. Naopak Matt Ryan :poklona:

Tony Gonzalez po dlhšom čase vynikajúci výkon, naopak sklamal ma trochu JuJo, i keď zachytil prihrávku od Ryana v rozhodujúcom drive :good:
Takze ty fandis Atlante? Vsak vas aj ona trochu vytlacila do Winnipegu...

Ale ten zaver ste skoro totalne posrali, vazne nechybalo vela. Nemate na playoff.
Špičkový výkon včera. DeCoud 2 INT a jedno fumble recovery :good: Celkovo máme v troch zápasoch 11 TkA pričom len jeden jediný turnover a aj ten prišiel včera za stavu 20-3 v štvrtej štvrtine.

Zatiaľ Falcons hrajú až podozrivo dobre. Do voľného žrebu máme vcelku prijateľný schedule, Redskins, Panthers a Raiders. Bol by hriech nemať 6-0 dovtedy. Navyše výborné je, že Saints znovu prehrali a Bucs a Panthers sú 1-2, takže ak budeme pokračovať v týchto výkonoch, tak NFC South je naša :wave:.

I keď, priznám sa, cítim trochu dejavu. Pred dvomi rokmi sme hrali veľmi podobne, za celú RS sme nemali v zápase viac ako 2 turnovery a potom prišiel luxusný meltdown v prvom kole s Packers a štyrmi turnovermi v prvých dvoch štvrtinách.
Čo vám budem hovoriť, zbytočne prehraný zápas, na Vikings sme jednoznačne mali. Prišiel som o dobrú náladu aj peniaze (chvalabohu nie veľa, ale zamrzí). Samotný zápas si idem pozrieť až teraz. Budúci týždeň proti "trampolínovým" Jets, už s deravejšou obranou ako kedysi a navyše bez Revisa. Z Tebowa strach nemám a Sanchez sa hádam porazí aj sám. Prehra proti papierovo slabšiemu tímu by mala 9ers poučiť a nakopnúť, verím vo výhru.

Obrázek

Toto považujem za proroctvo. :giggle: :jn:

Obrázek

A toto už komentár nepotrebuje. Keby ho ten "replacedement" sudí zranil, bol by z toho riadny humbuk. :hehe:
Obrázek

Kto sa chce dobre pobaviť na účet replacedement refs a Green Bay, odporúčam záznam včerajšieho zápasu so Seahawks. Je toho plný twitter a ostré slová padajú aj od hráčov. Smutné, ale komické, to rozhodne. :lol2:
Ja davam rozhodcom velku pochvalu. Odpiskali to uplne spravne.
Nemam rad Packer ale mal byt pisknuty faul......jednoznacne si toto mali rozhodcovia vsimnut....inak to rozhodnutie potom o TD bolo spravne.

Vratim sa k Giants: Paradny vykon predviedly chlapci a aj ked sme mali zranenych tak skvele ich zastupili ich nahradnici a v tom je nasa sila.
Deco2508 píše:inak to rozhodnutie potom o TD bolo spravne.
osobně taky nemám packers nějak extra v lásce, ale toto je doufám myšleno jako vtip :) pokud ne, tak prosím o vysvětlení na základě čeho to rozhodnutí bylo správné, protože to rozhodnutí je jasně špatný :)

to byl jasný INT...samozřejmě že pokud by rozhodčí neměli k dispozici video, tak dejme tomu...to v té rychlosti poznat nejde, ale oni čuměli x minut na video a i ze záznamů co ukazovali v TV bylo jasně vidět že jennings chytá balon a má possesion. tate jednou rukou možná letmo šahá na balon, druhou rukou stahuje ruku jenningse, ale v žádným případě balón nechytil. holt asi začala nová doba v nfl že aby byl complete pass, tak stačí chytit borce co chytil balon :-D a navíc předtím udělá OPI viditelnou snad z marsu :D good job refs
Dev.iL píše:
Deco2508 píše:inak to rozhodnutie potom o TD bolo spravne.
.. ale oni čuměli x minut na video a i ze záznamů co ukazovali v TV bylo jasně vidět že jennings chytá balon a má possesion.
Co ja jsem k tomu cetl a opravdu nejsem odbornik na pravidla:
1. Possession je az kdyz se obema nohama dotkne zeme, cili drzeni mice ve vyskoku je irelevantni.
2. Dana situace neni reviewable...
AndyF píše:
Dev.iL píše:
Deco2508 píše:inak to rozhodnutie potom o TD bolo spravne.
.. ale oni čuměli x minut na video a i ze záznamů co ukazovali v TV bylo jasně vidět že jennings chytá balon a má possesion.
Co ja jsem k tomu cetl a opravdu nejsem odbornik na pravidla:
1. Possession je az kdyz se obema nohama dotkne zeme, cili drzeni mice ve vyskoku je irelevantni.
2. Dana situace neni reviewable...
no problém je ten, že on ten balon má i po dopadu nohama na zem :) a to že mu tam tate tahá za ruce neberu jako catch :)
a catch vs interception resp. simultaneous catch samozřejmě reviewable je. reviewable není ta jasná OPI, která tomu předcházela
jediný kdy by měl být podle pravidel balon přisouzenej tateovi při té přetahovačce na zemi by bylo, kdyby se jednalo o simultaneous catch, pak balon připadne útočícímu hráči. problém je, že toto nebyl simultaneous catch ani náhodou :)
V pristim kole jiz nastupuji oficialni rozhodci...
AndyF píše:V pristim kole jiz nastupuji oficialni rozhodci...
:-(

Dá se někde stahovat zkrácené zápasy. Poslední Super Bowl mi kámoš poslal odkaz, který byl ve zkrácené verzi bez reklam, rozborů při přerušení a poločasového vystoupení.
Tak mě zajímá, jestli je nějaká stránka, kde se i běžné zápasy dají stahovat. Nebo si každý zápas musím najít zvlášť?
625 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG