Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Americky Futbal

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

"Tebow to the Jets is the best move of the entire Patriots offseason." :hehe:
tak ale musim povedat ze jets sa to oplatilo.. 4.kolo.. sak pozrime sa kde bol draftovany tebow a to sa od draftu o dost zlepsil..
kdezto sanchez sucks stale a je zbytocne pre nich cakat kedy sa konecne chyti..
nerad to teda hovorim, ale pre jets bolo angazovanie tebowa vyhodne :thumbsup:
Zacinaju sa sirit reci ze RG3 by mohol ist v drafte pred Luckom.

http://espn.go.com/nfl/draft2012/story/ ... ws-pro-day" onclick="window.open(this.href);return false;
WildCelt píše:mne by sa pacilo, keby Peyton podpise Tennessee

v Denveri chcem Tebowa a v Miami Flynna

:)
:-/
Obrázek

Uvidíme. :giggle: :rev:
Nike dresy pomaly unikajú na verejnosť.

Obrázek

Svatá prostoto Seahawks :doh: hnus velebnosti. Broncos idú na orange permanent, nice. Phins majú pekné, Saints vôbec ale tak tí ma ani netrápia. :jn:

Obrázek

Eagles prakticky bezo zmeny, tak si dali záležať aspoň na rukaviciach. DeSean bude z nich celý besný. :psst:

Obrázek
ma tu niekto Madden na PS3/XboX?
ja mam posledny na xbox
mitch píše:ja mam posledny na xbox
ake to je? da sa lahko naucit ovladanie?
ovladanie nie je zlozite. na levely pro sa da natrenovat ten nie je prilis tazky. Vyzva je ale uroven all pro kde musis prihravat velmi opatrne a na uvolneneho receivera lebo inak ta picknu velmi casto. na tejto urovni je pre mna uspech vyhrat zapas. Ale to sa mi paci je to take realne.
ok, tak uvidim. ked tak by som kupil az tu najnovsiu. ak ju budem mat a aj ty, tak by sme mohli hrat online. uvidime...
Dnes v noci draft. Pre nas velmi dolezity. Pevne verim ze budeme trejdovat dole za viac pickov a idem v tomto proti prudu vecsiny fans ktory chcu brat Kalila.
Obrázek
mitch píše:Obrázek
No dobre a nejaký komentár? :neviem: Inak meno je parádne. :hufi:
Getzo5 píše:...Inak meno je parádne. :hufi:
je, ale nemá na meno Dont'a Hightower :lol2: #25 overall pick by Patriots
Obrázek
no na hightowera som sa tesil do steelers, no ale ked aj trochu prekvapivo ostal volny OG David DeCastro, vzali jeho :)
Obrázek

co je fajn, pretoze posilnenie OL naozaj treba a aby toho nebolo malo v druhom kole potiahli Mike Adamsa OT z Ohio St., tym padom sa lajna vyrazne omladi (uvidime ako sa presadi hlavne Adams..)

kedze mam stale rad aj Jaguars, ohromne ma potesil WR Justin Blackmon, oblubil som si ho uz v Oklahome, tak konecne cely utok nemusi stat na MJD.. Horsie ze Gabbert je stale nahovno, preto neviem ci Blackmon dokaze z takeho QB neco vytazit.. Ak budu Jags znovu suckovat, urcite by som sa obzrel v buducom drafte po novom quarterbackovi.

Najvacsa "sranda" na drafte bolo asi to, ze po tom co Colts vzali ako jednotku Lucka, v druhom kole vzali ako 34. volbu jeho spoluhraca a jeho casty "target" zo Stanfordu TE Cobeho Fleenera, pre Fleenera bude o to jednoduhsie zapadnut do timu, tak som zvedavy...

Taki Rams si vytradovali az 3 picky v druhom kole, no neviem, neni som nimi nejak ohureny, cakal som nieco viac..

No a taka kuriozita, to sme tu asi este nespominali, Blackmonov QB z univerzity Brandon Weeden(draftovany Browns) bol uz raz draftovany v druhom kole baseballovej MLB timom NY Yankees, potom v roku 2006 ukoncil kvoli zraneniu karieru, nastupil na univerzitu Oklahoma St. a teraz je v 28 rokoch znova draftovany, tentoraz do NFL :) Som zvedavy ci to bude pre Browns vyhoda alebo ne.. kazdopadne draftovali aj naslapaneho RB Richardsona, takze tam sa od Weedena nemusia cakat supervykony.. uvidime
Obrázek

z tohoto draftu sa najviac tesim na vykony RG3, Blackmona, Weedena, Hightowera no a steelers hracov samozrejme.
Dalsie kola budu dnes..
Ja som zvedavý na tohto borca.

Obrázek

Inak možno trochu prekvapenie, že top10 talent ako Ingram padol až k voľbe San Diega. Vraj by mal byť slušnou posilou najmä na 3rd down. :neviem:
veru ingram prekvapil aj mna... ale ako pekne si tam tapkaju, zachvilu bude na hentoho kara nadavat lebo im bude znizovat strop :lol:
DeCastro je z tej pozicie ako tahali Steelers skutocne super a aj vzhladom na potreby steelers.
http://www.nfl.com/photoessays/09000d5d ... ent_stream" onclick="window.open(this.href);return false;

:tv:
50. najlepsi hrac minulej sezony :arrow: Peyton Manning :eek2:
Ocho je zas volny, Pats sa ho zbavili, vypada to ze tato primadona pomaly konci. Naopak Gronk dostal od Pats najvyssi kontrakt tight enda v historii 53mil/6r.
https://gamepass.nfl.com/nflgp/secure/packages" onclick="window.open(this.href);return false;

zlacnili Game Pass a mam taky pocit, ze o dost, mozno sa mylim, ale vyzera to, ze s prizmurenym okom takmer o polovicu :sok: :jupi:
Ocho je borec :lol2:

http://bonusweb.idnes.cz/americka-sport ... agazin_anb" onclick="window.open(this.href);return false;
o tyzden idem na preseason steelers @ eagles, potom hodim nejake fotky borci :good:
625 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG