Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Americky Futbal

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Na tréningu Jets sa pobilo 20 hráčov. :D Na detaily som zvedavý.
lol :lol2:

Obrázek

The drama started when cornerback D'Anton Lynn pushed running back Joe McKnight out of bounds during Monday's early practice. McKnight threw the ball at Lynn, the two went at each other, and soon around 20 players were piled on top of each other.

mcknightovi sa asi ani necudujem, aby ho novacik zbytocne tackloval na treningu..


Pozrite si to skôr než to HBO dá dole. ;)
A hneď tu máme novú správu od Phins. Ochocinco je späť, Chad Johnson bol zatknutý za Zidanovku (nie otočka na lopte :lol2:) na svoju ženu. Tak sa nám končí experiment... škoda, v epizóde je s ním sranda ako za starých čias a držal som mu palce aby mu návrat vyšiel.

Pikoška, McGahee (183 cm výška, RB Broncos) prišiel na camp so 111 kg a 9% tuku. :sok: Sila.
http://www.nfl.cz/Novinky-a-aktuality/P ... ticle.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
myslim ze tohto chlapca caka hvizdna buducnost :)
Deco2508 píše:http://www.nfl.cz/Novinky-a-aktuality/P ... ticle.aspx
myslim ze tohto chlapca caka hvizdna buducnost :)
To je možné, ale určite to človek nepovie na základe obyčajného pretiahnutého handoffu na WR. :D

Inak švolco, ešte stále čakáme na tie fotky. :nono2:
sorry trosku som zabudol :D
co sa tyka lucka, suhlasim s getzom, aj ked samozrejme talent to je velky aj bez tej prihravky..

tu je par fotiek http://imageshack.us/gal.php?id=sZSnks7iz9rdkt_T0qI" onclick="window.open(this.href);return false;

inak zazitok na cely zivot a to bolo len preseason..
Nemozem si kuknut tie fotky chce to po mne reguistraciu. Inak daj ich aj na cznfl.
Tak sa regni, na imageshack sa to oplatí.



:jn: uhorková sezóna sa pomaly končí, čas na seriózny biznis...

Hype okolo Lucka začína byť nechutný, hádam mu tlak neublíži. Dnes som mal poobede viac času, tak som si prebehol pre-season. Zvedavý som bol na RGIII proti Bills. Veľa tam toho neukázal, ale zopár dobrých pasov dopredu vyslal, skôr mal neschopných recieverov. Zápas Jets bol zaujímavý hlavne vďaka Tebowovi, ktorý vyzeral ako proti Steelers. Stále to nie je ono vzduchom, ale zlepšenie tam vidím. Pohyb klasicky paráda a bol aj na special teams ako TE. Snažili sa zahrať každý snap narýchlo, aj u Sancheza bola poznať sebadôvera. Skôr tam haprovala defenzíva. Nuž a práve pozerám Niners s Vikings (neskôr chcem ešte aspoň preletieť ten švolcov zápas). V podstate bez prekvapení, ale tak ako som spomínal už skôr, Jacobs, ak zostane zdravý, bude výborná posila. Aj na krátke yardage na 2nd/3rd, aj v endzone. Je ale pravda, že na základe týchto zápasov hodnotiť ťažko. Napr. AJ Green vyzeral dosť mimo, na svoj štandard.
http://postimage.org/gallery/6zelz42/87f18400/" onclick="window.open(this.href);return false; toto ide?
ano.
Getzo5 píše:Tak sa regni, na imageshack sa to oplatí.



:jn: uhorková sezóna sa pomaly končí, čas na seriózny biznis...

Hype okolo Lucka začína byť nechutný, hádam mu tlak neublíži. Dnes som mal poobede viac času, tak som si prebehol pre-season. Zvedavý som bol na RGIII proti Bills. Veľa tam toho neukázal, ale zopár dobrých pasov dopredu vyslal, skôr mal neschopných recieverov. Zápas Jets bol zaujímavý hlavne vďaka Tebowovi, ktorý vyzeral ako proti Steelers. Stále to nie je ono vzduchom, ale zlepšenie tam vidím. Pohyb klasicky paráda a bol aj na special teams ako TE. Snažili sa zahrať každý snap narýchlo, aj u Sancheza bola poznať sebadôvera. Skôr tam haprovala defenzíva. Nuž a práve pozerám Niners s Vikings (neskôr chcem ešte aspoň preletieť ten švolcov zápas). V podstate bez prekvapení, ale tak ako som spomínal už skôr, Jacobs, ak zostane zdravý, bude výborná posila. Aj na krátke yardage na 2nd/3rd, aj v endzone. Je ale pravda, že na základe týchto zápasov hodnotiť ťažko. Napr. AJ Green vyzeral dosť mimo, na svoj štandard.
hype okolo Lucka je sice obrovskej, ale naprosto odůvodněnej, protože to prostě je největší talent od doby Manninga. Z toho co sem ho zatím viděl v preseason, tak se mě zdá nfl ready má dobrý čtení hry, rozhodování a super techniku.
co se jets týče, tak u nich bude podle mě 8W letos zázrak...bez QB to holt nepůjde :)
borci nechcete si zahrat fantasy na nfl.com?

btw. v stredu idem na Buccaneers @ Redskins, uz sa tesim na RGIII :good:
Keby som chcel, už som mohol mať po drafte s Amíkmi, ktorých poznám. Ale na toto fakt nemám čas, chuť a v podstate zatiaľ ani vedomosti (dostatok), takže nie ďakujem.

Aby komentár nebol prázdny tak dva fatky. Peytonove štarty zatiaľ rozporuplné (čo sa dalo čakať po tak dlhej pauze) a Seahawks cutli Terrella Owensa, s Flynnom si nesadli.
Dev.iL píše:
hype okolo Lucka je sice obrovskej, ale naprosto odůvodněnej, protože to prostě je největší talent od doby Manninga. Z toho co sem ho zatím viděl v preseason, tak se mě zdá nfl ready má dobrý čtení hry, rozhodování a super techniku.
co se jets týče, tak u nich bude podle mě 8W letos zázrak...bez QB to holt nepůjde :)
Hype okolo Lucka nie je az tak velky. Inak preseason nenaznacuje vobec nic, treba skutocne pockat na ostre zapasy. Legendarny je priklad Lions 4-0 preseason pred ich 0-16 sezonou. Intuitivne si ale myslim ze Luck bude dobry ale ako dobry to si netrufam odhadnut.
mitch píše:
Dev.iL píše:
hype okolo Lucka je sice obrovskej, ale naprosto odůvodněnej, protože to prostě je největší talent od doby Manninga. Z toho co sem ho zatím viděl v preseason, tak se mě zdá nfl ready má dobrý čtení hry, rozhodování a super techniku.
co se jets týče, tak u nich bude podle mě 8W letos zázrak...bez QB to holt nepůjde :)
Hype okolo Lucka nie je az tak velky. Inak preseason nenaznacuje vobec nic, treba skutocne pockat na ostre zapasy. Legendarny je priklad Lions 4-0 preseason pred ich 0-16 sezonou. Intuitivne si ale myslim ze Luck bude dobry ale ako dobry to si netrufam odhadnut.
nevím proč by preseason neměla naznačit vůbec nic :-) je jasný že finální výsledky zápasů ti neřeknou vůbec nic...kdy třeba tým vede a pak jim to prohrajou náhradníci, tak pak je logický že týmový výsledky v preseason a regular se liší, ale minimálně to co sem o Luckovi napsal mužeš vidět už v preseason...o to víc že hraje proti starting D
aby som nezabudol. 16.9.2012 odohra slovenska repre svoj prvy zapas na domacej pode (uplne prvy skoncil tesnou prehrou proti Cesku v Prahe pred 2 rokmi).
Zapas sa bude konat v Nitre na futbalovom stadione, superom bude Slovinsko.
Vstupne je smiesne, kto to ma blizko(mitch napr) urcite by mal prist :good:

listky cez ticketportal

http://www.ticketportal.sk/event.aspx?ID=17249" onclick="window.open(this.href);return false;
:arrow: http://deadspin.com/5941348/they-wont-m ... porting-it

Ja by som síce homošov neobhajoval, ale.. :lol3:
To nas punter sa takto angazuje?
Football Sunday je konecne tu! Po dlhom cakani zacina nova sezona. V poslednej dobe fandim skutocne naostro trom timom, svk futbalovej repre, flames a vikings. Zatialco prve dva maju sice skor mensie ale sance na uspech tj postup do plejof, vikings su v plnom rebuild mode, treti najmladsi tim v lige, plejof by bolo prekvapenie, ale aj tak uz cely tyzden netrpezlivo cakam na dnesny zapas. SKOL!
Aj NHL lockout napomohol tomu, že od tohto ročníka začínam sledovať NFL takpovediac full-time. K srdcu mi ešte vlani počas základnej časti prirástli 49ers. San Fiero ( :jn:) som mal vždy rád, je to moja vysnívaná destinácia, tak to prišlo tak nejak samo. Harbaugh, parádna obrana, running football, aj na Alexa Smitha som si nejak zvykol (pokiaľ bude hádzať v kľúčových momentoch dobre, nie ako Romo, nemám najmenší problém s jeho číslami za ZČ) a fandil v PO ako o život. To bohužiaľ skončilo dosť nešťastne (aj vtipne :D). Dosť však bolo o tej minulej, začína nová sezóna.

Quick notes:
:arrow: Kaepernick dozrel a v pre-season zažiaril. Mal vyše 70 yardový rushing TD, hádzal presne, zriedka bol sacked a vyzeral naozaj dobre. Bude backup #1.
:arrow: dobre sa ukázal WR Nathan Palmer, v nabitom tíme (veterán Moss, Crabtree, Ginn Jr., rookie A.J.Jenkins, ex-Giant Manningham, nešťastník PR Williams) si však na miesto bude musieť počkať. Bol zapísaný do practice squad. Mne sa fakt páčil, ale šancu nemal.
:arrow: Jacobs sa nečakane ( :giggle:) zranil, pred týždňom už ale začal s tréningom a mal by byť proti Packers pripravený nastúpiť.
:arrow: released bol aj Josh Johnson (QB), ktorý sa taktiež v campe/pre-season ukázal v dobrom svetle. Prednosť dostal Scott Tolzien, ktorého spoluhráči už stihli nazvať "baby Brees". Proti San Diegu (ktorí ho pred rokom cutli v campe) nepredviedol optimálny výkon, ale už predtým stihol Harbaugha presvedčiť. Bude tak backup #2.
:arrow: MVP pre-season sa stal RB Kendall Hunter. Predpokladá sa, že s Frankom Goreom si čas rozdelia pravidelnejšie. Na short yardage bude určený Jacobs a Dixon (ten zažiaril proti Chargers). V zálohe bude ďalší nováčik, 2nd rounder LaMichael James.
:arrow: zaujal a miesto na 53-člennom rosteri získal undrafted TE Garrett Celek.
:arrow: Akers (kicker) pokračuje v excelentných výkonoch. Počet jeho FG už ani nerátam, maximálna spoľahlivosť.
:arrow: kapitánmi pre novú sezónu budú okrem pro-bowlera Willisa a Gorea aj QB Alex Smith a DT Justin Smith.

Obrázek

Duel proti Packers je štartom z ostra. Hádam Aldon Smith stiahne párkrát Rodgersa k zemi a safety bude fungovať spoľahlivo. Na Lambeau Field to bude vrieť. Let`s go Niners!



Who`s got it better than us :?: NOBODY :!:
Tak ako sme vlani skončili (v RS :ciga: ), tak sme tento rok začali. 40-kou :cool:. Hrali sme, najmä v obrane, ho*no, Kansas City ešte väčšie. 40:24 znie jednoznačne, ale nechcem si ani len predstaviť aké by to bolo nebyť tých troch turnoverov po sebe v troch útokoch Chiefs (najmä ten prvý - fumble po kickoff return :hehe:).

V každom prípade s útokom môžem vysloviť spokojnosť. Najmä s Ryanom a JuJom, ktorého azda čaká breakout season. I keď už vlani hral vynikajúco.
Skoro ma trafil slak. Toto je superemotivny sport. Ani sa mi dnes nebude dat zaspat. Ale hlavne vyhra!
Tak podme zbylancovat prvy vykend z mojho pohladu:
New York Giants 17-24 Dallas Cowboys
Green Bay Packers 22-30 San Francisco 49ers
Tennessee Titans 13-34 New England Patriots
New Orleans Saints 32-40 Washington Redskins

Giants slaby vykon a teda sklamanie cakal som viac. 49ers ma velmi velmi potesili zdolat Packers u nich doma to je parada. Patriots podla ocakavania takze som spokojny. Tak isto ako 49ers ma potesili aj Redskins vyhra no pode Saints je perfektny vysledok.
Takze celkovo to nie je zle uz len zostava verit ze Giants zacnu vyhravat a pojdene do PO.
Brent Grimes na celú sezónu mimo. Fasa, takže teraz v našej obrane užf akt nikto schopný neostal.
625 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS