Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Americky Futbal

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Calgary Stampeders vitaz CFL.

Vcera Bradymu moc v tej zime neslo, na neho hodne vela nepresnych prihravok.

Mimochodom zatial bez velkeho medialneho rozruchu Manziel prvy TD a blizi sa jeho prvy zapas ako starter.
Manziel tento tyzden starter.
Packers to maju vo vlastnych rukach, dnesna vyhra znamena playoff, vyhra o tyzden first round bye, homefield advantage zrejme premrhali v Buffale (nikdy tam nevyhrali)

ani Rodgers nikdy nevyhral v Tampe :nervozny: dokonca tam zaznamenal jediny pick-six kariery

Arizona by mohla byt prva a Seattle by som doprial ist do NO na wildcard, nech si to vyskusaju z opacnej strany, a to doslova
Ten chlap je nehoráznej borec. Sami dva s Wilsonem ten tým táhnou jak Voráček s Girouxem. Akorát, že Seattle má na to, aby ligu vyhrál. Pro mě jsou rozhodně největší favoriti.
Obrázek

A co říkáte na toho Beckhama. Zná ho někdo nějak víc? Bude to superstar nebo jen hvězda první sezony?
JJ Watt zrejme prave rozhodol o cene MVP, safety :king: navyse tymto sackom prepisal historiu NFL a stale drzi Texans v hre o playoff, aj ked to zrejme nedaju...
Obrázek

:giggle: :ninja:
Suh suspendovany na wild card game :hehe:

http://www.sbnation.com/lookit/2014/12/ ... kers-lions" onclick="window.open(this.href);return false;

:eek2:
Kuknite sa co tam Chancellor vystrajal pri field gole panthers. To som este nevidel.
mitch píše:Kuknite sa co tam Chancellor vystrajal pri field gole panthers. To som este nevidel.
Bomba :cool:
Cakal som ze manning chokne v Q4 ked sa bude rozhodovat ale nakoniec hral uplne ho*no cely zapas. Luck ani nemusel hrat nejak vynimocne, skvele mu drzala lajna, ziaden sack.

Nova anketa.
novy rok nam este len zacal a ja tu uz mam svoj sportovy vrchol roka :waa: ktory uz tento rok urcite nic neprekona, ani pripadny SB, ani Wild vo finale SC, proste nic

Packers dnes mozu dosiahnut jedno z najvacsich vitazstiev vo svojej historii a ta uz toho teda zazila

vsetky pozicie musia ist dnes na maximum a aj to nemusi stacit, zastavit uzasneho Wilsona, skulaveho + zvysok, ale predovsetkym prekonat LOB, to je vyzva ako hrom, Seattle stvoril nieco tak dominantne, ze z toho moze vzniknut nieco, co sa bude moct o niekolko rokovat oznacovat ako legendarne

ocakavania su vysoke, idem do toho all in, aj za cenu toho, ze z toho moze byt prave naopak obrovske sklamanie

takze na tiket idu Packers a kriz v AFC :nervozny:
jeden z najlepsich zapasov historie NFL

uz ho nikdy v zivote nechcem vidiet, ani o nom pocut
Tak najlepsi zapas historie rozhodne nie, taketo dramaticke zapasy su kazdy rok. Packers zacali super, hlavne ich obrana ale packers z toho mohli vytazit vecsi naskok v prvej polovici, ta obrana seahawks to udrzala parkrat na field gole co bolo dolezite. V druhej polovici uz seahawks udrzali rodgersa len na dva field goly co je velmi malo. Dolezity a zaroven krasny bol special team fake field gol z coho bol TD a zacal obrat.
tak SB za nami, zavery oboch polocasov brutalne, ako fanusikovi Packers sa mi to vsak pozeralo velmi tazko (tu prehru z pred 2 tyzdnov som este stale nerozdychal, jednoznacne najhorsia prehra, ktoru som ako fanusik nejakeho timu zazil, horsiu uz asi ani nezazijem, takze to je vlastne pozitivum a tiez som si tym vlastne uvedomil, ze Packers su mojim sportovym timom cislo 1), ale aspon potesila ta prehra Seahawks a hlavne ako sa to na konci stalo :jn: :-D :ciga:

ale Patriots si to proste zasluzili, za tu dominanciu za ostatne roky, tie 2 krute prehry s Giants, duo B+B si minimalne este tento jeden prsten zasluzilo, what a season

inak tento SB, ale vlastne celkovo americky futbal, to je neskutocny sport, ked su to taketo dramy, nehovoriac o tom ak je v tom vas tym, tomu sa proste nevyrovna ziadny sport :heat:
...
To by ma slak trafil takto prehrat superbowl ak by sa tam raz dostal moj tim. pre seahawks to az tak krute nie je pretoze to vyhrali minuoy rok ale pre tim co sa tam dostane raz za dvadsat rokov... To uz radsej fakt dostat nakladacku kde je jasne ze nato nemas. premahali ma mrakoty cely zapas ale vydrzal som. brady prekonal niekolko historickych rekordov a seriozne je na mieste uvazovat ci nie je historicky najlepsi qb.
Tak jsem ráno shlédl svůj historicky první match NFL a dost se mi to zalíbilo :thumbsup: Nadruhou stranu jsem zklamanej z výsledku protože mi Seahawks příšli celej zápas lepší :-(

PS: Lynch je neskutečnej a show KP o přestávce byla super :-D
Tak jsem to teď dokoukal a nějak nedokážu pochopit ten konec. :-D Nejdřív teda vůbec nechápu, jak to ten Kearse chytil a pak nechápu, proč sakra házeli, když maj v týmu Lynche. To je jako by si v Realu Madrid řekli: Dnes nedávejte míč Ronaldovi, oni ho určitě budou víc hlídat, tak to nemá cenu.

Hvězdy show pro mě byli tancující žraloci. :lol: Už by to zas chtělo nějakou kapelu.
tak tato SB reklama mi vcera nejako usla



:lol:
dejf píše:Hvězdy show pro mě byli tancující žraloci. :lol:
Letroy Guion arrested on multiple felony charges

a mame tu offseason, breakout year a potom toto :hroza: Raji spat v hre :?:
Guion mal breakout year? To vazne? najhorsi NT v lige minulu sezonu?
Lynch 3y/31m extension. Marsh dostal aj slušný bonus za podpis, a tak sa nepridá k Jonesovi-Drewovi. Franchise Seahawks pokračuje..
hned z rana vyborna sprava, Randall Cobb zostava :jupi: vyzera to tak, ze este minimalne 4 roky sa o ofenzivu Packers bude starat predovsetkym trio Rodgers (Tom Wrigglesworth look-alike :lol: ), Nelson, Cobb (na velku zbran v buducej sezone ale tipujem Rodgersa Richarda)

Randall je jednym z mojich najoblubenejsich, ci uz na ihrisku, tak aj mimo neho, takze dufam, ze si to u mna neposerie nejakou tou aferkou, ktorych byva v NFL neurekom

Randall Cobb meets Tom Wrigglesworth

trh sa otvara za nejakych 48+ hodin, uvidime co s Bulagom :nervozny:

co sa tyka defenzivy, v time skoncili obaja ILB (vratane kapitana obrany a franchise rekordera v pocte tacklov, A.J. Hawka), dovod asi netreba pisat

a kedze tim byva tak silny ako je silny jeho najslabsi clanok, okrem pozicie ILB sa zmeny udiali aj v special time, ktory prehral NFC Championship so Seahawks, kedze skoncil coach Shawn Slocum

ked uz sme pri treneroch, Aaronovi sa uz v sluchadlach nebude ozyvat Mike McCarthy, ale byvaly ofenzivny koordinator Tom Clements, ktory mu bude hlasit hry

a v time skoncil aj najvacsi hrdina minulosezonnych konferencnych finale, TE Brandon Bostick :kop: nejako moc som na neho nenadaval, co sa stalo bolo luto samozrejme vsetkym, od fanusikov, cez hracov, trenerov az po funkcionarov, no urcite najviac jemu samotnemu, az mi ho bolo luto ako vyzeral znicene pri tych nekonecnych rozhovoroch po stale tej istej otazke, udajne bol vsak dovodom jeho konca u Packers slaby progres a zly pristup k treningu (mozno keby viac trenoval to co mal v spominanom zapase urobit, a to blokovat a nechat chytat Jordyho, nedopadlo by to tak ako to dopadlo, ale holt niekto chcel byt bez poriadnej driny hrdinom, ktory to rozhodne a tak to aj dopadlo :roll: ), takze tu uz som sa neho trosicku nasral a kedze skoncil u Vikings (aj ked cez waiver, co on ovplyvnit nemohol), uz ho regularne nenavidim :-D a ak v buducej sezone v zapasoch proti Packers bude mat co i len jeden catch, tak si asi spravim jeho woodoo babiku a budem...
paneboze nase vedenie sa kompletne zblaznilo kukaju sa po aj hawkovi. :hroza:
625 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO