Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Newcastle United

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

kanter píše:Chceli by sme s kamošom vytvoriť fórum o Manchestri a chcem sa opýtať či by tam niekto chodil. :D
sry omylom som to dal do topicu o Newcastle :)
tak včera straky pekný zápas, 10 zápasov nevyhrali trápia sa a cez to všetko tam príde na zápas 51 tis. divákov..!
To je super. Zápas s "boró" vyhrali 3:1, keď rozhodli striedajúci hráči a dúfam, že sa tak definitívne zachránili. Ja osobne by som tento klub videl najradšej niekde omnoho vyššie v tabuľke, hrajú dobrý futbal a majú skvelých fanúšikov.
suhlasim s ivanom,bol to dobry zapas,zapas o hole prezitie s uspesnejsim koncom pre Castle...verim ze sa zachrania aj ked mi bude luto ak na ukor Middlesbrough,oba patria do premier league podla mna
tak zasa niekto vypadnúť musí... no po roku znova uvidíme Wolwerhampton, postúpil aj Birmingham a zrejme postúpi aj Shiefeld United, no uvidíme.
Na druhej strane v tretej lige už sú Norwich, Southampton a Charlton :frajer2:
Newcastle ma vyborny tym neviem kde je problem oni v druhej lige nemaju co robit patria do prvej.Radsej nech klesne Stoke City ty tam patria
ivan23 píše:Na druhej strane v tretej lige už sú Norwich, Southampton a Charlton :frajer2:
Dost ma to prekvapuje ze prave tieto 3 timy padaju do tretej ligy :?
Newcastle se doufam udrzi, ale sestup nepreju nikomu. Boro bych nejak ozelel, WBA uz to asi nezachrani a tretim do party budou asi Tygri. Ty jsem pred sezonou spolu se Stokem tipoval na jasne kandidaty sestupu, hosi hrali zpocatku skvele a drzeli se navrcholu, nicmene po serii katastrofalnich vysledku ala Aston Villa pujdou podle me dolu. Nevim proc by nemel Stoke patrit do PL, vzdyt ty body si poctive nahral a naposled ve veledulezitem souboji dokazal uspet na hristi WBA.
jeste bych se vratil k tem fanouskum Strak, jsou opravdu vyborni :good: Mel jsem tu cest zazit je na zivo a delali poradny rachot ve Villa Parku. Sice ve 2.polocase uz tak veseli nebyli kdyz jim tam spadly behem paru minut 3 kousky, ale i tak klobouk pred nimi :frajer2: Navic Shearera jsem si oblibil, ani ne tak jako hrace, ale sportovniho komentatora na verejnopravni BBC. Znaly, vtipny, elegantni, strasne rad jsem sledoval zapasy kdy je ve studiu komentoval, at uz na MS,ME ci v zapasech Premier League.
No a na zaver k postupujicim: Jsem strasne rad za Wolverhampton, dalsi lokalnim rivalem budou urcite :cool: , skoda jen ze s WBA to vypada blede a v Championship Vlky pravdepodobne vystrida. Z Birminghamu uz tak nadseny nejsem, na druhou stranu se tesim az dostanou poradne nasekano :bitka3: :D No a 3.tym vzejde ze souboje Burnley-Sheffield United :?:
áno Shearer je skvelý chlapík a má nesmierne sympatické vystupovanie, naviac je znalý veci a uznávaný všade. Straky sú na 90% podľa mňa zachránení, tak sa hádam už nestane niečo prekvapivé v tomto smere. No a k tým dvom adeptom na postup, je by som tam rád videl Sheffield Utd. :yes:
Pokiaľ ide o tie tri tímy, ktoré vypadli do tretej ligy, tak mňa najviac prekvapilo to, že je medzi nimi aj Charlton :?
tak to nakoniec nevyšlo a straky vypadli :-( , nerozumiem tomu, ale pevne verím, že o rok sú s5 :yes:
Straky vypadli čo je pre mňa menší šok. Káder majú taký, že by mali bojovať o Európu a oni vypadnú. Ale za tú dlhoročnú pasivitu si to zrejme vykoledovali. Táto facka dúfam celý klub nakopne k lepším rokom.
Newcastle dnes vedie po polčase proti, vo velkej forme hrajúcej a v tabulke momentálne 4., Swansei už 3:0. Sú na najlepšej ceste za dalšími 3 bodmi ale aj za očakávaným návratom medzi elitu. :thumbsup: (to sa už nedá povedať o našich rivaloch M' boro, ktoré v druhej lige zapadá do priemeru :D )
Pred sezonou odišlo pár klúčových hráčov, hlavne útočníkov, tak som nevedel ako bude vyzerať naša hra smerom dopredu. Ale ligu sme odštartovali vo velkom štýle a po 7 kolách sme mali v tabulke 19b z 21 možných. Potom ale prišla menšia kríza a z dalších 8 zápasov skončili len 2 víťazstvom Magpies. Na víťaznú vlnu vrátil straky Kevin Nolan víťazným golom v posledných sekundách zápasu s Doncasterom.
Inak Nolan je zatial hrdina a najlepší hráč Newcastlu v sezone. Z pozície záložníka vedie s 8 golmi zo 17 zápasov tímovu štatistiku.
Po spomínanom zápase s Doncastrom prišli aj dalšie 3 víťazstvá. Pri tom poslednom stretnutí to bol opäť Nolan kto strielal jediný gol ťažkého zápasu v Prestone.

Spokojný som aj s prenosmi, ktoré sa dajú sledovať na stanici Sport 1 a 2. Newcastle patrí k tomu naj čo môže 2. liga ponúknuť a tak ich v TV vidím celkom často :thumbsup: .
Dúfam že budú šlapať dalej a postúpia z 1-2 miesta v play off by to vyjsť nemuselo...
Ešte som zvedavý aké zmeny sa uskutočnia v tíme počas zimného prest. obdobia. Po odchode z tímu velmi túži Jonas Guttierez, ale ked sa priznám tak to je hráč ktorý by mi v tíme asi chýbal najmenej tak kludne nech si ide. Až príliš často hrá na seba, a pritom neako extra mu to v súbojoch 1-1 nejde a často tak zbytočne stráca loptu. Na jeho mieste môže kludne hrať Lovenkrands, strelec 1 z dnešných golov proti Swansei. Alebo aj Geremi má na miesto v základnej zostave.
Straky si po včerajšej výhre proti Sheffieldu Utd. zabezpečili priamy postup a návrat medzi elitu :yahoo: .
Za stavu 1:1 strelil rozhodujúci gol najlepší hráč ligy Kevin Nolan a bol to ozaj parádny gol.
Obrázek

Po záverečnom hvizde mohli začať oslavy...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Vracaju sa spat! Tradicny klub ktory patri do Premier League. :clap:
ivan23 píše:tak to nakoniec nevyšlo a straky vypadli :-( , nerozumiem tomu, ale pevne verím, že o rok sú s5 :yes:
tak som rád, že som sa nemýlil a "straky" podľa predpokladov naplnili to čo sa od nich očakávalo a zaslúžene sa vrátili späť. Teraz už dúfam budú šlapať naplno od začiatku a to vypadnutie si tak skoro nezopakujú. Inak som naozaj rád, že sa im to podarilo, paráda... :good:
Obrázek
Straky vítajte späť v PL :) .
Deco2508 píše:Vracaju sa spat! Tradicny klub ktory patri do Premier League. :clap:
a dnes tradicne doma sme vyhrali 6-0 :clap: super len tak dalej dufam ze pokojny stred tabulky bude nas, konecne mam komu fandit v anglickej lige!!!
Skvely vykon. Gratulujem k vyhre.
paradny vykon..konecne sa naucili utocit...na to im asi ten rok dole v 2 lige bol dobry
Po peknom začiatku prichádza "tvrdá realita" a domáca prehra s nováčikom z Blackpoolu, už počas minulého týždna som mal tušák že straky nevyhrajú, čakal som remízu, ale prehra 0:2 zarazila aj mna. A pritom šancí bolo dosť, hráči sa dokonca sami vyjadrovali že golových príležitostí si vypracovali asi tolko ako v zápase s Villou, len tentokrát bola v koncovke smola.
No ružovo to nevidím ani do najbližších týždnov, teraz nás čaká cesta do Goodisonovho parku, kde trápiaci sa Everton urobí všetko preto aby konečne vyhral, bol by som moc rád keby odtial privezieme aspoň bod, potom nás čaká pohárový zápas na Stamford Bridge odtoho nečakám nič, Chelsea zrejme nasadí neaký B tím kvôli náročnému programu v týchto týždnoch LM+Carling+Liga, tak som zvedavý akú jedenástku zostaví Hughton, ale ovela dôležitejší bude domáci ligový zápas so Stoke, tí sa zatial podobne ako Everton dosť trápia ale s nimi musíme zabodovať naplno !
tak dnešná remíza (1:1) s tak ťažkým súperom ako je Chelsea, to je skvelý výsledok, len tak ďalej... :good:
Newcastle United - FC Liverpool 3:1 (1:0)

Góly: 15. K. Nolan, 80. Barton, 90.+ A. Carroll - 49. Kuyt

tak toto je skvelá vec, no pekne... :yes: :good:
chlapci konecne potesili po vymene trenera uz sa patrilo vyhrat a dufam ze sa budeme vyhravat castejsie bolo by pekne hrat pohar na buducu sezonu
http://www.eurofotbal.cz/clanky/liverpo ... mu-138852/
:shock: :verysad: :?: :wink: asi takto zhodnoti prestup do Looserpoolu.
Sme tak povediac bez nahrady ak neratam Irelanda ale to je tazko povedat co sa da od neho cakat a utocnika takych kvalit ako Carroll len tazko sa da nahradit snad sa to podari v zbytku sezony uhrat pokojny stred tabulky popripade aj nieco viac ale to neocakavam.
Tak sezonu sme skoncili v pokojnom strede tabulky a do novej sezony sa zaciname posilnovat:
Z Lille odchází Cabaye, stane se posilou Newcastlu


Lille získalo mistrovský titul, nyní bude na vedení francouzského mistra, aby udrželo klíčové postavy týmu. Ve dvou případech se to nepovede, už delší dobu je jistý odchod obránce Adila Ramiho do Valencie, kabinu Lille pak opustí i Yohan Cabaye, ten má namířeno do Newcastlu...

"Yohan nám v sobotu - nejprve mně a poté celému týmu - oznámil, že si vybral odchod do Newcastlu. Je to volba, kterou respektuji, i když bych si přál, aby pokračoval u nás," oznámil trenér Rudi Garcia.

25letý záložník strávil v Lille celou svou dosavadní kariéru a smlouvu měl ještě na dva roky. Loni v srpnu si také poprvé zahrál za francouzskou reprezentaci, anglický klub by za jeho služby mě zaplatit pět milionů eur.

V kádru Lille je i několik dalších hodně žádaných hráčů, ti by ovšem v týmu již měli zůstat a v příští sezoně pomoci v Lize mistrů. Týkat by se to mělo i ofenzivních hvězd Edena Hazarda a Gervinha. "Všichni mají smlouvy. Jediným, kdo může odejít, je Cabaye. Všichni ostatní jsou pod smlouvami a pokud to nebude nutné, zůstanou v kádru,"
uklidnil fanoušky Ga
rcia.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS