Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Newcastle United

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Zasa som tu sám fanúšik strák ale už som si zvykol s tým Vancouverom... No Newcastle bude od novej sezony úplne iný tým,po pár neúspešných rokoch to vlastník Freddy Sheppard vzdal a predal svoje akcie k dalšiemu anglickému milionárovi Mikeovi Ashleymu
Obrázek
ale tak to už v dnešnom futbale chodí... s nim prišiel aj nový tréner Sam Allardyce z Boltonu
Obrázek
Táto dvojica si dala za ciel že Newcastle vrátia opäť do popredia Anglicka,dopomocť k tomu by mala čiastka 275 mil. libier ktorú chcú rozložiť na posily do najbližších štyroch rokov... Hlavným problémom Newcastlu v minulej sezone neboli len množstvá dlhodobých zranení ale hlavne obrana ktorá robila viac chýb ako by mala a preto hlavne na tomto poste bude najviac zmien,ako prvý odišiel obranca Titus Bramble ale do Wiganu si "zobral" aj útočníka Antoina Sibierskiho-ktorému sa nelúbila ponuka len na jednoročné predlženie zmluvy...dalšími obrancami na odchode by mali byť Babayaro a Carr,ale najväčšou stratou je určite odchod kapitána Scotta Parkera-toho som mal velmi rád :cry: .Jeho náhradou by mal byť kontroverzný záložník z Manchestru City Joey Barton
Obrázek
ktorý so strakami podpísal 5ročnú zmluvu na 70 000 libier týždenne :shock: som zvedavý či aj tak zahrá... Do útoku namiesto Sibierskiho prišiel nemenej kvalitný hlavičkár Mark Viduka z Middlesbrough
Obrázek
a nakoniec Titusa Brambla by mal nahradiť český reprezentnt a 26 ročná opora PSG David Rozehnal
Obrázek
A to je len začiatok,konečne sa teším na leto...Ale nemyslím si že hned prvý rok budeme majstri Anglicka ale do Europy by sme sa mohli dostať a určite sa nájde potom aj viac "fanúšikov Newcastlu"... Keby bola tá vaša Barca druholigista a Ronaldinho by hrával v Espanyole tak by ste tu písali úplne iné veci...

Vůbec se neboj, pro mne je Newcastle nejoblíbenější klub hned po Chelsea FC......... :cool: !!!! Příští rok by jsme mohli skončit do 6. místa.............. !!!! Těším se na skvělé útočné trio Owen, Martins a Viduka............ :cool: !!!!

PHILLY FOREVER píše:VĹŻbec se neboj, pro mne je Newcastle nejoblĂ­benÄ›jší klub hned po Chelsea FC......... :cool: !!!! PříštĂ­ rok by jsme mohli skonÄŤit do 6. mĂ­sta.............. !!!! Těším se na skvÄ›lĂ© ĂştoÄŤnĂ© trio Owen, Martins a Viduka............ :cool: !!!!
Super aspoĹ

Já nevím, proč lidé tu moji Chelsičku nemají tak rádi.......... :wink: ?? Jinak počkáme jak to s Michaelem dopadne, ale máš pravdu, že toho mnoho neodehrál.......... 8) !!!! Hlavně to chce nemít tolik zraněných, loni to byla hrůza............ :cry: !!!!

newcastle mi bol vzdy sympaticky klub, 2. najoblubenejsi v anglicku, 3.-4. celkovo ...

Zachvílu tu budeme mať fan klub :lol: ,ale zaujímavé je že túto tému ste tu ešte nemali ked ste už dvaja :hmm:

Ohlund píše:ZachvĂ­lu tu budeme maĹĄ fan klub :lol: ,ale zaujĂ­mavĂ© je Ĺľe tĂşto tĂ©mu ste tu ešte nemali ked ste uĹľ dvaja :hmm:
Tak já tu zase tak dlouho nejsem a je to spíše hokejové fórum, ale já dělám do sportu obecně, takže jsem pro každou "špatnost"....... :D !!!!

ohlund: mam newcastle rad, ale zase nie az tak, ze by som o nich temy zakladal... navyse rozvijat futbalove temy na hokejovo, fore mi nepride 3 krat stastne :) ....

Do prdele,teraz čítam Newcastle news now a tam vidím že Martinsa skoro zabili! Počas sezony mal problemy s vedením nigérijskej reprezentácie lebo 2x neprišiel na priatelský zápas a pri jeho odchode do anglicka mu zle počítali roky že má tušim o 7 viac a skoro do Newcastle koli tomu neišiel,ale teraz už na zraz prišiel ale voláky traja ozbrojený ...... mu začali obstrelovať auto a kým prišla polícia to schytal do ramena a ruky jeho spolujazdec a priatel Remi Onipede.Teraz sú obydvaja v Taliansku kde sa Remi zotavuje...
http://nufcblog.com/newcastles-martins- ... -in-lagos/
Teraz by som už s takou reprezentácio skončil na jeho mieste

:shock: , koukám Nigérie bude bezpečná země, hlavně že to přežil....... :wink: !!!!

No Newcastle už má nové vonkajšie dresy,zatial čo hráčske ma potešili a sú lepšie ako minulý rok,brankársky ma sklamal,ako tam mohli dať k tej dobrej žltej tú červenú??? :shock: :mad:

tak newcastle je mi sympatický jen z jednoho důvodu, viděli jste film GOOOL? :D

Lecavalier-number4 píše:tak newcastle je mi sympatickĂ˝ jen z jednoho dĹŻvodu, vidÄ›li jste film GOOOL? :D
Přesně,to je i muj důvod,tšim se na 2-ku,nevíte někdo kdy vyjde???

Newcastle, môze byt :!: aj ked ma niekedy riadne ... tie ich kolisavo_premenlive vysledky; doplatili na to najmä moje vyherne? tikety.. :x

ohladom Chelseay, len jedna poznamka -) Obrázek

Neviem prečo mi na wikimedii vždy tie obrazky zmažú :evil: ked chcete vidieť tie dresy tak sú tu http://soccerlens.com/newcastle-united- ... -kit/2129/
Konečne po dlhom vyjednávaní by mal prísť ten Rozehnal a na sever Anglicka by mali mať namierené aj Alan Smith a Luke Young,šancu v dalšej sezone by mal dostať aj Luque ktorý bol velmi podcenovaný pod Roederom.
http://soccerlens.com/newcastle-in-blue ... tins/2130/
Ja som ten film GOOL nevidel,ale asi to bolo dobré podla vás tak si to skúsim zohnať..

hezke dresy :!: moja oblubena "letna" farba :cool:

a GOAL si prave stahujem z ftpcka, takl som zvedavy..dufam, ze stahujem spravny film :roll:

Newcastle zĂ­skalo Alana Smitha za 3,5 mil. libier!
Obrázek

Newcastle asi získa do zálohy Alouho Diarru z Lyonu,by ho vyfúkli z pred nosa Portsmouthu,mal by stáť 5,5 mil. libier.Ale je to len asi,tiež ten Smith ešte nie je potvrdený,nemám zdroj ale pár správ sa už objavilo že Man Utd súhlasí s ponukou Newcastlu....
Obrázek

Ohlund píše:Newcastle zĂ­skalo Alana Smitha za 3,5 mil. libier!
Nevím Ohlunde odkud máš informace, ale Alan Smith ještě nikam nepřestoupil, ale vypadá to, že půjde nejspíše do Boro nebo do Tottenhamu za cca. 6 mil. liber, ale ještě nic není hotové............ :wink: !!!! Ale Straky ve hře vůbec nejsou........ 8) !!!!

Koukám, že těch "ale" se mi v předešlém příspěvku docela "urodilo".......... 8) !!!!

PHILLY FOREVER píše:
Ohlund píše:Newcastle zĂ­skalo Alana Smitha za 3,5 mil. libier!
Nevím Ohlunde odkud máš informace, ale Alan Smith ještě nikam nepřestoupil, ale vypadá to, že půjde nejspíše do Boro nebo do Tottenhamu za cca. 6 mil. liber, ale ještě nic není hotové............ :wink: !!!! Ale Straky ve hře vůbec nejsou........ 8) !!!!
Viem že asi tam už nepôjde ale pred tým som videl ale tri správy že Newcastle vyhrálo boj o Smitha ked ponúklo 3,5 tak som to sem napísal...potom som nič o tom nepočul a po pár dnoch prišiel Middlesbrough zo 6timi :shock: ale stále je možné že pôjde k nám pozri toto

No, uvidíme, jak to dopadne, každopádně já bych byl velmi rád, Alan je můj oblíbenec a Newcastle tým č. 2 v Anglii.............. 8) !!!!

Neviem ako to dopadne s tým Smithom,ale už sa črtá príchod dalšieho hráča,z Chelsei by mal prísť neslávny hrdina z 11m rozstrelu v semifinále LM proti Liverpoolu,Geremi Njitap,28 ročný Geremi by mal prísť zadarmo-čo by znamenalo že k nám nepríde ani ten Diarra.
NieÄŤo o Geremiho prestupe je tu
Obrázek

Ano, ÄŤetl jsem, uvidĂ­me jestli to klapne........... 8) !!!!

Další prichádzajúci by mal byť Edmílson z Barcelony,môže hrať defenzívneho záložníka ale aj stredného obrancu...
Obrázek
Prestup
Ale ked má klub peniaze tak sa toho popíše vela,uvidím kolko tých prestupov sa aj dotiahne,dúfam že Allardyce vie koho privádza a poskladá víťazný tím...ale bude to ťažké v Anglicku lebo tu už je skoro každý tým vlastníctvom neakého milionára...
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS