Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Formula 1

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Ešte veľmi pekný obrázok. Pravdepodobne mu radí, to je paráda. Dúfam, že to tak je.

Obrázek

Jérôme d'Ambrosio, náhradný pilot pre Monzu.
Aj Alex Yoong svojho času priviezol fakt veľký balík peňazí. Ale po tom, čo videli ako jazdí, tak ho i Stoddart vyhodil...
Tak Kimmi sa znova vyjadril pre istý nemecký časopis o Romainovi a novom kolegovi:

Grosjean je prvým jazdcom, ktorý dostal zákaz štartovať od Jacquesa Villeneuva v roku 1997 Grand Prix v VC Japonska, a Mika Hakkinen neštartoval v roku 1994 ked zapríčinil nebezpečnú nehodu.

Räikkönen sa vyjadril aj na nehodu na začiatku VC Spa, v ktorej bol aj jeho tímový kolega.
"Nehody sa stávajú, je to súčasťou športu," Räikkönen sa vyjadril novinárom v Monze pred VC talianskej Grand Prix.
"Niekedy sa im môžete vyhnúť, ale nie je nič, čo môžete zmeniť. Veci sa môžu pokaziť. Aj keď nechcete ísť agresívne niekedy sa tomu vyhnúť jednoducho nedá."

Kimmi dodal že problém v predbiehaní a haváriách na začiatku, je že vodiči sa budú vždy snažiť, získať čo najviac miest, pokiaľ je to možné na začiatku.
"Jazdci sa snažia zlepšiť svoju pozíciu hneď na štarte, pretože to je najjednoduchšie miesto na predbiehanie monopostov" povedal.
"Bohužiaľ, v pretekoch je ťažké sa dostať cez jazdcov, takže ak môžete získať miesto na začiatku, potom bude váš život jednoduchší."

Bývalý Fínnsky majster sveta bude mať nového tímového kolegu Jerome d'Ambrosio pre tento víkend, a aj on je presvedčený, že zmeny na druhej strane garáže Lotusu nebudú mať nepriaznivý vplyv na tím.

"On je náš testovací jazdec a odjazdil v monoposte nie jeden deň," povedal Räikkönen. "On vie, ako celý tento tím funguje."

-ospravedlňujem sa ak je niečo nezrozumiteľné ale Nemčinu sa učím iba krátko :D
Hamilton podepsal s Mercedesem, což já kvituju :yahoo: . Nevěřím tomu, že by Mercedes s ní zažil takový progres a určitě se bude s autem minimálně rok sžívat, takže můj nejmíň oblíbený jezdec z celého pole bude příští rok strádat :hehe: . Super. Co mě ale mrzí je ztráta Péreze, který jde místo něj k McLarenu. Já s ním počítal místo Massy. Už tedy moc kvalitních jezdců nezbývá. Kovalainen, Hulkenberg, ale já bych si nejvíc přál Di Restu. Uvidíme, vidím to na 25% pro Massu, 25% pro někoho ze jmenovaných a na 50% pro někoho mladého (Ascari, Bianchi nebo někdo jiný z programu Ferrari.

Podpis černouška taky znamená asi definitivní odchod Schumiho. V Mercedesu skončil a u Ferrari je to nereálné, takže to asi zabalí. Pochybuju, že by chtěl jít někam jinam. Škoda, že nemohl odejít na vrcholu, protože Mercedes prostě nebyl schopen za ty tři roky připravit opravdu konkurenceschopný vůz. Navíc si Schumi si za ty roky vybral takovou porci smůly, což byla asi kompenzace za plodné roky u Ferrari.
Uvidíme, ale Perez bude ku*va sila teraz. Ak McLaren bude pokračovať v tom trende, že počas sezóny budú mať najlepší vývoj auta, tak sa máme čoho obávať. Perez pripomína trochu Alonsa, aspoň teda mne. Dokáže jazdiť veľmi dravo a pri tom šetriť pneumatiky. Hamilton nebol taký šetrný ku gumám. Myslím si, že by to mohla byť bohužiaľ pre nich dobrá posila, aj keď uvidíme. Možno to začnú stavať na Buttonovi, ale potom mi bude Pereza ľúto. Aj keď škoda, že nejde do Ferari, pretože je z ich akadémie. Ale niečo v ňom bude, zo Sauberu vedel vždy niečo dostať, možno aj naviac.

Uvidíme čo Hamilton v Mercedese. Teraz bude mať po ruke pravdepodobne slabšie auto, ale možno sa to zmení. Aj jazdec svojou trochou prispieva k vývoju auta a Hamilton si myslím, patrí v tomto smere k tým lepším. Uvidíme, ale myslím si, že špička bude bohužiaľ zas pre nás vyrovnanejšia a Hamiltonovi sa podarí Mercedes dostať hore. Auto vedeli dobre rozbehnúť ale potom ich vývoj upadol, alebo naopak zle začali a postupne sa zlepšovali. Túto sezónu sú na tom horšie ako Lotusy, ale vždy boli od nich lepší vo vzájomnej konfrontácii. Myslím si, že sa vrátia opäť pred nich asi.
Parda píše:Hamilton podepsal s Mercedesem, což já kvituju :yahoo: . Nevěřím tomu, že by Mercedes s ní zažil takový progres a určitě se bude s autem minimálně rok sžívat, takže můj nejmíň oblíbený jezdec z celého pole bude příští rok strádat :hehe: . Super. Co mě ale mrzí je ztráta Péreze, který jde místo něj k McLarenu. Já s ním počítal místo Massy. Už tedy moc kvalitních jezdců nezbývá. Kovalainen, Hulkenberg, ale já bych si nejvíc přál Di Restu. Uvidíme, vidím to na 25% pro Massu, 25% pro někoho ze jmenovaných a na 50% pro někoho mladého (Ascari, Bianchi nebo někdo jiný z programu Ferrari.

Podpis černouška taky znamená asi definitivní odchod Schumiho. V Mercedesu skončil a u Ferrari je to nereálné, takže to asi zabalí. Pochybuju, že by chtěl jít někam jinam. Škoda, že nemohl odejít na vrcholu, protože Mercedes prostě nebyl schopen za ty tři roky připravit opravdu konkurenceschopný vůz. Navíc si Schumi si za ty roky vybral takovou porci smůly, což byla asi kompenzace za plodné roky u Ferrari.
jojo ferrari to prokaučovalo :( taky sem chtěl pereze k alonsovi...teď opravdu nevím koho vemou. jediný co vím jistě je že nevemou žádnýho nováčka bez zkušeností. Ta trojka co jsi zmínil by nemusela být zlá...myslím že Kovalainen by nemusel být špatnej. A celkem bych se ani nedivil tomu, že by vzali jednoho z dvojice forceindie a tam by závodní sedačku dostal Bianchi.
No uvidíme konečně se přestupní kolotoč roztočí :)
Sranda: Jenson Button okamžite prestal odoberať Tweety od Lewisa Hamiltona a naopak začal odoberať Sergia Péreza. Súčasne napísal :"Vitaj Checo" Vyzerá to tak, že v závere ročníka Lewisovi s útokom na titul príliš nepomôže...
Dev.iL píše:
Parda píše:Hamilton podepsal s Mercedesem, což já kvituju :yahoo: . Nevěřím tomu, že by Mercedes s ní zažil takový progres a určitě se bude s autem minimálně rok sžívat, takže můj nejmíň oblíbený jezdec z celého pole bude příští rok strádat :hehe: . Super. Co mě ale mrzí je ztráta Péreze, který jde místo něj k McLarenu. Já s ním počítal místo Massy. Už tedy moc kvalitních jezdců nezbývá. Kovalainen, Hulkenberg, ale já bych si nejvíc přál Di Restu. Uvidíme, vidím to na 25% pro Massu, 25% pro někoho ze jmenovaných a na 50% pro někoho mladého (Ascari, Bianchi nebo někdo jiný z programu Ferrari.

Podpis černouška taky znamená asi definitivní odchod Schumiho. V Mercedesu skončil a u Ferrari je to nereálné, takže to asi zabalí. Pochybuju, že by chtěl jít někam jinam. Škoda, že nemohl odejít na vrcholu, protože Mercedes prostě nebyl schopen za ty tři roky připravit opravdu konkurenceschopný vůz. Navíc si Schumi si za ty roky vybral takovou porci smůly, což byla asi kompenzace za plodné roky u Ferrari.
jojo ferrari to prokaučovalo :( taky sem chtěl pereze k alonsovi...teď opravdu nevím koho vemou. jediný co vím jistě je že nevemou žádnýho nováčka bez zkušeností. Ta trojka co jsi zmínil by nemusela být zlá...myslím že Kovalainen by nemusel být špatnej. A celkem bych se ani nedivil tomu, že by vzali jednoho z dvojice forceindie a tam by závodní sedačku dostal Bianchi.
No uvidíme konečně se přestupní kolotoč roztočí :)
Jo trošku roztočí, ale moc velké čachry bych nečekal. Z velkých týmů je čeká akorát na dvojku Ferrar, jinak jsou všichni pod smlouvama i na příští rok. Včetně dnešních podpisů.
yzy19 píše:Uvidíme, ale Perez bude ku*va sila teraz. Ak McLaren bude pokračovať v tom trende, že počas sezóny budú mať najlepší vývoj auta, tak sa máme čoho obávať. Perez pripomína trochu Alonsa, aspoň teda mne. Dokáže jazdiť veľmi dravo a pri tom šetriť pneumatiky. Hamilton nebol taký šetrný ku gumám. Myslím si, že by to mohla byť bohužiaľ pre nich dobrá posila, aj keď uvidíme. Možno to začnú stavať na Buttonovi, ale potom mi bude Pereza ľúto. Aj keď škoda, že nejde do Ferari, pretože je z ich akadémie. Ale niečo v ňom bude, zo Sauberu vedel vždy niečo dostať, možno aj naviac.

Uvidíme čo Hamilton v Mercedese. Teraz bude mať po ruke pravdepodobne slabšie auto, ale možno sa to zmení. Aj jazdec svojou trochou prispieva k vývoju auta a Hamilton si myslím, patrí v tomto smere k tým lepším. Uvidíme, ale myslím si, že špička bude bohužiaľ zas pre nás vyrovnanejšia a Hamiltonovi sa podarí Mercedes dostať hore. Auto vedeli dobre rozbehnúť ale potom ich vývoj upadol, alebo naopak zle začali a postupne sa zlepšovali. Túto sezónu sú na tom horšie ako Lotusy, ale vždy boli od nich lepší vo vzájomnej konfrontácii. Myslím si, že sa vrátia opäť pred nich asi.
Ano, dá se čekat, že přes zimu Hamilton do vývoje vozu hodně zasáhne, ale už po první sezoně Mercedes prohlašoval, že postavil auto na míru Schumimu a jak to dopadlo. Za rok prostě tak nahoru nepůjdou, nevěřím tomu. A říká se, že letoší McLaren je hodně jiný na ovládání, než ostatní vozy, takže to bude mít o to ještě Hamilton těžší, aby si zvykl na úplně jiné auto.
A dobře zmiňuješ problémy s gumama. Ty jsou kámen úrazu a celého jejich snažení. A Schumi se s nimi podle mě nenaučil dodnes spolupracovat, proto proti nim tak protestoval.
Ztráta Péreze mě fakt mrzí, ten bude v McLarenu špičkový. Pokud to auto pochopí, tak určitě.
Spekuluje se, že by mohl jít Schumi do Sauberu (je tam jisté historické propojení mezi ním a Peterem Sauberem), ale já tomu nevěřím. Podle mě na 99% ukončí kariéru.
Neviem prečo ste tak šokovaný že Perez ide do Mclarenu...Montezemolo sa jasne vyjadril že bud sezóna je pre Pereza u Ferrari veľmi skoro. A ono to hovorí samé za seba. To nehovoriac o tom že Ferrari nikdy neangažovalo mladých jazdcov ako Perez (a neverím že by to tento krát zmenili)
Prehľad najznámejších jazdcov + vek kedy začali jazdiť za Ferrari

Schumacher - 27
Massa - 25 let
Barrichelo - 28 let
Räikkönen - 28 let
Alonso - 29 let
Prost - 35 let
Alesi - 27 let
Lauda - 25 let
Mansell - 36 let
-priemer je 28,8

Kto bude budúci rok v sedačke Ferrari je dobrá otázka. No až veľmi sa zabúda na Massu, áno nepodarená sezóna ale Ferrari ani nemá veľmi na výber. Sám Di Montezemolo povedal že sa mu páči ako v posledných závodoch jazdil a ferrari ešte nič o druhom jazdcovi nepovedalo. Ak nezoberú nikoho mladého tak im ostáva málo možností Kobajaši prípadne Kovalainen (ktorý svoju šancu už prepásol) inak tam naozaj nikto spoľahlivý nie je...napadol ma ešte Sutil ale po ročnej, hneď do TOP teamu :noway:

Lewisovi už nepomôže nikto. McLaren spravil všetko aby si ho udržali no on sa rozhodol pre Mercedes. Ak majú biť TOP team je najvyšší čas. Konečne hviezdny jazdec + vedenie Mercedesu teraz bude samé veľké meno: Ross Brawn, Norbert Haug, Niki Lauda, Aldo Costa, Geoff Willis a Bob Bell. Otázkou ostáva či sa k nim pridá aj Michael. Osobne nedokážem pochopiť ako team ako Mercedes sa nedostal za 3roky medzi TOP teamy, nehovoriac o tom že majú ako továrenský team neobmedzený rozpočet aj keď peniaze nie sú všetko...

Ohľadom toho či bude Mercedes s Hamiltonom úspešný...Brawn už niekoľko krát povedal že úspech sa dostaví v budúcich sezónach (aj keď viem že to sú možno len reči). Taktiež netreba zabúdať že od 2014 sa budú motory 1,5 V6 Turbo . O tom som už veľa čítal a verte že potom sa karty poriadne zamiešajú a Mercedes môže dosiahnuť veľký progres.
Hamík išiel len po prachoch! Nefandím McLearenu, Lewis - žiadna loajatita, nič!! Toho chrapúňa vychovali, investovali do neho maximum a on vyhral jeden krát MS a všetci si o ňom myslia aký je boh. ˇAno je dobrý, ale na to potrebuje auto, ktoré v Mercedese nedostane a pri jeho psychike bude chodiť po závodoch ako kopka nešťastia. Je tip ako Vettel, keď sa darí, treba na to auto - a chodia vbys,átý jak lečá!! Ale keď sa nedarí, tak ich nemože ani kamera snímať, smutný ako malé deti..
Perez sa k Buttonovi ideálne hodí, obaja sú sympoši, jazdia nenápadne, ale rýchlo a vedia narábať s gumami. Jazdia konzistentne. Som fanda Ferrari, ale keď si Massu nechajú aj na ďalšiu sezónu, tak u mňa skončili! Massa to kazí druhú sezónu a jeho čas už bol a nevyužil ho, je čas pre novú krv, kludne Di Resta a nebol by som šoknutý, keby tam Schumi zakončí symbolicky kariéru jednou sezónou, hlavne koli reklame SF, divákom atď. Heiki už mal šamcu a nevyužil ju.
Nikdo není šokovaný, jen to tady asi všechny mrzí. Já s Pérezem počítal ještě jeden rok u Sauberu. Bohužel šel ke konkurenci.
Zkušenosti vždycky Ferrari upřednostňovalo, ale nikde není řečeno, že to nové vedení s Domenicallim musí dodržet. I když Bianchi nebo Ascari jsou asi méně pravděpodobní než Kovalainen. Uvidíme jak to dopadne, snad vedení vybere nejlepší řešení pro Scuderii.

Hamilton je prostě sráč, který šel slepě za prachama. Zradil team, který jej vychoval a investoval do něj. Fernando třeba taky odešel z Rencka do McLarenu pro peníze, ale ne tak slepě a hlavně neměl k týmu takové závazky. Hamilton ukázal svou chamtivost a já mu přeju, aby se mu vymstila, byť proti Mercedesu nic nemám.
Tak hoši, rozbehla sa tu veľmi zaujímavá diskusia a rád by som aj ja vyjadril svoj názor. Massa je síce tragický, ale posledné preteky si myslím výrazne ukázal, čo v ňom je a celkom aj Alonsa potrápil. V Singapure mi jasne ukázal, že ešte niečo v ňom stále je, keď bol v súboji so Sennom a neskutočne to ustál. Myslím si, že mnoho jazdcov by to oprelo:


Inak ak by som bol na mieste Ferrari, tak by som uvažoval nad angažovaním Di Restu. Je to jazdec, ktorý prevyšoval v juniorských kategóriach aj jazdcov ako Hamilton, Rosberg a pod. ale proste nemal také zázemie, financie a preto sa do F1-ky prebojoval o trochu neskôr. Ale čo sa týka jazdeckých schopností, patrí určite k tým najtalentovanejším a vo Force India podáva veľmi solídne výkony. Horšie je, že niektorým jazdcom vyhovuje jazdiť v tímoch, ktoré sú tzv. outsidermi a v tých TOP tímoch by sa akoby zosypali. Kovalainen jazdil v McLarene a nič tam neukázal. V Caterhame si jazdí svoje, je veľmi spoľahlivý, ale si myslím, že ak by šiel do Ferrari, bol by na tom opäť zle. Preto je dobrý variant Di Resta. Je to veľmi sebavedomý jazdec, ktorý aj ponúkal rozhovory, ako si vedel poradiť s Hamiltonom a pod. čo mal pravdu. Aj na základe toho si dovolím tvrdiť, že má sebavedomia dosť na to, aby v takom tíme mohol jazdiť a skúseností takisto.
Ferrari by si ale myslím v živote nestavilo kartu na šibnutého Japončíka.

Čo sa týka Hamiltona v McLarene, no tak mne sa poslednú dobu zdal práveže viac sympatický. Aj keď mu nefandím, musím sa ho zastať. Aj čo sa týka vystupovania k fanúšikom, Hamilton výrazne prevýšil Buttona a myslím si, že Button je hlavný dôvod, prečo v McLarene nechce zostať. Nie len kvôli peniazom. Hamilton má dosť rád aj Alonsa, hoci prežili spolu krušné roky. To si všímam aj na takých drobnostiach ako je twitter, kedy ho followuje. Kdežto Buttona vôbec a pod.

A Mercedes môže kľudne aj budúci rok bojovať o titul. Kimi je jeden z hlavných ohroziteľov Alonsa v boji o titul a keď sa Mercedes dostane pred nich, tak ako tomu bolo predošlé 3 sezóny, tak Hamilton môže bojovať opäť o titul...

A Lewis sa už dobre pozná s Nicom, keďže spolu v nižších súťažiach pretekali ako tímoví kolegovia:
Obrázek

A čo sa týka Pereza som prekvapený v tom zmysle, že ide do McLarenu. Je to jazdec z akadémie Ferrari a myslel som, že nejaké tie 2 roky zotrvá v Saubere a potom pôjde do Scuderie. Ale má trošku podobnú cestu ako Alonso. Je možné, že nejaké 2 sezóny pobudne v McLarene a potom pôjde do Ferrari.
A ak by išiel Schumi do Ferrari, miesto Massu, tak by Scuderia prestúpila z jedného hovna do ešte väčšieho hovna.
To, že Massa zajazdil posledných zopár pretekov dobre-tak by mal jazdiť pilot Ferrari pravidelne- tak to nemože byť dovod na podržanie sedačky ešte na ďalší rok! Keby za ním nestojí FIAT, tak tam už nie je. Osobne som vždy myslel, že Di Resta skončí v McLearene (keď mal agenta starého Hamíka) a že logicky Peréza vychovávajú ako Alonsovu dvojku a týmto ma úplne dostali a zistil som, že asi F1 nerozumiem :lol2: . Takže dúfam, že podpíšu Di Restu a Fernandova dvojka by mala po dvoch sezónach konečne svoju kvalitu :cool: .
Niektoré zdroje vravia, že vážnym ašpirantom na post vo Ferrari je Nico Hulkenberg z Force India. Ťažko povedať. Vo Force Indii majú veľmi kvalitných dvoch jazdcov, ktorí sú si dosť podobní, ale ja si myslím, že Di Resta je lepší, preto som trochu prekvapený. Ale čo nie je môže byť. O Hulkenbergových kvalitách vôbec nepochybujem, ale je to pre mňa taký otáznik. Aj keď je to jazdec z tej silnej generácie, asi je prehliadaný mnohými fanúšikmi a asi aj mnou. Lebo keď si porovnávam jeho výsledky s jazdcami di Resta, Rosberg, Hamilton, dosiahol to čo oni. Akurát v porovnaní s di Restom sa dostal do F1-ky po titule v GP2 sérii, čo je druhá najvyššia séria. Takže je možné, že je to borec. :)
Aby som to uviedol na správnu mieru nie je pravda že Hamiltonovi išlo o peniaze, ponuku Mercedusu, McLaren vyrovnal išlo hlavne o to že Hamiltonovi sa nepáčilo že musel chodiť na veľa sponzorských akcii a veľmi ho to vyčerpávalo ako aj zmluvy boly v niektorých bodoch až veľmi rozličné. Avšak Withmarsh a celkovo celý McLaren spavili hrozne veľa ústupkov až veľmi veľa no ani to sa Lewisovi nepozdávalo a tak odišiel. Je ale pravda že od Hamiltona to bol podraz lebo podmienky aké by mal v McLarene boli oveľa lepšie ako doteraz.

Musím súhlasiť z Yzy-m ohľadom Massu a toho že Mercedes môže ísť hore...Presne ako píšeš Massa sa oveľa zlepšil a odpisovať ho úplne je chyba. Kľudne verím tomu že by sa to mohlo ešte otočiť a v ďalšom roku by bol Massa spoľahlivá dvojka. No áno je pravda že Dominicelli by mohol kľudne spraviť výnimku ale keď povie Di Montezemolo niečo myslím že aj Dominicelliho reči budú nepodstatné :wink: .... Taktiež aj ohľadom toho že Hamilton a Mercedes budú tam kde doteraz, prečo? Schumacher ich skvelo nakopol vedenie skvelé a prvotriedny jazdec. V blízky sezónach sa to už musí preukázať.

V čom s tebou nemôžem súhlasiť je že by Ferrari s angažovaním Schumachera posralo viac ako s Massom...Možno áno možno nie ale Michael je jednoducho 7x majster a viac skúseností nemá nikto. Tie 3 sezóny u Mercedesu boli zlé áno ale z akým autom? Mercedes mu nedal vôbec také auto aké sľubovali keď s nimi podpisovali zmluvu a nahlas hovorili že mu dajú auto s ktorým pôjde na titul. A verím tomu že nebiť Michaela u Mercedesu boli by na tom oveľa horšie niekde na úrovni Force Indie. A nech si hovorí kto chce čo chce túto sezónu ide najlepšie ale toľko nešťastia aké ma tento rok som už dlho nevidel.

-ak by teda Ferrari zobralo mladého jazdca som určite a jedine za Di Restu ktorý sa zdá ako najlepšie riešenie. Angažovanie Schumachera by sa mi ale vôbec nezdalo ako somarina na jednu sezónu. A počkať aké výkony budú podávať jazdci Force Indie bud.rok. Hulkenberga by som tam naozaj nechcel vidieť, vôbec mu zatiaľ neverím a ani ma nenadchol tento rok. Aj keď mi veľmi pripomína Grosjeana. Obaja tituly v GP2 a nepodarený začiatok v F1 keď Hulkenberg musel na ďalšiu šancu čakať rok, Grosjean až 2roky kým si ho vybral Lotus. Osobne si myslím ale že Grosjean má oveľa väčší potenciál.
Začínajú špekulácie ohľadom Schumacherovho nového pôsobenia. Najnovšie informácie sú že sa Michael stretol z Lopezom, schôdzky sa mal zúčastniť aj Ecclestone ale nakoniec s toho zišlo...Teda Jazdecká dvojica Raikkonen-Schumacher :hmm:

Osobne som za zotrvanie Grosjeana u Lotusu, veľmi talentovaný jazdec ktorý ak sa vyhne haváriam a zbytočným stratám bodov môže skončiť veľmi vysoko. Boulier by si ale veľmi pokazil reputáciu keby toto dopustil keďže už 3mesiace všade hovorí že je s spokojný z jazdeckou dvojicou a nič sa na nej nebude meniť.

Schumacher sa vyjadril že pôjde do TOP teamu alebo nikde. Lotus by sa dal považovať za team ktorý dokáže vyhrávať, teda aspoň min.pódium. Ďalšia vec je ale že sa mi nezdá že by Michael išiel do teamu kde nikoho nepozná + to či sa dokáže zmieriť z pozíciou dvojky v teame...
Podle mě určitě skončí. Je tam problém i s penězi. Za pár drobných by nejel a sponzoři se taky do tak krátkodobé investice hrnout nebudou, když předpokládáme max. roční prodloužení kariéry. Lotus mě ani nikdy nenapadl, tam s dvojicí počítám na pevno. Spíš Sauber, tam by se mi Schumi i líbil jako mentor a učitel a bylo by to i takové hezké gesto směrem k Peterovi Sauberovi, který mu na začátku kariéry moc pomohl. Je tam ale problém peněz.
U Ferrari by to byla pohádka, ale tam silně narážíme na problém týmové dvojky, kterou by chtě nechtě musel Fernandovi dělat.

Ještě odpověď Yzymu:
Naprostý souhlas se vším. Massa předvedl dech beroucí manévr proti Sennovi. Ještě v takovém místě :klobuk: Jen mě neskutečně naštval plačkami, že ho Senna zavřel. Dělá jako by on sám neustále hleděl do zrcátek, navíc v takovém místě. On vůbec často po závodech brečí, že tamto bylo špatně, tamten udělal tohle. Trošku crybaby, vím, že je frustrovaný, ale tohle to nevyřeší.
Jinak je to samozřejmě pořád dobrý pilot, ale nějaký ten blok po nehodě a zejména psychika nefunguje jak by měla. Chybí mu sebevědomí. Má to vedle dominantního a skoro dokonalého Fernanda těžké, ale to měl Rubinho vedle Schumiho taky a jak jezdil on a jak jezdí Massa.
Přeju mu jen to nejlepší, třeba v Sauberu by mohl zažít nový impuls v kariéře, ale ve Ferrari je jeho cesta prostě na konci.
A třikrát ano pro Di Restu u Ferrari :wave: Díky, za zajímavý pohled :good:
No z peniazmi myslím že aj Schumacher by poľavil a nepýtal toľko ak by chcel ešte jazdiť. Sauber určite nie, Michael sa vyjadril že pôjde bud do teamu ktorý chce a môže vyhrávať závody alebo nikde. A bohužiaľ Sauber na to zatiaľ určite nemá. Veru keby išiel do Ferrari bolo by to naozaj pekné skončenie kariéry, ale myslím si neni problém že by Schumacher nechcel biť dvojkou. Pri jazdcovi ako je Alonso mu to musí biť jasné a verím že by mu to nerobilo problém. Oveľa väčší problém je Alonso, verejne sa vie že má veľké slovo o tom koho Ferrari nasadí do druhého auta. Tam je kameň úrazu neverím tomu že by Alonso súhlasil s angažovaním Michaela...
Tak záleží jak bereš tým, který vyhrává. Letos vyhrál Sauber i Williams. Ale chápu, chce top tým nebo nic, proto logickým počtem zbývá opravdu je to Ferrari za předpokladu odchodu Massy. Myslím, že to je nepravděpodobné už i z důvodu ochabnutí vztahu Schumacher- Di Montezemolo. No zanechme tlachání co by kdyby a nechme se překvapit jak vše dopadne.

Extrémně se těším na Suzuku. Bude hodně zajímavá přetvářka na kamery u McLarenu. Whitmarsh z odchodu Hamiltona není nadšený a médii proběhlo dost peprných citací. Jsem taky moc zvědavý jak tahle situace zamává s aktuální formou McLarenu, který teď disponuje asi nejlepším autem. Na jedné straně ztráta motivace, ale Hamilton pořád bude jezdit za sebe, ale i tak... Mohlo by to pomoci Fernandovi v cestě za titulem. Jen Vettel na sodovce bude těžký oříšek.
Mé očekávání se naplnily a Schumi nám po sezoně odejde do jezdeckého důchodu. Asi už definitivně. Za mě ty tři roky určitě nebyly vůbec ztracené a rozhodně si Schumi nezhoršil pověst, spíš naopak. Dokázal i s tak průměrným vozem hodně dobrého hodno jeho mistrovství. Sice nedokázal vyhrát a nikdy v konečném součtu neporazil svého týmového kolegu, ale pro tým byl velký přínos.
A já jsem strašně rád, že jsem měl jednu z posledních šancí ho vidět živě letos na Hungaroringu.
Děkuji, Schumi, za vše krásné, co jsi nám v F1 předvedl :klobuk: :klobuk: :klobuk:
Šampionát zase pokročil a už toho moc odjezdit nezbývá. Fernando bohužel přišel o své vedení a převzal ho kroužič Vettel :hroza: , jehož auto je prostě někde jinde. Ale Alík je neskutečný borec a rve se do poslední chvíle. Závod v Indii byl majstrštyk hodný opravdového mistra :klobuk: . A opět se ukázal diametrální rozdíl mezi ním a Massou :bac: . Alonso se dokázal přes oba McLareny dostat poměrně bez problémů, ale Massa je nedokázal pořádně ohrozit a nebyl schopný ani ujet Kimimu na, ke konci tradičně slabém, Lotusu. Pořád je pro mě dost kontroverze v podepsání Massy i na další rok :noway: , ale už s tím nic nenaděláme.
Čeká nás závod v UAE, kde by to mohlo Ferrari s mechanickým gripem vyhovovat. Já stále věřím.
Massa jazdí podľa mňa tak, aby nemal moc starostí s Alonso a aby mu neškodil. Predtým dva preteky bol Massa rýchlejší než Alonso, ale z pochopiteľných dôvodov ho nemohol predbehnúť, keďže Fernando bojuje o titul. Takto si myslím, že Ferrari chce predchádzať zbytočným tlakom na Alonsovu osobu, keby sa na neho z každej strany valilo, že Massa nemôže jazdiť pred ním a pod. hlavne od ľudí, ktorí nemajú pochopenie pre boj o titul.
No ja zažívam posledne veľmi ťažké týždne, celú sezónu sledujem dopodrobna, žijem si svoj tretí majstrovský sen a ku koncu príde trápny Vettel s autom, s ktorým to len odkrúži. Ale Alonso jasne ukázal, že nie je tak ďaleko od Red Bullu. Rozdiel v autách musí byť veľký, aj tá pol sekunda, ak nie viac. Ale rozdiel v jazdcoch je ešte väčší a to v prospech Alonsa. Podľa mňa. Len by to chcelo lepšiu kvalifikáciu, lebo Vettel vie za tých pár kôl odbehnúť a potom je to ťažké. Alonso vie sťahovať, resp. udržiavať rozdiel, ale nie až tak výrazne. Preto by bolo najlepšie ak by štartoval vedľa neho. Ja ale neskutočne verím. Verím, že existuje spravodlivosť a dočkáme sa. Alonsovi dvakrát ušiel titul. Tuším keď bol v McLarene o nejaké 2, 3 body a potom smolne, keď Vettel získal titul a Fernando nevedel predbehnúť Petrova. Do tretice to ale musí vyjsť a ja verím. Už rátam, ako by to mohlo vyzerať a absolútne verím, že Vettel vypadne. Alonso by to tak potom mohol zobrať do svojich rúk. Smoly mal už dosť.

Toto ma dosť motivuje fandiť Alonsovi a ľúbi sa mi, ako to tam ten borec dal. Na úvod všetko Vettel a potom spomenul, but there´s another.



A Alonsovi fandí viac jazdcov, napr. aj samotný Hamilton za čo klobúk dolu, keďže nemali až tak dobrý vzťah ževraj. A veľa fanúšikov si želá Alonsov titul, aj tí, čo ho nemusia.
Sranda, tu je na túto tému aj článok:

http://www.f1.sk/clanok47186-V_com_je_t ... ehliadnite" onclick="window.open(this.href);return false;

Je to len o monoposte. A fanúšik trefne dodal: Tušil som, že Vettelom to nebude. :-(
Tak ako som spomenul, pole position, podarené prvé kolá a je to.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS