Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Manchester City

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Tak tento tym je pre mna velmi oblubeny.Poviem vam pravdu som rad ze je to tym ktory chce bojovat o titul a z novymi majitelmi Manchestru City na to maju ale treba posilnit lepsimi hracmi.Teraz je to velmi zle sme 18 a vyzera to teraz na zostup.Ale idu prestupy v January a to znamena ze Manchester City sa posilnia o spickovych hracov sam som zvedavy ako to stymto tymom bude co vy na to? :good:
no podla mna sa zachrania a buducu sezonu to bude na pohar :)
a od kedy im fandis od kedy tam prisli ti debilci v plachtach??
medik neprovokuj michala teraz sa vratil :) budme radi ze taky debilci su lebo pri momentalnej krize vsetko upada a aspon pri nich ten sport neupadne
ja neprovokujem elns a normalne pytam :?: :?: :?:
medik911 píše:a od kedy im fandis od kedy tam prisli ti debilci v plachtach??
ja sa nemusim tebe spovedat komu fandim mam vela tymov co sa mi pacia a potom im uz aj fandim ked ma presvedcia.A to ze tam prisli ty majitelia to stym nema nic ale som rad ze su tam lebo Manchester City budu konkurovat celemu svetu.
uz to vidim :-D vies peniaze niesu vsetko :lol: :lol: ale k tvoj nazor
Dneska tazky zapas proti Hullu City ktory vedia potrapit aj tych najvacsich favoritov na titul.Ale ja dufam ze dnes Manchester City konecne vyhraju a budu uz len vyhravat tak drzim palce dnes. :clap:
:o po 1.polcase vyhravaju s Hull 4-0 dost ma to prekvapilo ale potesil ma ROBINHO
Tak to sa mi lubi Manchester vyhrava vysokym rozdielom a navyse po dvoch goloch daly Robinho a Caicedo takze este hattrick by bol dobry :D
A je rozhodnute Manchester City porazil Hull City jednoznacne 5 1 hattricku som sa nedockal ale posledny gol dal Ireland co je dobre :cinka: .V nedelu caka Manchester City Blackburn tak som zvedavy ci to budu 3 body z Ewood parku.
predpokladam ze budu ak podaju taky vykon ako dnes
Tak dnes vyborny vykon v podani Steva Irelanda, na prvni 3 goly nahral a sam pak ucet zapasu uzavrel :cool: Jinak ManCity ma strasne moc sikovnych hracu, jestli se poradne rozjedou tezko budou k zastaveni, ale zatim se jako tym spis hledaji. Jinak Irelanda sleduju uz delsi dobu a pokud si to chlapec srovna v hlave muze z neho vyrust vynikajici hrac a opora na ktere muzou Citizens do budoucna stavet

tady pridavam jeden jeho paradni gol z lonske sezony
Selly podla mna to uz ma v hlave poriadku.Minuly rok vyvadzal ale tento je to uz pan hrac hra od zaciatku sezony famozne tak dufam ze mu to vydrzi.
Manchester City v nedelnajsiom zapase ukazaly vsetkym ako to snimi je.Strasne nieco Robinho nula bodov a to co povedaly o nom ma sklamalo ze hra pre fanusikov a pre seba a iba sa stara o to co sa o nom pise.To nech zmeni ale rychlo lebo takto sa dalej City nepohne.
BLACKBURN ROVERS-MANCHESTER CITY 2:2
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
kedy zacnu nakupovat konecne... :?
maro píše:kedy zacnu nakupovat konecne... :?
ved cena za barel ropy sla z cca 140 na cca 40 bubakov, ved sejkovia su uz chudobni, neni za co :lol2:
tento tym je uplne biedny aj by som sa potesil keby zostupili lebo hraju na premier league dost slabo a podavaju dost nevyrovnane vykony a robinho je doma celkom dobry ale vonku hra uplne chudacky :fucker: :fucker:
to co povedala na robinho ze hra pre divakov a ze jeho vykon je slaby TO MALI UPLNE PRAVDU A SUHLASIL BY SOM S NIMI. Proti blackburnu si nezasluzi ani bod :bitka3:
no ta ich velka posila Robinho im velmi v tejto sezone nepomohol a plno dalsich takych posil :D
Manchester City v Bolton Wanderers

Sunday, May 24th, 2009, 4pm
City of Manchester Stadium - Att: 47,202

City: Given, Richards, Dunne (c), Onuoha, Bridge (Berti 83), De Jong, Kompany (Zabaleta 82), Ireland (Weiss 70), Wright-Phillips, Robinho, Caicedo.

Unused subs: Hart, Petrov, Bojinov, Benjani.

Bolton: Jaaskelainen, Samuel, Muamba, Cahill, Davies, Shittu (O'Brien 82), Steinsson, McCann, Taylor (Basham 60), Davies (c), Elmander (Riga 83).

Unused subs: Al Habsi, Puygrenier, Cohen, Hunt.

Goals: 1-0 (Caicedo 8).

Bookings:

City:

Bolton: .

Referee: Mark Clattenburg.

:shock: :shock: :shock:

a ja ze co za :censored: to bolo v NC :-O :-O :-O
som zvedavy ako budu hrat dalsiu sezonu s tolkymi utocnikmi Adebayor,Tevez,Santa Cruz,Robinho,Bellamy atd :D
nuž podľa mňa budú dobrí, celkom sa teším na oživenie tejto súťaže v podaní ich výsledkov, myslím si, že snimbude treba vážne rátať v boji o pohárove priečky :yes:
Lukas.sk píše:som zvedavy ako budu hrat dalsiu sezonu s tolkymi utocnikmi Adebayor,Tevez,Santa Cruz,Robinho,Bellamy atd :D
Robinho není útočník ale hodně ofenzivní záložník, něco jako Ronaldo, naopak jsi v útoku vynechal Benjani Mwaruwariho, také vynikajícího hráče. Co se týče ambicí Man City tak se domnívám že boj o 3. místo je hodně reálný !!!!
Man.C - Arsenal 4:2
pekný zápas, skvelý výsledok. Rosa celkom prekvapil.
Nechcem to zakríknuť, ale ak hráčov City budú obchádzať zranenia, môžu pokojne pomýšľať na pohárové súťaže :yes:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES