Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Najkrajsie tenistky

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Ja sledujem hlavne zensky tenis :D Napiste sem tri podla vas najkrajsie(najsympatickejsie) tenistky z okruhov WTA....Moje tri su:
1.Daniela Hantuchova
2.Martina Hingisova
3.Anastacia Myskina

1. Hantuchova
2. Hingisova
3. Sarapova or Sucha :)

mne sa pacia vsetky skoro Rusky,len okrem Kuznecovovej,ta je taka "vacsia",nie? :lol:
no a Hantuchova,co ja viem.ale asi by som ju do prvej 10 zaradil.

1. Hingisova, Myskino(vo)va
2. hantuchova

1, sharapova
2, hantuchova
3, sucha/kirilenkova

*co na tej hingisovej preboha vidite? :shock: sak je strasna jak noc, bankove konto sa do krasy nepocita :)

1.Sharapovova
2.Hantuchova
3.Hingisova

Kajo,Doktor:Vam sa asi paci Monster sisters Williams.... :D

Alex píše:Kajo,Doktor:Vam sa asi paci Monster sisters Williams.... :D
alex ale ved sa pozri do akej konkurencie si si ju dal, ved myskinova vyzera 100x lepsie ako hingis, pekne dlhe tmave vlasy, cista tvar bez vyraziek a ta postava...Obrázek

mne sa tiez hingisova nepaci :? . hantuchova je chuda a plocha :? , ale celkovo ujde :cool: . Rusky sa mi pacia, vsak viete ktore...Williamsove no comment :D . Ale mne sa pacia tie nase mlade, teraz neviem ktore to su :hmm: :oops:

arek tebe len mlade :lol: :lol: :lol:

Sa tu tato tema riadne rozbehla :lol:

OpenFire píše:arek tebe len mlade :lol: :lol: :lol:
zato tebe len starsie :lol: :haha:
:ucka:

Matejko píše:
arek píše:hantuchova je chuda a plocha :?
Toto je nedozrety nazor, baby niesu pekne len kozami, ale aj tavarickou, postavickou a celkovym vyzarovanim. Mne sa Daniela paci prave pre to, ze je sympaticka uz na prvy pohlad bez presnejsieho skumania jej plochosti resp. objemnosti.
tak tak na 100% s tebou suhlasim

Ja som nazov tejto temy precital najprv ako najkrajsie tenisky. :haha: :hufi: :hufi: . Som premyslal ze dam Nike alebo pumy, ale nakoniec su to najrajsie tenisstky. Kua. Tie rusky Sarapovova, Kurnikova su celkom J*******e. :lol:

a preco by mal mat arek nedozrety nazor?mozno sa mu pacia objemnejsie(zas nemyslim objemnejsie v style Mauresmovej :D ) a s vacsima kozama :cool:

1.Kurnikovová,2. ąarapovová, 3. hantuchová

Matejko píše:Ospravedlnujem sa za svoje nemiestne vycinanie na tomto fore v noci zo vcera na dnes po tusim siestich pivach. Ale ako admin som pred spanim nemohol hokejforum.com vynechat
Nemas sa zaco ospravedlnovat. :wink: Ja to robim vzdy tak.Aj ked ledva vidim,pridem nad ranom domov a zapinam personal computer a taham na forum.Podla mna to robim spravne :D :D

Neviem, co sa vam podaktorym nepaci na Hingisovej. Ked bolo v telke vyhlasovanie sportovca roka bola taka naaadherna :frajer:

Chlapi inak paradna tema naozaj sa tu clovek zabavi :cool:

Strasne ma to boli,ked takto pisete o Martinke... :( Mne sa paci a hotovo!!!! :D Skor nechapem co vidi na tom Stepankovi :shock:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES