Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Hadzana

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

vsetky zapasy sk repre odvysiela Sport1 :wave:
cepi píše:vsetky zapasy sk repre odvysiela Sport1 :wave:
tak uz aj mne ide sport1 :clap: prave som si to vybavil, paradicka. :yahoo: Dnes o 20.15 ideme na to. Bodik by bol super :yes:
Heister sa na piatkovej TB niekoľko hodín pred úvodným hvizdom súboja s Poľskom (rozhodujú Macedónčania Načevski a Nikolovski) vyjadril aj k zdravotnému stavu v tíme a tiež k tomu, či už má jasno o základnej zostave. “Máme nejaké prechladnutie, kašeľ a drobné šrámy. Nič z toho však nie je také závažné, aby to ovplyvnilo účasť niektorého z hráčov v prvom zápase. Čo sa týka základnej zostavy proti Poliakom, mám jasno na 95%. Znamená to, že váham ešte nad jedným postom,” uzavrel Heister.

Nasledne uz zajtra 18:15 nas caka domace svedsko.
“Švédi sú veľmi silní v defenzíve, čo je dlhé roky typické pre Škandinávcov - majú najmä dobre zaistený stred. Slabiny majú v priestore 1 - 2, teda medzi krídlom a spojkou. Tam sa musíme tlačiť a snažiť sa robiť veľa vecí. Pravda je aj to, že Švédi prebudovávajú mančaft, a nie sú v topforme. Je to určite hrateľný super. Ja osobne budem spokojný, keď budeme mať na konte bod po týchto prvých dvoch zápasoch. Bolo by veľkohubé tvrdiť niečo iné. Čakajú nás veľkí súperi, my môžeme proti nim len získať,” dodal Kukučka.
som sa az teraz v sporte na markize dozvedel, ze okrem toho, ze hrame v Goteborgu, hrame dokonca aj v tej istej hale Scandinavium, kde sme vyhrali hokejove MS.
ta kde ste lidicky na cete to tu zilo a tuto :unsure:

:verysad: ale :thumbsup:

:good: zapas by si zasluzil remizku.....poliakov sme mali na lopate, zial, nie oni nas porazili, ale porazli sme sa my sami.....z môjho pohladu klucovy moment, stav 23:22 v nas prospech, riesime presilovku, naskok jedneho z nasich, cista golovka, nepadla a potom faza, ktora rozhodla o osude stretnutia....namiesto 24:22, z nicoho nic, resp. po zbytocnych stratach lôpt stav 23:28.....a bolo v podstate vymalovane...Kuko to vystihol

"Škoda, veľká škoda našich žalostných presiloviek a hluchých ôsmich minút v druhom polčase, kde nám Poliaci ušli na päť gólov a tam sa to zlomilo. Mohlo sa to úplne inak vyvíjať. Keby sme vydržali s vysokým ´levelom´ našej hry až do konca stretnutia, dovolím si tvrdiť, že by sme ich porazili".

nasi sa este sympaticky pozviechali, ked znizili na 32:31, ale dokonaly obrat sa zial nekonal.....skoda toho, kazdopadne chalani si za predvedeny vykon zasluzia pochvalu :yes: proti svedom velke oci nemam, skôr som to videl na prekvapko u poliakov, to najpodstatnejsie vsak na nas caka od pondelka....

v dnesnom zapase :good: vykon Pramuk, ktory na MS cestoval na poslednu chvilu a ako nas 3 brankar, na strane druhej som rozhodne viac ocakaval od srdciara Rada Antla....ten vsaak musi dostat urcite vyssi "ice time", ak ho dostane, jeho strelecke schopnosti sa musia prejavit....na brankarskom poste to bude bez problemove, Riso sa urcite chyti, ak by nahodou nie, Pramuk ho bez problemov zastupi...do dalsich zapasov cepi optimisticky naladeny :cool:

inak smekam pred ""jednookym" Bieleckim (autor 6G) toto co predviedol po tak zavaznom zraneni oka :poklona2:

Obrázek :arrow: http://www.mediafax.cz/sport/3054530-Po ... ec-kariery
v podstate s tebou cepi suhlasim az na ten brankarsky post, tam to zozaciatku padalo ako do prazdnej, potom sa uz brankari nastastie chytili, tak snad uz to bude ok..
z nasich ma prijemne prekvapil petro, sklamal dano valo a co bielecki predvadzal, tak to bolo wow.. nasim sa podarilo na konci trochu uchytit az ked nanho nasadili osobku
zial oni vedeli hrat aj presilovky aj oslabenia.. snad sa nasi poucili
svolku narazal som skôr na tu vymenu Stochl - Pramuk, po ktorej sa Pramuk paradne chytil, je pravda, ze v 2.polcase nepochytal to co v 1 ale aj tak vyborny vykon....u Risa nie sme veru zvyknuty na to, ze si na loptu prakticky nesiahne :unsure: ale zas treba uznat aj kvalitnych strelcov na polskej strane
Dano Valo prisiel v uvode do fyzickeho kontaktu, nastastie neslo o nic vaznejsieho, Dano mohol pokracovat v hre a z jeho strany to bude v dalsich zapasoch len a len lepsie....pevne verim, ze Rado Antl sa bude castejsie ukazovat na palubovke
dnes proti dalsiemu favoritovi skupiny, domacim 3 korunkam, ktore nas na posl. MS vyprasili 41:25 co je dodnes nasa najvyssia prehra v historii....2x vsak do toho isteho jazierka nevstupis, takze by to mohlo a malo byt podstatne prijatelnejsie....budem spokojny, ak im budeme dôstojnym t.j. vyrovnanym superom :yes: od pondelka na nas caka narocna bodovacia povinnost..... :cinka:
inak zabudol som pochvalit ceskeho komentatora, uprimne ma to prekvapilo ze na sport1 ma niekto taky prehlad :thumbsup:
švolco píše:inak zabudol som pochvalit ceskeho komentatora, uprimne ma to prekvapilo ze na sport1 ma niekto taky prehlad :thumbsup:
bez debatky Slepicka je ostrielany borecek, komentoval aj posl. MS, takze urcite nie je novicom, po boku s :good: Hianikom tvoria vybornu dvojicu, aj ked so Stefancom by to bolo uplne dokonale....Slepicka sa uz pred zapasom vyjadril, ze nebude ani nahodou neutralny, je sice cech, ale narodil sa v byvalom Ceskoslovensku, takze fandi slovakom aj spoza mikrofonu :fan:
Tak vcera z mojho pohladu iba jedna chyba ktora rozhodla o tom vysledku a to zo strany trenera ked neposlal v rozhodujucej chvili najlepsiu nasu šestku ale nechal tam hracov z lavicky a to ci uz na tu presilovku alebo naslednu oslabovku a este chvilu po nej a vtedy sme prehrali zapas.
+ v prvom polcase mal dat risa stochla skor dole aspon okolo tej 12.minuty ved videl ze nemal vcera svoj den
Celkovo zle odkoucovany zapas Haistera
Verim ze dnes to bude aj z bodovim ziskom ved mame na to.
Deco2508 píše:v prvom polcase mal dat risa stochla skor dole aspon okolo tej 12.minuty ved videl ze nemal vcera svoj den
tam vznikla inak zaujimava situacia...Heister chcel Risa vystriedat skôr, no ten na pokyny o striedani nereagoval, neviem ci nesledoval lavicku, alebo mal na haku :fucker: :D Pramuk si musel na svoju chvilku este pockat....inak Riso riesi zaujimavy polcasovy "ritual"....pocas polcasu neschadza z haly, kabinu "ignoruje"....takto to u neho funguje uz nejaky ten rok....maximalna koncentracia, sustredenie.....este teda jednou vetou k poliakom, pre mna klucovy moment ta nasa nestastna preislovka....23:22, cista golovka, sanca odskocit na 24:22, lopta si nasla len polskeho brankara a uz sa to s nami viezlo.....nic to, hodit za hlavu, sampionat sa nam este len rozbieha, vykon aky sme predviedli proti poliakom nam dava optimisticke vyhliadky :) len to nepokakat :giggle:
tiez suhlasim s tym, ze sme si to prehrali tym nepochopitelnym vypadkom, kde nam poliaci odskocili. S joe-om sme na chate uz v tej osudnej 48. minute pisali, ze je po zapase...nasi vsak este zabojovali, ale nevyslo to. Nevadi. Ja by som o sklamaniach velmi nevravel (i ked tam nejake boli), pre mna to bolo skor prekvapenie, ze sme s poliakmi zahrali vyrovnanu partiu :good: super zapas :cool:
A k slepickovi. Ma fakt prehlad, riesil nase zapase uz pocas ms v chorvatsku, a kedze STV sklamala, tak aspon Sport1 nam ponuka aku taku polodomacu atmosferu :thumbsup:
Dnes 18.15 to uz bude zapas se vsym vsudy, tesim sa na plnu halu a urcite vybornu atmosferu. Svedi su pre nas tazke susto, ale teraz maju tim v prestavbe, nie su dobre zohrati, takze ak nevydolujeme nejaky bodik dnes, tak uz nikdy :) Treba ale zlepsit presilovky.
po zapasovemu komentu k zapasu s 3 korunkami sme sa diplomaticky vyhli :D je to uz chvalabohu za nami (teda ten tragickohrozostrasny 2.polcas) a pred dnami klucovy zapas z pohladu postupovych ambicii....pripadna prehra s neprijemnymi telenovelcanmi nas vyraduje z postupovej hry.....ocakavam dramaticky zapas, argentincania su po remize s korejcanmi a tesnej 1 golovej prehre s poliakmi nabudeni, takze to bude suboj na ostrie noza....na posl. MS sme s nimi v skupine "utrpeli" 2 golove vitazstvo, kiezby sa situacia zopakovala a vo stvrtok by sa definitivne rozhodovalo o posl. postupujucom Slovenskom
cepi píše:po zapasovemu komentu k zapasu s 3 korunkami sme sa diplomaticky vyhli :D
:cool:
tak o par minut zacina nas klucovy zapas skupiny. Argentincania budu urcite nabudeni po dobrom vysledku s polskom a aj kvoli tomu, ze nam maju co vracat spred 2 rokov. Tesim sa na napinavy zapas a uz prosim ziadna skratena hymna, ziadne hluche momenty v nasej hre a ziadne pobabrane presilovky :modlenie:
Moj tip: Riso Stochl nam vychyta vitazstvo :wave:
a sme v riti :thumbsdown:
skoda, zas sme nesmierne pokazili druhy polcas. Hrat cely zapas tu istu taktiku, ked vidia, ze na argentincanov to neplati....to mi pripomina nasich hokejistov :hroza: Stochl mal svoj zapas, zial sme to nevyuzili.
Argentincania to uz s Chile nepustia, takze :ahoj:
Skoda, skoda, myslel som, ze si tieto MS viac uzijem :-(
Richard Štochl (brankár SR): "Som sklamaný a smutný. A to nielen kvôli mužstvu, ale najmä fanúšikom. Tých, ktorých sme si získali pred dvoma rokmi na šampionáte v Chorvátsku, sme teraz asi veľmi rýchlo stratili. Výsledok ma ani tak nemrzí, skôr prístup niektorých hráčov a ako sme sa dnes prezentovali na ihrisku. Beriem aj na seba kus viny. Som kapitán, prečo by som nezobral. Každý sa však musí pozrieť do vlastného vnútra a povedať si, čo urobil pre úspech a skôr čo preň neurobil. Najviac ma mrzí, že sme sklamali ako kolektív. Na tom sme vždy najviac stavali a v tom sme boli silní. Bohužiaľ, len boli…”

neda sa nesuhlasit :-(
Ono bylo nejake MS v hazene??? Ze se o tom u nas vubec nemluvilo.... aha, asi proto ze tam nase repre nehraje :D A to mame nejlepsiho hazenkare sveta Filipa Jichu :)
Slovensko - Chile 29:29 :hroza: :bitka3:
ja som si myslel ze hadzanari su nas najlepsi kolektivny sport ale teraz ma sklamali riadne dnes som im veril ze nie su ako nasi drb.ty hokejisti a vyhraju ale :hroza: :hroza:
tot moc prisilne kaficko...dakujem neprosim :beee:

:-O inak hosi z telenovely slapu, senzacne si to odniesli domace 3 korunky 26:22 :roll:
tento sampionat mi pripada ako zly sen pre favoritov alebo tipovanie? Jedno z toho urcite no v kazdom pripade vobec sa mi to nepaci :!:
Selly8 píše:Ono bylo nejake MS v hazene??? Ze se o tom u nas vubec nemluvilo.... aha, asi proto ze tam nase repre nehraje :D A to mame nejlepsiho hazenkare sveta Filipa Jichu :)
presne mate jedneho najlepsieho a to nestaci presne ako u nas Riso Stochl jeden z naj brankarov na svete no ked spoluhraci nic tak sa to neda
Deco2508 píše:tento sampionat mi pripada ako zly sen pre favoritov alebo tipovanie? Jedno z toho urcite no v kazdom pripade vobec sa mi to nepaci :!:
To hádam nemyslíš vážne :!: Ved to sa ani tipovať nedá, tie zápasy nemajú žiadnu hodnotu. Tí búkmejkri musia byť úplne pripečení podla toho aké kurzy dávajú na hadzanu,basketbal,tenis... Vlastne oni ťa obmedzujú aby si podával len hokej a futbal, kde majú tie zápasy hodnotu aj ked hrá favorit s outsiderom, hlavne v NHL. Ved slováci mali proti čile 1,03 to by hádam nikto nedal ! a pritom zápas to bol úplne vyrovnaný, to isté mali aj Švédi proti Argentíne a dokonca prehrali ! Tie kurzy na tie športy čo som vymenoval sú úplne choré a vôbec neodpovedajú priebehu zápasu.
Sorry za OT ale nedalo mi to :-P .
Radoslav Antl: "Sklamanie je obrovské, ťažko sa mi to hodnotí a bude sa ťažko zaspávať. Do konca života nezabudnem na tieto majstrovstvá sveta, lebo tak zle som tento tím ešte hrať nevidel"
Dano Valo uvazuje o ukonceni repre kariery...

:rozlucka:
cepi píše:Radoslav Antl: "Sklamanie je obrovské, ťažko sa mi to hodnotí a bude sa ťažko zaspávať. Do konca života nezabudnem na tieto majstrovstvá sveta, lebo tak zle som tento tím ešte hrať nevidel"
Dano Valo uvazuje o ukonceni repre kariery...

:rozlucka:
neskoro si uvedomili, že to nie je sústredenie, ale MS..! Naviac z predošlých úspechov treba čo najskôr vytriezvieť a naďalej na sebe makať. To už ale bude musieť zrejme iná partia hráčov.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS