Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Hadzana

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

tak aspon ze tie posledne dva zapasy o umiestnenie sme vyhrali. Obsadili sme konecne 17. miesto :thumbsdown:
Takze na tieto MS rychlo zabudnut :ahoj: a na europe to snad bude lepsie.
nakoniec zvitazili ocakavane francuzi, pred danmi, spanielmi a domaci svedi sa musia uspokojit s nepopularnym 4.miestom :fucker:

Inak Riso Stoch bol dnes hostom na funradiu...som si myslel, ze je taky uzavretejsi, ale je dost v pohode a celkom dobre sa vyrozpraval :good:
:arrow: http://www.funradio.sk/rannasou/host-richard-stochl
arek píše:nakoniec zvitazili ocakavane francuzi
zabozruti, 2s pred koncom inkasovali vyrovnavajuci gol a ja som prisiel o vsadenych 50€ :?

tyzden spät bol hostom v sporte na TA3 Heister, celkom zaujimava debatka, nazory, tak uvidime, ako sa to bude vyvijat....casu malo, v marci na nas v ramci kvaldy ME cakaju 3 korunky.... :roll:
ou :D vynahrad si to tym, ze v marci podaj na svedov :oops:
pozeral som aj toho heistera, ale nestihol som to cele, snad to budu mat v archive a snad mi to aj pojde...lebo TA3 archiv mi z nejakeho dovodu obcas nechce ist :hroza:
hadzanari :clap: 23:21 proti 3 korunkam :scare: a tymto senzacnym vitazstvom sme prakticky jednou hadzanarskou labkou na ME :yes:

divaci v BA podobne prijemne :shock: 3500 tisic :good:
ja som si to zabudol pozriet :hroza: :hroza: :bitka3: idiot :bitka: nejde to niekde zo zaznamu?
ale ked som vecer uvidel vysledok, tak som sa potesil :cool: svedom chybali nejaki hraci, ale vitazstvo som necakal. O to viac som stastny :clap:
k poctu divakov - :good: tak to ma byt

Csaba Szücs ml. (stredná spojka SR): "Je to neuveriteľné, fantastické, ešte mi celkom nedochádza, čo sa vlastne stalo. Dnes sme bojovali, dreli, žiadna lopta nebola pre nás stratená. Oliverovi Rábekovi to padalo jedna radosť, gól by dal možno aj zo záchoda... ( :hehe: ) Po zbabraných majstrovstvách sveta sme dosiahli veľmi cenné víťazstvo, ktorým sme si prakticky zabezpečili postup na majstrovstvá Európy. Navyše, hralo sa v skvelej atmosfére, tri a pol tisíc ľudí na hádzanej je na Slovensko niečo neuveriteľné. Som rád, že fanúšikovia na nás po Goteborgu nezanevreli."

V nedelu v Stockholme odveta :box:
V prvých 2 dňoch od začiatku predpredaja vstupeniek na záverečný kvalifikačný duel hádzanárov Slovenska o postup na ME 2012 v Srbsku, v ktorom v nedeľu 12. júna privítajú od 16.00 h v košickej Steel aréne reprezentantov Čiernej Hory, bol zo strany fanúšikov enormný záujem.

"Po prvej tisícke lístkov sa v rekordne krátkom čase už zaprášilo, konkrétne sa už predalo 195 vstupeniek a ďalších 825 je rezervovaných. Musíme priznať, že nás to nesmierne teší a pevne veríme, že sa nám spoločne podarí vypredať hľadisko Steel arény. Pevne veríme, že spoločne oslávime postup na majstrovstvá Európy a zároveň dosiahneme historicky najvyššiu návštevu na hádzanárskom stretnutí v rámci územia Slovenska," uviedol generálny sekretár Slovenského zväzu hádzanej (SZH) Martin Simonides. Vstupenky v cene 5 eur sa dajú zakúpiť prostredníctvom siete Ticketportal.

takuto prilezitost si nenecham ujst :wave:
velmi dobry napad dat ten zapas do steelky :thumbsup:
martin stranovsky sa bude stahovat do velkoklubu FC Barcelona :thumbsup: co je aktualny vitaz ligy majstrov (v hadzanej podotykam :D ). Zaujimavostou je, ze este rok zostava v Leone a k barcelone sa pripoji az v sezone 12/13.
a mame tu opat zapasy kvalifikacie na ME. Dnes o 18.45 hrame v izraeli a ocakava sa, ze definitivne specatime nas postup na majstrovstva. Staci nam na to aj prehra o 13 golov :giggle: ale kedze izrael je poslabsi super a my chceme hrat o prvenstvo v skupine, ktore by nam malo zabezpecit aj lepsiu vychodiskovu pozicii pri zrebe, budeme bojovat naplno. Rovnako aj v poslednom zapase v nedelu proti ciernej hore, na ktory sa uz tesi steel arena :good: udajne k jej vypredaniu chyba uz len 1500 predanych listkov.
kuva neuvidim ani dnesny zapas a nezucastnim sa ani vypredanej Steelky :smutok: nic to, snad to dnes nasi s izraelcanmi bodovo uhraju, eu miestenku budu mat v kapse a v Steelke budu zabavat zaplnenu arenu :thumbsup:
tak udajne uz je vypredany. Ale podla programu to vyzera tak, ze v telke ten zapas nebude :bitka3: :nervy: :nervy2: :nervy2: :nasraty:

edit: tak nastastie digi sport by to mal zachranit
zapas bol super, atmosfera tiez. Kosice :taptap: :good: teraz si uz len pockat na stredajsi zreb.
inak cesi postupili tiez.
arek píše: teraz si uz len pockat na stredajsi zreb
nic moc, ale co narobime....domaci srbi a dani finalisti tohtorocneho MS :roll:

(15. - 29. 1. 2012)

A-skupina (Belehrad): Poľsko, Dánsko, Srbsko, Slovensko
B-skupina (Niš): Nemecko, Švédsko, Česko, Macedónsko
C-skupina (Nový Sad): Francúzsko, Maďarsko, Španielsko, Rusko
D-skupina (Vršac): Chorvátsko, Nórsko, Island, Slovinsko

15. 1. 2012: Poľsko - Srbsko, Dánsko - Slovensko
17. 1. 2012: Slovensko - Poľsko, Srbsko - Dánsko
19. 1. 2012: Srbsko - Slovensko, Poľsko - Dánsko
ked som to prvykrat uvidel, tak som si povedal fuuu :scare: tazka skupina. Ale je hratelna, aj trener heister sa vyjadril, ze narozdiel od nasich poslednych 2 ME ( kde sme sli len ukazat, ze vieme hrat hadzanu) chceme uhrat postup. V podstate na to staci porazit jedneho supera a z toho vyplyva, ze posledny zapas proti domacim bude klucovy. Ale nasi chalani su schopni ukradnut body aj silnejsim muzstvam :cinka: Btw som rad, ze si opat zahrame proti domacim, srbi su skveli fanusikovia, to bude :cool: atmosfera. Na tych domacich mame stastie...v chorvatsku, vo svedsku, teraz aj v srbsku :)

heister vidi cestu skor cez polsko:
"Mohlo to dopadnúť aj lepšie. Týchto protivníkov nám určil žreb, my sa musíme na nich pripraviť a pobiť sa o postup. Domáci Srbi a Dáni ako finalisti tohtoročného svetového šampionátu budú veľmi silní. Poliaci sú pre nás prijateľným protivníkom. Ťažko teraz povedať, cez koho by mala viesť cesta za umiestnením do 3. miesta a postupom zo skupiny. Vyzerá to tak, že azda cez poľské družstvo, ale realita môže byť aj iná. Je to náročné vopred odhadnúť. Radšej by som hral proti Maďarom ako so Srbmi, ale želanie je jedna vec, realita druhá,"
Aspoň,že to nie je skupina smrti :wink2:
nie futbalisti, hokejisti, ale volejbalisti a hadzanari :respekt:
to, co vyviedli nasi hadzanari vo Francuzsku :poklona: tento :-O vysledok (28:30) je oznacovany, ako jeden z najväcsich, resp. najvyznamnejsich v ere samostatnosti....aj ked sa jednalo "len" o pripravny zapas, francuzi nepoznali chut porazky v domacich pripravnych zapasoch 17 rokov :!: :shock: a 7 rokov, co sa tyka domacich sutaznych zapasov....niet co dodavat....

dnes o 18:00 2 odvetny zapas (pokusime sa vynuchat nejaky link) francuzi uz neponechaju nic na nahodu, no prvu vyhru z doterajsich 12 vzaj.zapasoch, nam uz nevezme nikto :thumbsup:
tak znova sa prepisovali statistiky.... :sarcasm:
Real-Barca 1-3 :hmm:
zaciatkom januara sa predstavime na turnaji v chorvatskom osijeku, kde sme v roku 2009 odohrali vyborny svetovy sampionat :good: Nasimi supermi budu:
6.1. Svedsko
7.1. Chorvatsko
8.1. Iran

A potom uz hor sa na ME, ktore zacinaju 15.1 (stretneme sa na nich s Danskom, Polskou a domacim Srbskom). Zlou spravou je, ze Csaba Szucs ma zranenu patu a zrejme mu ujde dalsi sampionat (minuly rok MS, teraz ME)..a to je jednym z nasich klucovych hracov. :-( Ale sanca este zije a to sa tyka aj Andreja Petra. Sancu vsak uz nema Teo Paul, ktory sa do sampionatu nezotavi, takze Stochlovi bude musiet tentoraz kryt chrbat niekto iny.
arek píše:Zlou spravou je, ze Csaba Szucs ma zranenu patu a zrejme mu ujde dalsi sampionat (minuly rok MS, teraz ME)..a to je jednym z nasich klucovych hracov. :-( Ale sanca este zije
tak uz je to definitivne. ME bez Csabu..
jejda, jejda, tento topic mi unikol :nono:
pravidelne sledujem info, ohladom bliziaceho sa sampionatu a zdravotneho stavu nasich hracov, postupne nam sice odpadavaju, ale klucovych hracov, mame nastastie v hre: Stranovsky, Kukucka, Stochl, Valo (aj ked ten este riesi ake take bolacky), ak uz vypadol pre nas dost dôlezity hrac Csaba, dufam, ze aspon pivot Petro, sa da dokopy a mohlo by to byt OK
co sa tyka brankarskeho postu, ku Stochlovi by som pribalil Kovacina, na Vianocnom turnaji proti cechom, v 2.polcase doslova stiahol roletku, no a na spominanom turnaji, sa paradne odprezentoval Rabek, ten by mohol byt nasim takym tajnym tromfom
neda mi ale nespomenut Frantiska Sulca, ktory vedie tabulku strelcov LM....velka skoda, ze to medzi nim a trenerom nejako zaskripalo, ze vraj, treba dat sancu mladym...ale asi to bolo o inom, co sa da robit, treba zabojovat tak ci tak!
vcera sme prehrali so svedskom 23:31. Po prvom polcase sme prehravali len o bod, v druhom vsak prislo vela technickych chyb a nevyuzivanie nasich sanci, co Svedi vyuzili.

pridavam tuto sedmickovu chutovku :good: od 0:28
Croatia Cup podla predpokladov, s favoritmi puk puk, s Iranom po_Vianocna nadielka.....v 1.polcase sme s favoritmi este drzali vyrovnanu particku, no v tom 2 sa to rozsypalo....v skupine to budeme mat rovnako narocne....netusim, ako sa nasi predvedu....uprimne, nemam velke oci.....Rabek potvrdzuje, ze z neho rastie golovy bombarder a este raz zduplujem, ze velka skoda a zaroven nepochopitelna absencia najlepsieho hraca LM Sulca....niekedy je narocne, resp. nemozne povzniest sa cez osobne spory, ale aj tak 2x skoda :-( s nim by som bol daleko optimistickejsi, co sa da robit, treba zabojovat tak ci tak :cinka:

Konečná nominácia na ME 2012 v Srbsku (15.-29. januára):

brankári: Richard Štochl (Montpellier Agglomeration HB/Fr.), Miloš Putera (TV 05/07 Hüttenberg/Nem.), Ladislav Kovačin (MŠK Považská Bystrica)

pivoti: Andrej Petro (DHC Rheinland Dormagen/Nem.), Michal Kopčo (Tatran Prešov), Peter Dudáš (Hlohovec)

krídla: Martin Straňovský (Reale Ademar Leon/Šp.), Tomáš Urban (HC winLand Michalovce), Radoslav Antl (Prešov)

spojky: Oliver Rábek, Marek Mikéci (obaja Nové Zámky), Patrik Hruščák (1. MHK Košice), Ľubomír Ďuriš (Hlohovec), Ladislav Tarhai (BSV Bern Muri/Švaj.), Peter Kukučka (Kadetten Schaffhausen/Švajč.), Daniel Valo (HSG Wetzlar/Nem.)
prenosy z ME, bude tradicne riesit Sport1 :thumbsup: (aj 2jka tusim)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS