Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Real Madrid C.F.

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

krajic píše:Tak letos jsme to teda projeli na všech frontách... Šušká se, že by Carla měl nahradit Benitez. No já teda nevím :neviem: ale nepřijde mi to jako vhodné řešení, spíš bych to nechal tak jak to je. Ale známe Pereze, ten to zas beztak celé překope. Podle mě mančaft nebyl špatný, spíš nebyl dostatečně široký, takže se to netočilo a proste došla pára + zraněni Modriče ukázalo, jak je pro nás nenahraditelný. No jsem zvědav, co bude v lėtě
Hráči se sice postavili za žvejkala,ale opravdu to vypadá na Carlův odchod.A bohužel adept č.1 je Benitéz.Tohle není vůbec dobré řešení.Když už odchod Carla,tak bych si přál Kloppa,ale u něj je prý problém jazyk.Uvidíme,zatím to jsou jen spekulace.

No hlavně to Carlo netočil a pořád věřil těm svým vyvoleným,viz.Gareth.Ale je pravda,že lavka je nic moc.Čekal jsem více od Jesého,ale ten je po zranění jako vyměněný a dost možná odejde.Modrič souhlas,stěžejní hráč pro nás.

Léto bude opět zajímavé.
Hops, pardon, na finále Copa Del Rey som celkom zabudol :D ... A ak chcete Benitéza ako trénera, tak dovidenia, ten človek je podľa môjho názoru absolútne šedý priemer, dokazoval to v Liverpoole a aj teraz v Neapole.
Jaké finále CDR?

Benitéz bude průser,to se nesmí stát :scare:
Jen povolejte Beníteze. Ať má Messi snazší cestu dohnat Genta v ligových titulech. :petrik:
Ja budem tiež rád, nie som neprajník, ale Real Madrid fakt nemám rád, vždy radšej Barcelona :yes:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS