Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chelsea London

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Precital som si cely tento problem a len toto chcem podotknut:

Ja osobne som Chelsea fandil este pred prichodom Abramovica a potom ako zacal Rus nakupovat vo velkom bol som plny ocakavani co bude, zdalo sa mi to ako keby hral Fifu a nakupoval si hracov akych len chcel v branke vtedy stal sympaticky Cuddicini a aj trener bol v pohode ale po prichode Portugalca som akosi prestal rad tento klub... neskor kupil aj Cecha ktory vytlacil Cudduciniho a tak radsej fandil len a len Man UTD v Anglickej lige, celkom sa mi pozdava aj Arsenal kvoli Fabregasovi.

Podla mna prva Bude Barca o skore pred Chelsea, treti bude Werder ale miesat karty moze aj nebezbecny Litex

btw. Kebyze je Contofalsky ceskej narodnosti uz davno chyta v Arsenale :wink:

OpenFire píše:btw. Kebyze je Contofalsky ceskej narodnosti uz davno chyta v Arsenale :wink:
To já si nemyslím, ľe kdyby byl české národnosti, tak by chytal v Arsenálu.
Ale máą pravdu, ľe Čeąi si vydobili ve světě trochu místo v těch dobrých týmech a teď to mají trochu ulehčené, ale před kým ulehčené, před východními zeměmi, třeba Angličani radąi vezmou Angličana neľ Čecha, ale tak je to i v NHL. Ale to je úplně normální.

kajo píše:
medik911 píše:No Kajo ale musis uznat ze Kajo je genius na svoju pracu!
???
ale hej,uznavam,ze som genius :D
Uh prepac :Musis uznat Kajo ze Mouricko je genius na svoju pracu a kto vie mozno si aj ty na nieo genius!!! :D

Milos76:
máą uplnu pravdu, AbramoviÄŤ si myslĂ­ Äľe prachmi si kĂşpi vÄ…etko aj vý»aztvo v lige majstrov ale to im nepodarĂ­ aspoĹ

LondĂ˝nskĂ©mu klubu Chelsea hrozĂ­ odeÄŤtenĂ­ tří bodĹŻ v letoÄ…nĂ­m roÄŤnĂ­ku Premier League. Ĺ

Doufam ze nedostanou...ale musim rict...to sou ale vo.ove :D :D :D

co myslite, bol tento gol umysel alebo len dielo nahody?

http://www.youtube.com/watch?v=dJr24dCLMeM

Myslím, že tak napůl - asi v to doufal, každopádně nikdo to nečekal, ale trochu štestí samozřejmě potřeboval, jinak by to nedal

Podle me to byla nahoda...
Spis to byl nepovedenej center nez povedena strela... :lol: :lol:

podla mna to chcel, tam nevidel som ziadny zamer centrovat

aj podla mna to chcel lebo je to skvely hrac a nikoho tam nemal pri brane takze na 100 percent to chcel :cool:

To zahambujucej remize s stvrtoligistom o vdvete nenehali nic na nahodu a vyhrali 4:0 v pohary.(2 goly Lampard, 2 goly Sevcenko).Po zraneni sa prvykrat predstavil v branke Petr Cech.Finale bude Chelsea - Arsenal/Totenham - prvy zapas 2:2

mas tam chybu, Cech vychytal prvu nulu po zraneni, na Anfield Road dostal dva fĂ­ky. ale finale bude Londnske a vitaz jasny, ak nedofaka domacu odvetu :cool:

Asi myslel to že prvý krát chytal pred domácim publikom...po zranení

To som myslel, len som to zabudol napisat.

Frank strelil opat nadherny gol a Chelsea aj jeho zasluhou vyhrala.Je to fakt neobycajny hrac s uzasnou strelou z dialky.

V poslednej dobe hra iba Lampard.Keby ho nemali tak su zasity niekde v strede tabulky alebo horsie. Ale na titul tento rok nemaju. Strata je velka.
Musia snazit aby si aspon udrzali 2. miesto.Aj ked im to moze byt jedno,
na ligu majstrov im staci 4 miesto, do ktorej chcu urcite postupit.

Dnes sme vyhrali na domácej pôde nad hráčmi Midlesbrough.Skóre otvoril Didier Drogba,ktorý v 47.minúte rozohrával priamy kop a zahral ho fakt parádne.9 hráčov hostí sa postavilo do múru ale Didier to prepálil a lopta spadla do ľavého dolného rohu brány.V 65.minúte urobil tréner Mourinho zmenu DOWN:Lassana Diarra UP:Arjen Robben.V 66.minúte sa Roben dostal k lopte na pravom krídle,prenikol pomedzi dvoch hráčov Boro,tretí ho fauloval ale rozhodca ponechal výhodu.Lopta sa dostala k Salomonovi Kaluovi a ten videl Robbena ako sa dvíha zo zeme a prihral mu loptu,Roben vystrelil.Strela smerovala mimo brány ale lopta sa ešte odrazila od Xaviera a spadla do brány.2-0.Tretí gól padol po priamom kope ,ktorý zahral Didier Drogba.Lopta sa po jeho strele odrazila od hráča v múre a jemne zmenila smer.Lopta došla až do brány.3-0.Chelsea mala zápas jasne v rukách.Dobre opať zahral Andrej Shevchenko,ktorý vybojoval mnoho lôpt.Na ihrisko sa v záverečných minútkach dostal aj bývalý hráč ´Boro-GEREMI.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

chlapci prusvich Khalid Bulahrouz hned ako sa vratil zo 6 tyzdnoveho zranenia tak sa zranil v zapase s Norwichom ci skym.vyklbene rameno asi bude cgybat aj v zapase s Portom a dalej bude chybat aj lavy beck A.COle zo zranenia je uz vonku John Terry aspon to je potesujuce :)

nj aspon to dufam ze proti Portu nastupi stoperska dvojica CARVALHO-TERRY a dufam ze nastupi aj Sheva lebo on sa teraz nejak chyta a keby nam vystrielal postup tak by to bolo :cool:

postup este nie ale vyhra hociaka by tam bola doba len sa nevie ci bude hrat robben

TakĹľe trofej LIGOVÉHO POHĂ

sakra a co sa mu zasa stalo to je obrovska strata pre obranu lebo 3 hraci su zraneny to je velmi zle :x :? :? :? :?

Neviem presne čo sa mu stalo,ale je to niečo v oblati hlavy.Odvážali ho z ihriska rovno do nemocnice a nebol pri vedomí.To bude veľká strata.
245 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS