Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chelsea London

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

ked je to nieco s hlavou tak to bude na dlho cize sme v pajzly lebo nam chybaju 3 obrancovia a v LM proti Portu to bude citelna strata ale aspon ze sme vihali ligovy poharik

Fotbalisté Chelsea budou v úterní odvetě osmifinále Ligy mistrů s Portem postrádat stopera Terryho, který se ještě nezotavil ze zranění ve vítězném finále Ligového poháru.

Chudacik Terry ale netreba panikarit v obrane ho zastupi zrejme Essien v obrane mu to celkom ide. :cool: :cool:

Alex, nespominal si ze hras dobre aj futbaal :o :shock:
http://www.sport.aktuality.sk/futbal/za ... la-1-libru

Tak do naší Chelsea FC přišel Florent Malouda, skvělý nákup....... :cool: !!!! Počítá se s tím, že odejde Robben, takže bude hrát na jeho místě........ !!!! Jestli bude řádit jako v Lyonu, tak je titul náš.................. :cool: :cool: !!!!

tak ak nahradi robbena a bude sa mu fakt tak darit, tak je dobre.. lebo robben jako keby nekedy hral o triedu slabsie jak ostatni.. mozno je to tym ze na dolezite zapasy ho mourinho nasadzoval pred koncom, neh tam nieco vykuzli, no malokedy sme sa dockali... tesim sa na Maloudu :cool: neh vsak nezapadne prachom jako nektore hviezdy z chelsea.. :?

Ano, já mu také věřím, ale doufám, že se vedení ještě v létě zbaví Ševčenka, nyní máme Drogbu, Kaloua a Pizzarra a to, vzhledem k tomu, že hrajeme většinou na 1 útočníka, myslím stačí.......... !!!! Dávají mu nějakých 130 tis. liber týdně jen tak a ještě k tomu ho nemám rád................ :? 8) !!!!

Mne sa to nejako nezda. Malouda miesto Robbena? Podla mna sa Modri oslabili. Ale ved dobre, budem len rad, ked sa ukaze, ze moje slova su mylne....

Robben byl stále jen zraněný, Malouda bude na hřišti, a to je důležité........... :wink: !!!!

Co z toho, ked na ihrisku bude? Chcem, aby hral dobre, aby daval goly.... :idea:

Uff, tak 1. zápas v lize máme za sebou, výkon nic moc, ale je to v poho, protože hlavní na začátku jsou vždy body a ty máme 3............ :cool: :cool: !!!! Hlavně ať se uzdraví John a Michael a bude to zase good - jinak včera hrál skvěle hlavně Kalou, až na tu koncovku - co on měl šancí............... :cry: 8) !!!!

ten první poločas byl celkem dost divoký, ale dopadlo to pro Chelsea dobře, škoda že Petr Čech neudržel své 100.čsté konto, momentálně jich má 99

No tak bodík z Liv vezeme se štěstím, penalta se pískat neměla, ale hlavní je, že je doma a start do sezóny se nám povedl vskutku skvěle........... :cool: !!!!

vstup byl opravdu podařený,a le pořád čekám na tu 100. nulu Petra, no tak, kdy zase bude Chealsea hrát tu svojí pověstnou defenzivu?

Neboj Vincente, nyní doma dáme Portsmouth a Čechíno bude také mít co oslavovat....... :wink: 8) !!!!

Vsetko bude, to chce cas. Penalta nebola O.K., ale tusim predtym Liverpool tiez dostal standartku zadarmo a vtedy Benitez nebol mudry ako radio Jerevan.
Tak pojďme moje milovaná CHELSEA FC, ztrát již bylo dost, nyní musíme dát ten Newcastle a o ten titul se ještě porveme, nic není ztraceno........ :box: :box: !!!!
ty Šmolkovia ma poriadne naštvali keď len remizovali doma 4-4 som mohol mať liter a tak mi ušiel jeden zápas :twisted:
nooo ale byl to parádní zápas-dvě penalty, tři červené a halvně 8 golů a neustalé obraty ve skore, jeden z nejlepších zápasů co jsme viděl :cool:
more ale aka marodka teraz :( ... neh sa secia cim skor doliecia :cinka:
Právě - zranění, suspendace a za chvíli africký pohár, kam odjedou 4 opory.......... :( :( !!!! Ale nedá se nic dělat, musíme se s tím porvat a uvidí se, já jsem optimista........ :good: :good: !!!!
no ved nic ine nam neostava.. len duufat... ze aj "B-cko" co-to uhraa
Essien a kalou dnes zariadili vyhru pre Modrych! :clap:
chorche píše:Essien a kalou dnes zariadili vyhru pre Modrych! :clap:
A meno postranneho rozhodcu si preco neuviedol?

Aha, ved vitazstva vdaka neregulernym golom su uz pre Chelsea samozrejmost.
245 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES