Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chelsea London

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

ach michal, je mi luto že si taký zaslepený..
aj tak si myslim, že lampard tam aj zbytočne šaškoval v strede ihriska.. mohol sa na to vykašlať a bolo by.. aj keď pravda ľahko teraz hovoriť.. no bosingwa ma nasral na konci tou strelou svojou hlavne, keď mu tam polovica spoluhráčov nabiehala.. no škoda toho.. čech sa aj roztrhnut mohol, škoda no..
švolco píše:ach michal, je mi luto že si taký zaslepený.
svolco co tym myslis? :eek2:
napr ze wigan je lepsi jak chelsea
myslel tym to ze si ko*ot a stale kecas tvoje blaboty pozeraj sa realne na zivot
medik911 píše:myslel tym to ze si k**** a stale kecas tvoje blaboty pozeraj sa realne na zivot
vsak hey zase mas vypadok no musim ta brat takeho aky si a nevies ako hral \\\\\juventus? :lol2: a nemusis ma vkuse nasledovat bu*na.A moje blaboty porovnaj zapasy Man.United-Chelsea,Man.United-Wigan,Liverppol-Chelsea,Liverpool-Wigan no kto dostal menej golov a hral lepsie hm nezaujma ma ze kazdy zapas je iny
no kua ty si jak lintner, ked bystrica porazila slovan 5 0, tak by porazila aj tampu
švolco píše:no kua ty si jak lintner, ked bystrica porazila slovan 5 0, tak by porazila aj tampu
ja som to myslel inak ale ved nevadi v poho,ja sa tu nejdem stebov hadat lebo ma korytnacka menom Zigy a Barrki zjedia :roll:
Míšo na to že to bylo jasně na červenou - no raději na to ani nebudu reagovat, co se týče PL tak to nebylo ani na žlutou a jestli, tak max. na ni. Několik min. před tím Steven Gerrard, jinak opravdu skvělý hráč kterého mám strašně moc rád, předvedl prakticky to samé a nebylo to řešeno ani domluvou, kdežto Lampard dostal okamžitě červenou. Jsem přesvědčen že nyní již Riley o své chybě ví a trest od FA ho pravděpobobně nemine, protože velmi hrubou chybou ovlivnil důležitý zápas. Chelsea se jistě odvolá a domnívám se že 3. zápasový trest Franka Lamparda mine.
Opět sem píšeš bláboly jen proto že Chelsea nemáš rád, kdežto já to hodnotím objektivně. Než něco napíšeš tak si to všechno pořádně promysli a až poté piš své názory...... !!!!
Ja si myslim ze to taky na cervenou nebylo, Lampard byl u mice mnohem driv a myslim ze Chelsea dopadne stejne jako v pripade Terryho, ktery byl nedavno take nepravem vyloucen a obejde se to bez suspendace. Naopak mel byt vylouceny Botswinga, ktery si Anfield road spletl s nejakym kungu ringem. Mozna sudi odpustil Chelsea ve 2.puli penaltu po zakroku na Kuyita, ale kazdopadne Chelsea i v plnem poctu vcera na L'pool nemela a prohrala zaslouzene coz po zapase uznal i Scolari :yes: Tezko ted spekulovat jak by to dopadlo kdyby Lampard vyloucen, treba by to Chelsea ukopala na plichtu , ale to jsou jen kdyby...
Come on ENGLAND píše:Míšo na to že to bylo jasně na červenou - no raději na to ani nebudu reagovat, co se týče PL tak to nebylo ani na žlutou a jestli, tak max. na ni. Několik min. před tím Steven Gerrard, jinak opravdu skvělý hráč kterého mám strašně moc rád, předvedl prakticky to samé a nebylo to řešeno ani domluvou, kdežto Lampard dostal okamžitě červenou. Jsem přesvědčen že nyní již Riley o své chybě ví a trest od FA ho pravděpobobně nemine, protože velmi hrubou chybou ovlivnil důležitý zápas. Chelsea se jistě odvolá a domnívám se že 3. zápasový trest Franka Lamparda mine.
Opět sem píšeš bláboly jen proto že Chelsea nemáš rád, kdežto já to hodnotím objektivně. Než něco napíšeš tak si to všechno pořádně promysli a až poté piš své názory...... !!!!
tak takto ja si mam premysliet co pisem ok berem.Ale to ze ja ich nemam rad to je tiez pravda :smile03: .Ale je to moj nazor a vy jedmnoducho mate svoj nazor a vy si skor neviete priznat pravdu a neviete zniest prehru Chelsea lebo ste na jej prehry neni zviknuty a nonkoncom nie to ze uz titul nevyhra.Ber to tak ze ked to nebolo ani na zltu ten faul tak ja byu som skoncil s futbalo a co sa tyka Lamparda ze nebude mat trest tak to je kravina chyti taky trest aky si zasluzi.Keby ty dostanes takeho slapaka tak neviem ci mas este nohu asi nehras futbal ked nevies co je to za bolest ked dostanes slapaka.Staci ked ti len strajchne nohu a je to bolest ak hrom.A to co urobil Lampard Selly toto je pre teba tak to bolo otrasne sice ty hovoris ze bol skor pri lopte ale aj tak nebol Alonso isiel kopnut loptu prec a Lampard ma nohu vysokko zasiahol loptu ale to ako mu trafil nohu len nenapis ze Alonso trafil do nohy Lamparda lebo ta vysmejem.Proste bolest ak svina nekomentujem
Tady přeci Míšo nikdo neříká že to nebyl faul :shock: :-O . Faul to byl, ale zejména k přihlédnutí k předešlým výrokům sudího to bylo max. na žlutou, ale vzhledem ke stylu pískání v PL spíše jen na domluvu. Gerry předtím zajel do tuším Mikela také pěkně zhurta a nenásledovalo absolutně nic.
Jinak přečti si dnešní jakýkoliv internetový server o fotbalu a přečti se - všude se píše že ta červená karta byla chyba - zkrátka Riley Chelsea pekelně poškodil, to se nedá jinak říci. Jinak já Chelsea nijak zvlášť nefandím, snad jen se mi líbí že z týmu z Big Four je tam nejvíce Angličanů, ale v tomto směru zase nejvíce fandím AV........ !!!!
Hovorte si ci chete,ja mam taky pocit ze vy vsetci skusate moje nervy.Mas pravdu England to nebool faul na cervenu ale na zelenu :beee:
To tomu potom nerozumi ani anglicti komentatori co ten zapas komentovali. Sami se nejen divili ze za to byl Lampard vyloucen, nazyvali to uletem a velkym poskozenim Chelsea. Pochybuju ze by to komentoval nekdo kdo fotbalu nerozumi, v Anglii je fotbal nabozenstvim, probira se vsude :yes: A s tim ze nehraju fotbal mas pravdu, momentalne kvuli praci to proste nejde, ale zavodne jsem hral asi 15 let a jeste hrat budu takze vim co je to bolest. A jak psal Philly, faul to byl o tom zadna, ale v tomhle je Anglie specificka, tu se jezdi nadoraz. Kdyz tym prohraje, ale maka divaci to oceni, kdezto kdyz to nekdo flaka nebo jen vypusti souboj daji mu to divaci pekne sezrat. To nasazeni v PL je neskutecne, to se jinde nevidi. Kdyz jsem videl nekolik zapasu serie A tak mi to pripadalo ze tam ti taliani chodili jak lemry, proste co je NHL v hokeji je pro me PL ve fotbale :frajer2:
PS Chelsea nijak nemusim, ale jsem schopny ocenit kvalitni hru, coz se jim ale v posledni dobe nedari...

edit: neboj michale tady nikdo Tvoje nervy nezkousi, jen pisu svuj nazor, ktery se Tvym samozrejme nemusi shodovat
Selly8 píše:To tomu potom nerozumi ani anglicti komentatori co ten zapas komentovali. Sami se nejen divili ze za to byl Lampard vyloucen, nazyvali to uletem a velkym poskozenim Chelsea. Pochybuju ze by to komentoval nekdo kdo fotbalu nerozumi, v Anglii je fotbal nabozenstvim, probira se vsude :yes: A s tim ze nehraju fotbal mas pravdu, momentalne kvuli praci to proste nejde, ale zavodne jsem hral asi 15 let a jeste hrat budu takze vim co je to bolest. A jak psal Philly, faul to byl o tom zadna, ale v tomhle je Anglie specificka, tu se jezdi nadoraz. Kdyz tym prohraje, ale maka divaci to oceni, kdezto kdyz to nekdo flaka nebo jen vypusti souboj daji mu to divaci pekne sezrat. To nasazeni v PL je neskutecne, to se jinde nevidi. Kdyz jsem videl nekolik zapasu serie A tak mi to pripadalo ze tam ti taliani chodili jak lemry, proste co je NHL v hokeji je pro me PL ve fotbale :frajer2:
PS Chelsea nijak nemusim, ale jsem schopny ocenit kvalitni hru, coz se jim ale v posledni dobe nedari...

edit: neboj michale tady nikdo Tvoje nervy nezkousi, jen pisu svuj nazor, ktery se Tvym samozrejme nemusi shodovat
okey Selly mne je jedno kto a aky komentatory to to komentuju a co hovoria podla mna jednoznacne vylucenie ja vas nechapem ten stret Alonsovej pistali s Lampardovym spodkom kopacky auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.A aj Bundesliga je paradna liga takmer podla mna najlepsia
Presne jak jsem rikal, Lampardovi byla cervena karta zrusena a zadna suspendace ho neceka ( ja jsem o tom michale nerozhodl, to komise PL :lol2: ). A co se tyka bundesligy, tak ta ma snad nejlepsi divackou kulisu, nasazeni je taky ok, ale kvalitou hry za PL pokulhava :yes:
:thumbsup: asponze to takto dobre dopadlo
tak Scolari skončil, nuž neviem, či iný tréner bude tou správnou spruhou pre súčasnú Chelsea :

http://sport.aktuality.sk/futbal/zahran ... ri-skoncil
nerad to hovorim ale som rad.. scolari je jeden z mojich oblubenych trenerov, ale nejak to neslo s tym timom.. hadam najdu niekoho kto bude mat viac stastia :?
Novym trenerem Blues se stava do konce sezony Hiddink, ktery soucasne povede ruskou repre kde ma smlouvu do roku 2010. Jinak podle anglickeho deniku The Sun muze za vyhazov Scolariho trojice hracu Ballack, Cech a Drogba. Ja uz toho Abramovice nechapu, za to ze vyhodil Mourinha, Granta a ted Scolariho tak jim musi zaplatit odstupne zhruba 40 mil. liber :roll: a pak ze mame ekonomickou krizi :lol2:
Rozdíl je ale Selly v tom, že vyhazov Mourinha a následný Granta byly chyby, ale kopnutí Scolariho byla naprostá nutnost, protože a poněvadž to je trenér na ho*no, který si akorát v Chelsea dělal svoji podělanou portugalskou kolonii a tým pod jeho vedením předváděl naprosto katastrofální výkony. Jsem rád že je pryč a věřím že pod Guusem to bude lepší, tým s takovým kádrem nesmí být ubíjen takovým zhovadělým vedením které předváděl Sco. Guus je skvělý trenér a troufám si tvrdit že pod jeho vedením Chel letos bude opět útočit na titul v Lize mistrů a také FA Cupu, PL je již asi ztracená...... !!!!
:shock:
Som z Hidinka sklamaný. :sad2: whhyyy?
Come on ENGLAND píše:Rozdíl je ale Selly v tom, že vyhazov Mourinha a následný Granta byly chyby, ale kopnutí Scolariho byla naprostá nutnost, protože a poněvadž to je trenér na ho*no, který si akorát v Chelsea dělal svoji podělanou portugalskou kolonii a tým pod jeho vedením předváděl naprosto katastrofální výkony. Jsem rád že je pryč a věřím že pod Guusem to bude lepší, tým s takovým kádrem nesmí být ubíjen takovým zhovadělým vedením které předváděl Sco. Guus je skvělý trenér a troufám si tvrdit že pod jeho vedením Chel letos bude opět útočit na titul v Lize mistrů a také FA Cupu, PL je již asi ztracená...... !!!!
To mas Philly pravdu, problem je bohuzel v tom ze si Abramovic mysli ze je vsemocny a pak to tak vypada. Mourinho mel navic podporu hracu a je to charismaticky kouc, ktery daval hracum pocit ze se na nej muzou spolehnout a zase naopak oni nechali na hristi maximum. Grant uz nebyl takova osobnost, moc toho nenamluvil, ale za nej mluvily vysledky, ktere mel podle me dobre. Co se tyka Scolariho, tak z pocatku sezony to vypadalo vyborne, ale posledni dobou to sli s Chelsea z kopce. Na Hiddinga jsem zvedavy, u narodnich tymu se osvedcil, tak cekam co predvede s Chelsea. Osobne doufam ze nic moc, dalsi ligove kolo Villa-Chelsea, tak doufam ze porekadlo o novem kosteti tady platit nebude :D
hiddink je fajn, uz len vysledky :)
no parada zatial to s hiddinkom ide, len tak dalej :) snad este nie je neskoro
no skoro som prisiel o nervy.. nastastie 3 body su, hadam manchester zakopne..
245 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS