Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chelsea London

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Tak v LM dostala Chelsea, Barcelonu,Werder a Levski Sofia.O 1 miesto sa pobijú ,Barca a Werder. Chelsea skončí na 3 mieste a pôjdu do pohára UEFA, kde vypadnú s Artmediou Petrľalka. :D

milos76 píše:Tak v LM dostala Chelsea, Barcelonu,Werder a Levski Sofia.O 1 miesto sa pobijĂş ,Barca a Werder. Chelsea skonÄŤĂ­ na 3 mieste a pĂ´jdu do pohára UEFA, kde vypadnĂş s Artmediou PetrÄľalka. :D
To jo. :lol:

milos76 píše:Tak v LM dostala Chelsea, Barcelonu,Werder a Levski Sofia.O 1 miesto sa pobijĂş ,Barca a Werder. Chelsea skonÄŤĂ­ na 3 mieste a pĂ´jdu do pohára UEFA, kde vypadnĂş s Artmediou PetrÄľalka. :D
moc vtipný... je vidět jak nám závidíte Petra Čecha, protoľe takovýho brankáře nemáte a dlouho, dlouho mít nebudete

boze, ked dakto nema rad Chelsea, tak hned si myslis, ze je to kvoli tomu zranenemu ceskemu brankarovi, a co ak mame iny dovod? a to trebars, ze fandime konkurencii? v tom pripade kazdy uspech rivala znamena neuspech pre fandov AFC, ManU a Liverpoolu + dalsich mensich klubov 8)

BigPete píše:
milos76 píše:Tak v LM dostala Chelsea, Barcelonu,Werder a Levski Sofia.O 1 miesto sa pobijĂş ,Barca a Werder. Chelsea skonÄŤĂ­ na 3 mieste a pĂ´jdu do pohára UEFA, kde vypadnĂş s Artmediou PetrÄľalka. :D
moc vtipný... je vidět jak nám závidíte Petra Čecha, protoľe takovýho brankáře nemáte a dlouho, dlouho mít nebudete
Ja vám, Čecha nezávidím.Ja som spokojný, s Čontofalským.Ja som fanúąik, Werderu Bremen.A myslím si, ľe Chelsea vyradia.Majú celkom dobrý tým, zo skvelými útočníkmi a hrajú pekný ofenzívny fotbal.Uľ minulý rok skoro vyradili Juventus.Chýbalo málo, aby postúpili na jeho účet.A to s Petrľalkou, bol iba ľart.Tak nabudúce, skús viac popremýąla» a nie hneď písa» blbosti o tom ,ľe vám Čecha závidím. :cool:

ano je to tak si myslite ze ked Cech chyta tak dobre tak ste uz nieco !!!!Niektory mozno ´´nenavidia,,Chelsea ta preto to pisu ale vy nie to uz zavidime toho posraneho Cecha!!Mne celkom staci Contofalsky a nemusi byt taky aky je Cech on zachyta ako vie a este mame asi Hajducha!!! :x

Cech je preto taky dobry lebo ma pred sebou jednu z naj. obran

kuko píše:Cech je preto taky dobry lebo ma pred sebou jednu z naj. obran
Tak to je docela výmluva.
Viděls zápas proti Ghaně, který jsme prohráli 2:0?
Tam chytal, nebýt jeho, tak by to bylo 4:0.
Nebo taky v zápase proti Norsku, kdyľ jsme chtěli postoupit na MS.

Jo a videls zapas Artmedia-V LM???Tam chytal obej skvele jeste lepsi jak Cech no co???? :wink:

medik911 píše:Jo a videls zapas Artmedia-V LM???Tam chytal obej skvele jeste lepsi jak Cech no co???? :wink:
Neviděl, ale Čech chytá skvěle, to prostě nepopřete.

A myslis ze Cobej skvele nechytal???Este aj lepsi a napis tam co si tym myslel ale chelsea ma teraz super team ne?

medik911 píše:A myslis ze Cobej skvele nechytal???Este aj lepsi a napis tam co si tym myslel ale chelsea ma teraz super team ne?
Ano a do toho super týmu patří i super brankář, Petr Čech.

medik911 píše:ano je to tak si myslite ze ked Cech chyta tak dobre tak ste uz nieco !!!!Niektory mozno ´´nenavidia,,Chelsea ta preto to pisu ale vy nie to uz zavidime toho posraneho Cecha!!Mne celkom staci Contofalsky a nemusi byt taky aky je Cech on zachyta ako vie a este mame asi Hajducha!!! :x
Hele klídek kámo, uľ tady lítaj sprostý slova a to je myslím v pravidlech zakázaný - né ľe bych ti tady chtěl předkládat pravidla to ne - určitě nejsem z těch, kteří je striktně dodrľují, ale vidím v tom uľ docela nenávistný emoce - pořád Pepíkovia atd...

co za pepikovia ked tak tak PEPINCi ale to stym nema nic spolocne len si mysli ze ked je Cech taky super brankar a niekto zo slovakov povie ze Chelsea nepostupi uz vravi ze zato ze tam neje Cech

medik911 píše:co za pepikovia ked tak tak PEPINCi ale to stym nema nic spolocne len si mysli ze ked je Cech taky super brankar a niekto zo slovakov povie ze Chelsea nepostupi uz vravi ze zato ze tam neje Cech
Presne tak.Ja som pĂ­sal o tom, Äľe podµa mĹ

Uľ to neřeąte, kaľdá strana má svým zbůsobem pravdu, já se nám nedivím, ľe si hned myslíme, ľe je to k vůli Čechovi, protoľe na druhou stranu, třeba Jágra taky nemáte rádi a proč?
ProtoÄľe je nejlepÄ…Ă­.
Ale zase na druhou stranu, my vás hned podezíráme, coľ taky není z(s)právné.

Ja som moÄľno jedinĂ˝, zo slovenskĂ˝ch uľívateµov na tomto fĂłre, ÄŤo mám Jágra rád.A podµa mĹ

cheataĹ™ píše:UÄľ to neĹ™eÄ…te, kaÄľdá strana má svĂ˝m zbĹŻsobem pravdu, já se nám nedivĂ­m, Äľe si hned myslĂ­me, Äľe je to k vĹŻli ÄŚechovi, protoÄľe na druhou stranu, tĹ™eba Jágra taky nemáte rádi a proÄŤ?
ProtoÄľe je nejlepÄ…Ă­.
Ale zase na druhou stranu, my vás hned podezíráme, coľ taky není z(s)právné.
Ja taky jagra nemam rad, protoze je nejlepsi a nejsem slovak :-D

[quote="milos76"]Ja som moÄľno jedinĂ˝, zo slovenskĂ˝ch uľívateµov na tomto fĂłre, ÄŤo mám Jágra rád.A podµa mĹ

PodÄľa mĹ

samozrejme,ze Cech ma svoje kvality,ale je nepopieratelny fakt,ze Chelsea hra velmi dobre v obrane,hlavne po tom,ako daju gol.to hraju potom so zabezpecenou obranou a na protiutoky.a Terry,carvalho,Makelele,to je najvyssia kvalita.a tiez nemam rad Chelsea,ale nie koli Cechovi,ale koli Rusovi :D

A ja ju nemam rad kvoli Portugalcovi :x

no aj na toho arogantneho manazera som zabudol. :evil:

No Kajo ale musis uznat ze Kajo je genius na svoju pracu!

medik911 píše:No Kajo ale musis uznat ze Kajo je genius na svoju pracu!
???
ale hej,uznavam,ze som genius :D
245 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG