Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chelsea London

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Elanius píše:
chorche píše:Essien a kalou dnes zariadili vyhru pre Modrych! :clap:
A meno postranneho rozhodcu si preco neuviedol?

Aha, ved vitazstva vdaka neregulernym golom su uz pre Chelsea samozrejmost.
Byla to chyba sudího a opravdu nevím, o jaké samozřejmosti to mluvíš.......... :shock: :shock: ?? Rozhodně horší věcí jsou filmované penalty Ronalda........ :thumbsdown: !!!!
MFP! Zavidite najlepsiemu anglicemu klubu uspech! Skratka ked je dakto dobry, prikloni si aj stastie.
PHILLY FOREVER píše:Byla to chyba sudího a opravdu nevím, o jaké samozřejmosti to mluvíš.......... :shock: :shock: ?? Rozhodně horší věcí jsou filmované penalty Ronalda........ :thumbsdown: !!!!
Bolo to uz druhe ligove vitazstvo Chelsea vdaka golu z postavenia mimo hry len za december (WHU).
A Ballack filmuje penalty minimalne rovnako ako Ronaldo.
chorche píše:Zavidite najlepsiemu anglicemu klubu uspech!
Myslis najlepsiemu momentalne (Arsenal), v poslednej dobe (ManU) alebo v historii (Liverpool)?
LOOOOOOL ronaldo filmuje tak ako brucie WIlis a tak isto ja messi na nich nikto nemA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Chelsea je najlepsia a aj bude a ziadny man UTD :bitka3: nema na silu chelsea :cinka:
To Elanius - Kolik penalt nafilmuje za sezónu Ronaldo a kolik Michael...... :frajer2: ?? Musím uznat, že Ronaldo by byl skvělý fotbalista, ale to by nesměl toto dělat, je to hnus....... :cry: !!!! Dříve jsem měl rád i Wazzu, ale již mi ta jeho vymaštěná palice tak nějak "nevoní", protože to, kolikrát již poškodil reprezentaci Anglie a vlastně i ManU, je již do nebe volající, na to, kolik mu teprve je........ :evil: !!!! Takového hráče do repre ani opravdu nechci, protože to aby se člověk pak bál, kdy mu rupne v palici a opět nás potopí........ :cry: :cry: !!!!
Starý dobrý Anelka do Chelsea, čaká ho sláva alebo lavička?

Veľké plány priviesť nové zimné posily sa v londýnskom klube zrodili ešte pred rozlúčkou so starým rokom 2007. Tréner Grant vedel, že Africký pohár ho načas pripraví o štvoricu, Essien, Obi Mikel, Drogba a Kalou. Nevyčerpateľná pokladnica Romana Abramoviča dáva klubu možnosť zaplátať vzniknuté medzery novými akvizíciami.

Avram Grant mal jasno. Nedávno vyhodený brankár z Valencie Caňizares, obrancovia Maicon a Dani Alves, no a francúzska hviezda Boltonu Nicolas Anelka. Tieto štyri mená sa objavili v médiách ako najreálnejšie možnosti.

Zatiaľ čo sa 38-ročný španielsky veterán dostal akosi na okraj reálneho uvažovania a dvojica brazílskych obrancov sa zdá byť trocha tvrdším orieškom, ako vedenie klubu predpokladalo, posila z Boltonu mala celkom voľnú cestu.

Napriek tomu, že Bolton odmietol prvú ponuku zo Stamford Bridge, ktorá sa pohybovala vo výške okolo 12 miliónov libier, bohatá Chelsea sa nevzdala a obratom pripravila dodatočný návrh. Tentokrát sa hovorilo o 14 až 15 miliónoch libier a vedenie Boltonu sa nechalo obmäkčiť.
:lol: :lol: :lol: zase hráč na lavičku :biglol: i ked teraz si zahrá ale jak sa vyzdravia ostatný respektíve prídu z Africkeho pohára tak si nezahrá :moj:
Chudak Anelka.Velka chyba bol tento prestup.V Chelsea je le dalsim panacikom na zastupovanie :thumbsdown: V Boltone bol hviezdou a mal si to tak aj zachovat.Cakajme ho buducu sezonu nikde v Readingu alebo podobnom klube ,kam ho Chesea s radostou preda :(
Chelsea prošla dál bez problému. Co jsem ze zápasu viděl, tak Olympiakosu nedala téměř žádnou šanci. V poslední době hraje celkem dobře dopředu, snad jim to vydrží. Jinak se mi ale Chelsea zdá po odchodu Mourinha taková nijaká. Jinak nechytal Čech, má nějaké problémy, snad bude brzo ok.
Elanius: Momentalne je Chelsea na tom velmi dobre. Liverpool a jeho historia dnes nikoho nezaujima! A zvysni dvaja mozu dopadnut vselijak, mladici z Arsenalu alebo chlapci zo zlej stvrte Rooney a Ronaldo mozu sposobit velku neplechu v neprospech ich timov, na druhej strane Chelsea ma vsetko, ale hlavne fantastickeho DROGBU!
:o Chelsea v zápase s Totenhamem čtyřikrát vedla ale nakonec z toho byla jenom remiza 4:4. Musel to být ale skvělý zápas, zítra na něj kuknu na Galaxii ze záznamu. Chelsea se mohla dotáhnout na Arsenal ale pěkně si to pos*ala.
Chelsea Middlesbrough 1:0 Chelsea sice vyhrala aj to, len o gol. Hraci Middlesbrough mali aj smolu- nestastie. Som poreraz v TV na GALAXIE SPORT V SPORTOVOM EXPRESE golove sance atd... Tak tam hraci Middlesbrough 3 krat opeciatkovali branu Chelsea.Tieto 3 nastrelene ticky hrozili golom. Tento zapas vyhrala Chelsea aj zo stastim, ale aj to patri k futbalu. Proste bez stastia to nejde.
Pozor, o titule nie je rozhodnute, ale tych 5 bodov sa bude prekonavat set-sakramensky tazko, vyhral totiz aj ManU, sranda skoncila, vazeni....
Klub z Londýna z luxusnej štvrte metropoly Anglicka menom Fulham, nám bude robiť ako už tradične, sparing partnera v semifinále Champions League.

Pred mnohými rokmi (takých 20 – 25) som tento malý klub zo Stamford Bridge mal celkom rád. V 70tych rokoch to bolo mužstvo, ktoré svoje úspechy (víťaz FA cup 1970 a PVP 1971) dosiahlo svojou bojovnosťou a húževnatosťou. Hráči okolo Petra Osgooda sa v tej dobe odlišovali od iných klubov aj svojim výzorom, takmer všetci nosili dlhé vlasy a tak v hľadisku nebol problém rozoznať hráčov "blues" od súpera a to aj keby obidva kluby nastúpili v modrých dresoch )) V 80tych rokoch klub stratil lesk mal problémy s financiami (kto že si to ešte pamätá), nemali prachy na zmodernizovanie štadióna ani na kúpu nových kvalitných hráčov, rotoval medzi 1. a 2.divíziou, takže meno Chelsea sa dostávalo do novín hlavne vďaka ich hooligans s menom Headhunters. Boli postrachov všetkých zápasov a "anglickí bobíci" neraz museli vysadnúť na svojich "mustangoch" a naháňať ich priamo na hracej ploche. Najväčšie boje zvádzali s fans Millwallu, Tottenhamu, West Hamu a chodili pomáhať do Glasgowa miestnym Rangers v „boji“ proti katolíkom zo Celticu. Na starom Stamford Bridge sa „kotol“ tvoril na južnej tribúne s menom The Shed! Tam bolo jadro skazy, ktoré na vynovenom štadióne v dnešnej dobe vlastne vymrelo. Pripomeniem, že štadión Stamford Bridge, keď sa postavil, mal slúžiť hlavne na atletiku, teda Jarmila Kratochvílova alebo Roman Šeberle neboli ďaleko od vybehnutia na tartan tohto štadióna:-)

Celá táto história okolo tohto klubu, nech bola aká bola, mi je ďaleko sympatickejšia ako súčasná Abramovičová "ruská revolúcia", ktorá vrhla neprávom tento klub medzi gigantov európskeho futbalu. Ide ma z alabastrovej kože roztrhnúť, keď niekde v novinách alebo v televízii čítam a počujem, že sa jedná o "slávny veľkoklub"! Historicky nikdy tento klub v Anglicku neznamenal nič a v Európe až na jednu dve výnimky detto. Takže suma sumárum dnes stačí napchať doláre do mecha a kúpiť si slovíčko "veľkoklub" je už potom maličkosť. Chelsea teda v Anglicku od príchodu oligarchu a gubernátora Čukotky sa stala umelohmotný klub z pravého kaučuku. Snáď okrem vlastných fans im nikto úspech nepraje, pretože si svoje tituly nevybojovali ako klub, ktorý sa postupnými krokmi (výchova mládeže, zarobenie si peňazí z vlastných zdrojov) dostal na vrchol, ale každý vie (okrem predpubertálnej mládeže v Čechách a na Slovensku), že úspech prišiel s ropou, ktorá zaplavila čiernou farbou vytríni v sieni slávy Chelsea FC "kúpenými" pohármi.

Herná tvár mužstva je ešte nudnejšia ako tá naša. Výsledok 1 : 0, si môžu dať činovníci Chelsea patentovať. Dovolím si tvrdiť, že len traja hráči "modrých" majú nadštandardnú úroveň a to: tankista Petr Čech, malý pitaval z veľkého mesta Joe Cole a majiteľ solária v Londýne Didier Drogba. Naozaj, bez týchto troch nevidím nebezpečenstvo v ich hre a tak je tu reálna šanca postúpiť v Máji do bývalého hlavného mesta komunizmu, obzrieť si Kremeľ, červené námestie, pichnúť ihlou do zabalzamovaného Lenina presvedčiť sa týmto, že či je fakt večne živý a po pri tom vybojovať finále v Lužnikách cenu Izvestija...,pardón finále Ligy Majstrov, najlepšie proti trotlíkom z Man.United.

Poďme ale k mužovi bez chrbtovej kosti, ktorý nosí musí nosiť naškrobenú košeľu aby chodil rovno, fans ManshitUnited by mohli o tom dlhšie hovoriť... Ten človek sa volá Peter Kenyon má v Chelsea na starosti dostať klub mediálne "vyššie" (chief executive) ako sa momentálne nachádza. Peniaze predsa dokážu veľa. Dokážu nakúpiť veľké hviezdy, dokážu sem tam vyhrať nejakú tu trofej, ale nedokážu dostať klub do popularity vo svete do takej úrovne, ako ju má trebárs ManshitUnited alebo Liverpool FC. Kenyon si môže svoje kŕčovité nohy zodrať, prepité hlasivky vykričať, zn.CHELSEA nikdy nebude tak žiarivá ako spomínane a pravé veľkokluby. Keď sme už pri tom Petrovi Kenyonovi, tak len ťažko by sme v Anglicku hľadali väčšieho riťolezca a sketu ako je on. Bývalý šéf mediálnej politiky MU, keď videl dolárové "esíčka" ktorými mu mával pred očami matrioškár Abramovič, tak okamžite si vypratal svoj ebenový stôl na Old Trafford a šup ho svojím luxusným Veyronom Buggatti do Londýna a zaparkovať toto svoje najdrahšie auto sveta priamo v zadku patriarchu Romana. Očitý svedkovia vraveli, že nebolo rozoznať kde začínajú nohy od zadku Petra a kde Romana! Mimo iné sa mu v curriculum vitai píše, že:"ODREŽEM VÁM NOS, ABY SOM VÁM MOHOL PĽUVNÚŤ DO KSYCHTU"!

Čo ďalej o tomto stále pre mňa malom klube napísať? História prach biedna, tragédie mimo ich fans scény žiadne, úspechy sa dajú spočítať na jednej ruke trojprstého robotníka piliarskeho cechu a štadión Stamfordšidský most nad Temžou tiež nie je pastva pre oči a takýto malý klub z lepšej štvrte Londýna "MY" nevyradíme? HA-HA-HA, rozutekali sa mi faldy na mojom tele plavca:-) Vezmime si len toho ich hlavného sponzora na dresoch, čo je to ten SAMSUNG mobile??? To je nejaká spoľahlivá značka mobilných telefónov? Používa to ešte niekto okrem asociálnej vrstvy obyvateľstva sveta? To ako keby si Liverpool FC dal na dresy značku čínskeho piva Chang (sorry evertonian) :-)

Ešte pár dodatkov čo je treba o klube vedieť. Tak napríklad ten ich klubový znak. Prečo tam majú vlastne leva v kŕčovitom postoji? Ako vieme, lev je kráľ zvierat a žije hlavne v Afrike a keďže pred mnohými rokmi (rok 1953) nejaký samozvaný Nostradamus čo nakreslil toho liona na Stamford Bridge videl do budúcnosti to, že väčšina súčasného kádra Chelsea budú afričania, je logické, že lev je tým pravým zvieraťom v klubovom logu. Essien, Makelele, Drogba, Kalou, Mikel, Cole, Malouda, Anelka... tí všetci majú svoje korene na najväčšom svetadiely zeme a takí Lampard s Ballackom už možno tajne „brigádujú“ v práčovni postelného prádla Ku-Klux-Klanu:-) Ale vráťme sa k tomu ich emblému. Ono ten lev prišiel na svet až v roku 1953, pred tým mala Chelsea v znaku dlhé roky takého nejakého oficíra s medailami, niečo podobné ako vo filmoch s dobrým vojakom Švejkom.

Ďalším čudom v klube ropného magnáta je muž s menom Avram Grant, ktorý vystriedal nečakane ako zasnežené Vianoce v Hondurase, portugalského "cigoša" Mourinha aj s tým jeho prešívaným hubertusom. Na lavičke pri zápasoch sa tvári ako stratený beduín v púšti a jeho mimika tváre mi pripomína „múr nárekov“ v jeho rodnom Izraeli. Civý a civý na ten zápas a pôsobí dojmom ako keby práve vyšiel z brucha púštnej ťavy. Ako sa dostal na miesto manažéra tohto "veľkoklubu", vie len on a Abramovič. Možno ich spoločný dlhý zajordánsky jude nos, bol spoločným menovateľom pri podpise zmluvy:-) A čo sa v tej zmluve písalo? Asi toto: بشكل كبير بسبب الثقافة الإسلامية التي كانت طاغية بين المتحدثين بالعربية والتي لم تكن تحبذ فن التصوير للبشر وللحيوان ، ومن

Chelsea už dva krát pocítila čo to je atmosféra na Anfield road v Champions league a dva krát odišli s „dlhým nosom“, takže ak sa to stane aj po tretí krát, budeme mať všetci hrejivý pocit v srdci scousera. Na druhú stranu aby som nebol k ním taký prísny ako prísna učiteľka na bucľatého chlapčeka na hodine telesnej výchovy, tak Chelsea prajem titul v Premiership. Je predsa jedno, že či budú mať vo svojej histórii tri alebo štyri tituly, ďaleko horšie by som znášal pohľady fans Manshitov, keby majstrovskú korunu uchmatli oni! -:) YOULL NEVER WALK ALONE!

Nieco na rozprudenie diskusie v tejto teme :P
autor: macca zdroj: liverpoolsky.net
:lol2: :cool:
Ale výsledok zápasu už taký dobrý pre Reds nebol, pozeral som len 1. polčas a myslel som že bezzubá Chelsea s výsledkom už nič nespraví, a ráno som rozčarovane pozeral na výsledok 1:1, pritom vyrovnávajúci gol bol vlastný a dokonca v 95. minute, prečo sa tolko nadstavovalo?
Pred odvetou je Chelsea vo výbornej pozícii, na postup stačí aj bezgolová remíza a to vie zahrať asi najlepšie na svete.
Tak aspoň dúfam že vo finále sa nestretne s MAN UTD, to by bolo oničom že o 2 najprestížnejšie trofeje v Europe bojujú tie isté tímy... :thumbsdown:
Na to nadstavovanie času sa stažoval tréner Livepoolu a stažoval sa aj na iné veci... Ja budem, len rád ak postúpi Chelsea do finále. :) No to by bolo fakt o ničom, keby Chelsea a Manchester United bojovali v LM a aj v anglickej lige o 1. miesto. Ja by som radšej uvítal finále v LM Barcelona vs. Chelsea. :)
tak pokud nechete aby hrála Chelsea s Manchestrem ve finále, tak raději finále Liverpool-Manchester :wink:
Brazilský trenér portugalské fotbalové reprezentace Luiz Felipe Scolari byl jmenován trenérem Chelsea. V londýnském klubu nastupuje 1. července.
a to mas skadial lebo rpave som pzoeral na stranke a tam este pisu elnz e mud ali ponuku ale ze ju prijal ee
idnes.cz
Právě se stalo
11.6.2008

22:38
Fotbalove Euro, skupina A: Švýcarsko - Turecko 1:2 (32. H. Yakin - 57. Semih, 90. Arda). Švýcarsko je vyřazeno, Česku stačí v posledním utkání s Tureckem k postupu remíza.

22:10
Brazilský trenér portugalské fotbalové reprezentace Luiz Felipe Scolari byl jmenován trenér Chelsea. V londýnském klubu nastupuje 1. července.
oke uz to ej aj na stranke :( :) :) :) :)
n ove dresy na vonkajsie zapasy!!!
http://www.chelseamegastore.com/stores/ ... lector=228
Ševčenko odcházi do AC Milán!!!

Andrej Ševčenko se vrací z londýnské Chelsea do AC Milán, odkud přestoupil na ostrovy v roce 2006. Oznámil do dnes anglický klub na svých oficiálních stránkách. Oba kluby se dohodly na přestupu, jehož podmínky nebyly zveřejněny. Definitivně bude přestup nejlepšího fotbalisty Evropy z roku 2004 stvrzen poté, co jednatřicetiletý střelec absolvuje zdravotní testy.

O možném návratu Ševčenka do italského velkoklubu se již spekulovalo delší dobu. Londýnský klub jej však nechtěl pustit na hostování a italská strana zase neměla na případný přestup dostatečné finance. Většinu z volných prostředků totiž AC vyčerpal na koupi dalšího vítěze Zlatého míče Brazilce Ronaldinha z Barcelony.

Odchovanec Dynama Kyjev Ševčenko strávil na San Siru sedm úspěšných sezon, během nichž pomohl klubu k zisku mistrovského titulu a triumfu v Lize mistrů. V létě 2006 přestoupil za rekordní sumu 30 milionů liber do Chelsea, kde se však neprosadil.

"V pondělí absolvuje Ševčenko testy a hned poté může podepsat smlouvu. Dokázali jsme přivést zpět fotbalistu, který dal v našem dresu nejvíce branek za posledních 50 let," rozplýval se výkonný ředitel milánského klubu Adriano Galliani.
hurá, snad se vrátí do své staré formy :thumbsup:

mimochodem, Deco zatím odvádí v Chelsea skvělé výkony :good:
jj dnes perfektna trefa z priameho kopu
Viděl jsem taky, slušně se točila, ale oproti prvnímu zápasu doma dneska Chelsea hrála nic moc. Spíše nic než moc :lol2: :thumbsdown: Sice možná hráli udržováka, ale v jejich podání takhle normálně udržováka nehrají, podprůměrný výkon z jejich strany, i když vyhráli.
245 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS