Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chelsea London

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

O tom to Pavle ale přesně je - že i když se nedaří, tak dokázat zvítězit :wink: :thumbsup: !!!! A když stojí v brance nejlepší brankář světa, pak je to docela sranda :cool: !!!!
Přijde na to :lol2:
Come on ENGLAND píše:O tom to Pavle ale přesně je - že i když se nedaří, tak dokázat zvítězit :wink: :thumbsup: !!!!
Tak timhle heslem se zatim drzi Liverpool :D Jinak Chelsea zahrala prvni zapas fantasticky, druhy vydrela, ale jestli opravdu prijde Robinho a zapadne do mancaftu tak to aby se dablove zacali pomalu loucit s obhajobou titulu :box:
Jak se vám líbí nové 3. dresy? http://www.fanobchod.cz/obchod/detail/2 ... -dres.html Trochu mi to připomnělo Spartu :lol2: Nejvíc se mi líbí černý :thumbsup: http://www.fanobchod.cz/obchod/detail/1 ... -dres.html :thumbsup: :frajer2:
Chelsea sluší klasické modré dresy. Ty žlutá to je hrůza :o :beee:
leci píše:Chelsea sluší klasické modré dresy. Ty žlutá to je hrůza :o :beee:
Mně se líbí nejvíc černé :)
Stoch na súpiske Chelsey pre Champions league

Dlhodobé výborné výkony Miroslava Stocha v drese rezervy The Blues nezostali ani u nového trénera The Blues bez povšimnutia, pretože Luis Felipe Scolari zaradil nitrianskeho odchovanca na svoju súpisku pre hlavnú fázu Ligy Majstrov! Tento úspech zachytil mladého Slováka na reprezentačnom zraze do 21 rokov v Senci, kde sa Barmošoví zverenci pripravujú na kvalifikačný dvojzápas s Belgickom a Islandom.

Miroslav Stoch: "Ďakujem za túto informáciu, sám som o nej nevedel. Fakt, že sa moje meno nachádza na zozname hráčov pre Champions league, je pre mňa super správa. Momentálne sa sústredím na blížiace sa zápasy za reprezentáciu do 21 rokov. Dúfam, že v nich uspejeme a keď sa vrátim, znovu budem makať za Chelsea."

Stoch sa v Scolariho nominácii nachádza v tzv. B-liste. Ten je určený pre hráčov, narodených po 1. januári 1987, pričom podmienkou je minimálne dvojročné pôsobenie v štruktúrach Chelsey. Pokiaľ Stoch nezmení dres, môže byť v budúcom ročníku nominovaný na pohárové zápasy už na A-liste. Stochove zaradenie však nič nemení na tom, že môže zasiahnuť do ktoréhokoľvek zápasu Ligy Majstrov, na ktorý si ho prizve tréner Scolari.

Súpiska Chelsey pre Ligu Majstrov:

A LIST

Petr Čech
Branislav Ivanović
Ashley Cole
Michael Essien
Ricardo Carvalho
Frank Lampard
Franco Di Santo
Joe Cole
Didier Drogba
Michael Ballack
Florent Malouda
José Bosingwa
Wayne Bridge
Paulo Ferreira
Deco
Salomon Kalou
Carlo Cudicini
John Terry
Alex
Juliano Belletti
Nicolas Anelka
Henrique Hilario

B LIST

John Mikel Obi
Rhys Taylor
Sam Hutchinson
Michael Mancienne
Miroslav Stoch

Zdroj: miroslavstoch.com
stoch je na lavicke v cluji
FC Chelsea - FC Liverpool 0:1 (0:1)
Gól: 9. Xabi Alonso, 42 055 divákov


Šláger 9. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže Premier League 2008/09 medzi dovtedy nezdolanými tímami FC Chelsea a FC Liverpool sa na radosť priaznivcov “The Reds” skončil najtesnejším víťazstvom hostí 1:0.
kua ten liverpool ma fakt nasral
Schwolco píše:kua ten liverpool ma fakt nasral
:razzi: :D ...Promin, ale nedali mi to......To mě ta porážka Chelsea velmi potěšila!.....Né, že bych to nějak žral.
Schwolco píše:kua ten liverpool ma fakt nasral
Jo, mě taky tento výsledek zrovna nepotěšil :thumbsdown: :thumbsdown: !!!!
Alexander_The_Great píše:
Schwolco píše:kua ten liverpool ma fakt nasral
:razzi: :D ...Promin, ale nedali mi to......To mě ta porážka Chelsea velmi potěšila!.....Né, že bych to nějak žral.
v pohode :smile03: zdrava rivalita musi byt
Zajímavý je, že Chelsea za poesledních pět let nebyla hůř než druhá.
Počítám i aktuální tabulku, aby zase nekdo nerýpal, a každý ví, o kom mluvím.
a hral uz aj krpaty stoch a nelubilo sa to mudrym novinarom. len neviem odkedy musi byt futbalista velky, ved futbal hra kopa malych hracov. Len netusim ci stoch ma na to kvality aby v čelzí hraval.

http://futbal.pravda.sk/britske-media-z ... fligaz_p28
noo britske media su vzdy tie najmudrejsie..
neviem ako je na tom, ci na to ma, ci nie.. urcite mu drzim palce
CHELSEA 2 : 1 stoke .... skoro som prisiel o nervy.. stoch nastupil na nieco vyse 10 minut za stavu 0:1.. prvy dotyk s loptou centroval, ale zle.. potom mu ani moc nenahravali, potom mu dal lampard loptu, stoch vyborne vystrelil, brankar len vyrazil, hned na to faul na stocha, takze standardka... potom pr dlasom utoku mu znova Lampard posunul loptu, stoch skvely center, nejake tukanice vo vapne a Lampard odrazenu loptu napalil a vyhrali :clap: parada proste.. stoch si myslim nabuduce zahra uz viac :smile03:
To je dobre. treba pochvalit lamparda ked pises ze mu prihraval. :)
http://www.profutbal.sk/spravy/?clanok=68278
celkom zaujimave
hral celkom dobre a mal by dostat viac prilezitosti myslim ze ak nie u Šmolkov tak v nejakom inom kvalitnom klube
tak aby som sa poopravil, po tej standardke ked bol stoch faulovany, padol prvy gol, takze prakticky bol pri oboch goloch :good:
kua dnes to bolo pekne na ho*no.. lampard uplne zbytocne.. ach jaj
konecne Chelsea dostal cez rit :yahoo:
švolco píše:kua dnes to bolo pekne na ho*no.. lampard uplne zbytocne.. ach jaj
Lampard zbytečně co :shock: :cry: ?? Byl to normální skluz do balonu který by se dal max. posoudit jako šlapák, ten míč navíc jednoznačně trefil, určitě to nebylo rovnou na červenou - ten debilní Riley Chelsea nechutně poškodil a nakonec daroval Liv výhru........ !!!! Touto prohrou Chelsea prakticky ztratila šanci na titul, snad se jim podaří vyhrát alespoň FA Cup, LM neřeším........... !!!!
Come on ENGLAND píše:
švolco píše:kua dnes to bolo pekne na ho*no.. lampard uplne zbytocne.. ach jaj
Lampard zbytečně co :shock: :cry: ?? Byl to normální skluz do balonu který by se dal max. posoudit jako šlapák, ten míč navíc jednoznačně trefil, určitě to nebylo rovnou na červenou - ten debilní Riley Chelsea nechutně poškodil a nakonec daroval Liv výhru........ !!!! Touto prohrou Chelsea prakticky ztratila šanci na titul, snad se jim podaří vyhrát alespoň FA Cup, LM neřeším........... !!!!
England England,to bol normalny sklz ze mu skoro nohu otrhol,ty kolko sledujes futbal toto sa vzdy hodnoti na cervenu ci trafi loptu alebo nie.A Boswihfgdf ten debil sporty zas*aty skriatok to co spravil,keby to spravil mne tak uz je bez nohy.A Chelsea tak vam treba mate co ste si zasluzili Wigan je lepsi vy
245 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS