Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chelsea London

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.



:doh:
bolo to hrozne,bol aj v bezvedomi ale nastastie to neni take vazne ako to vyzeralo a didier sa dava do poriadku
Obrázek :hufi: :eek2:
tento :antry: gol :antry: im bol uznany v semifinale FA-Cupu

Obrázek
http://futbal.pravda.sk/skandal-v-londy ... fligaz_p28" onclick="window.open(this.href);return false;
Zas tak jasne by som to nevidel :nono:
Obrázek

Obrázek
- ale skor :ee:
skor to gol nebol, to uznavam, ale kazdopadne bez toho golu by to bol aj tak debakel, takze je to jedno
kazdopadne ma to po tych zlych vykonoch (az na zapas proti neapolu doma) konecne tesi a hadam sa uz chytia(vyhrat fa cup, v lige aspon to 4. miesto a liga majstrov.. ta je asi momentalne najdolezitejsia :) )
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Jose Mourinho: "Chcem, aby vyhrala Chelsea. Postúpili cez Barcelonu s desiatimi hráčmi, sú to hrdinovia. Tí, čo kritizujú jej herný štýl, si naivne myslia, že sú majstri sveta. Pritom nevedia nič o futbale, o charaktere, morálke. O tom, aké je to hrať na Camp Nou bez vylúčeného hráča..."

hor sa na nemcov :box: je cas splnit najdolezitejsiu misiu za posledne roky :good:
Obrázek
Těmhle dvoum by měli postavit sochu v Chelsea. Bez nich by se i na to finále dívali akorát v televizi.
Obrázek
Popravde vo finale boli obe moje neoblubene timy ale fandil som Chelsea a aj som na nich podal.
Jednoducho si to Drogba a Di Mateo zasluzia!!!
Podle průběhu zápasu ani moc ne - Bayern byl jasně lepší. Navíc nechybělo moc a Drogba mohl být spíš smutným hrdinou po tom co zavinil v nastavení penaltu.
Ale Bayern si za to může sám, se porazili prakticky sami - z té převahy vytěžit jenom jednu branku, nechat si dát vyrovnávací gól v 88.minutě, neproměnit v nastavení penaltu a potom v rozstřelu dát jenom 3/5 (to je málo), tak co čekali no - titul zahodili, Chelsea ho sebrala.
ObrázekNěco pro Reva. Karla tam nevidím, šumák. :D
Tak pridám aj ja Obrázek

Neuveriteľná cesta, málokto im veril, ale oni to zvládli...gratulujem!!!!! :wave: Čech a Drogba :poklona:
Čech v těch rukavicích i spí, ne? :cool:
what a final, brilliant drogba...
... ale ku*va jak sa tu dava to video :/
http://www.youtube.com/watch?v=3ynDQN_H ... ature=plcp" onclick="window.open(this.href);return false;
krasa, nadhera, super, proste ja nevie ako tu radost vyjadrit.. zapas som zial vidiet nemohol, ale urcite si ho stiahnem a pozriem.. obrovske bremeno spadlo z timu, krasa :)
Obrázek

este par dni uradujuci majstri Ligy majstrov aj Europskej ligy :wave: prvy tim vobec ktoremu sa to podarilo a len stvrty tim ktory okrem tychto dvoch sutazi vyhral aj PVP :wave:
245 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS