Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ceska reprezentace

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

:) Mě je úplně fuk,kdo bude na Nově zápas komentovat, hlavně když vyhrajeme!!!!!Pouze podotýkám,že ve vzájemném zápase se to v české televizi před českými diváky se slovenským komentátorem nehodí.Natom nevidim nic senzačního.Ale je věcí Novy,koho si tam na zápas posadí!!!
Nova pouze projevila neúctu k jednomu z obou táborů fanoušků.Spíš počítala,že vyhrajeme a bude se pošklebovat slovenskému komentátorovi a slovenským fanouškům,ale ono to v prvním zápase dopadlo přesně obráceně.A vztekáme se MY!!!!! :evil:
:evil: Je to podle mne nesmysl takhle provokovat lidi,ale jak říkám je to jejich TV a jejich rozhodnutí koho si tam posadí.Možná v budoucnu někdo k tomu ze zasvěcených přihlédne,až se budou televize ucházet o další TV práva na důležité zápasy naší reprezentace a třeba Nova už ty práva nezíská!!!! Koneckonců já nejraději poslouchám fotbal od komentátora Bosáka z ČT a ani další fotbaloví komentátoři této televize mě nevadí.To je ovšem věc vkusu :yes:
Na Slovensku by asi taky nebyli rádi ,aby JOJ nebo jiná slovenská TV vysílala vzájemný zápas česky!!!
Jinak se Slováky a se slovenštinou nemám problém.Celá léta se v pohodě scházíme a v televizi sledujeme slovensky dabované filmy.A nikdy mi to nevadilo.Ale také filmaři nepoužívají taktiku překladu českého filmu,přeloženého do slovenštiny a naopak.To by se mnohdy ani nehodilo!!!! :yes:
Dokonce někdy i herci přizpůsobují svůj jazyk,té či oné straně tak,aby to bylo bližší divákovi.

No vždyť si to srovnejte v hlavě!!!!Jak by asi vypadalo, aby skvěle obsazené filmy, jako třeba Haškův ,,Dobrý voják Švejk" s Hrušínským v hlavní roli,někdo překládal do slovenštiny,nebo film ,,Jánošík" do češtiny.Jak by to asi diváci a kritici přijali. :?
Asi by se tomu smáli :D
Je to míra vkusu,která Nově chybí a při vzájemných sportovních přenosech se to zkrátka nehodí!!!!!! :yes:

:? Jinak chvástavé řeči z obou táborů jsou mi putna.Podstatný bude výkon v sobotu na hřišti!!!Slováci mají výhodu dvanáctého hráče,to jest domácí publikum.O to ,to bude složitější,ale NE nepřekonatelné.Věřím,že vyhrajeme!!!!!

Koukal jsem,že i někteří karikaturisti si z nás dělají legraci viz pan Petr Urban.Doufám,že naši kluci ho zklamou a už podobné věci neudělají ,k zápasu přistoupí zodpovědně!!!!!

http://fotbal.idnes.cz/specialni-priloh ... vensko.htm

Držim palce Česko do toho,vítězství je naše!!!!!!!!! :cze: :cze: :cze:
Nově jako takové by měly všechny přenosy zakázat... :roll:
Tak nakonec řekl bych zasloužená remíza. Výhra domácích by asi nebyla spravedlivá, naše výhra už vůbec ne, takže remíza asi fakt zasloužená...
Bohužel nepředvedli jsme takovej výkon jakej jsem čekal, Plašil který měl být nejlepším hráčem na hřišti toho moc nepředvedl, a zavinil naprosto zbytečnou penaltu, Štajner naopak nezklamal a podělal co mohl.

Gratuluju Slovensku, a přeju hodně štěstí na MS :-)
TT: este na MS niesme a bude este tazky boj
k CZ by som dodal zostavu nevie poskladat Hasek a preto to tak vyzera inak dnes nic oslnive ale po prichode Barosa s Necidom sa ta hra zlepsila a zrychlila no aj preto ze my sme hru otvorili trosku
ale sanca na 2.miesto zije este stale takze hor sa nalsich superov a 3 vyhri
:-( Souhlasim s tvým hodnocením The Thrashers vyhrát jsme si nezasloužili.Koneckonců jsme dvákrát prohrávali a vyrovnání nám umožnil červený Hamšík.Našim nelze upřit snahu,ale oproti slovákům jsme působili nemoderně.Zvláště Weiss hrál skvěle a líbil se mi Ďurica a golman Mucha.
Nakonec si přiznejme,že remíza je spravedlivá pro obě mužstva a svým způsobem můžeme být rádi,že jsme srovnali.
Z našich se mi celkem líbil golman Čech,který výborně chodil rozehrávat a pomáhal obraně/za první gól nemohl a penaltu vystihl,leč byla prudce kopnutá a nedosáhl/Slušně hrál Pudil a oba náhradníci Baroš,Necid.Koller tentokrát nedostal balóny,které potřebuje a nebyl vůbec vidět Škrtel ho vymazal.
A Plašil?Nejprve blbě přihraje Zábavníkovi do našeho pokutového území a pak ho rukou prro jistotu strhne,jako by nevěděl,že v pokutovým území se hráč soupeře svalí i kdyby pouze cítil lehoučký dotyk..Opravdu mě Plašil rozčílil,tohle byla od něho hloupost v tak důležitém utkání prvního kalibru.Žáček by to zahrál líp :evil: .
:) Gratuluji Slovensku k remíze a postupu na MS do Jižní Afriky!!!!! :yes:
Deco2508 píše:TT: este na MS niesme a bude este tazky boj
k CZ by som dodal zostavu nevie poskladat Hasek a preto to tak vyzera inak dnes nic oslnive ale po prichode Barosa s Necidom sa ta hra zlepsila a zrychlila no aj preto ze my sme hru otvorili trosku
ale sanca na 2.miesto zije este stale takze hor sa nalsich superov a 3 vyhri
Já myslím že už tam jste, už to máte téměř jisté ;-)
montreal píše::-( Souhlasim s tvým hodnocením The Thrashers vyhrát jsme si nezasloužili.Koneckonců jsme dvákrát prohrávali a vyrovnání nám umožnil červený Hamšík.Našim nelze upřit snahu,ale oproti slovákům jsme působili nemoderně.Zvláště Weiss hrál skvěle a líbil se mi Ďurica a golman Mucha.
Nakonec si přiznejme,že remíza je spravedlivá pro obě mužstva a svým způsobem můžeme být rádi,že jsme srovnali.
Z našich se mi celkem líbil golman Čech,který výborně chodil rozehrávat a pomáhal obraně/za první gól nemohl a penaltu vystihl,leč byla prudce kopnutá a nedosáhl/Slušně hrál Pudil a oba náhradníci Baroš,Necid.Koller tentokrát nedostal balóny,které potřebuje a nebyl vůbec vidět Škrtel ho vymazal.
A Plašil?Nejprve blbě přihraje Zábavníkovi do našeho pokutového území a pak ho rukou prro jistotu strhne,jako by nevěděl,že v pokutovým území se hráč soupeře svalí i kdyby pouze cítil lehoučký dotyk..Opravdu mě Plašil rozčílil,tohle byla od něho hloupost v tak důležitém utkání prvního kalibru.Žáček by to zahrál líp :evil: .
:) Gratuluji Slovensku k remíze a postupu na MS do Jižní Afriky!!!!! :yes:
mne sa ešte veľmi pozdával Kadlec, vzadu hral spoľahlivo a taktiež maldý Necid, z toho bude pán fotbalista.
:-( Nemůžu se ubránit dojmu,že Hašek dal příliš na Brücknerův rukopis a zápas prokoučoval.Do zápasu jsme šli s tím,že ,,musíme vyhrát!!!"
Výsledkem toho byla sestava s jedním klasickým útočníkem - Kollerem!!!
Tomu nerozumim.Když chci vyhrát a hrát útočně tak jeden útočník je málo!!!!Já vim,Kollera měli doplňovat z druhé vlny záložníci,ale to by museli být daleko rychlejší hráči,kteří by daleko víc rotovali.Ty nemáme snad jen Plašil a Pudil jakžtak lítali!!!Plašil to potom podělal jím zaviněnou penaltou.Jarolím byl tragický a Štajner neustále ztrácel míče nebo padal k zemi.
Navíc se nenašel jediný hráč,který by poslal Kollerovi vysoký přesný balon,aby ho mohl sklepnout na lépe postaveného spoluhráče do šance.Koller byl jak ,,bludný holanďan a navíc ho dobře strážil Škrtel,ale především Ďurica.První poločas jsme odehráli prakticky bez klasického útoku s jednou větší šancí Štajnera,který pálil mimo.,,Dino"to pak špatně po zápase vyhodnotil a řekl,,že nato nemá a u reprezentace definitivně končí!!! :? :evil:
:? Opticky jsme snad převahu měli,o čem svědčí velké množství rohů??Jenže jak jsme je kopali?Hrůza!Buď to bylo krátké,nebo vše to lítalo od branky na hranici velkého vápna.Tady žádné nebezpečí pro slováky nehrozilo,spíš jsem trnul,aby se neukopl náš obránce a slováci se nedostali do brejku.
Paradoxem je že druhý náš vyrovnávací gól byl z rohu,kdy to bylo na přední tyč a Ďurica to škrtnul pro Baroše na čáru.Celkem náhodný gól.Byl to snad jediný slušně zahraný roh!!Slušný proto,že u soupeře vznikl poprvé před bránou větší zmatek.Ostatní rohy byly k smíchu.
Naši se snažili,to jim neupírám,ale zatímco slováci dodržovali jasnou defenzívní taktiku doplněnou rychlými brejky/technický Weiss se mi líbil/,které byly nebezpečné i když málo přesné,krom prvého jejich gólu Šestáka,kdy naší obranu šikovně rozebrali.
Naše taktika byl sice útočná, s použitím nevhodných hráčů k útočení.Ti vhodnější přišli na hřiště až po přestávce a bylo to už zajímavější.Baroš a Necid rozhýbali útok a Pudilův gól byl skvělý fotbalový moment,který měl nás nastartovat k vítězství!!
:? Žel, nestalo se!!!Zbytečná penalta a byli jsme zase na lopatkách.Vyrovnání nakonec přišlo v hodině dvanácté,kdy už soupeř hrál o deseti. Vyloučený Hamšík ubral slovákům hodně síli a ti se zaměřili na bránění výsledku.V jedenácti lidech by to bylo asi celé jinak!!!
Ten vyrovnací gól byl asi tak maximum našich možností,ale zaplať pánbůh za něj.!!!
:thumbsup: Podali jsme nejlepší výkon v kvalifikaci,ale ruku na srdce!!!Nestačilo to na Slováky,natož kdybychom hráli z daleko silnějšími mužstvy.Cíl jsme nesplnili!!!!Přijeli jsme vyhrát a to jsme nesplnili ani jsme nato neměli!!!!!!!
Mužstvo je okoukané a přestárlé. :?
V postup už nevěřim a za současného stavu bych byl raději,kdyby se Hašek pokusil mužstvo přebudovat a omladit!!! :yes:
Tak jsem vystřízlivěl a můžu hodnotit. :) Slovensko tímhle zápasem prakticky postoupilo a já jim gratuluju. U nás to byl sice nejlepší výkon v kvalifikaci, ale ani ten na výhru nestačil, což je dost smutný. Kdybych měl napsat nejlepší hráče, tak na prvním místě je rozhodně Weiss. Ten co včera předváděl, to byla nádhera. Nejlepší hráč zápasu, to je fakt talent. Slováky podržel svým výkonem i brankář. A taky se mi líbil Ďurica. Naopak Škrtěl tam měl dost kiksů a nepřesností. Taky se mi líbil Zábavník, ale zdál se mi trochu přemotivovaný. Některé jeho zákroky byly na hraně. Hlavně jak po odpískání skočil Štajnerovi na stojnou nohu. Naprostá zhovadilost :thumbsdown: .
Teď náš tým. První jméno co mě napadne, je Jarolím. Proč tohle vemeno pořád zvou. O Plašilovi se říká, že se mu povede každý čtvrtý zápas za repre, ale Jarolímovi se nepovedl ještě žádný :thumbsdown: . Štajner byl oproti zápasu s Belgíí o 80% horší. Chlapi v hospodě řvali, že nepředběhne ani pomezního rozhodčího :D . Plašil si solidní výkon pokazil takovou klukovinou. Na to je škoda slov. Kollerovi tam prostě chyběl ten druhý útočník. Když nějaký ten míč sklepl, tak tam nebyl nikdo, kdo by si pro něj přiběhl. Na něj bych to určitě nesváděl. Jankulovski je pomalej, pomalej a pomalej. Bože ten je tak pomalej, že bych ho i já sned předběhl a to už je co říct. U něj by fakt pomohlo, kdyby skončil a na jeho místo šel Kadlec, který je rozhodně lepší.
Naši nejlepší hráči....Kadlec, Baroš a Pudil. Necid připravil pěkný gól, ale v závěru jsme potřebovali, aby vyhrával hlavičky ve vápně a to se mu vůbec nedařilo.
Náš postup už je jen v oblasti teorie a matematických propočtů. Musíme všchno vyhrát (což proti Polsku mc nevěřím) a zároveň musí soupeři kazit. O což se můžete naši bratři postarat hned proti Irům. :D
Já už v postup nevěřím. A stejně v JARu bude moc horko, stadiony ještě nejsou postavený. Pořád tam jsou ňáký nepokoje. A navíc by naši mohli ohluchnout z těch trubek, jak tam pořád trouběj v hledišti. Takže je to možná dobře, že kluci nikam nepojedou, aspoň sejim nic nestane. :D
:) Až na ten poslední odstavec dejfe souhlasim se vším.S tím Kadlecem máš pravdu.Ten hrál slušně..O Jarolímovi byla řeč.Ten do reprezentace nepatří!!!S Jankulovskim taky souhlasim.Je pomalej až běda.Ten první gól byl částečně jeho.
A Štajner?Ten na Spartě měl pupek,který částečně v Německu shodil.Snaží se ,ale míč se mu plete pod nohy a často o něj přijde.Tím celou naší hru hodně zpomaluje a kouskuje.Za nějakou tu jednu jeho vyvedenou střelu nebo gól za zápas, mužstvo strašně dlouho trpí.Já bych už ho nenominoval.Podle mě nato nemá a to ani rychlostně!!!!
Narozdíl od tebe já bych chtěl, aby naši fotbalisti do Afriky jeli.Nadruhou stranu se bojim,aby to nebyla ostuda :?
S tím kádrem se musí urychleně něco dělat!!!!!Čím dřív,tím líp!!!!
Na počasí a trubky :D se vymlouvat v Africe nemůžou.Příště bude třeba MS v Guiney a budou řešit lidojedy :D A taky to musí zvládnout,jako ostatní mužstva!!!!
Na podmínky nemůžeme brát ohled,ty jsou pro všechna mužstva stejná. :yes:
Tak Jak se nadávalo Jurkovi, potažmo celé Nově za to jak řval když dali Slováci góla u nás, tak včera to samé předvedl i Bosák. Ten jejich 1. gól sice neprožíval tak emotivně (přeci jen to není Slovák jako Jurko), ale stejně kdybych nevěděl kdo s kým hraje tak bych si myslel že se raduje. Vždy jsem ho měl za velmi kvalitního fotbalového komentátora a jeho poměrně velkého znalce (zejména toho německého), ale co včera předváděl tak mě zklamal, choval se jak debílek, od hokejových komentátorů se mají ti fotbalový ještě co učit a to celým televizním spektrem. Když naše hokejová repre dostane góla tak se holt řekne že jsme ho dostali, ale takto si zařvat, to je čůrákovina největšího ražení :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: !!!!
Jinak Slováci zahráli opravdu srdcem, jejich max. nasazení po celý zápas a bojovnost byly příkladné. K těm osobám které hráli za mojí vlast se nevyjadřuji !!!!
No tak je asi konec. Na mistroství se z 99% nepodíváme. Naopak Slováci už to mají asi jisté. Tímto jim gratuluji.

Se vším co tady kdo napsal souhlasím. Odehráli jsme sice nejlepší utkání v kvalifikaci, ale stále je to málo. Musíme začít budovat tým od začátku. A začal bych tím, že Jarolíma, Jankulovského, Štajnera bych už nepovolával. Včera tito tři jednoznačně nejhorší na hřišti. Naopak Baroš hrál velmi dobře. Škoda jen, že nehrál od začátku. Kdo mě, ale velmi příjemně překvapily byli Pudil a Kadlec. Odehráli jako Baroš velmi dobré utkání. Plašil kdyby neudělal hrubku mohl být také pochválen. Ostatní hráči nezklamali, ale ani nezářili.

Jak už jsem psal pojďme najít trenéra, který začne s týmem pracovat a budovat. Nebojme se dávat příležitost mladým. A hlavy vzhůru. Snad v budoucnu bude zas lépe.
vcera stacilo trocha stastia a bola by to jasna vyhra. takisto uzdravi sa rosicky a ten tim bude o triedu lepsi.
ENGLAND-The3LIONS píše:Tak Jak se nadávalo Jurkovi, potažmo celé Nově za to jak řval když dali Slováci góla u nás, tak včera to samé předvedl i Bosák. Ten jejich 1. gól sice neprožíval tak emotivně (přeci jen to není Slovák jako Jurko), ale stejně kdybych nevěděl kdo s kým hraje tak bych si myslel že se raduje. Vždy jsem ho měl za velmi kvalitního fotbalového komentátora a jeho poměrně velkého znalce (zejména toho německého), ale co včera předváděl tak mě zklamal, choval se jak debílek, od hokejových komentátorů se mají ti fotbalový ještě co učit a to celým televizním spektrem. Když naše hokejová repre dostane góla tak se holt řekne že jsme ho dostali, ale takto si zařvat, to je čůrákovina největšího ražení :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: !!!!
Jinak Slováci zahráli opravdu srdcem, jejich max. nasazení po celý zápas a bojovnost byly příkladné. K těm osobám které hráli za mojí vlast se nevyjadřuji !!!!
Nemohu vůbec souhlasit. Bosák je u mě fotbalový komentátor č.1 :!: A včera jsem byl nadmíru rád, když jsem nečekaně zjistil, že to komentuje právě on. Bosák byl totiž otráven poměry v ČT a tak začal také komentovat golf, čemuž já nerozumím, ale byla to jeho volba. Navíc jsem ho zažil před xx lety jako teenager, měl jsem tu možnost s ním prohodit pár vět (tenkrát byla Sparta v Lize Mistrů) a jak on sám o někom říká, dalo by se použít .... "pohodový chlapík".
Jo a stále máme šanci jít do baráže, tak ať makají ... jedéééééééééém
boss píše:
ENGLAND-The3LIONS píše:Tak Jak se nadávalo Jurkovi, potažmo celé Nově za to jak řval když dali Slováci góla u nás, tak včera to samé předvedl i Bosák. Ten jejich 1. gól sice neprožíval tak emotivně (přeci jen to není Slovák jako Jurko), ale stejně kdybych nevěděl kdo s kým hraje tak bych si myslel že se raduje. Vždy jsem ho měl za velmi kvalitního fotbalového komentátora a jeho poměrně velkého znalce (zejména toho německého), ale co včera předváděl tak mě zklamal, choval se jak debílek, od hokejových komentátorů se mají ti fotbalový ještě co učit a to celým televizním spektrem. Když naše hokejová repre dostane góla tak se holt řekne že jsme ho dostali, ale takto si zařvat, to je čůrákovina největšího ražení :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: !!!!
Jinak Slováci zahráli opravdu srdcem, jejich max. nasazení po celý zápas a bojovnost byly příkladné. K těm osobám které hráli za mojí vlast se nevyjadřuji !!!!
Nemohu vůbec souhlasit. Bosák je u mě fotbalový komentátor č.1 :!: A včera jsem byl nadmíru rád, když jsem nečekaně zjistil, že to komentuje právě on. Bosák byl totiž otráven poměry v ČT a tak začal také komentovat golf, čemuž já nerozumím, ale byla to jeho volba. Navíc jsem ho zažil před xx lety jako teenager, měl jsem tu možnost s ním prohodit pár vět (tenkrát byla Sparta v Lize Mistrů) a jak on sám o někom říká, dalo by se použít .... "pohodový chlapík".
Nevím Pavle jestli si pochopil můj příspěvěk (nemyslím si že byl napsán nějak složitě na pochopení), ale já jsem kritizoval to jeho góóóóllll když Slováci zejména poprvé skórovali, nic jiného jsem neřešil !!!!
Ladislav Vízek (bývalý československý reprezentant):

1. V Česku vôbec nie sme nahnevaní, že sme nevyhrali, lebo naše mužstvo po dlhej dobe odohralo veľmi dobré stretnutie. Boli sme lepším tímom. Nie iba v tomto zápase, ale v oboch kvalifikačných súbojoch so Slovenskom. Hráči ukázali vôľu, motiváciu, chceli vyhrať. Išli za tým celých 90 minút. Vidieť, že Ivan Hašek urobil v tíme poriadok. Postup na MS sme prehrali už vtedy, keď ho viedli rôzni ´netréneri´ a tiež funkcionári, ktorí dovolili hráčom, aby si robili, čo chcú. Po dlhej dobe sme však náš český tím videli bojovať na doraz. Národné mužstvo bojovalo ako národné. Mrzí ma, že sme nevyhrali. Slováci z minima vyťažili maximum. Ak by sme dali my prvý gól, tak zase dostanete tri. Tento zápas sme nešťastne stratili.

2. Veľmi sa mi páčil hlavný rozhodca. Viem, že pokazil stretnutie Chelsea - Barcelona. Páčil sa mi, lebo pískal naozaj férovo. My sme neboli vôbec zúriví, ako to na internete tvrdí obranca Martin Škrtel. Skôr on bol nervózny a zúrivý. Aj na jeho príklade bolo vidieť, že Slováci nápor Čechov od prvej minúty súboja neniesli dobre. Gratulujem vám k bodu, ktorý ste chceli. Máte ho. Ja som však s hrou nášho mužstva po dlhej dobe opäť spokojný. Z našej strany to bol veľmi dobrý výkon

prosim vas to je kto ten komediant Vizek :doh:
http://fotbal.sport.cz/fotbal/reprezent ... pudil.html

no zdal sa mi,že nebol celkom vo svojej koži ale nemyslím,že práve toto bolo príčinou. :smile03:
cepi píše:prosim vas to je kto ten komediant Vizek :doh:
Vízek je rádoby odborník co do všeho kecá, a ve všem "má pravdu". Nesnáším ho...... :thumbsdown: :bitka3:
Dean píše:http://fotbal.sport.cz/fotbal/reprezent ... pudil.html

no zdal sa mi,že nebol celkom vo svojej koži ale nemyslím,že práve toto bolo príčinou. :smile03:
Chce niekoho sudit a sam povie takuto pi.ovinu: "Zklamal mě rozhodčí, třikrát mohl písknout penaltu i v náš prospěch, ale neudělal to ani jednou."...trikrat :wink:

Tak neviem kto z dvojice Skrtel-Pudil to nema v hlave v poriadku
kajo píše:
Dean píše:http://fotbal.sport.cz/fotbal/reprezent ... pudil.html

no zdal sa mi,že nebol celkom vo svojej koži ale nemyslím,že práve toto bolo príčinou. :smile03:
Chce niekoho sudit a sam povie takuto pi.ovinu: "Zklamal mě rozhodčí, třikrát mohl písknout penaltu i v náš prospěch, ale neudělal to ani jednou."...trikrat :wink:

Tak neviem kto z dvojice Skrtel-Pudil to nema v hlave v poriadku
Oba...
Zapas jsem nevidel takze nemuzu soudit. Co se ale tyka Skrtela tak toho ja opravdu rad nemam. On je stejny typ hrace jako Repka, ktery soupere nejprve poradne dokope a az pak se venuje fotbalu. Navic tezi z toho ze z nich maji souperi strach. coz se pri jejich stylu hry a visazi ani nedivim :) Rozdil v nich je jen ten ze Skrtel je preci jen o malinko lepsi do kombinace a z 10-ti prihravek pokazi jen 9 ( nadsazka :D ).
Pudil :

Chce 3 penalty :-O :lol3: :scare: :scare: a potom este povie na skrtela ze to nema v hlave v poriadku :D :D :D
:) Nato,že z rozhodčího před zápasem měli všichni strach.Řekl bych,že pískal celkem rovinu.Nebyl nějak úzkostlivý a osobní souboje v rozumné míře pouštěl.Sem tam nějakou chybičku udělal,ale nikdy v místech,kde by to mělo zásadní vliv na vývoj utkání.
Naopak bych ho pochválil.Oba soupeři používali trik z lig,kdy hráč z balónem při lehčím kontaktu sebou jak mrtvola plácnul o zem a on jim to nespolkl a hrálo se správně dál.To je tedy můj názor na rozhodčího v zápase.Karty dal taky správně podle pravidel,včetně té červené.Hamšík nemá co opouště hřiště a následný faul byl jasně na druhou žlutou kartu a tedy červenou.
Penaltu odpískal proti nám taky v souladu s pravidly.Plašil v pokutovém území nemá co chytat Zábavníka za ruku,tady není o čem diskutovat.
Řeči Pudila o neodpískáných penaltách jsou podle mě neopodstatněné.Pouhé výmluvy,zastírající neschopnost našich uhrát lepší výsledek se Slováky.
Jsem zvědavý proti San Marinu a především Polákům a Severním Irům.Už teď před zápasem s trpaslíkem se sychrují a hlásí čtyři marody/Rosický,Sivok,Kadlec,Plašil/ Údajně by všichni měli nastoupit s tím,že se jedná o lehčí zranění.
No to jsem tedy zvědavý.Mají za úkol nastřílet amatérům ze San Marina hodně gólů/poláci je porazili 10-0 a slováci 7-0/ a doufám,že se nebudu muset dívat na ušmudlané trápení s výmluvami,že k lepšímu výsledku jim chybělo hřiště bez drnů a lepší kvalita kopaček.Nebo tak nějak podobně.
Baroš prohlásil,že věří v postup do baráže.To jsem nato zvědavý!!!
Kluci českí, z výrokov/rozhovrov s vašimi hráčmi (nielen Pudil, ale napr. aj Čech- ehm, vraj diskuatbilná penalta :roll:) mám pocit že za ich neúspech v sobotňajšom záapase môžu nasledovné faktory: rozhodca, Zabavník, Škrteľ, nepoorané Tehelné pole, Škrtel, premotivovaná banda Slovákov (mohol Pudil povedať rovno že čobolov :wink: :lol2: ) a ešte asi aj Anastacia ktorá počas zápasu spievala príliš hlasno na svojom koncerte v NTC. :-O

Oni snáď berú súkromné lekcie alibizmu u nášho pána premiéra? Lebo mi ho fakt týmto pripomínajú. :-P

Ako nič v zlom, ale to akoby vôbec neboli schponí nejakej sebareflexie. Neviem momentálne v tom vašom tíme mi chýba to "srdiečko", ktoré nejako zázračne v poslednom čase objavili naši. Proste keď sa pozriem na našich a vidím ako bojujú alebo ako sa tešia keď strelia gól, tak mi to proste momentálne vyvoláva až úsmev na tváry, ešte aj keď sa na to pozriem o pár dní neskôr. U vašich toto nedvidím, talent by aj bol, ale..... :thumbsdown:

Každopádne good luck a pevne verím, že po San Maríne vaši kluci lekciu u nášho pána všemožného porebovať nebudú.... :razzi:
176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS