Cyklistika

Futbal, basketbal, americký futbal, tenis a iné.
Akcionár
Obrázok užívateľa

Re: Cyklistika

Poslaťod Getzo5 » Ned Júl 14, 2013 8:37 pm

Getzo5 » Ned Mar 31, 2013 8:01 pm píše:Je to pán, najsamväčší. :king: :lol2:
Obrázok

Administrátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod arek » Ned Júl 14, 2013 9:44 pm

Je. Robi vybornu reklamu cyklistike a to nielen na Slovensku. Jeden z najtazsich kopcov na Tour, cely peloton za nim pripravujuci sa na narocne stupanie, a on si 20 m pred nimi robi showku :lol: :cool: samozrejme on uz mal vtedy to najdolezitejsie za sebou.

Tour pozeravam na Eurosporte, ale casto tam su reklamy a vtedy prepnem na STV. Dnes som akurat pocul, ako hovorili o moznosti transformacie Sagana na jazdca pre celkove vitazstvo. O tom realne aj on uvazuje alebo su to vymysly komentatorov STV? Je jasne ze je komplexnejsim cyklistom ako zvysni sprinteri, zvlada aj kopce. Ale riskovat karieru sprintera kvoli vidine zlteho tricka? Nema na to postavu, musel by schudnut a uplne zmenit treningovy plan. Nechapem naco by to robil, ked uspech by nebol zaruceny, a uspech medzi sprintermi zaruceny ma. A to este nehovorim, ze v subojoch o celkove vitazstvo sa dopuje viac ako medzi sprintermi. Dosiahnut alebo prekonat rekord Erica Zabela je podla mna zaujimavejsie.

Stabilný hráč
Obrázok užívateľa

Poslaťod danny111 » Ned Júl 14, 2013 9:50 pm

Peter verím že po celú kariéru ostane šprintérom, získa pár zelených dresov a je to lepšie ako neistá vidina umiestnenia v top ten. Túto Tour ma veľmi zaujal Nairo Quintana, to je borec - verím že v budúcnosti skončí v žltom tričku - určite na to dispozície má..

Administrátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod cepi » Ned Sep 15, 2013 9:39 pm

tak som si to vychutnal v priamom prenose, neskutocna jazda pocas celych pretekov a ten zaverecny unik :scare:
omrkol som akuratnych poslednych 40km a Peto bol niekde inde ako zvysok pelotonu, v montrealskych "kopcoch" sa bez problemov drzal nastupov Gesinka, Contadora, ci Frooma, cca 5 km pred cielom sa na vsetkych vybodol a isiel si svojim vitaznym tempom Obrázok :poklona2:

a pod toto sa podpisujem

"tieto preteky by mali byt povinne pozeranie pre trollov v diskusiach o saganovi
pre vsetkych provokaterov co pisu stale nieco o jeho nedostatkoch kopcoch, saganovej neuniverzalnosti, pre ludi co ho zaraduju k cistym spurterom a pre hlupakov, co si dovolia napisat, ze sagan nie je cyklisticka superspicka...

to ako si dnes sagan bravurne kontroloval celo pretekov, ako predposledne kolo nastupil v kopci... a ked mu nikto v uniku nechcel striedat a pomahat chytat potencionalne uniky, tak sam nastupil a vyhral preteky za 80 uci bodov po 5 km sole, tak to bola uplna cyklistika lahodka... a pre mna ako cyklistickeho fanusika by to bola skvela podivana, bez ohladu na to, ktory jazdec by to spravil... ale to, co dnes predvedol sagan, tak to by uz malo zavriet usta vsetkym cyklistiky neznalym neprajnikom"...
Obrázok

Cathy označil, že tento príspevok u neho skóroval.

Administrátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod cepi » Ned Máj 18, 2014 10:10 am

vcera okrem vitazstva Sagana zaujal este jeden :lolo: moment

cas 9:55 typek dviha ruky nad hlavu a to netusi ze ma este pred sebou 1.kolo :rofl:
Obrázok

Administrátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod cepi » Štv Máj 22, 2014 10:20 pm

"pani" Saganova

Obrázok
Obrázok

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Getzo5 » Štv Júl 17, 2014 9:50 pm

:rofl: ale už by sa mu to víťazstvo fakt újsť mohlo. Stále takéto tesnotky len pre neschopný tím.

Pokiaľ viem, opravte ma ak zle, zmluva v Cannondale mu končí. Nahlas sa hovorí o Saxo-Tinkoff, to by bolo na parádu.

Administrátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod arek » Štv Júl 17, 2014 10:41 pm

Getzo5 píše:

:rofl: ale už by sa mu to víťazstvo fakt újsť mohlo. Stále takéto tesnotky len pre neschopný tím.

Pokiaľ viem, opravte ma ak zle, zmluva v Cannondale mu končí. Nahlas sa hovorí o Saxo-Tinkoff, to by bolo na parádu.
ak tam bude Contador, tak to imo tiez nebude idealne..

tu vyhru by si uz zasluzil. Az je mi ho luto, take tesnotky stale a nielen tento rok, aj vlani to bolo podobne..

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Getzo5 » Pia Júl 18, 2014 9:42 am

Contador je tak skúsený, že podobne ako Sagan si svoje odšľape aj bez tímu. On sa vie zavesiť na kohokoľvek a na horských etapách nebude Saganovi príťažou. Na špurtoch Petrovi postačia aj dvaja, podotýkam, SCHOPNÍ kolegovia. Ja by som tam lepšiu príležitosť videl. U tímov ako Astana, Movistar (Sky, BMC a Omegu ani nerátam) by to ľahšie nemal. Nuž a ak by sa rozhodol pre menší tím typu Garmin, Europcar, Orica Greenedge alebo Ang2r kde prevažujú vrchári, asi by to taktiež nebolo ideálne. Uvidím, hádam sa rozhodne správne.

Znova, nesledujem to až tak dopodrobna aby som poznal každého pomocníka vo všetkých tímoch, takže ma kľudne niekto opravte ak som povedal čosi nepravdivé.

Anty označil, že tento príspevok u neho skóroval.

Administrátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod cepi » Ned Apr 12, 2015 5:29 pm

kuva skoda tej prehadzovacky par km pred cielom, Peto mal na to stat na bedni, aj ked na nemcura by asi nemal

lol
Obrázok

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Anty » Štv Júl 09, 2015 5:27 pm

Sagan opet druhy je toto mozne? :D

Stabilný hráč
Obrázok užívateľa

Poslaťod danny111 » Ned Aug 23, 2015 9:37 pm

Legenda fóra
Obrázok užívateľa

Poslaťod petrik » Pon Sep 28, 2015 1:11 pm

Nikto tu ani sagana nepochvali? :giggle:
Konecne, KONECNE bol aj sam trochu aktivny a necakal az do konca na to kto mu kedy nastupi – a vysledok je hned na svete. Osobne nechapem preco takuto agresivnejsiu taktiku nevoli castejsie aj na TDF v etapach kde nehrozi sprintersky dojazd (kde je do ciela alebo tesne pred nim nejaky mensi kopcek). Jasne ze na to sa musi citit, mat “dobre nohy” atd, ale mohol by to takto skusat castejsie…
Obrázok

Chris označil, že tento príspevok u neho skóroval.

Stabilný hráč
Obrázok užívateľa

Poslaťod danny111 » Pon Sep 28, 2015 5:22 pm

Tento rok rovnaký nástup urobil v jednej etape TdF kde bol nakoniec najbližšie k víťaztvu ale v poslednej chvíli ho ešte dohnal Van Avermaet. Pripomínam že to bol takmer identický dojazd čo sa týka profilu ako včera.

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Getzo5 » Pon Apr 04, 2016 2:17 pm

Sagan :ciga:

Obrázok

:hufi:

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod Leon » Ned Jún 26, 2016 10:27 pm

Byl dnes někdo mrknou na mistrovství? Atmosféra byla parádní :thumbsup: Sice bylo pořád zamračeno ale aspoň se dobře jelo a výsledky potěšily :clap:
Obrázok

Rolbár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Rolo56 » Str Jún 29, 2016 4:57 pm

Na MSR a ČR som nebol, ale opäť idem na Tour de Pologne - Zakopane a Bukowina. Budúci rok Giro/Tour. Každopádne ma teší, že poznám svetových cyklistov osobne a vidím, že to nie sú takí idioti ako o nich novinári píšu... Sám jazdím cestu a viem aké je to nepríjemné počúvať aj od spolužiakov či mám motorček alebo dopujem :-D

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod Leon » Ned Okt 16, 2016 2:52 pm

Sagan je prostě bůh a klobouk dolů i před Kolářem :klobuk: Borci :hop:
Naposledy upravil Leon dňa Ned Okt 16, 2016 4:43 pm, celkovo upravené 1 krát
Obrázok

cepi označil, že tento príspevok u neho skóroval.

Administrátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod arek » Ned Okt 16, 2016 4:35 pm

pohlad na Cavendishov prekvapivy vyraz bol na nezaplatenie :lol2: karma za olympiadu

Administrátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod cepi » Ned Okt 16, 2016 6:19 pm

cesky koment :cool: ako sa tam u_ebavali na konci hahahaha "a co, preco nie" :lol2: http://www.hetrik.sk/famozny-peter-saga ... deo/1-4759

velka skoda, ze MS neriesi Eurosport, ceski (spolu)komentatori Straka, Hacecky, Bencik sa tam daju pocuvat do nekonecna....ti slovenski, no neviem...kazdopadne paradna podivana....po totalnom k.o. nemeckeho tria sa dalo tusit, ze toto je ina sanca....skvely Kolar zapracoval hlavne od 6 do 3 kilometra pred cielom a belgicka vypomoc na nezaplatenie :good: takehoto sportovca tu nebudeme mat mozno dalsich 126 rokov...uz teraz je to legenda
Obrázok

3 užívatelia označili, že tento príspevok u nich skóroval.

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lord TT » Ned Okt 16, 2016 7:14 pm

Sagan je frajer, klobouk dolů :klobuk:
Obrázok

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Anty » Ned Okt 16, 2016 7:19 pm

ten cesky komentar :cool: rovnako ako aj minuly rok..oproti slovenskemu sa to neda ani nahodou porovnvat

Administrátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod arek » Str Nov 09, 2016 4:02 pm

neviem kam to dat, tak to dam sem.

Vyhlasenie sportovca roka na Slovensku bude tento rok zaujimave. Som zvedavy, kto spomedzi tria Sagan, Toth, Cibulkova napokon zvitazi :hmm:

Opora tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod Logan » Str Nov 09, 2016 7:27 pm

arek píše:neviem kam to dat, tak to dam sem.

Vyhlasenie sportovca roka na Slovensku bude tento rok zaujimave. Som zvedavy, kto spomedzi tria Sagan, Toth, Cibulkova napokon zvitazi :hmm:

Kdo je Toth? :)
Obrázok

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Anty » Str Nov 09, 2016 10:20 pm

Logan píše:
arek píše:neviem kam to dat, tak to dam sem.

Kdo je Toth? :)

vyhral na OH 50km chodzu

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iné športy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný