Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MS 2010 JAR

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Tak Spanielsko zasluzeny majster :good: :good: :good:
Winiesta :clap:
švolco píše:Winiesta :clap:
Tenhle hráč u mě po dnešním hereckém představení skončil. Měl jsem o něm lepší mínění, hráč jako on a vůbec celý tým by se k takovým praktikám vůbec neměli snížit. Válet se po zemi po každém "kontaktu" bylo až komické.
A to nepočítám, že velký hrdina měl dostat červenou kartu po zákroku na Van Bommela a nic z toho by se nekonalo. bohužel, rozhodčí ten zápas hrubě nezvládl, HRUBĚ. Od posuzování faulů a udělování karet (na obou stranách) až po ten moment na konci, kdy místo toho, aby Nizozemci kopali jasný roh, tak přišla ta gólová akce.
Pro mě byl tenhle zápas černou tečkou za celým MS.
červená pre Iniestu :-P :D , ten šlapák od Van Bommela bol minimálne na žltú a to simulovanie po tom ,,bodíčku,, od Iniestu na dalšiu žltú !!!!Rozhodca bol lepší ako po iné zápasy !!!
Mountain absolútny súhlas :good: .
švolco píše:Tak Spanielsko zasluzeny majster :good: :good: :good:
bez debat :good:
neviem preco ale holandanom som nevedel prist na chut pocas celych MS a Bommel sa mal porucat uz davno s cervenou....ako trefne spomenul Merciak, jeho clovek najde na ihrisku na 2 miestach, bud na svojom fleku alebo pri rozhodcovi :D
spanieli mi spravili radost, titul je v spravnych rukach :vitaz:
Bommel je hrozny hrac, neskutocne zakerny hajzlik. :grc:
mountain píše:
A to nepočítám, že velký hrdina měl dostat červenou kartu po zákroku na Van Bommela a nic z toho by se nekonalo.
ktory zakrok ratas? ked dal bommel slapak a mal dostat cervenu, nikto si to nevsimol a iniesta sa mu postavil do cesty a bommel zafilmoval ako decko?
O simulování by měl zrovna Iniesta pomlčet (asi ten zákrok nebyl tak strašný, když sekundu po něm vyskočil jak kamzík), ale jo, myslím ten zákrok. Bommel mu samozřejmě přidal, stejně jako každý hráč - bohužel. Ale akce z Iniestovy strany tam byla byl to nesmyslný zákrok úplně mimo hru s cílem trefit protihráče a fotbal není v tomhle hokej. Určitě existujou rozhodčí, kteří by tohle odměnili kartou.
Tím se nechci Nizozemců nějak zastávat, několik jejich zákroků se dalo označit i jako brutální (hlavně tuším Van Bommelův skluz a pak ta noha na Alonsově hrudníku). Tyhle dva zákroky byly taky na červenou kartu a rozhodčí ji měl udělit.
Prostě jsem od takhle velkého zápasu, který měl být oslavou a svátkem fotbalu čekal trochu víc, než zákroky za hranicí tvrdosti na jedné straně a divadelní výstupy na straně druhé (třeba Xaviho teatrální zakopnutí pokutovém území, které mu sežral i Bosák...to je pak "radost" dívat se na replaye). Tohle všecko podpořené naprosto mizerným výkonem sudího.
Nizozemci se sice dost vztekají na rozhodčího (třeba kvůli tomu neodpískanému rohu na konci pak dostali hned gól) a z části i právem, ale z druhé části měli šance na to, ten zápas rozhodnout. Hlavně Robben, který nedal dvě tutovky a strašným způsobem sóloval a zazdil několik slibných akcí.
Prostě říkám, mě ten zápas jednoznačně zklamal. Oba ty týmy patří mezi mé oblíbené, ale co se tam dělo, neměl ani jeden tým zapotřebí. To snad trumfne jenom zápas Nizozemců s Portugalcema na poslední velké akci, určitě si každý vzpomene....
mountain píše:O simulování by měl zrovna Iniesta pomlčet (asi ten zákrok nebyl tak strašný, když sekundu po něm vyskočil jak kamzík).
:thumbsup:

mountain píše: a divadelní výstupy na straně druhé (třeba Xaviho teatrální zakopnutí pokutovém území, které mu sežral i Bosák...to je pak "radost" dívat se na replaye). Tohle všecko podpořené naprosto mizerným výkonem sudího.
what? ta penalta měla bejt úplně jasně.... (doufam, že myslíme stejnej zákrok...)

Muslera nie je Kahn
Uruguay nie je Nemecko
Jestli Golman, kterej v zápase o třetí místo zaviní stoprocentně 2 góly a připraví svůj tým o medaili a potom si tleská divákům bez jedinýho náznaku smutku je buď strašně namyšlenej.... nebo neni normální... to mi promiň... já takhle posrat takhle důležitej zápas tak ještě teď mam ruce na obličeji a přemejšlim jak jsem to mohl pustit.....
Steven píše:
mountain píše:O simulování by měl zrovna Iniesta pomlčet (asi ten zákrok nebyl tak strašný, když sekundu po něm vyskočil jak kamzík).
:thumbsup:

Kua Cassillas má krajšiu frajerku ako trofej pre Majstra sveta :wub:
Mne sa finale velmi pacilo, az na ten vysledok. Holandania hrali velmi dobre tvrdo, to sa mi lubilo. Skoda ze to nevyslo, holandanom som fandil. Rozhodca si myslim ze piskal velmi dobre, pustal spravne hru a nepiskal pofiderne penalty.
288 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS