Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MS 2010 JAR

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

neobvinujem ich z toho, samozrejme ze na vine je rozhodca. Oni z toho ale profituju
Letos ale nejsou sami. Rozhodčí udělali několik velmi výrazných chyb, navíc mi přijde, že ve vyřazovací části jich dělají ještě víc. Mě se to taky nelíbí, že týmy postupujou/vypadávají z velkých zápasů díky (nebo díky výrazné pomoci) rozhodčím. Jenomže imo dokud nebude video (prostě možnost zpětně přezkoumat ten důležitý moment), tak se tohle bude dít pořád.
Podla mňa by Nemci vyhrali aj tak,boli lepší :wink: Ale to je teraz ťažké hodnotiť,čo by bolo...Uvidíme ako to dopadne,každopádne by som bola rada,keby vyhrali Európania :wawe:
Ze bych byl nejak spokojeny s mistrovstim se rici neda, ale uz se nasli i nejake kvalitni zapasy, takze aspon neco. Doufam, ze se pozorne diva wenger a hleda nove hrace do arsenalu, jenze o tom pochybuji, ten radeji bude zase setrit :eek2:

V kazdem pripade pral jsem titul francii nebo anglii, jenze oba vypadli pomerne rychle (nastesti anglie v nadhernem zapase). Nyni uz je mi to celkem fuk, protoze spanelsko ani nemecko ani nizozemi mi nevadi. Spanelsku fandim kvuli stylu fotbalu + fabregasovi a torresovi, nemecku protoze predvadi nejhezci fotbal a nizozemi zase kvuli persiemu. Takze at vyhraje ten, ktery bude predvadet nejhezci fotbal :thumbsup:
švolco píše:petrik ja nemam nic proti nemcom ako narodu, ja nemam rad cisto ich futbalovy tim, uz ani neviem odkedy ich neznasam, strasne dlho, tak isto nemam rad Grekov(hlavne kvoli tomu ze vyhrali ME tym svojim antifutbalom), atd atd. Teraz hraju nemci dobre to je pravda, ale oni hrali s tou loptou pol roka, navyse cez anglicanov postupili za ovplyvnenia rozhodcov.
su proste veci, ktore nemcom neodpustim :smile03:
ja som tiez nemcov a ich futbal nemusel na konci 90-tych rokov a zaciatkom tohto storocia. ale odkedy ich zacal trenovat klinsmann a po nom low tak zacali krat atraktivny futbal na ktory sa dobre diva a preto mi uplne prestali vadit. kedze nasi uz vyhrat nemozu, fandim najma peknemu futbalu a titul by som doprial muzstvu na ktoreho hru je radost sa pozerat... a v tomto nemci za ostatnymi semifinalistami rozhodne nezaostavaju, mozno prave naopak. netvrdim ze im zelam titul, ale rozhodne by mi neprekazalo keby ho vyhrali :P
Populárna nemecká chobotnica, ktorá predpovedala okrem výhry Nemecka aj závahnie Nemcov proti Srbom svojim znovu neverí a podľa nej Nemci prehrajú nad Španielmi..
Toto sú majstrovstvá sveta?Vďaka rozhodcom sa vôbec neukáže kdo je najlepší na svete :!:
mide16 píše:Toto sú majstrovstvá sveta?Vďaka rozhodcom sa vôbec neukáže kdo je najlepší na svete :!:
Veru. Tie offsajdy čo pískali v zápase Holandsko - Uruguay. Pár krát si však aj hráči mohli dovoliť zasimulovať a rozhodca im skočil na to..
Najškaredší hráči na majstrovstvách sveta 2010

1) Wayne Rooney, Anglicko
2) Franck Ribery, Francúzsko
3) Carlos Tevez, Argentína
4) Vladimir Stojkovič, Srbsko
5) Benjamin Huggel, Švajčiarsko
6) Zdeno Štrba, Slovensko :lol: :lol: :lol: :cool: :cool: :cool:
7) Rafik Saifi, Alžírsko
8 Scott Chipperfield, Austrália
9) John Terry, Anglicko
10) Ryan Nelsen, Nový Zéland
11) Daniel Agger, Dánsko
Spíš bych tam dal Hamšíka, ale :cool:
The Thrasher píše:Spíš bych tam dal Hamšíka, ale :cool:
Súhlas, Hamšík vyzerá s tým účesom ako Velociraptor s predkusom...
Obrázek
momentka spanielov po zapase s nemeckom :D
Obrázek
Nemci musia vyhrať,musia! :wawe:
Let's Go Uruguay :wawe: :oslava:
Tak aspoň bronz,paraaada!!! :wawe:
Urugvaj si medaili zasloužila! Jsem z toho smutný! :?
pekny zapas to bol, zaujimavy :good:
Chabal píše:Urugvaj si medaili zasloužila! Jsem z toho smutný! :?
To si zaslúžilo aj Nemecko :-)
Bohužel no, taky si myslím, že si medajli zasloužily oba týmy, ale nešlo to.
:thumbsdown: ale ten Muslera mě zklamal... já tohle nepochopim.... pustí 3 góly, z čehož jsou 3 jeho... a po zápase fanouškům tleská.... já odchytat takovejhle zápas tak tam sedim u tyče se sklopenou....

včera to Uruguayi prohrál jenom on :thumbsdown:
Na druhú stranu nebyť jeho tak by Uruguay tak ďaleko možno ani nedošiel. Vychytal penalty s Ghanou, dlho bola ich obrana na čele s ním neprekonateľná a s postupom do semifinále sa s nimi absolútne nerátalo. Nevidím dôvod prečo by si mal sypať popol na hlavu, včera to proste nevyšlo.
Nemci si zaslúžili medailu viac,aspoň z môjho pohľadu.Len škoda,že nešli do finále :-(
no muslera ma velmi prekvapil, v zakladnej skupine nepustil gol, vo vyradovackach bol velkou oporou ale vcera toho po*ral az az, skoda no
Bluesfan píše:Na druhú stranu nebyť jeho tak by Uruguay tak ďaleko možno ani nedošiel. Vychytal penalty s Ghanou, dlho bola ich obrana na čele s ním neprekonateľná a s postupom do semifinále sa s nimi absolútne nerátalo. Nevidím dôvod prečo by si mal sypať popol na hlavu, včera to proste nevyšlo.
Oliver Kahn taky dotáhl Němce až do finále MS... pak mu vypadl po školácký chybě míc, Ronaldo skóroval a taky odcházel po porážce skoro se slzama... a né s potleskem ...
Muslera nie je Kahn
Uruguay nie je Nemecko
288 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS