Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MS 2010 JAR

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

som zvedavy ci brazilia aspon poda protest proti tomu vyluceniu kaka...
aj ked je pre nich mozno lepsie ak si odsedi trest v zapase s POR ked uz maju postup isty a na PO bude bez hrozby ze po pripadnej zltej nebude moct hrat dalsi zapas...
ale toho simulanta z pobr. slonoviny by som vylucil z celych MS, kym sa za taketo herecke vykony nebudu rozdavat exemplarne tresty (aj dodatocne po zapase, po preskumani videozaznamu) tak budu menej charakterni hraci stale v pokuseni takto unfair ovplyvnovat priebeh zapasov aj celeho MS :P
Mno dneska je poslední den základních skupin.... pak už se hraje o postup takže vlastně předkolo play off.... snad nám konečně začně hezčí fotbal....

kua jnk. ten Novej Zéland mohl nakonec i vyhrát... kua kdyby to Vicelich trefil... mohl bejt slavnej... a někdo by si přišel na pěkný peníze... :hroza: ... proti Paraguacům už All white zrovna moc nevěřim (jenom přeju).... ale jestli se někdo zaslouží o překvapení... tak Ivan Vicelich... (btw. jistější by asi bylo vsadit že bude střídat, ale co... zázraky se dějou :? )
Weiss mal dalsi konflikt s novinarmi :-O
zatial ma prekvapuje, ako tento sampionat nezvlada :-( Ze mu nevychadzaju striedania a taktika, to sa stava, ale hadat sa na tlacovkach s novinarmi a dokonca im vulgarne nadavat, to je moc. Trener by mal byt profesional, aj ked daju novinari hlupu otazku, tak by sa mal vediet udrzat a odpovedat slusne alebo vyhybavo. Takymto sposobom nedava hracom dobry priklad. Som z toho sklamany :thumbsdown:
to je pravda, mal by to zvladat, je to profesional, ale na druhej strane mozno trocha verili aj hraci ze ti slovenski novinari niesu az tak je*nuti a budu ich podporovat psychicky aj ked sa nedari a nie furt rypat a ko*otiny sa pytat. Aj Weiss je len clovek a sucasnu situaciu mu veru nezavidim, citi obrovsky tlak a ocakavania slovakov, nie je to veru lahke robit trenera slovenskemu narodu nevdacnemu :grc:


O žádném jiném gólu se zatím na šampionátu nemluvilo víc. Kiks anglického gólmana Greena připravil svěřence trenéra Capella o dva body. Stejně legračně, jako vypadala chyba v reálném zápase, působí kuriózní branka i v podání dvojníků z lega.

:cool:
"Žabožrúti" na týchto MS ani byť nemali a preto ma velmi teší, že na trávniku si robia len hanbu a mimo neho škandály.
Aspoň trocha spravodlivosti ! :thumbsup:
Tak Francúzsko mám vonku. Ale som rád. Po tom ´´postupe´´ a tých škandáloch si nič iné ani nezaslúžili :evil: . Je to neuveriteľné ako dlho sa tam drží také individum ako Domenech a arogantne a dementne sa dokážu správať hráči. Jasne sa ukázalo, že takýto naturalizovaný výber je veľký problém. Hráči necítia žiadnu hrdosť ani nič podobné. A tak sa aj správaju, ako keby hrali v nejakom dedinskom klube. Je mi z toho na grc. Ale nastupuje éra Laurenta Blanca, ktorý bol výborný hráč a ukazuje sa aj ako dobrý tréner. To mužstvo sa potrebuje celé kompletne vyčistiť, dať šancu novým hráčom a ono to pôjde !

Tak po takmer 2. týždňoch fandenia dvom mužstvám som sa ešte nedočkal pekného výkonu, tobôž nie výhry :-( . Kiežby naši proti Talianom vypľuli dušu a maximálne ma potešili :modlenie: .
mna z celych MS zaujala zatial len Shakirka :fan:

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/pRpeEdMmmQ0&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/pRpeEdMmmQ0&hl=cs_CZ&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/youtube]
tak vsade sa pise ze Vlado Weiss je chrapun a podobne, preboha sak to pochopte on je tiez len clovek a bez neho by sme boli v P*ci a nie na MS a teraz ked len povedal novinarom pravdu tak za co sa ma ospravedlnovat. Novinary su majstri sveta po zapase ze koho mal postavit a ako sme mali hrat a koho ma postavit na dalsi zapas ale oni nie su v satni nevedia ake dovody ho vedu k tomu aby postavil tych hracov ktorych tam postavil v posledom zapase postavi. Ja mu plne doverujem , sice sme neukazali na MS nic ale on za to nemoze ak by samotny hraci predviedli na ihrisku to na co maju a co on aj my od nich ocakavame tak by sme ich tu vsetkych ospevovali ako v kvalifikacii. On ako trener postavi hracov ktorym veri ze maju na to ale on sa moze aj roztrhnut na lavicke ak hraci neplnia to na com sa dohodnu ale to v takych pripadoch vzdy je na vine trener a az potom hraci tak to uz chodi a novinary su uz raz taky. Momentalne sa nekritizuju hraci ale on a to mi pripada ze hra podobnu taktiku ako Mourinho v Interi Milano a vsetka pozornost ide na jeho adresu a hraci maju od tohto stresu pokoj. A dufam ze hraci to dokazu zurocit na ihrisku a podame konecne vykon za ktory sa nebudeme musiet hanbit.
GL Vlado, Vladko a Slovenska reprezentacia!
teda weiss ma gule poslat tam takuto zostavu napriek "medialnym tlakom"... :D
ale ak nepodame zlepseny vykon tak si to asi obserie... :-P
ja mozem spokojne umriet po dnesku :)
Bluesman píše:Ja som tvrdil, že s guajom prehráme, ale Talianov dáme, dôjde na moje slová :beee:
Hľa: došlo. :wawe: :yahoo: :clap:
A to nám so Švolcovým otcom skoro nik neveril. :D
Bluesman píše:
Bluesman píše:Ja som tvrdil, že s guajom prehráme, ale Talianov dáme, dôjde na moje slová :beee:
Hľa: došlo. :wawe: :yahoo: :clap:
A to nám so Švolcovým otcom skoro nik neveril. :D
velka poklona si sef :D u nas padli zo dve flaše :lol2: a večer padnu ďalšie :oslava: :oslava:
Gratulace na Slovensko. Nakonec se to vyvinulo tak, že stačilo na postup hrát dobře jen jeden zápas :) Pěkně!
Ale na druhou stranu, zítra jedu zrovna do Itálie a já tam s nima teďka nevydržím :D Ale můžou si za to sami.
Jeden z najlepších, no zároveň aj najhorších zápasov v mojom živote. Keď som žral pri tom čipsy, tak mi bolo v posledných minútach na grcanie.
Dnes vyšlo úplne všetko. Striedania, nahrávky, strely a pod. Ja som Kucku moc nepoznal, ale dnes to bol jeho zápas. Kamil Kopúnek ma dnes tiež milo prekvapil, ako prešprintoval zaspatú obranu Talianska a pekným lobom dal gól.
Trochu ma šokovalo to, že tam Weiss nedal svojho syna, ale v strede fakt skvelú robotu odvádzali Kucka so Štrbom. Ja osobne som výhre nad Talianmi neveril, skôr nad Paraguyaom. Proti Talianom som myslel, že máme na remízu. Akurát som veril Vittekovi, ktorý stále ukazuje, že vie bravúrne zakončovať. Vedel som, že bude pre náš tím prínosom, ale nemyslel som, že až takým veľkým..
Trošku mi fandil Stoch, ktorý pár krát vyslovene zastavil s loptou a počkal na Taliana aby sa s ním mohol pohrať. Veľa krát mu to nevyšlo.
V obrane to fajne klapalo, hlavne v prvom polčase.
Potom ma sralo správanie Talianov, ktorí začali robiť nezmysly. No jedno je isté, že Slováci prepisujú dejiny. Fakt pekný zápas. Hlavne pre Kucku, ale každý pridal ruku k dielu.
Ešte dodám, že konečne hráči a tréner nezostali len pri rečiach, ale aj konali. A mňa fakt doslova šokovali. Hovorili už pri predošlých zápasoch, že dajú do toho srdce a pod. No dnes do toho srdce fakt dali.
mountain píše:Gratulace na Slovensko. Nakonec se to vyvinulo tak, že stačilo na postup hrát dobře jen jeden zápas :) Pěkně!
Ale na druhou stranu, zítra jedu zrovna do Itálie a já tam s nima teďka nevydržím :D Ale můžou si za to sami.
Hlavně tam neříkej, že jsou Slovácí tvý bratři, dobře? :D
parada :clap:
už som si skoro volal sanitku...
:wawe:
Hamžíka budú mať v Neapole ešte radšej. :D
mam ozaj dost :oslava: tak len strucne pre dnesok

:taptap: :taptap: :taptap: :thumbsup2: :thumbsup2: :thumbsup2: :taptap: :taptap: :taptap:
co dodat, tu uz slova asi zbytocne, staci si to uzivat :yahoo:
Ten zapas sa musel pacit aj nestrannym divakom :good:
arek píše:Ten zapas sa musel pacit aj nestrannym divakom :good:
presne to sme spominali v hospudke :thumbsup: bez debatky jeden z NAJ zapasov zakladnej skupiny :yes:

a pred nasim vykonom smekaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :poklona2: :poklona2: :poklona2:
Obrázek
Voice of the fans
“This is a real shock. Even though Italy had been terrible in their previous games, I still expected them to pull a win out of the bag and qualify. Credit to Slovakia, though, they really deserved this win, they were just fantastic and I am so happy for them! This World Cup has been so interesting so far,” lutontown1988 (England).


Have your say
Slovakia’s reward for ousting the world champions is a Round of 16 date with the Netherlands. Can Vladimir Weiss’s team spring a surprise once more? -Obrázek

fifa.com
:fan: :fan: :fan: :fan: :fan:
288 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG