Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MS 2010 JAR

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Lukas33 píše: A ja som si dal zrovna včera od MS prestávku. :hroza:
Lukas, nevadi, uz tie zapasy budu len lepsie :good: aj teraz Srbsko - Nemecko dobry zapas po polcase :cool: sice tak trocha sa pricinil o to rozhodca, ktory kartuje skoro kazdy faul ale nevadi :) a ta radost Jovanovica po gole :clap: zimomriavky som mal a myslel na nasich, ze aj oni by mohli podobne prekvapko predviest :angel:
Stav 0:1 pre Srbsko by som rozhodne prekvapením nenazval. Priznám sa, že hoci v zápase s Ghanou sklamali na druhej strane stále s nimi počítam do štvrťfinále.
Veru. Súhlasím s begbeeem. Ja mám dokonca podané na Srbov...
tak zapas srbsko-nemecko bol :cool: skoro nic mu nechybalo, tycky, brvna, penalta, cervena karta.. :good: azda len viac golov chybalo.
v zapase slovinsko - usa, mozu slovinci bozkavat ruky tomu pseudorozhodcovi :grc: uz len pri gole na 3:2 si vymyslel faul a to neratam tie ostatne :hroza: ale inak to bol falsi pekny zapas
Prewiev MS na zajtra:
Holandsko - Japonsko X2 /2,94/ - HC 0:1 (X-/3,4/ 2-/2,80/) JPN da gol /1,85/
Ide o to ze Japonci budu hrat velmi pozorne v defenzive a su dost kreativny v utoku takze by to mohli v pohode aj vyhrat ale neskusit aspon to ze JPN da gol a X2 v takom kurze by bol hriech

Ghana - Austrália X2/1,86/ 2 /4,00/
Ide o to ze po katastrofalnom pristupe a vykone AUS v prvom zapase to budu chiet odcinit a v tomto zapase budu mat velku sancu ak by vyhrali tak by mal kazdy tim z tejto skupiny po 3 body a to by bolo velmi dramaticke. Ghana disponuje dobrymi hracmi no so Srbmi nepredviedli nic moc vykon a v podstate toto mi hovori ze by sa mohlo udiat mensie prekvapko.

Kamerun - Dánsko over 3.5 /5,00/
Ocakava sa skor opatrny zapas ale ja si myslim ze ak padne jeden tak potom padne viac golov a taka remiza 2-2 by tomu svedcala.

*kurzy: Bet-at-home

Tak GL ak budete tipovat MS
Sorry Deco, ale myslím si, že toto by bolo dosť o náhode ak by ti to vyšlo. Trošku si to s tými prekvapeniami prehnal..
Ja by som ani jeden zápas netipol tak ako ty. Dnes by mi vyšlo akurát Srbsko a Slovinsko..
No tých Angličanov som nečakal. Čo tí robia?
dnes to bola zo strany anglicka velka futbalova bieda. Po tom ako prisli na ihrisko W.-Phillips, Defoe a Crouch sa to zlepsilo, ale tie striedania prisli velmi neskoro. Zlyhal teda aj Capello. Celkovo to europskym top timom zatial nejako nejde (s vynimkou prveho zapasu nemecka). Zajtra tipujem, ze vyhraju, holandsko, ghana, dansko.
arek píše:dnes to bola zo strany anglicka velka futbalova bieda. Po tom ako prisli na ihrisko W.-Phillips, Defoe a Crouch sa to zlepsilo, ale tie striedania prisli velmi neskoro. Zlyhal teda aj Capello. Celkovo to europskym top timom zatial nejako nejde (s vynimkou prveho zapasu nemecka). Zajtra tipujem, ze vyhraju, holandsko, ghana, dansko.
Taktiež aj ja.
zmeskal som uz druhy zapas anglicanov, dufam ze ten treti nebude posledny :-O
V podaní Angličanov veľká bieda. Čakal som, že Alžírčanov sfúknu ešte v prvom polčase. Heskey bol úplne, ale úplne mimo. :thumbsdown: Nechápem prečo ho Capello v tom tíme tak chce. A ďalší útočník Crouch. Na to akých hráčov mal Capello na výber, nechápem prečo zobrali ich.
Zas až takých super útočníkov Anglicko nemá (vyjma Rooneyho samozrejme).
Croucha by som chcel ako útočníka v každom teame, je to ideálny striedajúci útočník. Dlhý ako týždeň pred výplatou, čiže vie spracovať a využiť dlhé nakopávané lopty do 16-ky.
Ak Oranjes v pohode zvládnu zápas so samurajmi tak ich zaradím k veľkým favoritom.
Ghana - Dánsko vyzerá zaujímavo.
Lukas33 píše:V podaní Angličanov veľká bieda. Čakal som, že Alžírčanov sfúknu ešte v prvom polčase. Heskey bol úplne, ale úplne mimo. :thumbsdown: Nechápem prečo ho Capello v tom tíme tak chce. A ďalší útočník Crouch. Na to akých hráčov mal Capello na výber, nechápem prečo zobrali ich.
Ja to hovorim uz dlhsie Heskey nema v time co robit a iked je z Aston Villy musim uznat, ze na reprezentaciu momentalne nema. Capello je sice dobry kouc ale pri nominacii povedal, ze dava doraz na aktualnu formu. Co tam potom preboha robi Carrick alebo Gerrard? Namiesto nich tam mohli byt ovela lepsi a rychlejsi hraci ako Ashley Young (Aston Villa) ci uz Bent, ten mal skvelu sezonu uviidime co bude snimi :ja_neviem:

http://www.premiership.cz/clanek-74689- ... stalo.html
Anglicania nikdy nemali poriadny stred pola. Volakedy mozno Gascoine ale tomu zas kvalitne drbalo v hlave.
debil píše:Anglicania nikdy nemali poriadny stred pola. Volakedy mozno Gascoine ale tomu zas kvalitne drbalo v hlave.
Beckham?
Uznávam tiež mal psychické problémy, ale vo svojej dobe patril medzi TOP 5 futbalistov...
Vzdy ked sa rozhodnem pozerat nejaky zapas tak je to bieda, inak tomu neje ani teraz :thumbsdown:
no zapas japonsko holandsko je nieco hrozne :hroza: japonci to uzavreli a holandania nevedia nic vymysliet :scare:
Jj, stálo to za prd. Japonci viditelně hráli na 0:0 (a tím pádem na 4 body a přiblížený postup), ale to jim nelze zazlívat. Nizozemci mají dost hráčů na to, aby si s tím poradili. Bohužel v záloze prakticky hrál akorát Sneijder. Van der Vaart absolutně neviditelný a zbytečný hráč, nechápu proč ten Elia nehraje v základu místo něho, hraje mnohem líp. To pak i Van Persie je skoro zbytečný, když za celý zápas nedostane jediný dobrý balón. Kuyt to samé. A pak už na hřišti nebyl nikdo vidět. Ještě docela ušel ten jejich kraj - Van der Wiel.
Zas na druhou stranu mají 6 bodů a to se počítá.
Pekná fotka. Dávam jej názov Say no racism...

Obrázek

Takto by som bol rád, aby to fungovalo v každej lige, na každom šampionáte a v každom zápase..
Ještě jedna věc mě dneska strašně štvala. A ne jenom dneska, obecně ve fotbale - Nizozemci x-krát za zápas dokopali 2-3 přihrávkama balón od soupeřovy šestnáctky až ke svojemu golmanovi. Toto neuvěřitelně zabíjí fotbal a nudí. Prostě od vápna série zpětných přihrávek až k vlastnímu brankáři. Hrůza, já být trenér tak tohle těm hráčům zakážu (samozřejmě až na situace, kdy to jinak nejde). Radši ať zkouší přejít 1 na 1 (zvlášť techničtí Nizozemci), když nejde dát přihrávka nikam dopředu, ať to má trochu spád než to takhle zabíjet. Nebo prostě vymyslet nějakou překvapivou přihrávku, netypickou, i za cenu risku ztráty míče.
Nevím, asi jsem ze zápasů Arsenalu zvyklý, že ti právě hrajou takto, že radši to tam zkusí nějakým dloubáčkem prostrčit, než to dokopat k vlastní bráně, ale tohle mě dneska fakt hodně štvalo.
to mountain: neni možný hrát jenom dopředu.... když ta situacie nemá zrovna dopředu východisko... je lepší to dát do zadu a začít od znova... než se zbytečně zbavit míče.... pořád tým udrží balon a může vymyslet něco jinýho lepšího ... kor v repre, když spolu hráči nejsou tak dobře sehraný jako ve svých klubech
Tak k MS sa vyjadrím aj ja. Od októbra sa na MS teším ako malý chlapec a po týždni mám všetko fuč. Fandím 2. tímom a výhry som sa ešte nedočkal. Novozelándský šok 30 sekúnd pred koncom a to čo hrá Francúzsko je urážka futbalu. A Domenech to je niečo nenormálne. Takže ja som zatiaľ veľmi sklamaný a keď už Francúzi idú zrejme domov tak aspoň naši by mohli spráskať PAR aj ITA. Veľmi by ma to potešilo.
Domenech sa pohádal aj s Anelkom...

Do médií presiakli informácie, že Anelka sa na trénerovu hrozbu, že ho v prípade neplnenia defenzívnych úloh vystrieda, osopil nevyberanými slovami.

"Ak naozaj zazneli výrazy, ktoré som počul, nemá Anelka na šampionáte viac čo hľadať," povedal Teinturier pre rozhlasovú stanicu France Info.



Podľa ruského serveru championat.ru mal Anelka použiť výrok "Choď do riti, ty zkurvysyn".
No, toto je len jeden z mnoha ďaľších problémov. Sám sebe sa čudujem akému idiotskému tímu už dlhé roky fandím. To mužstvo je jeden veľký bordel. K trénerovi a jeho taktike sa vyjadrovať nebudem. Každý určite o Domenechovi vie svoje. Mužstvo plné veľkých hviezd, ktoré sú arogantné a hrajú na svoje tričko a nie za reprezntáciu. Ak na nich na tréningu alebo zápasoch nakričíš, urazia sa. Pritom oni svojou tuposťou, neschopnosťou a debilitou urážajú celé Francúzsko. Ich arogantné správanie je vrchol na to aké výkony a výsledky podávajú. Na krku majú kvantum škandálov, mužstvo je kompletne rozhádané, na MS su neprávom, celkom oprávnene čelia obrovskej kritike celého národa, no ale popri tomto všetkom stále majú priestor ukázať svoje ego.
Pre niektorích je toto všetko smiešne, pre mňa ako fanúšika frustrujúce. Potrebuje sa to celé prečistiť, preto sa veľmi teším na éru Laurenta Blanca.
Wanic: já vím, že někdy to prostě nejde jinak zahrát, ale v tomhle zápase toho bylo hodně. Aby snad každý druhý útok týmu jako Nizozemsko končil u vlastního golmana mi prostě přišlo příliš.
288 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG