Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MS 2010 JAR

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

No Němci kombinovali pěkně to se jim nedá upřít a asi by nakonec tu Australii přehráli i tak... ale bohužel zápas hodně ovlivnil nejdříve Australský golman Schwarzer (to první byla pěkná střela, ale letělo to kousek vedle něj, podle mě to bylo chytatelný) a hlavně ten druhej gól de jenom jemu na vrub.... a potom taky poprví do hry znatelně zasáhli rozhodčí..... červená karta?? :thumbsdown:

pro Austrálii škoda, mohl to být zápas 0:0, 0:1... a v takovýhle zápasech stačí jedna povedená akce a mohli brát aspoň bod... no Schwarzer nepodržel, rozhodčí zařízli a máme tu první jasný výsledek :?
Ak aj vuvuzely zakážu zrejme až po prvom kole zápasov alebo po skončení skupín, predsa len všetci by mali mať rovnaké podmienky.

MS mi prídu zatiaľ nudné, samé nerozhodné výsledky a prvé na čo som sa tešil bolo ako srbskí bratia zničia tých černochov a ono to bolo zrovna naopak... Ach jaj...
Wanic píše:No Němci kombinovali pěkně to se jim nedá upřít a asi by nakonec tu Australii přehráli i tak... ale bohužel zápas hodně ovlivnil nejdříve Australský golman Schwarzer (to první byla pěkná střela, ale letělo to kousek vedle něj, podle mě to bylo chytatelný) a hlavně ten druhej gól de jenom jemu na vrub.... a potom taky poprví do hry znatelně zasáhli rozhodčí..... červená karta?? :thumbsdown:

pro Austrálii škoda, mohl to být zápas 0:0, 0:1... a v takovýhle zápasech stačí jedna povedená akce a mohli brát aspoň bod... no Schwarzer nepodržel, rozhodčí zařízli a máme tu první jasný výsledek :?
Nie tak celkom súhlasím Wanic. Tá Podolského strela šla vyše 100 km/h, a on po nej šiel jednou rukou. Nevravím, že bola nechytateľná, každopádne bola veľmi silná a určite súhlasíš, že s takou ranou máš starosti nech ide kamkoľvek na bránu. Pri druhom góle Klose veľa riskoval že do súboja šiel a brankár to podcenil, alebo sa zľakol, každopádne center to bol nádherný.
S červenou kartou súhlasím, jemu sa nahromadili zákroky a chvíľu pred tým faulom tiež pekne šlapákoval po členku. No na červenú to nebolo ani z ďaleka.

Nemci samozrejme vyhrali úplne zaslúžene. Šance si vedeli ľahko tvoriť a tak ako píšeš, že to mohlo (síce s veľkým prispením šťastia) skončiť 0:1, mohlo to skončiť aj 6:0 :smile03:
nezakazali ich :grc:
to bluesman: mno right... jenom bych ještě Australii nepodceňoval, protože zkrátka moc toho štěstíčka zatim neměli....

btw. co jsem zatim viděl, tak jsem docela zklamanej z výkonu golmanů.... co tři zápasy to nějaká chyba... :ja_neviem:

O Greenovi mluvit nemusim... dneska Paraguayec?? za tohle by mě seřvali i u nás v B třídě + ty jeho výkopy taky nic moc.... Schwarzer (co jsem měl možnost vidět tak za Fulham nechytal špatně... teďkon když už teda pominu tu první branku tak ta druhá stopro jeho)

Co jsem slyšel (ještě jsem to neviděl...kouknu na to až dneska ráno) tak Sorensen měl taky nějakou slabší chvilku (z které sice gól nepadl, ale prej střela z dálky do koše.. neudržel)... Alžírsko - Slovinsko jsem se doslechl, že ten gól golman taky mohl chytat, ale to jsem neviděl, takže nevim....

btw. ani se mi moc nelíbil ten golman (a teď doufam, že to říkam správně [že to nebyl golman JARu] protože si ten zápas za boha nemůžu vybavit) Mexika nebyl taky nic moc.... what happened? je Mistorvství Světa ne?

Neni to trochu moc chyb na první 3 dny MS? Dobrý golman je základ každého týmu... letos to tak moc nevypadá.... alespoň že "kočka" zatim zachraňuje golmanům pověst..... Messiho vychytal zkušeně, proti Heinzeho hlavičce by byl bezmocnej asi každej....
Ta lopta prilis skace. ta kopa brankarskych kiksov by s tym mohla suvisiet.
Dnes uvidíme snáď v bráne Muchu, tak si myslím, že toto bude prvý brankár bez kiksov. :frajer2:
yzy19 píše:Dnes uvidíme snáď v bráne Muchu, tak si myslím, že toto bude prvý brankár bez kiksov. :frajer2:
To by bol len Laco Molnár.
Zápas Itálie-Paragvaj byla taková nuda, že jsem nakonec přepl na Eurosport2, kde bylo juniorské rugby, které mělo mnohem větší šťávu! Hrozná bída! :thumbsdown:
Tenhle šampionát se rozhodně nesmazatelně zapíše do dějin a moc pozitivních zápisů to asi nebude. Dokonce bych si tipl, že na nejlepšího střelce nebude tentokrát zapotřebí ani těch ubohých 5 Kloseho gólů z minulého MS. Silně mi to připomíná EURO 92, na to se také koukat nedalo, aspoň ty Dánové to tehdy trochu oživili...

Sice to troubení příliš nevnímám, ale je pravda, že díky vuvuzelám nelze hráče za jejich tristní a opatrný přístup ani vypískat, jak trefně poznamenali na jednom článku na efotbalu.
Už od začiatku tvrdím, že tieto MS sú nejaké jalové, nudné a nemajú náboj nejakého extra favorita.
Brazília jasný favorit rozhodne nie je, Argentína by aj bola keby ju netrénoval Maradonna, Oranjes a španieli síce formu majú ale všetci vieme ako sa im darí na vrcholných podujatiach, Taliani sú prestarnutí a Angličania sú nemastní neslaní so slabými brankármi. Zabudol som ešte na niekoho? Jaj, Francúzi a Nemci... ehm, škoda reči.
Naopak celkom by ma potešilo keby vystrelilo niekam do semi alebo finále Pobrežie Slonoviny, či Srbsko alebo Portugalci...
Jednoducho nejaký ten tím z druhej vlny.
vy viete len papulovať :thumbsdown:
onicom MS nech ich zrusia ziadne goly nic bieda velka :verysad: :verysad: :? :D
trapný ste už stým,chcel by som videť vás čo by ste ukázali,keď ste taký dobrý a múdrí čo ste tam neni? :ja_neviem:
skoda dnes toho golu, predsa len MS su len raz za 4 roky (v nasom pripade za XY :D ) a takto stratit dolezitu vyhru :-( no neva, musime porazit Paraguay :? (to je podla mna favorit skupiny) alebo Talianov, a tych dame :D Hamsik rozhodne, proste to tak bude, toto bolo dane uz pri vzniku vesmiru, ze to tak bude :slovakia2:
ta remiza je z hladiska postupovej matimatiky prakticky rovnocenna vitazstvu 1:0

aj keby sme to boli udrzali, na postup dalej by sme potrebovali (pri predpokladanych vyhrach PAR a ITA s NZ) minimalne jeden zo zvysnych 2 zapasov vyhrat

no a presne to potrebujeme na postup aj teraz - vyhrat jeden zo zvysnych 2 zapasov. ak to dokazeme tak mame postup prakticky isty - ci uz by sme porazili paraguaj alebo talianov, mali by sme s nimi rovnako 4 body a lepsi vzajomny zapas by nas posuval na postupove 2. miesto v tabulke

ak nedokazeme porazit paraguaj alebo taliansko tak by sme zo skupiny nepostupili ani v pripade ze by sme vcera boli to vitazstvo udrzali
petrik píše:ta remiza je z hladiska postupovej matimatiky prakticky rovnocenna vitazstvu 1:0

aj keby sme to boli udrzali, na postup dalej by sme potrebovali (pri predpokladanych vyhrach PAR a ITA s NZ) minimalne jeden zo zvysnych 2 zapasov vyhrat

no a presne to potrebujeme na postup aj teraz - vyhrat jeden zo zvysnych 2 zapasov. ak to dokazeme tak mame postup prakticky isty - ci uz by sme porazili paraguaj alebo talianov, mali by sme s nimi rovnako 4 body a lepsi vzajomny zapas by nas posuval na postupove 2. miesto v tabulke

ak nedokazeme porazit paraguaj alebo taliansko tak by sme zo skupiny nepostupili ani v pripade ze by sme vcera boli to vitazstvo udrzali
Len škoda že druhým kritériom po počte bodov je skóre a nie vzájomný zápas.
begbeee píše:
petrik píše:ta remiza je z hladiska postupovej matimatiky prakticky rovnocenna vitazstvu 1:0

aj keby sme to boli udrzali, na postup dalej by sme potrebovali (pri predpokladanych vyhrach PAR a ITA s NZ) minimalne jeden zo zvysnych 2 zapasov vyhrat

no a presne to potrebujeme na postup aj teraz - vyhrat jeden zo zvysnych 2 zapasov. ak to dokazeme tak mame postup prakticky isty - ci uz by sme porazili paraguaj alebo talianov, mali by sme s nimi rovnako 4 body a lepsi vzajomny zapas by nas posuval na postupove 2. miesto v tabulke

ak nedokazeme porazit paraguaj alebo taliansko tak by sme zo skupiny nepostupili ani v pripade ze by sme vcera boli to vitazstvo udrzali
Len škoda že druhým kritériom po počte bodov je skóre a nie vzájomný zápas.
isty si si?
priznam sa ze som to nezistoval, bral som to ako samozrejmost ze pri rovnosti bodov v prvom rade rozhoduje vzajomny zapas... zda sa mi to byt ovela viac fair ako skore :P
In all group tournaments, three points are awarded for a win, one for a draw, and none for a loss. FIFA has set the order of the tie-breakers for teams that finish level on points:
1. goal difference in all group matches
2. greater number of goals scored in all group matches
Where teams are still not able to be separated, the following tie-breakers are used:
3. greater number of points obtained in matches between the tied teams
4. goal difference in matches between the tied teams
5. greater number of goals scored in matches between the tied teams

Tebou spomínaná záležitosť je až tretia v poradí, čiže tvoje kalkulácie stoja na vode.
Nehovorím, že postúpiť nemôžeme, ale bez výhry nad Talianskom alebo Paraguayom to asi nepôjde aj to budeme musieť tŕpnuť o skóre.

Podľa mňa je viac menej koniec našim MS už po prvom zápase. Škoda. Ale fandiť treba ďalej ;-)
BZZZZZZZZ BZZZZZZ BZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ BZZZZZZZZZZZZZZ BZZZZZZZZZZ!!!!!

:buch: :buch: :buch: Ať si ty vuvuzely strčej dopr*ele!!! To se nedá poslouchat, kur*adrát!!! To je konec fotbalové atmosféry!!!

BZZZZZZZZZZZ BZZZZZZZZZZZZZ BZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ BZZZZZZZ BZZZZZZZZ!!!!!
Cartman píše:BZZZZZZZZ BZZZZZZ BZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ BZZZZZZZZZZZZZZ BZZZZZZZZZZ!!!!!

:buch: :buch: :buch: Ať si ty vuvuzely strčej dopr*ele!!! To se nedá poslouchat, kur*adrát!!! To je konec fotbalové atmosféry!!!

BZZZZZZZZZZZ BZZZZZZZZZZZZZ BZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ BZZZZZZZ BZZZZZZZZ!!!!!
Niektorí ťa už poslúchli.
Obrázek
begbeee píše:In all group tournaments, three points are awarded for a win, one for a draw, and none for a loss. FIFA has set the order of the tie-breakers for teams that finish level on points:
1. goal difference in all group matches
2. greater number of goals scored in all group matches
Where teams are still not able to be separated, the following tie-breakers are used:
3. greater number of points obtained in matches between the tied teams
4. goal difference in matches between the tied teams
5. greater number of goals scored in matches between the tied teams

Tebou spomínaná záležitosť je až tretia v poradí, čiže tvoje kalkulácie stoja na vode.
Nehovorím, že postúpiť nemôžeme, ale bez výhry nad Talianskom alebo Paraguayom to asi nepôjde aj to budeme musieť tŕpnuť o skóre.

Podľa mňa je viac menej koniec našim MS už po prvom zápase. Škoda. Ale fandiť treba ďalej ;-)
uff uff - teraz som viac nasraty na to vcerajsie vyrovnanie ako som bol vcera po zapase :P

takze taketo mame postupove moznosti (za predpokladu ze NZ oba svoje zvysne zapasy prehra):
- ak prehrame s PAR - musime porazit talianov takym rozdielom aby sme mali od nich lepsie celkove skore :hroza:
- ak remizujeme s PAR - musime akokolvek porazit talianov (v pripade ze NZ remizuje s PAR tak by aj nam s talianmi stacila remiza, ale s vyssim skore ako NZ-PAR) :roll:
- ak porazime PAR - potrebujeme neprehrat s TAL, v pripade prehry bude zalezat na vysledku aj skore zapasu NZ-PAR :?

cize suma sumarum: 4 body z poslednych 2 zapasov nas naisto posuvaju dalej, 3 body len za urcitych okolnosti, 2 body nam pomozu len v maximalne nepravdepodobnom pripade ze vsetky zapasy skupiny skoncia remizami a my budeme mat vyssie skore...

o kolko lepsie by to bolo keby sa bral ako rozhodujuci vzajomny zapas? stacilo by nam akokolvek vyhrat jeden z 2 zapasov... :-(

aktualne vidim nase sance na postup / nepostup zo skupiny cca 10% vs. 90% a aj to som este mozno optimista
begbeee píše:Niektorí ťa už poslúchli.
Obrázek
:lol: :lol: :lol:

ja osobne som z doterajsieho pribehu sampionatu sklamany :thumbsdown: neaktraktivna hra, ktora je vsak vzhladom k dôlezitosti uvodnych zapasov ako tak ospravedlnitelna, no tie vysledky 0:0, 0:1, 1:1 :hroza: osobne mam rad, ak zakopne favorit, ako tomu bolo napr. dnes v pripade toreadorov :scare:


nepricetne trubkanie, to je kapitola sama o sebe...na Africkom pohari sa aspon spievalo, bubnovalo do rytmu, mne osobne sa to celkom ratalo, ale tote trubky :hroza:

k nasim....ked sme u mna doma sledovali džubalu :D ktora sa kotulala do nasej brany, na par sekund sme onemeli....a pak bez zbytocnych reci a rozlucky sa pobral kazdy svojou cestou :rozlucka: co uz, stalo sa, treba dvihnut hlavy a pokusit sa o maly zazrak..v ktory ja uprimne moc neverim :ja_neviem: nic to, hadam tie zvysne 2 matche budu stat za to :thumbsup:
zacinaju nam druhe zapasy a uruguay konecne dokazal strelit viac golov :good: (ak neratame nemcov, ktori boli na rozdiel od inych na loptu zvyknuti z domacej sutaze), takze snad sa uz hraci s loptou zoznamili a budeme tych nepresnych striel a centrov vidiet cim dalej tym menej :clap:
begbeee píše:In all group tournaments, three points are awarded for a win, one for a draw, and none for a loss. FIFA has set the order of the tie-breakers for teams that finish level on points:
1. goal difference in all group matches
2. greater number of goals scored in all group matches
Where teams are still not able to be separated, the following tie-breakers are used:
3. greater number of points obtained in matches between the tied teams
4. goal difference in matches between the tied teams
5. greater number of goals scored in matches between the tied teams

Tebou spomínaná záležitosť je až tretia v poradí, čiže tvoje kalkulácie stoja na vode.
Nehovorím, že postúpiť nemôžeme, ale bez výhry nad Talianskom alebo Paraguayom to asi nepôjde aj to budeme musieť tŕpnuť o skóre.

Podľa mňa je viac menej koniec našim MS už po prvom zápase. Škoda. Ale fandiť treba ďalej ;-)

Sestak: "My potrebujeme vyhrať jeden zápas. A to by bolo rovnaké, aj keď by sme mali tri body zo zápasu s Novým Zélandom. Určite nás škrie, že sa nám nepodarilo zvíťaziť. Atmosféra u ľudí je iná, ako keby sme udržali výsledok 1:0. Z môjho pohľadu sa však skutočne nič nemení," vyhlásil deň po dueli s "All Whites" útočník nemeckého Bochumu.
:hmm: tak ako?
288 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES