Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MS 2010 JAR

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

:hroza: :hroza: :hroza:

ObrázekObrázek
Chtějí mít ve fotbale lidský faktor, tak tady ho mají :!: :!: :!:

Jinak Němci vyhráli zaslouženě...Byli bez diskuze lepším týmem a vítěztví jim náleží právem...Mají šanci dojít hodně daleko...
Od čeho jsou na hřišti čároví rozhodčí :thumbsdown: :thumbsdown: Kdyby Anglie vyrovnala na 2:2, mohl to být úplně jinej zápas..... :thumbsdown: :thumbsdown: Doufam, že to alespoň bude mít nějakou dohru... protože tohle by se nemělo stávat ani v krajský soutěži, natož na MS :hroza: :hroza:
dneska rozhodcom ide, argentine uznali gol z jasneho ofsajdu
arek píše:dneska rozhodcom ide, argentine uznali gol z jasneho ofsajdu
mam dost, v oboch pripadoch ide o neskutocne a nechutne ovplyvnenie vysledku, resp. zapasu :thumbsdown:
Inak FIFA už hned hodinu po zápase mala konferenciu o tomto a rozhodli mám pocit o tom že VIDEOZÁZNAM NEBUDE ani v dalších zápasoch ... :beee:
cepi píše::hroza: :hroza: :hroza:

ObrázekObrázek
presne takýto gól dal v sobotu kamoš, ani on, ani brankár to nevideli, len ja ako obranca hej a športovo som to priznal, hoci ma skoro spoluhráči zabili :) ale teraz späť ku skutočnému futbalu...gól mal byť, ale Nemci si zaslúžili vyhrať, ja to beriem ako pomstu za 1966, lebo tam gól nebol a uznali ho, ten nemecký prvý gól určite nebol z ofsajdu, bol to výkop brankára
no nemci si mozno zasluzili vyhrat za prvych 35 minut, potom prebrali iniciativu anglicania, dali gol, potom to doje*ali rozhodcovia a uz sa neda hovorit o ziadnych zasluzenych goloch kedze anglicania museli otvorit obranu.
ten postranny tam bol hadam na ko*ot :bitka3: :bitka3: :bitka3:
a pri zapase argentiny sa dalsi predviedli :bitka3: :bitka3:
ale je to skoda ze anglicania nepostupili, este vacsia skoda ze kvoli je*nutym rozhodcom
j0man píše: ten nemecký prvý gól určite nebol z ofsajdu, bol to výkop brankára
No docela jsem se smál, když Čapek říkal, že to byl asi ofsajd.... :D komentuje to už jak dlouho a neví, že z autu bejt ofsajd nemůže :lol2:
Angličania sú márni, myslím si, že by bolo neprávom, ak by postúpili ďalej. Majú veľké mená v tíme, ale hrajú ho*no...
švolco píše:no nemci si mozno zasluzili vyhrat za prvych 35 minut, potom prebrali iniciativu anglicania, dali gol, potom to doje*ali rozhodcovia a uz sa neda hovorit o ziadnych zasluzenych goloch kedze anglicania museli otvorit obranu.
THIS.
To nie je výkon to je poj***ný rozhodca. 2-1 a dáš regulérny gól na 2-2. Následne vývoj zápasu vedie k úsiliu vyrovnať a k otváraniu zadných vrátok, čo Nemci využili. Samozrejme, že potom nastáva frustrácia a zlý výkon.
To, že ide o rovnakého poj***ného rozhodcu, ktorý odpílil aj Srbov, tým, že neodpískal penaltu po taktiež evidentnej ruke Australána nejdem ani dodávať.
Výkony rozhodcov na tomto šampionáte palec dole.
Rozhodca sa napríklad negatívne vložil aj do zápasu Chile - Švajč, ktorý by taktiež vyzeral inak nebyť neexistujúcej červenej karty pre švajčiara.

Samozrejme, že potom to vyzerá, že nemci postúpili "zaslúžene po dobrom výkone"...
Keď góly dávali angláni, ich hra vyzerala viac ako dobre.

BTW: Vôbec nefandím angličanom.
Ja uz nemam moc, komu fandit. Anglie a Francie vypadla, takze ted nevim no , asi budu drzet palce spanelum :D ..Jsem rad, ze konecne se zacina hrat dobry fotbal a ze padaji goly, uz bylo na case. Zapas anglie-nemecko nejlepsi zapas na mistrovstvi, rozhodne jsem si ho cely uzil. Skoda toho neuznaneho golu, vsechno by bylo jinak ,protoze by anglicane byli neskutecne nakopli.
Tak mě vypadlo jako Mexiko, tak i Anglie. Vše podle očekávání :) Anglie mi líto není, celý turnaj hráli na pytel a zasluženě jedou domů. Jen doufám, že to odnese ten italský betonář. Pravda ale je, že když u týmu nebyl Eriksson nebo nyní Capello, tak se v posledních letech Anglie buď vůbec na nějaký turnaj nedostala, případně pak vypadla hned ve skupině. Výjimkou bylo jen domácí EURO v 96 a pak MS ve Francii. Takže problém bude spíš v hráčském materiálu.

Líto je mi ovšem Mexika, každý šampionát patří mezi nejsympatičtější týmy, v rámci možností hrají i dost atraktivně. Rozhodčí by za ten první gól zasloužili nafackovat. Objektivně Mexiko moc šancí proti Argentině nemělo a ještě je takhle zaříznout. Pochopím ofsajdy v rámci decimetrů, ale tohle?

Takže dnes fandit Slovákům, jestli se jim povede zopakovat zázrak ze zápasu s Itálií a jinak budu fandit pouze kterémukoliv jihoamerickému týmu. Nicméně i Němcům se dá kupodivu fandit, všichni ti "nepůvodní Němci" přinesli určitou lehkost a kreativitu, tedy to co těm jinak úspěšným buldokům vždy chybělo.
sidney77 píše:Tak mě vypadlo jako Mexiko, tak i Anglie. Vše podle očekávání :) Anglie mi líto není, celý turnaj hráli na pytel a zasluženě jedou domů. Jen doufám, že to odnese ten italský betonář. Pravda ale je, že když u týmu nebyl Eriksson nebo nyní Capello, tak se v posledních letech Anglie buď vůbec na nějaký turnaj nedostala, případně pak vypadla hned ve skupině. Výjimkou bylo jen domácí EURO v 96 a pak MS ve Francii. Takže problém bude spíš v hráčském materiálu.

Líto je mi ovšem Mexika, každý šampionát patří mezi nejsympatičtější týmy, v rámci možností hrají i dost atraktivně. Rozhodčí by za ten první gól zasloužili nafackovat. Objektivně Mexiko moc šancí proti Argentině nemělo a ještě je takhle zaříznout. Pochopím ofsajdy v rámci decimetrů, ale tohle?
Plačeš na výkonom rozhodcu v zápase ARG-MEX, ale ten v zápase ENG-DEU ani nespomenieš. Jedna vec je čo si zaslúžili a príčiny, ale Nemci pre nich boli hrateľní pokiaľ ich neodpílil rozhodca.

Ešte niekto použije slovo "nezaslúžený" v spojení s Anglickom prípadne "zaslúžený" v spojení s Nemeckom a rozbijem monitor :hroza:
Firemný samozrejme. :yes:
:D Tak o gólu Anglie jsem se nezmiňoval, protože je toho tady plná stránka a nechtěl jsem opakovat to, co už je tady napsáno. Samozřejmě že za stavu 2-2 by to bylo úplně o něčem jiném. Ale Anglie prostě byla na turnaji až na pár desítek minut se Slovinskem a 10 minut prvního poločasu s Německem bídná, to je prostě fakt. To slovičko "zaslouženě" tam mám zbytečně, to uznávám.
Slovakia - Kenako......it's Time!
Chceme vidiet vykon za ktory sa nebudeme hanbit nech to skonci akokolvek!
SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO SLOVENSKO :groupwave: :groupwave: :groupwave:
________
pardon, nehajte mi to tu
It´s time for Slovakia.
4:1 pre Slovensko. Holanďanom nesadne náš štýl hry.. Aj keď hovorím kktinu, ale mohlo by to výjsť. :D
tak dakujem nasim futbalistom, bol to super pocit prezivat MS s nasou ucastou a dufam ze sa toho niekedy este dozijem :good:
aj ked pri nasej novej generacii by sme nemali bat obavy :good:
ucastou v osemfinale nasi futbalisti navyse predcili cechov, ktori sa na MS dostali tiez len raz a to skoncili v skupine, je vyborne ze najlepsi a najoblubenejsi sport na svete sa zacal hrat na urovni uz aj u nas a futbalisti dosiahli bezpochyby najvacsi sportovy uspech v kratkej slovenskej historii :wawe:
este raz DAKUJEM CHLAPCI :wawe: :wawe:
No tuto v Senci vyrastajú fakt v pohode futbalisti a keď sa organizujú rôzne WORLD CUPY, že sem prídu tímu z celého sveta, tak zvyknú 95-ky, či 96-ky povyhrávať, tzn. moji rovesníci. V tom ideme dobrým smerom.

A čo sa týka MS, tak táto prehra hrozne bolí, lebo sme na to mali. Nevedel som, čo mám skôr robiť, keď Vittek nedal gól z veľkej šance a ďalší. Potom, asi v 87 minúte som išiel dať žrať psom, lebo som to nevydržal a nechcel som vidieť prehru. Aspoňže Robo potvrdil svoj strelecký potenciál.
Ja osobne nie som až tak spokojný. Ten zápas s Talianskom bol neuveriteľný, asi najlepší v mojom živote, ale Slovákov som tipoval o kolo ďalej. A veru sme mali na to. Ináč chalanom ďakujem.
Pro mě je MS zatím obrovské sklamání, většina zápasů nuda nebo totálně sprasených od rozhočích. Fotbalové velmoci hrají nějak podivně, jestli tohle je ukázka nejlepšího fotbalu, tak je fotbal oproti hokeji naprosto nudný sport. Jinak dneska jsem bral vítězství NED jako samozřejmnost ( i proto že jsou mojí nr.1) nedalo se počítat, že NED zápas proserou jako Italie a dva zázraky za sebou to už by bylo asi scifi, ale na druhou stranu na tomto MS je možné vše, tady se rozdíly mezi silnými a slabými stírají, asi na tom míči fakt něco bude....
Ja taktiež ďakuje chlapcom.Dokázali sme to,čo málokto čakal. :slovakia2:
cepi píše::hroza: :hroza: :hroza:

ObrázekObrázek
Obrázek
A teraz tu našu!
288 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS