Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MS 2010 JAR

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

najvacsi podiel na uspechu ma mucha co vsetko pochytal tak klobuk dolu fakt a este vittek nebyt muchu tak to isto nevyhrame lebo stale robili v obrane tie iste chyby hlavne po lavej strane
sopko :hroza: hrali sme proti talianom.........a nasi podla mna odohrali NAJ zapas vo svojej futbalovej historii :yes: cely, kompletne cely tim predviedol vykon, ktory musel ulahodit aj nestrannemu divakovi....ta atmosfera v hospudke brutaaal :scare: :D no kuva uz sa nevieme dockat pondelka :oslava: :fan: :slovakia2:

Obrázek
Najväčší športový úspech Slovenska v histórii.
Prepáčt, ale medaile z vodného slalomu alebo biatlonu, prípadne majstrovstvá sveta v regionálnom severskom športe sa nechytajú na udalosť, ktorú sledujú 2 miliardy ľudí.
begbeee píše:Najväčší športový úspech Slovenska v histórii.
Prepáčt, ale medaile z vodného slalomu alebo biatlonu, prípadne majstrovstvá sveta v regionálnom severskom športe sa nechytajú na udalosť, ktorú sledujú 2 miliardy ľudí.
tak je, nie je o com, futbalove MS su fenomenom....staci sa mrknut na francuzov, kde sa do toho zacal miesat aj samotny prezident...takuto reklamu sme si vysledkom ale aj vykonom spravili, ze konec cisty :D nedufal som, ze este niekedy zazijem podobnu hospudkovu atmosferu, aka sa riesila pocas tych uspesnych MS v hokeji...a hla :) je to proste parada, vdaka pani :good:
Dokázali nemožné. Podali fenomenálny výkon, určite najlepší v histórii samostatného Slovenska. A na to, aby ste dokázali niečo také, nemôžete mať v zostave žiadnu slabinu. Pred zápasom žiadali fanúšikovia od mužstva, nech bojuje a ukáže srdce. V takom prípade by im odpustili aj prehru. Tím však ukázal, že má aj na viac, ako boj. Ukázal, že má kvalitu potrebnú nato, aby zdolal šampióna a všetci môžeme pred ním zložiť klobúk. Gratulujeme, bolo to fenomenálne.

Mali srdce a odvahu. Hrali s rozumom a obrovskou obetavosťou. Urobili tentoraz všetko, čo sľubili a čo od nich ich tréner očakával. Lepšie si u svojich fanúšikov ani nemohli vyžehliť rozpačité výkony proti Novému Zélandu a Paraguaju. Hneď prvé víťazstvo, ktoré si pripísali na svetovom šampionáte, znamenalo najväčšiu senzáciu v doterajšom priebehu turnaja.

Slovenskí reprezentanti odviedli najlepší výkon po rozdelení Československa a aj výsledok, ktorí dosiahli, má najvyššiu cenu. Strelili Talianom tri góly, čo sa na majstrovstvách sveta naposledy podarilo veľkej Brazílii na čele s Pelém pred štyridsiatimi rokmi, keď získala titul. Juhoamerický tím vtedy zdolal svojho finálového súpera 4:1.

V Ellis Parku sa ocitli Slováci v najvyššom bode svojej doterajšej kariéry. Po triumfe nahodili bobríka mlčania a bez jediného slova prešli po stretnutí mixzónou. Škoda, že sa so svojimi fanúšikmi nepodelili o svoju veľkú radosť. Tento úspech patril nepochybne najmä im...
:good:

"It would be nice to see their result celebrated... they'll come back as champions," Mr Key said.

"They are a team that are going to come back to New Zealand as heroes, in my view. It was always going to be a Herculean task to get through; in the end they didn't quite make it on points but a result nevertheless that we can all be proud of."


(from nzherald.co.nz)
begbeee píše:Najväčší športový úspech Slovenska v histórii.
Prepáčt, ale medaile z vodného slalomu alebo biatlonu, prípadne majstrovstvá sveta v regionálnom severskom športe sa nechytajú na udalosť, ktorú sledujú 2 miliardy ľudí.
:yes: :yes: :yes:
begbeee píše:Najväčší športový úspech Slovenska v histórii.
Prepáčt, ale medaile z vodného slalomu alebo biatlonu, prípadne majstrovstvá sveta v regionálnom severskom športe sa nechytajú na udalosť, ktorú sledujú 2 miliardy ľudí.
ako pre koho ale pre mna urcite nie
sopko píše:
begbeee píše:Najväčší športový úspech Slovenska v histórii.
Prepáčt, ale medaile z vodného slalomu alebo biatlonu, prípadne majstrovstvá sveta v regionálnom severskom športe sa nechytajú na udalosť, ktorú sledujú 2 miliardy ľudí.
ako pre koho ale pre mna urcite nie
Raz keď budeš cestovať po svete pochopíš. A nebudeš musieť Dánovi (!) alebo Hoľanďanovi vysvetlovať čo je hokej, ako sa to stalo mne.
begbeee píše:
sopko píše:
begbeee píše:Najväčší športový úspech Slovenska v histórii.
Prepáčt, ale medaile z vodného slalomu alebo biatlonu, prípadne majstrovstvá sveta v regionálnom severskom športe sa nechytajú na udalosť, ktorú sledujú 2 miliardy ľudí.
ako pre koho ale pre mna urcite nie
Raz keď budeš cestovať po svete pochopíš. A nebudeš musieť Dánovi (!) alebo Hoľanďanovi vysvetlovať čo je hokej, ako sa to stalo mne.
tak to musel byt nejaky divny dan , a nebolo to naopak :lol2: :lol2: nasi sa maju este co ucit od danov :lol2: :lol2:
KONEČNE sme sa odvážili hrať dopredu , konečne bojovali ako im len sily stačili a hneď je to vidieť aj na výsledku.
Možno to nie je úplne objektívne ale podla mna zatial NAJLEPŠÍ ZÁPAS na MS.
Taliani robili veľké chyby a hlavne pri našom prvom góle spravili dosť velkú blbosť keď hrali cez stred tesne pred ich šestnástkou a to mali na stranach volných hráčov a naši to skvele dokázali využiť :good: ak takto budeme hrať proti Holandanom verím , verím v postup do TOP8 a možno som aj rád že hráme s Holandanmi a nie Japoncami :ja_neviem: , Holandanom sa v Play-off nedarí a myslím že naši majú na to , aby to využili , hlavne nehrať ako s Paraguayom :scare: ...

Naši naj hráči s Talianskom : Škrtel a Vittek naopak možno sa tu teraz do mna pustíte ale Hamšík sa mi moc nepáčil aj napriek dokonalej prihrávke na 2.gól , Mucha to iste. stále je to pre mna hrdina , ten čo nás do Afriki dostal ale včera napriek pár dobrým zákrokom to mohlo byť aj lepšie ... 2.gól bol moc vybehnutý s padákom nerátal ale aj ten sa dal chytiť a pri rohoch som stále pozeral že kde je Mucha a napokon ho vidím na čiare ako sa pozerá na loptu mali sme štastie že sa nikto nedostal k zakončeniu ... no aj týto dvaja zahrali dobre ,boli jednoducho slabší z tých lepších !

SLOVENSKO DO TOHO
Ano, lední hokej je v porovnání s fotbalem naprostý trpaslík, avšak to je právě jeden z důvodů proč mám hokej raději...Fotbal dávno přesáhl hranice sportu a to takovým způsobem, až je to směšný...Je to tvrdý byznys v kterém lítají nepředstavitelný prachy a jak dobře víme - prachy=špína...Glorifikace fotbalu se někdy vymyká zdravemu rozumu... :)
Chabal píše:Ano, lední hokej je v porovnání s fotbalem naprostý trpaslík, avšak to je právě jeden z důvodů proč mám hokej raději...Fotbal dávno přesáhl hranice sportu a to takovým způsobem, až je to směšný...Je to tvrdý byznys v kterém lítají nepředstavitelný prachy a jak dobře víme - prachy=špína...Glorifikace fotbalu se někdy vymyká zdravemu rozumu... :)
uz ziadny sport neni pomaly cisty a v nhl sa tocia tiez take iste prachy ako vo futbale nevidim v tom rozdiel
begbeee píše:
sopko píše:
begbeee píše:Najväčší športový úspech Slovenska v histórii.
Prepáčt, ale medaile z vodného slalomu alebo biatlonu, prípadne majstrovstvá sveta v regionálnom severskom športe sa nechytajú na udalosť, ktorú sledujú 2 miliardy ľudí.
ako pre koho ale pre mna urcite nie
Raz keď budeš cestovať po svete pochopíš. A nebudeš musieť Dánovi (!) alebo Hoľanďanovi vysvetlovať čo je hokej, ako sa to stalo mne.
No s tymto suhlasim..dokonca aj v USA sa o futbal velmi zaujimaju, a nielen preto, ze ich reprezentacia postupila dalej. Sleduju aj ine zapasy (teda v ramci moznosti, ako im to umozni casovy posun). Vcera som sa dokonca bavil s jednym policajtom o nasej reprezentacii ( sledoval zapas s Talianskom).
sopko píše:
begbeee píše:Najväčší športový úspech Slovenska v histórii.
Prepáčt, ale medaile z vodného slalomu alebo biatlonu, prípadne majstrovstvá sveta v regionálnom severskom športe sa nechytajú na udalosť, ktorú sledujú 2 miliardy ľudí.
ako pre koho ale pre mna urcite nie
Verím že si schopný napísať po finálovom zápase MS vo futbale Slovensko 5:0 Argentína - "len sa moc netešte , keby niet Poliaka ktorý si dal vlastný ani sa tam nedostaneme" :D
http://www.fifa.com/worldcup/matches/kostage.html

je to krasny pocit vidiet Slovensko v pavuku :)
švolco píše:http://www.fifa.com/worldcup/matches/kostage.html

je to krasny pocit vidiet Slovensko v pavuku :)
:lol: :lol: :lol:
sopko píše:
Chabal píše:Ano, lední hokej je v porovnání s fotbalem naprostý trpaslík, avšak to je právě jeden z důvodů proč mám hokej raději...Fotbal dávno přesáhl hranice sportu a to takovým způsobem, až je to směšný...Je to tvrdý byznys v kterém lítají nepředstavitelný prachy a jak dobře víme - prachy=špína...Glorifikace fotbalu se někdy vymyká zdravemu rozumu... :)
uz ziadny sport neni pomaly cisty a v nhl sa tocia tiez take iste prachy ako vo futbale nevidim v tom rozdiel
Ano jistě, ale určitě se shodneme že čím více peněz, tím více špíny, že? Ale o to mi ani nešlo, spíše jsem se chtěl pozastavit nad tou směšnou glorifikací fotbalu! Když se samotná anglická královna zajímá o to, co že to má Beckham s kolenem, to už je vážně trochu moc! A takových případů, ještě pitomnějších, jsou tisíce! :D
Ako tipujete?
Sobota 26. júna:
Uruguaj - Kórejská republika (Port Elizabeth, 16.00 h)
USA - Ghana (Rustenburg, 20.30 h)
Nedeľa 27. júna:
Nemecko - Anglicko (Bloemfontein, 16.00 h)
Argentína - Mexiko (Johannesburg/Soccer City, 20.30 h)
Pondelok 28. júna:
Holandsko - Slovensko (Durban,16.00 h)
Brazília - Čile (Johannesburg/Ellis Park, 20.30 h)
Utorok 29. júna:
Paraguaj - Japonsko (Pretória, 16.00 h)
Španielsko - Portugalsko (Kapské Mesto, 20.30 h)
URU-KOR 2:1
USA-GHA 0:1
GER-ENG 2:1
ARG-MEX 3:1
NL-SVK 2:0
BRA-CHI 2:3
PAR-JPN 1:0
SPA-POR 2:1
Chabal píše:URU-KOR 2:1
USA-GHA 0:1
GER-ENG 2:1
ARG-MEX 3:1
NIZ-SLV 2:0
BRA-CHI 2:3
PAR-JPN 1:0
SPA-POR 2:1
zaujimalo by ma, ze ktora krajina ma skratku SLV :hroza: :hroza: :hroza: Pokial sa nemylim, tak Slovensko ma SVK.
Ivan píše:
Chabal píše:URU-KOR 2:1
USA-GHA 0:1
GER-ENG 2:1
ARG-MEX 3:1
NIZ-SLV 2:0
BRA-CHI 2:3
PAR-JPN 1:0
SPA-POR 2:1
zaujimalo by ma, ze ktora krajina ma skratku SLV :hroza: :hroza: :hroza: Pokial sa nemylim, tak Slovensko ma SVK.
a NIZ :lol: :hroza:
:D :D :D

Trochu jsem pospíchal a nepřemýšlel u toho (u mě nic neobvyklého), tak mi to promiňte!
sopko píše:
:lol: :lol: :lol:
:eek2:
288 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS