Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Simulování ve fotbale

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

mountain píše:Obrázek
Manažér červených diablov Sir Alex Ferguson priznal, že mal súkromný rozhovor s anglickým záložníkom Ashleym Youngom.
Témou tohto súkromného rozhovoru bol samotný Ashley Young a jeho neférová hra z posledných zápasov. Young v posledných ligových dueloch vybojoval 2 pokutové kopy, ale za cenu simulovania. Samozrejme, že minimálne v jednom z týchto prípadov bol kontakt súpera, ale Ashley tomu dopomohol hereckým výkonom.
“Mal som súkromný rozhovor s Ashleym a myslím si, že pochopil za aký klub hrá. Dúfam, že sa to v tomto smere zmení,” povedal Ferguson.
Svoj názor na túto tému povedal aj legendárny hráč a bývalý kapitán Manchesteru United Bryan Robson. ” O Ashleym sa teraz dosť hovorilo a písalo. V zápase proti QPR mi bolo úplne jasné, že Ashley ten pád nafilmoval. Proti Aston Ville to bol faul, ale Ashley tomu pádu moc pomohol. Musí sa uvedomiť, pretože môže prísť dôležitý zápas, kde ho súper bude faulovať, ale rozhodca neodpíska penaltu, pretože bude myslieť na jeho kontroverzné pády ako tomu bolo v posledných zápasoch,” povedal Robson.
A po zapase tvrdil ze to byla jasna penalta, dedek semilni... Uz mi pije krev dlouho, jak by se asi tvaril kdyby se proti nemu kopaly ty same penalty co maji United. Ja to vim by ho je*lo a natahl by brka :!: A s Youngem jsem skoncil, ale dres palit nebudu, uz kvuli tomu znaku na hrudi, izolacka to spravi :giggle:
Včera kluci zas nezklamali na obou stranách. Ale největší herec nebyl překvapivě Di Maria ani Busquets ale Jordi Alba.

Při ty druhý akci si v té rychlosti ani neuvědomil, jestli se má chytit za nohu nebo hlavu, tak se radši chytil za obojí. Jistota je jistota. :D
Obrázek
Do jakýho týmu by se tenhle kluk hodil? Netušíte? :hmm:
Tak už nám začala nová sezona. Obrázek
dejf » Štv Aug 22, 2013 11:46 am píše:Tak už nám začala nová sezona.
Galapredstavenie v podaní šmantlákov začína? :giggle:

//necitujeme obrazok. A.
bola tu kedysi aj osobitna tema Africky Pohar, chvalabohu nie je:D jednak je to po vysledkoch 0:0, 1:0, max. 1:1 nepozeratelne, no toto co sa odohralo dnes vo stvrtfinale medzi Tuniskom a R.Guineou postaci tento koment

Fraška, vražda futbalu - tak by sa dal nazvat zapas Rovníková Guinea-Tunisko..kto pozeral vie, kto nie, prišiel o veľa, na svetovom fóre zažiť takú frašku zo strany rozhodcu a tak neskutočné poškodenie mužstva Tuniska...jdu blejt

zachytil som akurat koniec pp, kde to bolo pekne huste, najskôr som nechapal, ale ked komentator Eurosportu dlho dlho nic nerozpraval a potom sa zmohol akurat na, ze videli ste frasku v priamom prenose pochopil som
omrkol som hajlajty, konecna :hroza: este komentator zahlasil, keby to ten guineican aspon vedel nafilmovat, ale ani to nedokazal :rofl: a rozhodca meter od oboch zakrokov.....
podarilo sa mi vynuchat hajlajty, paci sa, ten pokutovy kop v case 1:35 a priamy 4:25 (inak trafeny excelentne, no ten suboj dovi dopo)



a to do tej doby, R.Guinea pomaly neohrozila branu supera...kuriozita? v semifinale môze natrafit na Guineu, ktora sa do stvrtfinale dostala vdaka zrebu :lolo: to by bol po ppci suboj :respekt:

cely APN :grc:
dalsi prebornik co malem umrel na hristi :hroza:

:rofl:

tie divadelne predstavenia ci od Realu, ci od Barcy a rozhodcovske biele palicky, davaju tejto lige iny punc :oslava: v PL od buducej sezony za simulovanie dodatocna 2 zapasova stopka :good:
Akože som veľký fanúšik Barcelony, ale za to filmovanie by som... :lol: nechápem, stačil včerajší zápas. Musím súhlasiť, ze Real si ten titul zaslúžil. Každý občas prifilmuje...Konecny ako dopadol? využitá presilovka. Len by mali za to asi davať pokuty... :x
tie stopky su fajn napad... :cool:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS