Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Futbal - prestupy, novinky, zaujimavosti

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

yzy v hokeji sa nefilmuje, nie :lol:
švolco píše:yzy v hokeji sa nefilmuje, nie :lol:
Kde som spomínal hokej? A kde som písal, že sa tam tiež nehádžu hráči o ľad?
vyjadril si sa posmešne o najoblubenejšej hre na svete, tak som predpokladal ze si chcel vyzdvihnut hokej (myslim ze ten mas najradsej), tak ti len odpovedam ze tak ako sa filmuje vo futbale, sa filmuje aj v hokeji, cize tvoja poznamka bola jednak zbytocna a to video si mal zaradit do inej temy, nie do zaujimavosti, noviniek, prestupov :smile03:
švolco píše:vyjadril si sa posmešne o najoblubenejšej hre na svete, tak som predpokladal ze si chcel vyzdvihnut hokej (myslim ze ten mas najradsej), tak ti len odpovedam ze tak ako sa filmuje vo futbale, sa filmuje aj v hokeji, cize tvoja poznamka bola jednak zbytocna a to video si mal zaradit do inej temy, nie do zaujimavosti, noviniek, prestupov :smile03:
Mám najradšej hokej. Ale pokiaľ sa nemýlim, futbal je najpopulárnejší na celom svete, hocikde...
dobre yzy, nepochopil si ma, v kazdom pripade si OT
Obrázek

Nove logo staronoveho tymu Vancouver Whitecaps FC ktery od roku 2011 uvidime v MLS :clap: Mezi 4 majitele tymu patri napriklad Steve Nash - hvezda kanadskeho basketbalu.Od sezony 2016 budou hrat Whitecaps na nove vybudovanem stadionu s nazvem Whitecaps Waterfront Stadium.

Obrázek
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/MsOeFoq5LTU&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/MsOeFoq5LTU&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/youtube]

Dokument o Ronaldovi, kde býva a pod. Úplna haluz v tomto prvom dieli, že s akými blbosťami vie žonglovať - vrchnák od fľaše, pomaranč, atď.
O Stocha mali záujem Juventus, Real Madrid, Manchester United, Ajax, či FC Sevilla. No rozhodol sa pre Fenerbahce.

Veľmi rozumné rozhodnutie. :cool: Pre mňa škoda, že nešiel do Juve.
Zachoval sa tak ako Hamšík. Je mladý tak si nebude kaziť kariéru prestupom do veľkého teamu, kde by sa zahrabal na lavičku prípadne na tribúnu alebo do rezervy a v žívote by sa už nepredal. Išiel tam, kde je najväčšia šanca hrať a zlepšiť sa. Aj keď Fenerbahce a vôbec celé Turecko... :D
Bluesfan píše:Aj keď Fenerbahce a vôbec celé Turecko... :D
Tuším máme podobný názor na Tureckú ligu. :D
http://sport.aktuality.sk/clanok/97127/ ... o-vymysly/

"Som z toho šokovaný. To, čo tam bolo podané z mojich úst, som nikdy nikomu nehovoril. Nerozumiem, ako si niekto mohol dovoliť niečo napísať a prisúdiť to mne. Celé je to jeden veľký výmysel a neviem, čo si mám o ňom myslieť," skonštatoval rozčarovaný Miroslav Stoch a dodal: "Chcel by som touto formou ešte raz všetkým povedať, že to nie je pravda. Rozhodne som neodmietol ani Real Madrid ani Manchester City. Budem rád, ak to fanúšikovia pochopia a nebudú sa ďalej týmito vymyslenými správami zaoberať."

no fenerbahce a turecke timy uz nie su to co byvali.. z turecka sa tak lahko nedostane do dobreho timu.. toto nebol dobry tah.. musel by byt najlepsim hracom ligy, najlepsim strelcom a neviem co :eek2: zle, zle, zle ... mohol kludne v lepsom time nemeckej, talianskej, spanielskej ligy.. alebo v slabsom time anglickej.. ak chce hravať pravidelne v špičkovom time, tak cez turecko sa tam nedostane :?
Ballack sa po skončení zmluvy s Chelsea vracia do Bundesligy, podpísal 2 ročný kontrakt v Leverkusene a vracia sa do tímu s ktorým hral finále LM v roku 2002.. Farmaceuti sú velmi sympatický tím pre mňa a dúfam že im Ballack pomôže ked nie k titulu tak aspon kvalifikovať sa do LM.
Páči sa mi ich politika podobná Arsenalu, dávajú šancu mladým hráčom a vhodne to doplnujú skúsenými veteránmi, a na ich futbal sa velmi pekne pozerá... v minulosti to "ťahali" Schneider,Ramelow, Nowotny a teraz budú skúsenosti rozdávať Ballack a Hyypiä.
UEFA dala zelenu spolocnej ceskoslovenskej lige, uz je len na oboch stranach ako to zvladnu. Ja by som to uvital, slovenska liga je v srac*ach a ceska neni o moc lepsia, pomer 12:6 by bol tiez v pohode
Když už splečnou ligu... tak i společnou 2. ligu ... jnk. to může bejt pro manšafty z druhý ligy frustrující, když se budou stále umísťovat první.... ale díky tomu, že nikdo z Česka (či Slovenska) neskončil na posledních dvou místech, nebudou moct postoupit....

Nebo Sokolov tady u nás se pomalu (zatim hodně pomalu, ale přece) připravuje na postup mezi nejlepší a nerad bych, kdyby nás toto pravidlo o možnost kopat tu nejvyšší ligu připravilo
wanic nie som si isty ale myslim ze bude postupovat sa bude vzdy rovnako a zostupovat sa moze rozne... cize moze sa stat ze sa ten stav timov casom vyrovna.. ale fakt som si neni isty.. to len niekde spominali
hmmm.... no tuhle variantu jsem vůbec nebral v úvahu (nebo jsem měl nějak zafixovaný, že ten poměr musí bejt neměnnej), ale když nad tim teď tak přemejšlim, tak to možná bude i lepší... jenom ať týmy ukážou kvalitu.... klidně ať je ten poměr 17:1, když na to ty týmy (z některého ze států) mít nebudou..... aspoň tam ty týmy budou opravdu podle výkonnosti... a né kvůli tomu, že se dohodlo že jich tam bude 6, tak jich tam bude 6.... right
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/eNT9yvWYRVo&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/eNT9yvWYRVo&hl=en_US&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/youtube]

Maník, odvážiť sa na takú penaltu.
Najlepšia oslava gólu, čo som kedy videl. :D :D

BRATISLAVA – Keď Islanďan Halldór Orri Björnsson kopol „Panenku“ znamenajúcu víťazný gól, rozhodol sa ísť na ryby. Stihol to ešte na ihrisku a úlovkom sa stal spoluhráč Johann Laxdal, prezývaný „Losos.“

Na samotnej penalte nebolo nič až tak mimoriadne, v zápase najvyššej islandskej ligy medzi tímami Stjarnan a Fylkir v 90. minúte znamenala víťazstvo domácich.

Zaujalo skôr to, čo nasledovalo po góle. Vypointovaná oslava, ktorá zabodovala: za dva dni si ju len na youtube pozrelo vyše 1,5 milióna užívateľov. Strelec víťazného gólu pomyselne nahodil, „Losos“ sa okamžite chytil a podal vari najpresvedčivejší výkon.

Halldor už len pomerne ľahko namotával svoj úlovok, na záver nechýbala spoločná fotografia. Rybár sa v Islanďanovi nezaprie, ani na futbalovom ihrisku.


<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/AKlucE-5nIM&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/AKlucE-5nIM&hl=en_US&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/youtube]
Tak som sa rozhodol, ze takisto ako v teme NHL zaujimavosti aj sem budem pridavat aktualne prestupy a spekulacie tych znamejsich hracov
--------------------------------------------------------------------------------------------------

PRESTUPY
Jerome Boateng (Hamburger SV) Obrázek Manchester City :!:
Yossi Benayoun (Liverpool) Obrázek Chelsea FC :!:
Yaya Touré (Barcelona) Obrázek Manchester City :!:
Milan Jovanovič (Standard Lutych) Obrázek Liverpool :!:
David Silva (Valencia CF) Obrázek Manchester City :!:

Joe Cole (Chelsea FC) Obrázek Liverpool :!:
Eduardo (Arsenal) Obrázek Šachťar Doněck :!:
Titus Bramble (Wigan) Obrázek Sunderland :!:
Alberto Riera (Liverpool) Obrázek Olympiakos Pireus :!:
Aleksandar Kolarov (Lazio Rím) Obrázek Manchester City :!:

Sol Campbell (Arsenal) Obrázek Newcastle United :!:
Jermaine Beckford (Leeds United) Obrázek Everton :!:
Raul (Real Madrid) Obrázek Schalke 04 :!:
Guti (Real Madrid) Obrázek Besiktas Istanbul :!:
Angel Di Maria (Benfica) Obrázek Real Madrid :!:

Thierry Henry (Barcelona) Obrázek New York Red Bulls :!:
David Villa (Valencia CF) Obrázek Barcelona :!:
Sami Khedira (VfB Stuttgart) Obrázek Real Madrid :!:
David James (Portsmouth FC) Obrázek Bristol City :!:

ŠPEKULÁCIE
Fabregas (Arsenal) Obrázek Barcelona :?:
Torres (Liverpool) Obrázek Manchester City, Chelsea :?:
Klaas Jan Huntelaar (AC Milan) Obrázek Aston Villa, Tottenham :?:
Landon Donovan (Los Angeles Galaxy) Obrázek Everton :?:
Emmanuel Adebayor (Manchester City) Obrázek Real Madrid :?:

Mesut Ozil (Werder Bremy) Obrázek Manchester United, Chelsea, Real Madrid :?:
Royston Drenthe (Real Madrid) Obrázek (Liverpool) :?:
Scott Parker (West Ham) Obrázek Tottenham, Aston Villa :?:
Javier Mascherano (Liverpool) Obrázek Inter Milan :?:
Mario Balotelli (Inter Milan) Obrázek Manchester City :?:

Maarten Stekelenburg (Ajax) Obrázek Arsenal :?:
Maicon (Inter Milan) Obrázek Real Madrid :?:
Per Mertesacker (Werder Bremy) Obrázek Arsenal :?:
Luis Suárez (Ajax) Obrázek Tottenham, Manchester United :?:
James Milner (Aston Villa) Obrázek Manchester City :?:

Ashley Young (Aston Villa) Obrázek Tottenham :?:
David Beckham (Los Angeles Galaxy) Obrázek West Ham :?:
Phil Jagielka (Everton) Obrázek Arsenal :?:
Ricardo Carvalho (Chelsea FC) Obrázek Real Madrid :?:
Mark Schwarzer (Fulham) Obrázek Arsenal :?:
stivn, skade mas tu spekulaciu o stekelenburgovi do arsenalu
http://sportky.topky.sk/c/50186/mladi-r ... udu-online

Online rozhovor so Stochom a Weissom. Práve teraz. Môžete sa pýtať čo chcete.


Po tomto kikse Howarda by mal Mucha nabudúce istotne chytať. Táto šanca Muchovi ako keby spadla z neba. Snáď ju využije. Bolo by nefér, ak by nenastúpil. Treba ju len využiť.
Obrázek
Môj spolužiak, ktorý reprezentuje SVK do 16 rokov. Odišiel od starých rovesníkov, nešiel hrať za mladší dorast, ale rovno za starší. Má 15 rokov. Futbal hrá s neskutočnou ľahkosťou. Len škoda, že nechce odísť zo Senca niekam inam, keď má množstvo ponúk..


Kto chce na pobavenie. Mal školenie zadarmo.
232 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS