Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Atletika

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Joe S. píše:nech zakazu tej Bulharke zavodit, zacina ma stvat a nielen mna :evil: :evil: :evil: :evil:

Ale skoro prehrali Warinner aj Bekele :shock: :shock: :shock:
Mě osobně připadá, ľe je nejlepąí.

kto je najlepsi? lebo som sa to dako dozvedel


no skoda, ze sa rozlucka s 81-rocnym Letzigrundom nezapisala dakym svetovym rekordom :cry: :cry: :cry:

Joe S. píše:kto je najlepsi? lebo som sa to dako dozvedel


no skoda, ze sa rozlucka s 81-rocnym Letzigrundom nezapisala dakym svetovym rekordom :cry: :cry: :cry:
No ta Bulharka, připadá mi postavou hodně dobrá výąkařka.

tak postavou je este lepsie stavana Blanka Vlasic, ale KAJSA je len jedna

Joe S. píše:tak postavou je este lepsie stavana Blanka Vlasic, ale KAJSA je len jedna
Ta se mi moc nezdá Vlasicová, ale Kajsa je na tom asi nejlĂ­p psychicky, promiĹ

len je obrovska skoda, ze jej odisla TOP forma v najnevhodnejsom okamihu, tu vyse dvojmetrovu si udrziava dlhodobo, to je jej standard, ale preco prave pred ME jej odisla forma, v ktorej mala minimalne na 208 a zlato vo vrecku, pri stastnej zhode nahod aj na 210

Joe S. píše:len je obrovska skoda, ze jej odisla TOP forma v najnevhodnejsom okamihu, tu vyse dvojmetrovu si udrziava dlhodobo, to je jej standard, ale preco prave pred ME jej odisla forma, v ktorej mala minimalne na 208 a zlato vo vrecku, pri stastnej zhode nahod aj na 210
Měla hlavně smůlu, ľe se zranila v olympíjské sezóně.

to ani nespominaj, pretrhnuta achilovka. Bojim sa, ze si svoju zbierku zlatych o olympijske nerozsiri :cry: :cry: :cry:

ale fakt, posobi na mna tak prirodzene a vsetky rozhovory s nou su take super a celkovo je :cool: :P :P

Joe S. píše:to ani nespominaj, pretrhnuta achilovka. Bojim sa, ze si svoju zbierku zlatych o olympijske nerozsiri :cry: :cry: :cry:

ale fakt, posobi na mna tak prirodzene a vsetky rozhovory s nou su take super a celkovo je :cool: :P :P
To já mám nejradąi Aleknu.

Ja Atletiku moc nesleduju, ale kdyz uz, tak vrharsky discip. a desetiboj...

desetiboj a ostep:)

Justin Gatlin dostal osemroÄŤnĂ˝ diÄ…tanc a priÄ…iel o svetovĂ˝ rekord.

Elánius píše:Justin Gatlin dostal osemroÄŤnĂ˝ diÄ…tanc a priÄ…iel o svetovĂ˝ rekord.
Jo von s tím souhlasil, radąi se přiznal, neľ aby dostal doľivotní.
Ale myslĂ­m si, Äľe toho asi stejnÄ› moc nestihne.

akoze nie, mozno aj veteranske rekordy su pre neho motivaciou :lol: :lol: :lol: :lol:

Joe S. píše:akoze nie, mozno aj veteranske rekordy su pre neho motivaciou :lol: :lol: :lol: :lol:
Asi jo. :lol:

cheataĹ™ píše:
Joe S. píše:akoze nie, mozno aj veteranske rekordy su pre neho motivaciou :lol: :lol: :lol: :lol:
Asi jo. :lol:
A co je na tom vtipnyho? Rekord jako rekord... 8)

Na tom ale není vtipné slovo veteránský rekord, ale to ľe on dostal distanc na 8 roků a my říkáme, ľe se teď připravuje na veteránské rekordy.

cheataĹ™ píše:Na tom ale nenĂ­ vtipnĂ© slovo veteránskĂ˝ rekord, ale to Äľe on dostal distanc na 8 rokĹŻ a my říkáme, Äľe se teÄŹ pĹ™ipravuje na veteránskĂ© rekordy.
to je taky strasne vtipny... :roll:

Já osobně se smál jemu, jak je blbej.

O milión tam je jeątě Asafa Powell a Tiruneą Dibabaová.
Asafa zaběhl 9,99 s a vyhrál uľ pátý závod jako Tiruneą.

este sa k nim pridalo americke stvrtkarske duo a na pol melona maju sancu aj dialkar Saladino a bezec K. Bekele.

Dnes bol aj svetovy rekord :cool: v stafete na 4x800 metrov :lol: :lol: :lol: :lol:

Jednoznačně sprinty - to je jediný, co mi v atletice jde, i kdyľ ze začátku my ąli jenom dálky a sprinty jsem nenáviděl

BigPete píše:JednoznaÄŤnÄ› sprinty - to je jedinĂ˝, co mi v atletice jde, i kdyÄľ ze začátku my Ä…li jenom dálky a sprinty jsem nenávidÄ›l
To já mám taky radąi sprinty.

Atletické rekordy muľů
PRAHA - Přehled stávajících světových (SR), evropských (ER) a českých rekordů (ČR), stejně jako rekordů ąampionátů (MS) a nejlepąích letoąních výkonů (2005):

100 METRŮ (v sekundách):
SR: 9,77 - Asafa Powell (Jam.), 14. června 2005, Atény
ER: 9,86 - Francis Obikwelu (Port.), 22. srpnu 2004, Atény
ČR: 10,24 - Ivan ©lehobr (ČR), 21. června 1997, Jablonec
MS: 9,80 - Maurice Greene (USA), 22. srpna 1999, Sevilla
2005: 9,77 - Asafa Powell (Jam.), 14. června, Atény

200 METRŮ (v sekundách):
SR: 19,32 - Michael Johnson (USA), 2. srpna 1996, Atlanta
ER: 19,72 - Pietro Mennea (It.), 12. září 1979, Mexiko
ČR: 20,61 - Frantiąek Břečka (ČSSR), 9. září 1984, Cagliari
MS: 19,79 - Michael Johnson (USA), 11. srpna 1995, Göteborg
2005: 19,89 - Wallace Spearmon (USA), 22. července, Londýn

400 METRŮ (v sekundách):
SR: 43,18 - Michael Johnson (USA), 26. srpna 1999, Sevilla
ER: 44,33 - Thomas Schönlebe (NDR), 3. září 1987, Ĺ

[quote]3000 METRĹ® PĹ
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS